PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The new iPad اا آیپد نسل سوم ! گفت و گو و تبادل نظر

صفحه ها : 1 2 [3] 4

airmaxwisp
27-04-2012, 13:09
سلام و عرض ادب خدمت دوستان محترم

طی چند روزی که The New Ipad 64Gb 4G+Wifi رو خریداری کردم و تحت تست های سنگین قرار دادم به نتایج زیر رسیدم:31:

-قدرت پردازنده گرافیک آی پد جدید فوق العاده بالا هست! کافیه بازی Real Racing2 رو از itunes خریداری کنید! جالبترین نکته اینجاست که این بازی تحت شرایط رزولیشن 1536*2048 و افکت Anti Alasing 4x اجرا میشه!:18:

-کیفیت صفحه نمایش Retina فوق العاده چشم نواز هست!:31:

-طی 4 ساعت بازی Real Racing 2HD و Infinnity Blade بنده هیچگونه گرمای آزار دهنده ای مشاهده نکردم.

-آی پد جدید طی 4.30 ساعت فول شارژ میشود.:20:

-به هیچ عنوان هم مشکلی با Wifi نداشتم و حتی گیرندگی و قدرتش هم از Iphone 4s بیشتره

-در یک کلام! Its brilliant.In evry sense of the word

در پناه حق تعالی باشید:11:

Mr.Pooya
27-04-2012, 15:15
سلام

چگونه میشه بازی ها را از itunes خرید ؟ باید کارت اعتباری بخرم ؟

میشه با تبلدیل USB وصل کرد به آیپد ؟

airmaxwisp
27-04-2012, 15:36
سلام

چگونه میشه بازی ها را از itunes خرید ؟ باید کارت اعتباری بخرم ؟

میشه با تبلدیل USB وصل کرد به آیپد ؟

سلام و عرض ادب.

-برای خرید برنامه-بازی-موسیقی و فیلم باید اپل آی دی بسازید.

-برای اعتبار هم باید Itunes Gift Card خریداری کنید.

-تبدیل USB هم فقط دو مدل داره:

1- SD Card Reader

2- Camera Connector

behrooztahmasbi
30-04-2012, 19:45
سلام دوستان

یکی از آشنایانم کاناداس ... میخوام بگم آیپد رو برام بیاره ... وقت خرید چه چیزایی رو باید چک کنه؟

یکی از دوستان به ده مورد اشاره کردن ولی نگفتن این ده مورد چیه؟

یه سوال دیگه هم داشتم ... حالا که زمزمه های اپراتور سوم با سرعت اینترنت بالاتر هست به نظرتون مدل 4G به صرفه تر نیست؟؟؟

airmaxwisp
01-05-2012, 13:43
سلام دوستان

یکی از آشنایانم کاناداس ... میخوام بگم آیپد رو برام بیاره ... وقت خرید چه چیزایی رو باید چک کنه؟

یکی از دوستان به ده مورد اشاره کردن ولی نگفتن این ده مورد چیه؟

یه سوال دیگه هم داشتم ... حالا که زمزمه های اپراتور سوم با سرعت اینترنت بالاتر هست به نظرتون مدل 4G به صرفه تر نیست؟؟؟

سلام و عرض ادب.

-مورد خاصی لازم نیست که چک کنه! فقط از خود اپل استور معتبر محصول رو تهیه فرمایند...

-در مورد اپراتور سوم هم باید عرض کنم فعلا چیزی به اسم اینترنت پرسرعت ارائه نکرده! در مواردی حتی سرعت از ایرانسل هم پایینتر بوده! حال آنکه قیمت تعرفه ها هم چند برابر بقیه اپراتور ها هست!

BEBETO1
05-05-2012, 09:22
بین ipad 3 و سامسونگ گلکسی تاب 10 اینچی شما کدوم رو یشنهاد میکنید؟؟؟

کدوم یکی از اینها جاوا رو ساپرت میکنه؟؟؟

من بیشتر برای مطالعه می خوام؟؟

emadpumad
05-05-2012, 09:40

اگر بیشتر برای مطالعه میخای استفاده کنی آیپد ۳ واستون توجیح اقتصادی نداره
با اینکه آیپد ۲ تو گذینه هاتون نیست من آیپد ۲ رو پیشنهاد میکنم با ظرفیت پایین برای توجیح اقتصادی در غیر این صورت سامسونگ ۱۰.۱

behrooztahmasbi
05-05-2012, 11:51

دوست عزیز همون طور که عماد جان گفتن خرید آیپد جدید برای مطالعه توجیه اقتصادی نداره .... با این نظر موافقم ... اما اینو رو هم در نظر بگیرید آیپد جدید با کیفیک فوق العاده صفحه نمایشش در سلامتی چشم ها و طول زمان مطالعه تون تاثیر زیادی داره

موفق باشید

emadpumad
05-05-2012, 13:03
دوست عزیز همون طور که عماد جان گفتن خرید آیپد جدید برای مطالعه توجیه اقتصادی نداره .... با این نظر موافقم ... اما اینو رو هم در نظر بگیرید آیپد جدید با کیفیک فوق العاده صفحه نمایشش در سلامتی چشم ها و طول زمان مطالعه تون تاثیر زیادی داره

