PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز و آنتی ویروس ؟؟؟؟

digitalrn
07-12-2011, 18:25
سلام دوستان آیا همه لپ تاپ ها روشون ویندوز نصبه ؟ قیمتش نسبت به اونایی که ویندوز روشون نصب نیست چقدر تفاوت داره ؟ کدومش بهتره ؟
آنتی ویروس چطور ؟ یکی به من گفت برات انتی ویرس نصب میکنم 45 هزار تومن و تا یک سال هم اعتبار داره !
بگم نصب کنه ؟

M e i s a m
07-12-2011, 18:41
نه اقا برای چی 45 تومن :18: پول الکی بدی خودت به راحتی نصب میکنی میره :20:

طرف چه اشتهایی هم داره!

digitalrn
07-12-2011, 19:35
M e i s a m پروفشنال عزیز نظرتون در مورد ویندوز چیه ؟
طرف میگه ویندوز روش نصبه ولی گرونتره مگه ویندوز ما با ویندوز لپ تاپ فرقی داره ؟
در مورد قیمتش هم میتونید بگید چقدر گرون تره ؟

M e i s a m
07-12-2011, 19:58
این ها رو دقیقا نمیدونم باز دوستان بهتر راهنماییتون میکنن ولی خب در مورد ویندوز بستگی به مارک لپتاپتون داره ممکنه اون نوع لپتاپ یه ویندوز اختصاصی هم داشته باشه مثل dell ولی پول جدا فکر نکنم براش بگیرن خودش روش نصب هست...

Mr.Mazmamfi
07-12-2011, 21:59
سلام دوستان آیا همه لپ تاپ ها روشون ویندوز نصبه ؟
سلام
خیر .

قیمتش نسبت به اونایی که ویندوز روشون نصب نیست چقدر تفاوت داره ؟
نگاه کن ، تو لپ تاپ ها اگر 2 مدل هم کانفیگ از یه برند داشته باشیم ، اختلاف قیمتشون به 30 الی 40 تومن میرسه . (بر خلاف اون چیزیه که تو عوام الناس جا افتاده که ویندوز 100 تومن میارزه )
پس حواست باشه ، اگر میخوایی مدل K53 SV رو با کانفیک core i5 / 4 ram / 540 1g/ 500 G بخری ، بدون ویندوز و ویندوز دارش حدود 30 الی 40 تومن فرق داره ، البته فرونشده های با انصاف ما تا میبینن طرف مبتدیه ، یه 100 تومن گرونتر میدن .
پس خیلی حواستو جمع کن .

کدومش بهتره ؟
بدون ویندوز بخر ، چون نسخه هایی که رو لپ تاپ هست نسخه HOME هست.

آنتی ویروس چطور ؟
آنتی ویروس هم میتونی از همینایی که تو اینترنت ریخته ، استفاده کنی فقط یه مقدار دردسر آپدیت داره که باید بری دنبال سریال و این جور چیزاش بگردی ، همین !!!

یکی به من گفت برات انتی ویرس نصب میکنم 45 هزار تومن و تا یک سال هم اعتبار داره !
بگم نصب کنه ؟
پولت زیادی اومده ؟
خب ایرادی نداره ، من 20 تومن ازت میگیرم نصب میکنم :31::46:

turkughly
07-12-2011, 22:17
البته جسارت نشه ما پیش استاد مسیو اظهار نظر میکنیم :20:
ولی فکر کنم همه چیز اورجینالش خوبه الان کاسپر رو هم میتونیم از محلمون با 1000 تومن بخریم هم میتونیم مجانی دانلود کنیم هم میتونیم 50 تومن بدیم اورجینالش رو بگیریم ولی شما فکر کن که اورجینال رو خود شرکت کاسپر ساپورت میکنه ولی این یکی ها چی ؟

Mr.Mazmamfi
07-12-2011, 22:54
البته جسارت نشه ما پیش استاد مسیو اظهار نظر میکنیم :20:
ولی فکر کنم همه چیز اورجینالش خوبه الان کاسپر رو هم میتونیم از محلمون با 1000 تومن بخریم هم میتونیم مجانی دانلود کنیم هم میتونیم 50 تومن بدیم اورجینالش رو بگیریم ولی شما فکر کن که اورجینال رو خود شرکت کاسپر ساپورت میکنه ولی این یکی ها چی ؟

