PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The new iPad اا آیپد نسل سوم ! گفت و گو و تبادل نظر

صفحه ها : 1 2 3 [4]

*Ali*
19-10-2012, 14:05
دوست عزیر اگر ووی پپی اان روی سرور مالزی پیدا کنی احتمالا مشکلت حل میشه ... ولی مشکل اساسی اینجاس که ووی پپی اان مالزی رو از کجا میش گیر آورد؟!!! :sq_25:

با این کار هم چیزی حل نمیشه. چون Apple ID آمریکایی هست و با آدرس آمریکا رجیسترش کردند.

behrooztahmasbi
23-10-2012, 22:27
دوستان نظرتون راجع به داستان آیپد نسل چهارم چیه؟

Mool Tee
24-10-2012, 22:06
هیچی گند بزرگ اپل = ایپد 4! هنوز ایپد جدید نداده بیرون ایپد 4 میده بیرون اونم بدون هیچی تغییر خیلی خاصی! من که ایپد نیو خریدم الان باید چیکار کنم؟!

*Ali*
24-10-2012, 22:52
هیچی گند بزرگ اپل = ایپد 4! هنوز ایپد جدید نداده بیرون ایپد 4 میده بیرون اونم بدون هیچی تغییر خیلی خاصی! من که ایپد نیو خریدم الان باید چیکار کنم؟!

خودتون دارید میگید "بدون هیچ تغییر خیلی خاصی!" تغییرات این نسل اندک بودن و شاید بشه گفت بالای 95% از کسایی که نسل 3 رو دارن رغبتی به خریدش نکنند.
تمام کسایی هم که طی یک ماه گذشته نسل سوم رو خریده باشند به طور رایگان میتونن اونو با نسل چهارم عوض کنند.
این وسط گند بزرگ اپل واسه چی بود؟ ممکنه توضیح بدید؟

siavash.0902
30-10-2012, 13:00
دوستان سلام خسته نباشيد دستگاهم آيپد ٣ جلبريك نشده ٥٠١٠١ ديروز وي پي ان خريد كردم ولي متاسفانه وصل نشد و اين ارور داره ميده the server is unreachable.try reconnecting.if the problem continues verify your settings and contact your administrator وآلبته وقتي ميرم رو گذينه وي بي ان كلا وارد نميشه on وoff ميكنم اين ارور مياد چيكار كنم راستي إز روش دكمه هوم و لاك استفاده كردم خموش روشن شد ولي درست نشد تشكر

HOJ-JAT
30-10-2012, 17:57
vpn مشكل داره
نوعش را مثل pptp. يا l2pt را درس انتخاب كردي؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

ehsan_
30-10-2012, 23:37
انصافا پردازندش حدود 2 برابر قویتر شد
بنچمارکهاشو پیدا می کنم میزارم

درضمن اپل توی این نسخه دیگه حسابی وابستگی به سامسونگ رو کاهش داد
نکته دیگه این هست که حدود 100 دلاری قیمت های نسل قبل پایین رفت

siavash.0902
31-10-2012, 10:54
آره pptp گذاشتم ولي باز همين ارور رو داره نميدونم بأيد چيكار كرد البته pptp رو كه وارد ميكنم l2tp اتوماتيك خودش سيو مي كنه مشكل بخاطر سرويس vpn كشور ديگه با پارت نأمبر آيپد ميشه گفت باشه يا ربطي نداره؟

HOJ-JAT
01-11-2012, 00:31
با ويندوز امتحان بكن ببين كار ميكنه كلا بعضي از جيز بي ان ها رو ايپد نميان بالا

Sent from my iPad using Tapatalk HD

farhad_gym
04-11-2012, 12:27
درود به همه دوستان چند تا سول داشتم مممننون میشم جواب بدید یه ا پ دانلود. معرفی‌ کنیدکه هرچی‌ بخوام بتونم دانلود کنم هم پولی‌ و هم رایگانش چون ایپدمو نمی‌خوام جیلبریک کنم ا پ هارو با گیفت کارت می‌خرم شرمنده تازه آیپد گرفتم زیاد وارد نیستم,,,,,,,,,,,,,,,,, یه پلیر خوب با لینکش. و برنامهٔ زیپ که تمام فایل‌های زیپ win rar باز کنه ممنون میشم لینکشم بذارید

siavash.0902
04-11-2012, 16:18
آره با ويندوز كار مي كنه ولي آيپد ارور ميده چيكار كنم

farhad_gym
04-11-2012, 21:18
درود به همه دوستان چند تا سول داشتم مممننون میشم جواب بدید یه ا پ دانلود. معرفی‌ کنیدکه هرچی‌ بخوام بتونم دانلود کنم هم پولی‌ و هم رایگانش چون ایپدمو نمی‌خوام جیلبریک کنم ا پ هارو با گیفت کارت می‌خرم شرمنده تازه آیپد گرفتم زیاد وارد نیستم,,,,,,,,,,,,,,,,, یه پلیر خوب با لینکش. و برنامهٔ زیپ که تمام فایل‌های زیپ win rar باز کنه ممنون میشم لینکشم بذارید
کسی‌ نیست جواب بده

sms11
05-11-2012, 17:58
دوستان درسته که میگن تولید این آیپد متوقف شده؟

Stream
05-11-2012, 18:12
دوستان درسته که میگن تولید این آیپد متوقف شده؟

بله همینطوره و آیپد نسل چهارم جایگزین نسل سوم شده. آیپد 2 کماکان تولید میشه.

