PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواهش میکنم کمک کنید برای اجرای بازی به صورت سه بعدی و مشکل در battle 3 و Need for speed run و call of mw3

kayhanm
05-12-2011, 13:49
درود

دوستان بازیه" Assassin's Creed Revelations " رو به صورت 3D روی این لپتاپ اجرا کردم و کیفیتش هم عالی بود اما کسی اطلاع داره یا میتونه به من کمک کنه که چطور میتونم"Need For Speed The Run " و "battlefield 3" و "Call Of Duty MW3" رو به صورت3D روی این لپتاپ اجرا کنم؟

بازی battlefield 3 توی یه مرحله گیر کردم :19:
روی یه پشت بوم هستم و با دوستم
یه تفنگ دوربین دار هم دستمه،و دو نفرو توی خیابون توی لبه یکی از پشتبوما میبینم و میکشمشون،اما بعدش هرچی میگردم کسی نیست!!!کجا باید دنبالشون بگردم و چطوری باید بازیرو ادامه بدم ؟؟؟

توی بازی Need For Speed The Run یه مرحلش پشت loading میمونه و اجرا هم نمیشه دیگه

هر کدوم رو اطلاع دارید رو کمک کنید:11:

سپاس از کمکتون

kayhanm
06-12-2011, 12:52
نیست کسی مرا یاری کن
ای خدایانه بازی!!!

saeed_136915
06-12-2011, 13:02
سلام توی بتلفیلد باید چراغ های توی خیابون رو بزنید. البته اگه اون مرحله ای باشه که من فهمیدم
NfS رو هم فکر کنم مشکل از کرک باشه

kayhanm
06-12-2011, 14:50
سلام توی بتلفیلد باید چراغ های توی خیابون رو بزنید. البته اگه اون مرحله ای باشه که من فهمیدم
NfS رو هم فکر کنم مشکل از کرک باشه

سپاس از کمکتون دوست عزیز

اما چطور میشه کرکش کرد؟من اینی که گرفتم رو از روی 4تا DVD نصب کردم و چند مرحله هم بازی کردم

اما الان دیگه مونده و نمیدونم باید چکارش کنم :41:

یه نکته جالب دیگه هم که هست اینه که من آخرین نسخه از درایور انویدیا و 3D ویژن رو نسب کردم و Need for Speed Most Wanted به صورت 3D کار میکنه و عینک جواب میده و لامپ ترانسمیتر رابط عینک 3D لپتاپ هم روشن میشه اما در هیچکوم از بازی های need for speed run,call of MW3,battlefield 3 چراغ ال ای دی سبز ترانسمیتر روشن نمیشه و بازی هم به صورت 3D اجرا نمیشه شما در این زمینه میتونید راهنمایی کنید؟اگه نه چه کسی توی انجمن توی این مسئله میتونه به من کمک کنه؟

سپاس

kayhanm
07-12-2011, 14:25
سپاس از کمکتون دوست عزیز

اما چطور میشه کرکش کرد؟من اینی که گرفتم رو از روی 4تا DVD نصب کردم و چند مرحله هم بازی کردم

اما الان دیگه مونده و نمیدونم باید چکارش کنم :41:

یه نکته جالب دیگه هم که هست اینه که من آخرین نسخه از درایور انویدیا و 3D ویژن رو نسب کردم و Need for Speed Most Wanted به صورت 3D کار میکنه و عینک جواب میده و لامپ ترانسمیتر رابط عینک 3D لپتاپ هم روشن میشه اما در هیچکوم از بازی های need for speed run,call of MW3,battlefield 3 چراغ ال ای دی سبز ترانسمیتر روشن نمیشه و بازی هم به صورت 3D اجرا نمیشه شما در این زمینه میتونید راهنمایی کنید؟اگه نه چه کسی توی انجمن توی این مسئله میتونه به من کمک کنه؟

سپاس

یعنی اینهمه بازی خور کسی نیست که این مشکلات رو در راه رضای خدا حل کنه؟:41:

camry
10-12-2011, 20:49
چرا کسی نباشه به خودم می گفتی :دی
خوب ببین دوست من اگر شما داخل سایت geforce برین میبینین که نحوه انجام بازی به صورت سه بعدی + اینکه چه بازی هایی 3d رو ساپورت می کنن نوشته که متاسفانه BF3 رو نمیشه 3d بازی کرد یعنی ساپورت نمی کنه !!! (همچنین cod )

شما می تونین بازی crysis یا batman و یا حتیbad company 2 رو 3d بازی کنید که واقعا گرافیکشون عالیه

لینک مربوطه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید