PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بکاپ گیری از کش ویندوز اکسپلورر

GHAGHALEELEE
07-12-2011, 19:17
سلام دوستان
برنامه ای هست که بتونه از cash ویندوز اکسپلورر (اینترنت اکسپلورر نه ها خود ویندوز کسپلورر) بکاپ بگیره
مرسی

jafarian
07-12-2011, 23:20
برنامه سایت پایین تست کنید ببینید جواب میده اگر کار نکرد اعلام کنید تا برنامه دیگه قرار بدم:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

GHAGHALEELEE
08-12-2011, 00:40
برنامه سایت پایین تست کنید ببینید جواب میده اگر کار نکرد اعلام کنید تا برنامه دیگه قرار بدم:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون برادر.این برنامه که شما گذاشتید مخصوص اینترنت اکسپلورر هست من میخوام از کش ویندوز اکسپلورر بکاپ بگیرم.ماجرام از این قراره که یکی از برنامه هام (هنوز نمیدونم کدوم برنامه هست) کش اکسپلورر ویندوز رو هر چند وقت یکبار پاک میکنه در نتیجه اون تمام image preview های عکسها و ویدیوهام هم باهاش پاک میشه.اگه بخواد دوباره previwe بکنه کلی وقت میگیره.گفتم بکاپ بگیرم که اگه کش رو پاک کرد restore کنم دوباره کش و iimage preview ها برگرده.

Erfan.B
08-12-2011, 02:51
سلام دوستان
برنامه ای هست که بتونه از cash ویندوز اکسپلورر (اینترنت اکسپلورر نه ها خود ویندوز کسپلورر) بکاپ بگیره
مرسی
سلام نیما.
خوبی؟
ببین بهتره بگردی اون برنامه رو پیدا کنی و حذفش کنی می تونه ccleaner ، atf cleaner و tuneup یا از این جور برنامه ها باشه.
ولی این آدرسی هست که تو ویندوز 7 علاوه بر همون فلدری که فیلم ها توشه داخلش کش ساخته می شه (پسوندش .db هست) تو این مسیر قرار داده می شه می تونی ازش بکاپ بگیری و تو سیف مد دوباره کپی کنی. (البته امتحان نکردم و نمی دونم که جواب بده یا نه)

C:\Users\Erfan.B\AppData\Local\Microsoft\Windows\E xplorer

به جای اسم منم یوزر خودت رو بذار دیگه :31:

در ضمن باید از فلدر آپشن show hidden رو تیک بزنی و hide protection system files رو تیکش رو برداری.

موفق باشي :40:

GHAGHALEELEE
08-12-2011, 13:00
سلام نیما.
خوبی؟
ببین بهتره بگردی اون برنامه رو پیدا کنی و حذفش کنی می تونه ccleaner ، atf cleaner و tuneup یا از این جور برنامه ها باشه.
ولی این آدرسی هست که تو ویندوز 7 علاوه بر همون فلدری که فیلم ها توشه داخلش کش ساخته می شه (پسوندش .db هست) تو این مسیر قرار داده می شه می تونی ازش بکاپ بگیری و تو سیف مد دوباره کپی کنی. (البته امتحان نکردم و نمی دونم که جواب بده یا نه)

C:\Users\Erfan.B\AppData\Local\Microsoft\Windows\E xplorer

به جای اسم منم یوزر خودت رو بذار دیگه :31:

در ضمن باید از فلدر آپشن show hidden رو تیک بزنی و hide protection system files رو تیکش رو برداری.

موفق باشي :40:

به به به عرفان گل
چطوری برادر؟
خودم فکر کنم tuneup هستش ولی اگه پاکش کنم ظاهر ویندوزم (میمیرم براش) هم باهاش پاک میشه.
میرم دومی رو امتحان کنم
مرسی عرفان جان