sms11
11-11-2012, 09:12
بله همینطوره و آیپد نسل چهارم جایگزین نسل سوم شده. آیپد 2 کماکان تولید میشه.

دلیل خاصی داشته که متوقف شده؟مثلا ایرادی اشکالی داشته باشه

Mool Tee
11-11-2012, 15:50
دوست عزیز ایپد 4 همون ایپد 3 هست با کمی تغییرات! وقتی میگن ایپد 4 یعنی همون ایپد 3 که یکم تغییر داده شده .

soheilnouri
16-12-2012, 23:17
ايپد. ٢ هنوز توليد ميييشه؟:n19:

NeodymiumCarbide
18-12-2012, 22:04
دلیل خاصی داشته که متوقف شده؟مثلا ایرادی اشکالی داشته باشه

بیشتر به نظر من به خاطر اضافه کردن پورت جدیدش به آیپد بود

ايپد. ٢ هنوز توليد ميييشه؟:n19:

بله

behrooztahmasbi
08-01-2013, 18:03
سلام دوستان
یه مشاوره میخوام از بزرگای مجلس(همتون):n01:

من میخوام یه آیپد 4 بگیرم(امکان خرید مستقیم از اپل استور دارم) ... حالا موندم با این حرف و حدیثایی که مطرحه "عرضه آیپد 5 در ماه مارس" بزارم اونو بگیرم یا همین 4 خوبه؟

همون طوری که شنیدم احتمالا طراحی نسل بعدی آیپد خیلی شبیه آیپد مینی میشه

یه جایی خوندم کمتر شدن فاصله صفحه نمایش با کناره ی آیپد توی آیپد مینی خیلی خوشایند نیست چون جای نگه داشتن آیپد از گوشه رو نداره و اگه آیپد از گوشه گرفته بشه انگشتا روی صفحه نمایش میره و درد سر درست میکنه ... طبیعتا این مشکل توی آیپد 9.7 اینچی با وزن بیشتر محسوس تره

اصلا میخواستم یکی از دوستان که با هر دو آیپد کار کردن بفرمایند کیفیت کیس کدوم بهتره هم از لحاظ ساخت و هم از لحاظ خوش دستی ... (چون به احتمال زیاد آیپد بعدی تغییرات ظاهری خواهد داشت و تغییرات سخت افزاریش اونقدر ها محسوس نخواهد بود)

soheilnouri
21-01-2013, 12:41
سلامً الان جديدترين ايپد همين اپده؟من احساس ميكنم ايپ خودم(٢)كم كم روز به روز كندتر ميشه

*Ali*
21-01-2013, 15:05
سلامً الان جديدترين ايپد همين اپده؟من احساس ميكنم ايپ خودم(٢)كم كم روز به روز كندتر ميشه
آيپد ٢ هنوز هم دستگاه قوي ايه و نميشه گفت از رده خارج شده. پردازنده A5ش روي آيپد ميني هم به تازگي استفاده شده و كسي هم ناراضي نبوده. اگه احساس ميكنيد دستگاه كند شده يه بار اپ هاي اضافي رو پاك كنيد و تنظيمات دستگاه رو ريست كنيد. اگر هم جيلبريك شده نگاه كنيد به Tweek ها يا نرم افزارهايي كه جديداً نصب كرديد چون به احتمال زياد اونا مشكل درست كردند.

soheilnouri
28-01-2013, 21:22
من مدتيه اينتالوسم هيچ نرم افزاري رو نشون نميده..apptraker هم مگه ادرسش عوض شده؟

*Ali*
29-01-2013, 14:08
من مدتيه اينتالوسم هيچ نرم افزاري رو نشون نميده..apptraker هم مگه ادرسش عوض شده؟
هر دو شون خیلی وقته بسته شدند.

soheilnouri
29-01-2013, 17:59
چرا اخه؟چيكار كنيم حالا؟

*Ali*
29-01-2013, 22:38
چرا اخه؟چيكار كنيم حالا؟
مثل اينكه جايگزين واسشون هست كه متأسفانه خبر ندارم.

soheilnouri
29-01-2013, 23:56
ميخام ديشنري لانگمن رو دان كنم عجله ام دارم يا بايد پول بدم به ايتونز يا كه ..

hormozan m
31-01-2013, 20:36
ميخام ديشنري لانگمن رو دان كنم عجله ام دارم يا بايد پول بدم به ايتونز يا كه ..

