PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در شناسایی هارد اکسترنال در پورت usb3

amirxbest
04-12-2011, 17:59
سلام دوستان من یک هارد اکسترنال 500Gb سلیکون پاور دارم.مشکل اینجاست که وقتی به پورت usb2وصل میکنم هیچ مشکلی ندارم اما وقتی به پورت usb3 وصل میکنم ویندوز شناسایی نمیکنه ولی چراغ هارد روشن میشه با سیستم های دیگه هم تست کردم اما درست نشد.فرمت سطح پایین هم کردم درست نشد.به نظرتون مشکل چیه؟:41:

Hamed DC
05-12-2011, 16:20
سلام دوستان من یک هارد اکسترنال 500Gb سلیکون پاور دارم.مشکل اینجاست که وقتی به پورت usb2وصل میکنم هیچ مشکلی ندارم اما وقتی به پورت usb3 وصل میکنم ویندوز شناسایی نمیکنه ولی چراغ هارد روشن میشه با سیستم های دیگه هم تست کردم اما درست نشد.فرمت سطح پایین هم کردم درست نشد.به نظرتون مشکل چیه؟:41:
سلام.
مدل هارد چیه؟؟؟
کابل هارد رو چک کنید و در صورت امکان با یه کابل دیگه تست کنید.

amirxbest
06-12-2011, 09:39
هاردم همونجور که گفتم سلیکون پاور هست.
باید کابل رو عوض کنم ولی به نظرتون میشهکابل خراب باشه ولی باusb 2 کار کنه؟

Hamed DC
06-12-2011, 16:45
هاردم همونجور که گفتم سلیکون پاور هست.
باید کابل رو عوض کنم ولی به نظرتون میشهکابل خراب باشه ولی باusb 2 کار کنه؟
بله.متوجه شدم. منظور من مدل هارد بود نه برند!!!
بله امکانش هست!

mehran gorji
06-12-2011, 19:30
مدل دقیق هارد دیسک را اعلام کنید.
تا نرم افزار اپدیت فریمور ان را به شما بدهم تا خودتان نسخه سخت افزار را ارتقا دهید.

برای مثال این برای مدل Armor A80 میباشد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amirxbest
09-12-2011, 10:17
دوستان از همگی ممنون مشکل از کابلم بود رفتم با کابل یکی دیگه از بچه ها تست کردم و هیچ مشکلی نداشت.چند تا مغازه هم رفتم گفتن کابل usb3 کم هست و ....:41:
آخه دلیلش که usb2 کار میکنه و usb3 کار نمیکنه چیه؟خودم فکر کنم سیمهای اضفی (برق.دیتا) که واسه usb3 هست صدمه دیده.

Hamed DC
09-12-2011, 15:57
دوستان از همگی ممنون مشکل از کابلم بود رفتم با کابل یکی دیگه از بچه ها تست کردم و هیچ مشکلی نداشت.چند تا مغازه هم رفتم گفتن کابل usb3 کم هست و ....:41:
آخه دلیلش که usb2 کار میکنه و usb3 کار نمیکنه چیه؟خودم فکر کنم سیمهای اضفی (برق.دیتا) که واسه usb3 هست صدمه دیده.
کابلهای USB2وUSB3به صورت یک که هستند اما اگر به محل اتصال کابل با هارد دیسک دقت کنی میبینی که این بخش
سوکت از دو بخش تشکیل شده.که یک بخش مربوط به USB3ویک بخش مربوط به USB2هست. و امکان اینکه یکی از
این بخشهای آسیب ببینه هست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]