موفق باشید
بهروز جان فکر نکنم که رزولیشن و وضوح بالای تصویر آیپد جدید کمکی به سلامت چشم بکنه
البته این نظر عموی بنده هست که متخصص چشم پزشکی هست و خودش ایپد جدید داره

h!tman
05-05-2012, 13:16
با The New Ipad کار کردم
خوب تو روح اپل! خیلی محصول خفنیه
من مشکلم با آیفون صفحه خیلی خیلی خیلی کوچیکشه که انگار این خود آیغون 10 اینچیه
به نظر من کسی که 1.400-1.500 میده برای یک آیپد2 با خرت و پرت هاش اونقدر وسع مالی رو داره که تبدیلش کنه به این آیپد! به نظرم خیلیییییییییی ارزشش رو داره

JoWkErsSs
05-05-2012, 15:55
با The New Ipad کار کردم
خوب تو روح اپل! خیلی محصول خفنیه
من مشکلم با آیفون صفحه خیلی خیلی خیلی کوچیکشه که انگار این خود آیغون 10 اینچیه
به نظر من کسی که 1.400-1.500 میده برای یک آیپد2 با خرت و پرت هاش اونقدر وسع مالی رو داره که تبدیلش کنه به این آیپد! به نظرم خیلیییییییییی ارزشش رو داره

نه ... اینطوری ها هم که شما میگید نیست ! خیلی ها 1.500 میتونن بدن اما بیشتر نه . اینجوری نیست که صرفا کسایی آیپد بخرن که وسع مالی اونها بالا باشه و بتونن 500 تا بیشتر بدن که بشه New iPad !
همین چند وقت پیش بود که یه دختری کلیه خودش رو فروخته بود برای آیپد :18:

ولی تو این که آیپد جدید ارزش خرید رو با این قیمت داره شکی نیست !

BEBETO1
07-05-2012, 18:27
آیا ipad 3 زبان فارسی و برنامه های فارسی رو مثل samsung که در زمینه برنامه های فارسی عالیه ...پشتیبانی میکنه یا نه؟؟

emadpumad
07-05-2012, 20:20
آیا ipad 3 زبان فارسی و برنامه های فارسی رو مثل samsung که در زمینه برنامه های فارسی عالیه ...پشتیبانی میکنه یا نه؟؟
بله کلیه محصولات اپل از جمله آیپد جدید به خوبی از زبان شیرین فارسی پشتیبانی میکنه
حتی بهتر از سامسونگ چون گاها'' برای بهره بردن از تایپ فارسی در دستگاه های سامسونگ احتیاج به نصب برنامه های جانبی و یا گاهی استفاده از فریمور های کوک شده هست

aidin299
07-05-2012, 21:31
Keyboard فارسى نداره.

JoWkErsSs
07-05-2012, 21:50
Keyboard فارسى نداره.

دوست عزیز شما میتونید با آیپد جدید فارسی بنویسید . طبق آموزش زیر که توسط کاربر عزیز emadpumad نوشته شده شما میتونید به راحتی با آیپد جدید فارسی بنویسید . برای آموزش بر روی لینک زیر کلیک کنید ...

آموزش : چگونه با کیبورد خود آیپد کاملا فارسی بنویسیم ( گ چ پ ژ )
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BEBETO1
07-05-2012, 22:18
آیا از جاوا پشتیبانی میکنه؟؟
2-آیا 2مدل فرقی داره؟؟wifi و 4g
3-من از اصفهان هستم آیا اگه از اینترنت خریداری کنم مطمئن هست ؟؟؟مثل سایت تبلت شاپnew ipad 4g 64 gig که قیمتش هست 1670000 ؟؟؟

با تشکر

emadpumad
07-05-2012, 23:39
آیا از جاوا پشتیبانی میکنه؟؟
خیر

2-آیا 2مدل فرقی داره؟؟wifi و 4g
مدل 4 جی سیم کارت می خوره و جی پی اس داره ولی اون مدل نداره همین

3-من از اصفهان هستم آیا اگه از اینترنت خریداری کنم مطمئن هست ؟؟؟مثل سایت تبلت شاپnew ipad 4g 64 gig که قیمتش هست 1670000 ؟؟؟
باید دقت بکنید در خرید تضمین خاصی وجود نداره ولی من از چند تا سایت خرید های سبک کردم و اونها هم امانت دار بودن
موفق باشید

با تشکر\

BEBETO1
07-05-2012, 23:51
آیا این نرم افزارهای شبیه ساز روش کار میکنه؟؟؟؟برای فایلهای جاوا

emadpumad
08-05-2012, 00:07
آیا این نرم افزارهای شبیه ساز روش کار میکنه؟؟؟؟برای فایلهای جاوا
چیز خاصی مد نظرتون هست؟

BEBETO1
08-05-2012, 00:21
بله نرم افزار لایتنر موبایل که تحت جاوا کار میکنه؟؟
leitnerbox.ir

behrooztahmasbi
08-05-2012, 10:50
بله نرم افزار لایتنر موبایل که تحت جاوا کار میکنه؟؟
leitnerbox.ir

