PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در کارت شارژ

ahad_judo
02-12-2011, 17:14
سلام.
خیلی ببخشید سوالمو اینجا مطرح میکنم چون جای دیگه پیدا نکردم که بنویسم.
من یه کات شارژ 5 تومنی همراه اول خریدم.بدجور خراشش دادم 5 تا از شماره هاش مخدوش شده.
چکار باید بککنم؟ایا مثل ایرانسل اپراتور داره که بهش زنگ بزنم و مشکلمو بگم؟

truy
26-01-2012, 03:58
سلام.
من یه کات شارژ 5 تومنی همراه اول خریدم.بدجور خراشش دادم 5 تا از شماره هاش مخدوش شده.

ایرانسل یه بار اینجوری شدم زنگ زدم 700 درست شد
حالا شما هم زنگ بزنین 09990 به اپراتور وصل شین ببینین راهی هست

sina.belyad
15-02-2012, 12:26
سلام.

من همین مشکل رو داشتم البته با ایرانسل، زنگ زدم اون کد بغل شارژ رو گفتم، واسم کد اصلیو خوندن.
اما همین مشکل رو بابام داشت که خطش همراه اول بود. زنگ زدم به 09990 ، اپراتور برداشت گفت من نمی تونم کاری کنم. شما باید برید خدمات مشترکین، اونجا فرم پر کنید و واسمون پست کنید بعد ما رسیدگی می کنیم. (شارژ هم 2000 تومنی بود. حالا برم خدمات مشترکین حداقل 500 بدم اونجا، 1000 هم کرایه ماشین بدم، می خوان واسم درست کنن؟ :31: منم دیگه بی خیالش شدم، شما هم فکر کنم باید همین کارو کنید یا اینکه واسش وقت بذارید و همونطوری که گفتم پیگیری کنید)

hamed29
18-05-2012, 14:54
سوالتون رو باید در تاپی اپراتورهای تلفن همراه مطرح میکردید
به هر حال،بازم به پشتیبانی زنگ بزنید،شماره ی سریال کارت و همینطور اون بخشی از رمز شارژ که خوانا هست رو بخونید ،اگه درست بود اعتبارتون شارژ میشه
اگه بازم درست جواب ندادن،ایمیل بزنید،احتمال زیاد پیگیری میشه.
توی متن ایمیل هم مشخصاتون از جمله شماره همراه،و سریال و قسمت خوانای کارت رو بنویسید
اگه بازم چواب نداد،و هنوز بیخیال ۵ تومن یا بهتر بگم **4.9 نشدید دیگه مجبورید همون فرم رو پر کنید
البته بهتره قبلش یه 1000تومن نذر کنید تا بلکه خدا خواست و پیگیری کردن!
من خودم ایرانسل دارم،یه بار یه شارژ ۲ تومنی گرفتم و گذاشتم تو جیبم.دست بر قضا بارون اومد و کارت شارژ ما هم یکم سرما خورد!
فوری زنگ زدم 7۰۰ ، ۵ دقیقه نکشید که درست شد

azaz1212
18-05-2012, 15:20
بهترین را ه حل اینجور مشکلات خرید اینتر نتی یا از خودپردازهاست که در خرید کارت شارژ از اینترنت به موبایل و ایمیلتون هم کد شارژ ارسال میشه.

:5::5::5::5::5::5:

meshkiposh2200
18-05-2012, 15:37
همینه که دوستان گفتند من یه بار شارژ 2 تومنی ایرانسل را بد خراش دادم زنگ زدم 700 و شارژ را بهم اضافه کردند اما همراه اول که از این کارها بلد نیست فقط میخاد به هر نحوی میشه پول بگیره حتی از بچه دبستانی ها

hamed29
22-05-2012, 10:10
همینه که دوستان گفتند من یه بار شارژ 2 تومنی ایرانسل را بد خراش دادم زنگ زدم 700 و شارژ را بهم اضافه کردند اما همراه اول که از این کارها بلد نیست فقط میخاد به هر نحوی میشه پول بگیره حتی از بچه دبستانی ها

به نظر من همراه اول هیچ خاصیتی نداره .یه زمانی میگفتن انتن دهیش خوبه(نسبت به ایرانسل) ولی الان...
فقط به درد sms دادن و زنگ زدن میخوره و از نظر خدمات ارزش افزوده مفت نمی ارزه.من خودم هم همراه اول دارم ولی 1 ساله انداختمش کنار.