سلام . از این سایت میتونی دانلود کنی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینها هم هستن که بعضی هاشون هم مثل اینستالوس عمل میکنن !

IPA-Planet - The New IDWANEO.org World ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
iPAST0RE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
AppCake - iPhoneCake | iPhone Game App Index and Share ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Store Heaven iPhone For Everyone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

soheilnouri
02-02-2013, 13:35
من كه جلبريكم ميتونم اين ديكشنري longman مجاني فول ورژن دانلود كنم؟از همين سايت appleapps.ir

soheilnouri
02-02-2013, 14:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود-دیکشنری-longman-business-english-dictionary-برای-آیفون-و-آیپ/#comment-35369

اين سايتو ببينيد..واسه دانلود اين ديكشنري مثه ايتونز بايد خريد..من فك كردم ميشه مجاني دان كرد مثه ابتركر

hormozan m
02-02-2013, 14:50
من كه جلبريكم ميتونم اين ديكشنري longman مجاني فول ورژن دانلود كنم؟از همين سايت appleapps.ir

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود-دیکشنری-longman-business-english-dictionary-برای-آیفون-و-آیپ/#comment-35369

اين سايتو ببينيد..واسه دانلود اين ديكشنري مثه ايتونز بايد خريد..من فك كردم ميشه مجاني دان كرد مثه ابتركر

سلام . دوست عزیز قیمتی که ذکر شده قیمت اپ استور هست و فقط جهت اطلاع گفتن ! لینک مستقیم پایین هر پست در سایت هست !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][Enfour%20Inc.]%20(v3.9%20Univ%20LP%20os313)-LTT_[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].Lr7.ipa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].Lr7.ipa)

alihamid
13-07-2013, 19:11
سلام.تازگیا وقتی می خوام برنامه ای رو بریزم تو ایپد بعد زدن دکمه ی sync برنامه یا بازی و رو نمی ریزه.بالاش می زنه determining sync .مشکل و چه جوری حل کنم.ممنون

hormozan m
14-07-2013, 01:02
سلام.تازگیا وقتی می خوام برنامه ای رو بریزم تو ایپد بعد زدن دکمه ی sync برنامه یا بازی و رو نمی ریزه.بالاش می زنه determining sync .مشکل و چه جوری حل کنم.ممنون

سلام . ورژن دستگاه و این که جیلبریک شده ؟

چقدر حجم خالی دارید ؟

alihamid
14-07-2013, 11:27
سلام . ورژن دستگاه و این که جیلبریک شده ؟

چقدر حجم خالی دارید ؟

بله جیلبریک شده.حجم هم دارد.ios 5 و برنامه ها می توانن در این ورزن نصب شوند ولی نصب نمی شوند

hormozan m
14-07-2013, 20:41
بله جیلبریک شده.حجم هم دارد.ios 5 و برنامه ها می توانن در این ورزن نصب شوند ولی نصب نمی شوند

با برنامه های کرک شده فقط اینجوریه یا برنامه های فری اپ استور هم ارور میده ؟

با وای فای یا سیم سینک میکنید ؟

alihamid
14-07-2013, 21:16
با برنامه های کرک شده فقط اینجوریه یا برنامه های فری اپ استور هم ارور میده ؟

با وای فای یا سیم سینک میکنید ؟

نه همه برنامه هایی که می خوام بریزم از رو pc این حالت پیش میاد از هر جا که دانلود میکنم اینجوری میشه.با سیم هم سینک میکنم

Mool Tee
14-07-2013, 23:20
نه همه برنامه هایی که می خوام بریزم از رو pc این حالت پیش میاد از هر جا که دانلود میکنم اینجوری میشه.با سیم هم سینک میکنم

appsync رو تو Cydia ادد کردید ایا؟:n05:

mohammad_87
15-07-2013, 12:27
من این مشکل رو داشتم.مشکل من بخاطر استفاده از سایت pp25 همون سایت چینی بود.اگه از کامپیوتر ویا داخل آیپد از این سایت app گرفته اید این مراحل رو برید:
تمام برنامه ها و بازیهایی که از pp25 گرفته اید رو پاک کنید و دیگر از این سایت دانلود نکنید(آیتیونز مشکل پیدا میکنه)از دیگر برنامه هاتون با itools بکاپ بگیرید و تمام اونها رو پاک کنید. itunes رو از کامپیوتر unisnstall کرده و پوشه مربوطه رو هم که معمولا در music ساخته میشه کاملا پاک کرده و مجددا itunes رو نصب کنید.

alihamid
16-07-2013, 11:42
سلام.ممنون از جواب هاتون.مشکل از برنامه ی watssapp بود.اون و پاک کردم درست شد