BEBETO1 جان سوال خوبی پرسیدی ... پیرو فرمایش دوست عزیزمون:31: این رو هم به سوالش اضافه کنم ....حالا اگر نمیشه این نرم افزار رو روی آیپد نصب کرد .... آیا نرم افزار جی 5 برای IOS طراحی شده؟؟؟

mohebian
14-05-2012, 22:49
سلام دوستان
من امروز یه نیو ایپد 16 گیگ فورجی خریدم اما چون تا حالا با محصولات اپل کار نکردم می خواستم بدونم از کجا فرق ایپد 2 و 3 رو تشخیص بدم

mohebian
14-05-2012, 23:37
دوستا چرا روی نیو ایپد من برنامه های iphoto - imove - siri و ... نصب نیست همه نیو ایپ ها اینطورین یا برا من اینجوریه

emadpumad
15-05-2012, 13:54
دوستا چرا روی نیو ایپد من برنامه های iphoto - imove - siri و ... نصب نیست همه نیو ایپ ها اینطورین یا برا من اینجوریه

درود
این برنامه هارو باید از اپ استور خریداری کنید
البته سیری قابلیت نصب شدن روی آیپد جدید رو نداره و باید تا جیلبریک شدن اون صبر کنید

---------- Post added at 02:54 PM ---------- Previous post was at 02:53 PM ----------

سلام دوستان
من امروز یه نیو ایپد 16 گیگ فورجی خریدم اما چون تا حالا با محصولات اپل کار نکردم می خواستم بدونم از کجا فرق ایپد 2 و 3 رو تشخیص بدم

تو همین تاپیک توضیح داده شده

mohebian
24-05-2012, 13:02
سلام دوستان نیو ایپد من چیزی حول حوش 6 ساعت طول می کشه تا شارژ کامل بشه ایا این عادیه یا دستگاه یا شارژرم ایراد داره؟؟؟؟؟

JoWkErsSs
24-05-2012, 13:26
سلام دوستان نیو ایپد من چیزی حول حوش 6 ساعت طول می کشه تا شارژ کامل بشه ایا این عادیه یا دستگاه یا شارژرم ایراد داره؟؟؟؟؟

زمان استاندارد شارژ آیپد جدید 5 ساعت هست . شما از کابل USB استفاده کنید بهتره !:20:

behrooztahmasbi
27-05-2012, 00:10
آیپد جدید جیلبریک شد !!! :8:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Amir_Niknam
27-05-2012, 09:51
اره من آیپد جدید رو جیلبریکش کردم مشکلی نداره

smtp1000
29-05-2012, 14:26
دوستان تو رو خدا کمک من میخوام Apple iPad (3rd Gen.) Wi-Fi + 4G اینو بگیرم و کلی گیج شده ام تا جایی که با اینکه پولشو دارم بخرم ولی دارم قیده خریدشو میزنم دلایل :

1- یک نفر میگه با این مدل نمیشه مکالمه کرد با سیمکارت ( همین مکالمه عادی که همه موبایل ها دارن یعنی نمیشه باهاش کرد ؟؟ ) یه نفر ممیگه باید جیلبر بشه مکالمش باز میشه بلوتث هم باز میشه اما 120 هزار برای مکالمه و 80 هزار برای بلوتوث گفته میگیره . درسته ؟؟

2- جیلبریک درست نمیدونم چیه دیگه چه برسه به جیلبریک آنتر 5.1.1 که عرضه شده . حالا چیکار میکنه این جدیده که اومده ؟؟

3- خوندم هر جایی جیلبرش میکنی فقط از همون pc میتونی برنامه و آهنگ و ... بریزی توش و اگه به PC خونه وصل کردم همه اطلاعاتش میپره درسته ؟ ؟

4- این مدل آنلاک فکتوری هم داره ؟؟ اگه اره دیگه اون نیاز به جیلبریک نداره ؟ یک فامیل دارم دانمارک میتونه برام خیلی ارزونتر بیاره . آیا مشکلی نداره از اونجا بیاره

این همه عیب باز همه میگن خوبه چرااا واقعااا ؟؟

JoWkErsSs
29-05-2012, 15:52
دوستان تو رو خدا کمک من میخوام Apple iPad (3rd Gen.) Wi-Fi + 4G اینو بگیرم و کلی گیج شده ام تا جایی که با اینکه پولشو دارم بخرم ولی دارم قیده خریدشو میزنم دلایل :

1- یک نفر میگه با این مدل نمیشه مکالمه کرد با سیمکارت ( همین مکالمه عادی که همه موبایل ها دارن یعنی نمیشه باهاش کرد ؟؟ ) یه نفر ممیگه باید جیلبر بشه مکالمش باز میشه بلوتث هم باز میشه اما 120 هزار برای مکالمه و 80 هزار برای بلوتوث گفته میگیره . درسته ؟؟

2- جیلبریک درست نمیدونم چیه دیگه چه برسه به جیلبریک آنتر 5.1.1 که عرضه شده . حالا چیکار میکنه این جدیده که اومده ؟؟

3- خوندم هر جایی جیلبرش میکنی فقط از همون pc میتونی برنامه و آهنگ و ... بریزی توش و اگه به PC خونه وصل کردم همه اطلاعاتش میپره درسته ؟ ؟

4- این مدل آنلاک فکتوری هم داره ؟؟ اگه اره دیگه اون نیاز به جیلبریک نداره ؟ یک فامیل دارم دانمارک میتونه برام خیلی ارزونتر بیاره . آیا مشکلی نداره از اونجا بیاره

این همه عیب باز همه میگن خوبه چرااا واقعااا ؟؟

اول از همه باید بگم که آیپد هیچ عیبی نداره !