خب درسته هر چیزی اورجینالش خوبه .
اورجینال وقتی خوبه که تو ایران نمایندگی رسمی داشته باشه . ماشاالله هزار ماشاالله که ایران از همه جا تحریمه ، پس چه پشتیبانی ی اینا دارن .
من تو این زمینه ها تحقیق کافی انجام ندادم ، ولی طی این یه هفته یه سری از لینک های اینترنتی رو خوندم و هنوز هم دلیلی برای استفاده از آنتی ویروس اورجینال ندیدم .
لینکام :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و

و

و

ولی به نظرم مهم ترین دلیل برای استفاده از آنتی ویروس اورجینال بدون شک اهمیت اطلاعات هست .
یعنی وقتی اطلاعات من برام مهم نیست ، چه لزومی داره ، آنتی ویروس اورجینال نصب کنم ؟!؟!؟
پس به این دوستمون هم پیشنهاد میکنم اگر اطلاعات مهم و حیاتی داری ، بهتره از آنتی ویروس اورجینال استفاده کنی .

کلام آخر : خوشحال میشم ، بچه هایی که در این زمینه ها تحقیق کافی کردن و نتایج مفیدشون رو در اختیار ما بذارن .
ممنون :11:

turkughly
08-12-2011, 15:19
اینترنت سکیورتی با انتی ویروس چه فرقی داره باید هردو رو نصب کرد یا یکی کافیه؟

F R E E M A N
08-12-2011, 15:32
ویندوزی که روی لپ تاپها نصب شده OEM هستش
اون ویندوزی که میگن 300 دلاره نسخه retail هستش
اگر windows7 ultimate rtm دستکاری نشده را نصب کنید و با اکتیویتور فعالش کنید همان سریال و لایسنس ویندوز اریجینال نصب شده روی لپ تاپها را داره
در مورد آنتی ویروس اگر از سریال اکتیو استفاده کنید هیچ فرقی با سریال خریداری شده نداره

turkughly
08-12-2011, 15:54
اینترنت سکیورتی با انتی ویروس چه فرقی داره باید هردو رو نصب کرد یا یکی کافیه؟

لطف میکنید جواب بدید

F R E E M A N
08-12-2011, 16:16
اینترنت سکیوریتی= آنتی ویروس + فایروال + یک سری امکانات دیگر

arshia_mohammadi20
15-01-2012, 17:51
سلام اويرا رو بگير خودت نصب كن ابديتش هم خيلي سادست درضمن هيچ انتي ويروسي 1سال معتبر نيست چون هر روز داره ويروس جديد مياد من آويرا رو دارم فقط نميدونم چطور به اشتراك بگذارم اگه ميدوني بگو

b.khosravani
24-01-2012, 18:24
سلام اويرا رو بگير خودت نصب كن ابديتش هم خيلي سادست درضمن هيچ انتي ويروسي 1سال معتبر نيست چون هر روز داره ويروس جديد مياد من آويرا رو دارم فقط نميدونم چطور به اشتراك بگذارم اگه ميدوني بگو

منظور از اعتبار یک ساله آنتی ویروس اینه که تا یک سال بدون مشکل میشه اونو آپدیت کرد ...
وگرنه هر آنتی ویروسی رو باید هر روز آپدیت کرد :)

Highbury
24-01-2012, 19:09
این کارا چیه. ویندوز رو از مغازه میتونی 3 تومان بگیری ...
آنتی ویروس هم اگه نمیخواهی دردسر کرک و پسورد داشته باشی . آنتی ویروس اوست یا اویرا رو نصب کن. آنتی ویروسشون رایگانه

Farshid72
24-01-2012, 19:55
سلام دوستان آیا همه لپ تاپ ها روشون ویندوز نصبه ؟ قیمتش نسبت به اونایی که ویندوز روشون نصب نیست چقدر تفاوت داره ؟ کدومش بهتره ؟
آنتی ویروس چطور ؟ یکی به من گفت برات انتی ویرس نصب میکنم 45 هزار تومن و تا یک سال هم اعتبار داره !
بگم نصب کنه ؟
من NOD32 دارم چند ساله نصبه (چند ساله اعتبار داره):31:و آپدیت میشه و هیچ مشکلی باهاش ندارم