PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شما چه سازي مي نوازيد؟

Mishel
27-06-2006, 09:07
از بچه هايي كه دستي در موسيقي دارن دعوت مي كنم اگر دوست داشتن در اين تاپيك بگن چه سازي مي زنند.
خدا رو چه ديدي شايد روزي همه با هم يك كنسرت برگزار كرديم. :headphone

Aminzikzak
27-06-2006, 10:45
میشل من دوست دارم (امضات با حاله)
ما یه ساز محلی داریم تو خوزستان بهش میگن تشمال که مال بختیاریها و لر هاست ، من فزولی کردم و یاد گرفتم ( تعریف نباشه، حتی از خود لر ها هم بهتر بلدم) بعضی وقتها تو عروسیه فک و فامیل میزنم (البته بعد عروسی تا یه هفته گلوم درد میکنه).
البته چوب بازی با تشمال حالش بیشتره ولی فکر نکنم بشه باش کنسرت داد.

nightmare
27-06-2006, 10:55
من تار میزنم.

Mishel
28-06-2006, 09:07
ما یه ساز محلی داریم تو خوزستان بهش میگن تشمال که مال بختیاریها و لر هاست ، من فزولی کردم و یاد گرفتم ( تعریف نباشه، حتی از خود لر ها هم بهتر بلدم) بعضی وقتها تو عروسیه فک و فامیل میزنم (البته بعد عروسی تا یه هفته گلوم درد میکنه).

پس مطمئن باش منم تو رو دوست دارم.
به اميد كنسرت بزرگ P30World

Mishel
28-06-2006, 09:10
من تار میزنم.

خيلي عاليه. من يادم رفت خودم بگم چه سازي مي زنم. من هم سه تار مي زنم. البته تازه شروع كردم ولي با سرعت پيش مي رم.

Asalbanoo
30-06-2006, 23:31
بازم سلام
من سه تار مي زنم ولي تصميم دارم زدن تار را هم شروع كنم.و علت عالقه من به سه تار استاد شهرام ناظري است.
وغلت غلاقه من به تار اين است كه صداي تار با دلم بازي مي كنه.بد جور دلمو مي لرزونه.

sise
30-06-2006, 23:55
با سلام: فكر ميكنم كه مبحث موسيقي سنتي كه مورد علاقه شما ها هم هست تو يه تاپيك ديگه خيلي مفصلتر دنبال ميشه.شايد بهتر باشه سري به اونجا هم بزنيد.
و اما ساز...
ساز من ني است.
ني حريف هر كه از ياري بريد
پرده هايش پرده هاي ما دريد

Mishel
01-07-2006, 08:33
با سلام: فكر ميكنم كه مبحث موسيقي سنتي كه مورد علاقه شما ها هم هست تو يه تاپيك ديگه خيلي مفصلتر دنبال ميشه.شايد بهتر باشه سري به اونجا هم بزنيد.
و اما ساز...
ساز من ني است.
ني حريف هر كه از ياري بريد
پرده هايش پرده هاي ما دريد

آروم آروم داره گروه تكميل مي شه. مخلص همه بر و بچه هاي سنتي نواز.

sise
01-07-2006, 10:37
ني و كمانچه در موسيقي ايراني ساز كششي حساب ميشن. يعني مثل تار و سه تار مضرابي نيستن. معمولا از سازهاي كششي و مضرابي با هم استفاده ميشه تا موسيقي پيوستگي بيشتري داشته باشه. برا همين تو بيشتر كنسرتها لااقل مخلوطي از اين دو ساز بكار ميرود.
همه سازهاي ايراني اگر خوب نواخته بشن عالين. ممكنه هر كدوم ما به يكي بيشتر علاقه مند باشه ولي اينطور نيست كه ديگه هيچ ساز ديگه اي نشه گوش كرد. مثلا پرويز مشكاتيان كه استاد سنتور هست‘ سه تار را در حد خيلي خوبي مينوازند.

sise
01-07-2006, 10:44
توشمال رو من هم خيلي دوس دارم. من تو عروسيهاي بختياري ديده ام كه توشمال ميزنن. اتفاقا خيلي حماسي و زيباست. باور كنيد اگه خيلي از اين جوونا بشنون ديگه برا عروسي دنبال ارگ و ... نميرن. اصلا چيز ديگريست. خصوصا وقتي چوب بازي هم باهاش باشه. ارزش اين آواها را بدونيد. من شخصا عاشق آوازها وترانه هاي مسعود بختياري ام اگر چه خيلي از كلماتش را نميفهمم. ولي آنقدر آهنگ و لحن زيباست كه گفتن نتوان.

Aminzikzak
02-07-2006, 13:37
قربون بروبچ سنتی و سنتی نواز...
اگه قرار شد یه روز همه بروبچ P30world یه جا جمع بشن حتماً دم و دستگاه تشمال رو میارم براتون میزنم تا حال کنید.

Mishel
03-07-2006, 08:56
قربون بروبچ سنتی و سنتی نواز...
اگه قرار شد یه روز همه بروبچ P30world یه جا جمع بشن حتماً دم و دستگاه تشمال رو میارم براتون میزنم تا حال کنید.

ايول داري امين جان. چه حالي ببريم ما. :rolleye:

*NashenaS*
03-07-2006, 17:49
تنبور ... گيتار ... پيانو ... دف.

Mishel
04-07-2006, 08:49
تنبور ... گيتار ... پيانو ... دف.

ماشاا... به اين مي گن جشنواره موسيقي. ناشناس جان شما مي توني يك گروه موسيقي One Man Band تشكيل بدي ها.

*NashenaS*
04-07-2006, 16:09
ماشاا... به اين مي گن جشنواره موسيقي. ناشناس جان شما مي توني يك گروه موسيقي One Man Band تشكيل بدي ها.
اختيار دارين..... :blush:

saye
04-07-2006, 16:15
گیتار

زنبورک هم بلتم :whistle:

shahabmusic
04-07-2006, 17:08
ميشل جان منم 5 تار ميزنم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته تا چند روز پيش گيتار بود ولي يكي از تاراش پاره شد 5تار شد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Marichka
04-07-2006, 18:23
سلام
دف...ساز جانبي دايره

Venus
04-07-2006, 18:37
سه تار البت الان خیلی وقته نمیزنم . کلا صداهای بم رو خیلی دوس دارم .
سایه جان این رنگ کلاه خانومیه تو اواتارت خیلی خوش رنگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rb97
04-07-2006, 19:40
اگر Cdj رو 1 ساز حساب کنید من با Cdj کار می کنم

Mishel
04-07-2006, 21:17
ميشل جان منم 5 تار ميزنم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته تا چند روز پيش گيتار بود ولي يكي از تاراش پاره شد 5تار شد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه اينجوري حساب كنيم منم چهار تار مي زنم. آخه سه تار الان ديگه چهار تا تار داره ولي اسمش همون سه تار مونده.

Aminzikzak
05-07-2006, 23:31
زر تیمپو چی میشل جان اونم قبوله؟؟؟
یه ذره بلدم ... بچه های محل خیلی بهم حال میدن ... میگن قشنگ میزنی، آخه تازه شروع کردم نمیخوان بزنن تو ذوقم.

x-boy
06-07-2006, 01:17
من كيبورد ميزنم

Mishel
06-07-2006, 09:01
زر تیمپو چی میشل جان اونم قبوله؟؟؟
یه ذره بلدم ... بچه های محل خیلی بهم حال میدن ... میگن قشنگ میزنی، آخه تازه شروع کردم نمیخوان بزنن تو ذوقم.

امين جان شما هر چي بزني قبوله. به جز ساز مخالف. :laughing:

Man Hunter
06-07-2006, 14:06

عزيزم.تشمال كه يه گروه هست.ما خودمون بختياري هستيم.بيا واسه اينا ساز چپ بزنيم.!!!!!!!!بخنديدم.

يزيد دمت گرما....همشهري در اومديم.!!!!!!!!!

من هم يه نمور گيتار ميزنم.!!!!!!باشه..بيا هم چوب بازي ميكنيم...هم حال كنيم.

يا حق ;)

Aminzikzak
06-07-2006, 21:24
میشل جان ساز من همیشه موافقه ... مطمئن باش.
Man Hunter عزیز من که نگفتم خودم تنها تشمال میزنم. من که اسم بروبچ محل رو آوردم، آخه مگه تشمال یه نفره میشه...
Man Hunter جون من پایه چوب بازی ، دستمال بازی، یه ساعت تشمال زدن بدون توقف تو عروسی و ... هستم.
اصلاً پایه هرچی که دلت بخواد هستم.