1. جیلبریک شدن آیپد اصلا کار سختی نیست که بخوایم اینقدر بزرگش کنیم. فقط کافیه 15 دقیقه براش وقت بزارید .

[ اختصاصی P30World ] جیلبریک چیست ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

( آموزش ) جیلبریک آنتر 5.1.1 عرضه شد ! - Absinthe 2.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اصلا نیازی نیست که شما آیپد خودتون رو ببرید بدید بیرون براتون جیلبریک کنند. کار ساده ای هست و خودتون میتونید انجام بدید طبق لینک های بالا پیش برید مشکلی پیش نمیاد.
فعال سازی بلوتوث هم به صورت رایگان می تونید انجام بدید با نصب یک برنامه به نام Airblue Sharing که اگر مایل باشید آموزش ها لازم رو بعد از خرید آیپد به شما می دم.

جیلبریک به معنای شکستن قفل هست. با عمل جیلبریک شما میتونید برنامه های کرک شده بر روی دستگاه خودتون نصب کنید و به Cydia دسترسی داشته باشید. جیلبریک به سه صورت هست : آنتدر ( دائمی ) تدر ( ناپایدار ) نیمه تدر یا سمی ( نیمه پایدار ) اینکه می گیم جیلبریک آنتدر 5.1.1 به معنای اینه که جیلبریک نسخه iOS ( سیستم عامل دستگاه های اپل ) جیلبریک دائمی شده.

اینکه شما شنیدید که فقط از یک PC باید برنامه ریخته بشه صحیح هست اما به این صورت که اگر فقط با iTunes ریخته بشه اینجوری میشه . ( iTunes برنامه ای هست برای مدیریت دستگاه های اپل ) برای اینکه این اتفاق نیافاته شما میتونید از برنامه iFun-box استفاده کنید که در همین انجمن توضوح کامل دربارش داده شده.

اگر فامیل شما میتونه از دانمارک بیاره که چه بهتر، هیچ مشکلی پیش نمیاد و ارزون تر هم براتون تموم میشه.

از کار کردن با آیپد به هیچ عنوان خسته نمی شوید، شما میخواین قویترین تبلت دنیا رو بگیرید، پس بهتره شکی توش نباشه ! بی شک باید بگم که آیپد نسل سوم هیچ نقصی یا ایرادی نداره !

در صورتی که شک و شبهه ای داشتید میتونید با ما در میون بگذارید، خوشحال میشیم کمکتون کنیم !

smtp1000
29-05-2012, 17:02
مرسی واقعا دوست عزیز خیلی لطف کردی و منو روشن تر کردی فقط این سوال باقی موند :

نمیشه با این تبلت Apple iPad (3rd Gen.) Wi-Fi + 4G و با سیم کارت مکالمه کرد ؟؟ یکی از دوستان در همین انجمن میگه به هیچ وجه نمیشه . ولی من دیروز در اصفهان یک مغازه رفتم گفت 120 هزار میگیره نمیدونم چیکار میکنه که مکالمه اش هم باز بشه ؟ (فروشگاه سیب 2236865)

یک سوال متفرقه دیگه : این گوشی فرمت MKV رو هم پخش میکنه ؟ چون خیلی برام مهمه .( 1080 هم نشون میده ؟ فیلم تا چند گیگ باشه به خوبی ساپورت میکنه و نشون میده؟ )

و مشکلی که در نشون دادن سایت های مختلف نداره که ؟؟ نمیخواد که سایت نسخه موبایلی داشته باشه ؟ مثل pc نشون میده .؟

بازم تشکر

emadpumad
29-05-2012, 18:24
مرسی واقعا دوست عزیز خیلی لطف کردی و منو روشن تر کردی فقط این سوال باقی موند :

نمیشه با این تبلت Apple iPad (3rd Gen.) Wi-Fi + 4G و با سیم کارت مکالمه کرد ؟؟ یکی از دوستان در همین انجمن میگه به هیچ وجه نمیشه . ولی من دیروز در اصفهان یک مغازه رفتم گفت 120 هزار میگیره نمیدونم چیکار میکنه که مکالمه اش هم باز بشه ؟ (فروشگاه سیب 2236865 (tel:2236865))

یک سوال متفرقه دیگه : این گوشی فرمت MKV رو هم پخش میکنه ؟ چون خیلی برام مهمه .( 1080 هم نشون میده ؟ فیلم تا چند گیگ باشه به خوبی ساپورت میکنه و نشون میده؟ )

و مشکلی که در نشون دادن سایت های مختلف نداره که ؟؟ نمیخواد که سایت نسخه موبایلی داشته باشه ؟ مثل pc نشون میده .؟

بازم تشکر

سوالات خودتون رو در یک تاپیک مطرح کنید و از طرح یک سوال در چند جا خود داری کنید
در تاپیک دیگه دقیقا همین پرسش شما پاسخ داده شده

iMosi
01-06-2012, 21:01
کسی هست اینجا آیپد جدید داشته باشه و خوره ریاضی و فیزیک و این حرف ها باشه؟!

من یه کتابخونه بزرگ دیجیتال فارسی دارم دست می کنم....(به امید خرید آیپد جدید)....شاید تعداد کتاب هاش تا آخر تابستون به 500 تا برسه....(کتاب هاشم همه شاخ اند:31:)

الان میخوام یه نفر تست کنه که این کتاب هایی که دارم رو آیپد خوب هستند یا نه؟مخصوصا آیپد جدید!....کلا در مورد کیفیت دیدن کتاب ها نظر بده دیگه....

هر کی داوطلبه پیغام خصوصی کنه ببینیم چی میشه!:40:

bleu2u4u
01-06-2012, 21:45
کتاب با کتاب مگه فرق میکنه؟
من خودم دایم با هاش در حال کتاب خوندنم مشکلی هم نیست

Stream
01-06-2012, 21:56
کسی هست اینجا آیپد جدید داشته باشه و خوره ریاضی و فیزیک و این حرف ها باشه؟!

من یه کتابخونه بزرگ دیجیتال فارسی دارم دست می کنم....(به امید خرید آیپد جدید)....شاید تعداد کتاب هاش تا آخر تابستون به 500 تا برسه....(کتاب هاشم همه شاخ اند:31:)

الان میخوام یه نفر تست کنه که این کتاب هایی که دارم رو آیپد خوب هستند یا نه؟مخصوصا آیپد جدید!....کلا در مورد کیفیت دیدن کتاب ها نظر بده دیگه....

هر کی داوطلبه پیغام خصوصی کنه ببینیم چی میشه!:40:

اگه PDF هستن که همه جا مثل هم نشون داده میشن... حالا دوست دارید کسی تست کنه لینک کتاب ها رو همینجا قرار بدید (یا برای افرادی که آیپد دارن پ.خ. کنید اگه نمی خواید عمومی کنید) و ما براتون تست می کنیم و اسکرین شات هم می گیریم.

iMosi
01-06-2012, 22:38
PDF اسکن شده هست!...میخوام ببینم رو رزولوشن نجومی آیپد جدید کیفیت اسکنش در چه حدی هست ...چقدر شبیه به کاعذ عادی هست؟

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=65375C0DFB3771ED&id=65375C0DFB3771ED%21244)

airmaxwisp
02-06-2012, 00:03
PDF اسکن شده هست!...میخوام ببینم رو رزولوشن نجومی آیپد جدید کیفیت اسکنش در چه حدی هست ...چقدر شبیه به کاعذ عادی هست؟

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=65375C0DFB3771ED&id=65375C0DFB3771ED%21244)

سلام و عرض ادب... لینک بالا نمیاد:23: یه جای دیگه آپلود فرمایید تا تست کنم:20:

در پناه حق باشید

iMosi
02-06-2012, 10:07
شما اینو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%AD%D9%87.pdf.html)تست کن

ممنون:11:

*Ali*
02-06-2012, 10:40
شما اینو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%AD%D9%87.pdf.html)تست کن

ممنون:11:
بفرماييد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iMosi
02-06-2012, 10:51
ارور 404 داد...:10:

*Ali*
02-06-2012, 13:49
ارور 404 داد...:10:
براي من باز ميكنه. اين لينكها رو ترجيحاً با آنتي شيلتر امتحان كنيد:

farhad_gym
03-06-2012, 21:51
درود
ایا میشه در صورت خرید ایپد از فروشگاهای معتبر اپل در فرانسه از خودشون بخوام ایپدمو جیلبربک کنند فعلا به کامپیوتر دسترسی ندارم چون گفته بودید جیلبربک قانونی هستش؟؟
با تشکر از مدیران و بچه های فعال در این فروم, بسیار وب سایت تخصصی و عالیه
تمام مطالب در رابطه ی ایپدو خوندم ولی فکر میکنم تا ایپدو نخرم چیزی حالیم نمیشه با تشکر

*Ali*
03-06-2012, 23:02
درود
ایا میشه در صورت خرید ایپد از فروشگاهای معتبر اپل در فرانسه از خودشون بخوام ایپدمو جیلبربک کنند فعلا به کامپیوتر دسترسی ندارم چون گفته بودید جیلبربک قانونی هستش؟؟
با تشکر از مدیران و بچه های فعال در این فروم, بسیار وب سایت تخصصی و عالیه
تمام مطالب در رابطه ی ایپدو خوندم ولی فکر میکنم تا ایپدو نخرم چیزی حالیم نمیشه با تشکر
دوست عزيز چاقو كه دسته خودشو نميبره اين كارو بايد خودتون بكنيد.

ramincybran
05-06-2012, 06:14
اقا من دستگام جیلبریک انترد هست - الان نمیدونم توی بازی بودم چی شد دوبار دکمه هوم رو زدم الان یه نفر هست فقط زر میزنه - صفحه هارو جابه جا نمیکنه - یک مربع دور هر اپ میاد همش اسم اون اپ رو میخونه

دیوانم کرده باید چی کارش کنم؟؟؟

-----------

درستش کردم :دی اما عجب مصیبتی بود :دی

Stream
09-06-2012, 16:13
داشتم ویدیو تبلیغاتی آیپد جدید رو دوباره می دیدم، این جمله رو در ابتدا می گه:

We believe technology is at its very best when it’s invisible.
When you’re​ conscious only of what you’re doing, not the device you’re doing it with

بعضی وقت ها بعضی جملات رو باید طلا گرفت... این تفکری است که جابز داشت، الگو گرفته شده از لئوناردو دا وینچی. افرادی که می گن چرا آیفون/آیپد رام نداره، چرا UI اینقدر ساده است، چرا نمیشه با گوشی ور رفت، این جمله رو دوباره بخونن. :20:

*Ali*
09-06-2012, 17:11
داشتم ویدیو تبلیغاتی آیپد جدید رو دوباره می دیدم، این جمله رو در ابتدا می گه:

We believe technology is at its very best when it’s invisible.
When you’re​ conscious only of what you’re doing, not the device you’re doing it with

بعضی وقت ها بعضی جملات رو باید طلا گرفت... این تفکری است که جابز داشت، الگو گرفته شده از لئوناردو دا وینچی. افرادی که می گن چرا آیفون/آیپد رام نداره، چرا UI اینقدر ساده است، چرا نمیشه با گوشی ور رفت، این جمله رو دوباره بخونن. :20:
اپل به معناي واقعي ميدونه كه ابزار ديجيتال واسه چي بايد ساخته بشن. كاراي تو رو راحتتر كنن يا يه سري كار و دل مشغولي به كاراي قبليت اضافه كنن؟
كسايي كه اين اشكالا رو به محصولات اپل ميگيرن تعريف درستي از "چرا اين وسيله ديجيتالو بايد بخرم؟" ندارن. خيلياشون ميخوان با يه دنياي جديد روبرو بشن و توش غرق بشن در حالي كه رسالت واقعي يه ابزار ديجيتال كم كردن دل مشعولي هاي آدم و بي دغدغه كردن زندگي اونه. نه اين كه يه دنياي جديد واست درست كنه بعد بگه هر كاري دلت ميخواد توش بكن.
اكوسيستم اپل زندان نيست، اصلاً تو رو وارد زندان نميكنه. برعكس، كار كردن در محيطهاي اپن سورس و پيچيده مثل قدم زدن و تفريح در محوطه زندانه!

soheilnouri
09-06-2012, 17:50
جلبريك نكنيد....اصلا ارزش نداره

JoWkErsSs
09-06-2012, 18:16
جلبريك نكنيد....اصلا ارزش نداره

این تفکر غلطی هست که بیشتر افراد دارند، بعضی از افراد مشکلاتی رو که دارند به جیلبریک نسبت می دن. جیلبریک نه تنها آسیبی به iDevice نمی زنه بلکه به اون امکانات خارق العاده ای هم میده مثل دنیای بسیار گسترده ی Cydia! وقتی شما جیلبریک می کنید به Cydia دسترسی دارید، در غیر این صورت خیر. توییک ها و ابزار هایی در سیدیا هست که شما رو متحیر می کنه به طور مثال : Springtomize و unfold

smtp1000
13-06-2012, 23:33
من یک Apple iPad (3rd Gen.) Wi-Fi + 4G سفارش داده ام و تا چند روز دیگه باید برم تحویل بگیرمش میخواستم ببینم در هنگام تحویل گرفتن چه نکاتی رو باید چک کنم که از صحت اصل و ارجینال بودن این آیپد مطمئن شوم ؟
مثلا made in کجا باید نوشته باشه ؟ ( چین که نیست ایشالا ؟ )

( بدون گارانتی میخوام بگیرم چون شرکت دیجی کالا 64 گیگ رو با گارانتی میده 1.680.000 و بدون گارانتی میده 1.650.000 ولی من جایی رو پیدا کردم که بدون گارانتی فقط داره و میده 1.520.000 )

تو بخش های دگه کسی جواب نداد مجبور شدم اینجا دوباره بپرسم

-niko-
14-06-2012, 19:24
سلام، یه سوال داشتم: دیجی کالا این تبلت رو زده 1 میلیون و هشتاد (16 گیگ) ... زیادی ارزون نیست ؟ مشکلی نداره ؟ میشه اعتماد کرد ؟

Ghorbat22
16-06-2012, 18:07
بــا توجـه به رنگــــ ، دوستــان رنگ مشکی ُ پیشنهــاد میدن یــا سفیدش ُ ؟!

Pami
18-06-2012, 17:51
من یک Apple iPad (3rd Gen.) Wi-Fi + 4G سفارش داده ام و تا چند روز دیگه باید برم تحویل بگیرمش میخواستم ببینم در هنگام تحویل گرفتن چه نکاتی رو باید چک کنم که از صحت اصل و ارجینال بودن این آیپد مطمئن شوم ؟
مثلا made in کجا باید نوشته باشه ؟ ( چین که نیست ایشالا ؟ )

( بدون گارانتی میخوام بگیرم چون شرکت دیجی کالا 64 گیگ رو با گارانتی میده 1.680.000 و بدون گارانتی میده 1.650.000 ولی من جایی رو پیدا کردم که بدون گارانتی فقط داره و میده 1.520.000 )

تو بخش های دگه کسی جواب نداد مجبور شدم اینجا دوباره بپرسم

پول دادن بابت گارانتی برای آیپد اشتباه محض هست ، در اکثر موارد ایرادهای سخت افزاری رو نه تنها تو ایران بلکه خیلی جاهای دیگه هم نمیتونن درست کنن
هرچند درست استفاده کنید مشکل خاصی پیش نمیاد
اگر پشتیبانی نرم افزاری شاملش میشه شاید میشه گفت می ارزه اما برای تعمیرات خیر ، همون بدون گارانتی رو بگیرید

smtp1000
18-06-2012, 21:57
در هنگام تحویل گرفتن چه نکاتی رو باید چک کنم که از صحت اصل و ارجینال بودن این آیپد مطمئن شوم ؟

*Ali*
19-06-2012, 15:49
کسانی که میخوان iOS 6 رو روی دستگاهشون تجربه کنن میتونن بدون داشتن اکانت یا ثبت UDID دستگاه به عنوان دولوپر، نسخه بتای اون رو دانلود و نصب کنند.
فقط لازمه نسخه آخر iTunes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو نصب کنید و با Shift + Click روی دکمه Check for Updates در بخش Summary دستگاه، فریمور رو انتخاب و روی دستگاه نصبش کنید.
چند تا اسکرین شات از کار با سیری، نقشه و اپ استور جدید براتون گذاشتم.
لینکهای دانلود:
Wi-Fi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Wi-Fi + Cellular ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای ریستور به 5.1.1 هم میتونید از فریم ور خودش استفاده کنید.
دانلود فریمورهای آیپد با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Stream
21-06-2012, 02:07
دوستان، این Surface هم به بازار اومد. یه ویدیو جالب از مقایسه معرفی Surface و معرفی آیپد توسط استیو جابز.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خودتون باید ببینید :دی

HOJ-JAT
24-06-2012, 12:04
سلام من تا یک ماه اینده قصد خرید ایپد رو دارم..
چندتا سوال
1.محدوه متوسط حجم بازهاش و نرم افزاراش در چه حدی؟
من در حد 16 پول دارم خیلی اهل این نیستم که 200 اپ بریزم من ipod تاچ دارم 32 گیگ دارم ولی 20 گیگش خالیه!!!
2.الان که جیلبریک 5.1.1 اومده اگر تا یک ماه اینده ورژنی دیگر مثلا 5.1.2 اومد من چطوری جیلبریک کنم؟(با توجه به اینکه روی ایپد ورژن 5.1 هست؟)

Dark Prince
24-06-2012, 12:46
چندتا سوال
من در حد 16 پول دارم خیلی اهل این نیستم که 200 اپ بریزم من ipod تاچ دارم 32 گیگ دارم ولی 20 گیگش خالیه!!!
2.الان که جیلبریک 5.1.1 اومده اگر تا یک ماه اینده ورژنی دیگر مثلا 5.1.2 اومد من چطوری جیلبریک کنم؟(با توجه به اینکه روی ایپد ورژن 5.1 هست؟)
1- ببین ماکزیموم بازی های Appstore رو 2Gb بسته شده دیگه بسته به گرافیک ـه بازی حجم ـش بالاتر میره. الان حجیم ترین بازی آیفون NOVA 3 ـه که حجمی حدود 1.8GB رو اشغال میکنه. ولی خب اکثر بازی های iOS رو 1Gb یا کمتر ـن. ولی در کل از نظر من 16GB واسه آیپد کمه چون بالاخره تو میخوای باهاش عکس و فیلم بگیری یا فیلم ـه Full HD ببینی و هر روز هم بازی های جدید میاد که دوست داری نصبشون کنی.
2- 5.1.2 که فکر نکنم بیاد اگه ورژن جدید بخوان بدن یا مشکلات 5.1.1 رو رفع کنن دیگه iOS 6 رو عرضه میکنند.

behrooztahmasbi
27-06-2012, 11:45
تفاوتی بین New iPad خریداری شده از اپل استور کانادا با این مدلی که توی ایران هست و عمدتا از چین وارد میشن، هست؟ ... من امکان سفارش این تبلت رو از کانادا دارم ولی به دلیل نوسانات بازار ارز خریدش از داخل ایران توجیح اقتصادی داره.

Stream
27-06-2012, 12:04
تفاوتی بین New iPad خریداری شده از اپل استور کانادا با این مدلی که توی ایران هست و عمدتا از چین وارد میشن، هست؟ ... من امکان سفارش این تبلت رو از کانادا دارم ولی به دلیل نوسانات بازار ارز خریدش از داخل ایران توجیح اقتصادی داره.

تنها تفاوت در نوع سوکت برقی است که در آیپد هست. از بقیه نظرها همگی مثل هم هستن.

GiggleClub
27-06-2012, 12:15
چندتا سوال

۱- بازی های catual تقریبا ۳۰ تا ۶۰ مگ ولی بازی های حرفه ای و گرافیک بالا مثل NFS یا Fifa و GTA و Max payne و.... بالای ۵۰۰ مگ و بعضا حتی بالای ۱گیگ هستند. نرم افزارهای کاربردی عموما زیر ۱۰۰ مگ هستند. البته مثلا iMovie و Garageband هردو حجم بالایی دارند ولی اکثرا زیر ۱۰۰ هستند. درکل ۱۶ گیگ برای نصب بازی و برنامه درحد معمول کافیه منتها دیگه فضایی نمیمونه که فرضا بخواید چند تا قسمت سریال بریزی روش بری مسافرت یا یه همچین چیزی! سعی کن ۳۲ بگیری

۲- درحال حاضر ۵.۱.۱ آخرین نسخه هست و نسخه ۶هم معرفی شده. معلوم نیست نسخه بعدی کی میاد و چی خواهد بود! ۵.۱.۲ یا ۵.۲ یا اصلا ۶
اگه نسخه جدیدی بیاد باید صبر کنید نرم افزار جدیدی برای جیلبریک اون نسخه جدید ارائه بشه. که ممکنه یه هفته طول بکشه ممکنه یه ماه و حتی شاید بیشتر.

HOJ-JAT
27-06-2012, 15:57
16 گیگ چقدر فضا بهمون میده؟

emadpumad
30-06-2012, 00:03
حدود 13 گیگ

hamed m2m
02-07-2012, 15:10
سلام
میشه با نرم افزاری چیزی,برنامه های ویندوز رو روی آیپد اجرا کرد؟
به نظر شما 32گیگ واسه بازی کافیه؟

Stream
02-07-2012, 15:53
سلام
میشه با نرم افزاری چیزی,برنامه های ویندوز رو روی آیپد اجرا کرد؟
به نظر شما 32گیگ واسه بازی کافیه؟

خیر امکان پذیر نیست (راه وجود داره، مثل OnLive ، ولی اونها هم برنامه ها رو روی آیپد اجرا نمی کنن، در Cloud اجرا می کنن و روی آیپد نشون می دن).

اگه دنبال برنامه تخصصی ای نیستید مشکلی نیست اکثر برنامه ها نسخه مخصوص یا جایگزین خوب در آیپد دارن.

HOJ-JAT
02-07-2012, 18:49
سلام
همانطور که میدونید با برنامه ifile میشه به یک شبکه وصل شد (مثلا یک گوشی دیگه یا یک لپ تاپ)و توش فایل اپ لود کرد میخواستم ببینم نمیشه یک نرم افزاری مثل این پیدا کرد که بشه از هارد سایر محصولات اپل مثل ایپاد استفاده کرد البته فقط برای عکس و اهنگ و ....
وایا ایپد قابلیت wifi host رو داره؟

hamed m2m
04-07-2012, 17:43
دوستان همین روزا میرم که بگیرممیشه مشکلاتشو بگید(میدونم مشکل خاصی نداره ولی مشکل جزئی هم اگه هست بگید)هرچی هست ریزو درشت بگیدمرسی

Stream
04-07-2012, 18:26
سلام
همانطور که میدونید با برنامه ifile میشه به یک شبکه وصل شد (مثلا یک گوشی دیگه یا یک لپ تاپ)و توش فایل اپ لود کرد میخواستم ببینم نمیشه یک نرم افزاری مثل این پیدا کرد که بشه از هارد سایر محصولات اپل مثل ایپاد استفاده کرد البته فقط برای عکس و اهنگ و ....
وایا ایپد قابلیت wifi host رو داره؟

منظورتون انتقال فایل بین دو دستگاهه؟ این کار رو همین الان هم میشه کرد حتی اپ هایی هستن که بدون انتقال می تونن فایل ها رو بین دو دستگاه استیم کنن (مثلا شما می تونین عکس هاتون رو روی آیپد خودتون داشته باشین و به آیفون دوستتون دسترسی بدین عکس ها یا فیلم ها رو ببینه بدون ارسال کردن).

نسخه 3G قابلیت Wifi Hotspot هم داره.

دوستان همین روزا میرم که بگیرممیشه مشکلاتشو بگید(میدونم مشکل خاصی نداره ولی مشکل جزئی هم اگه هست بگید)هرچی هست ریزو درشت بگیدمرسی

تاپیک رو بخونید درباره مشکلات بحث شده. مشکل خاصی نداره فقط نسبت به آیپد 2 (نه بقیه تبلت ها) کمی گرم تر هست و دیرتر شارژ میشه.

alirezawater
04-07-2012, 23:15
استریم جان در اینکه آی پد بهترین تبلت دنیاست و نرم افزارهای زیادی داره بنده هیچ شکی ندارم، اما با توجه به اینکه ما در ایران زندگی میکنیم، از نظر تعداد نرم افزارهای فارسی در چه حده، آیا نرم افزارهای تخصصی فارسی هم براش تولید شده، (اپل به ایرانی ها اجازه اینکار رو میده) مثلا نرم افزارهای بانکی و یا ...
بنده یکی از دوستانم زمانی که میخواست لپ تاپ بخره، میگفت لپ تاپ فقط لپ تاپ اپل، الان 2 ساله خریده همش خاموشه چون نمیتونه ازش استفاده کنه، فقط بعضی وقتا باهاش فیلم میبینه و آهنگ گوش میده، یکی دیگه از دوستان هم خیلی شیفته لپتاپهای اپل شده بود و به لپ تاپهای ویندوزی اصلا نگاه نمیکرد، چند روز قبل دیدم روی مک بوکش ویندوز 7 نصب کرده ، به عبارت بهتر توی ایران همه شیفته ظاهر سخت افزارهای اپل هستند و نرم افزارهاش براشون کاربرد خاصی نداره، بر خلاف دیگر کشورها، میخوام بدونم تبلت اپل هم برای ما ایرانی ها قراره یه دستگاه بازی و پخش فیلم بشه یا استفاده های دیگه هم میتونیم ازش بکنیم؟ تجربه شخصی تون از دوستان یا آشنایان ایرانی که از تبلتهای اپل استفاده میکنند چیه؟
به نظرتون آیا اپل تبلت 7 اینچی با قیمت پایینتر میده بیرون، توی سایتها خیلی شایعه در این مورد شنیده میشه

*Ali*
05-07-2012, 11:53
استریم جان در اینکه آی پد بهترین تبلت دنیاست و نرم افزارهای زیادی داره بنده هیچ شکی ندارم، اما با توجه به اینکه ما در ایران زندگی میکنیم، از نظر تعداد نرم افزارهای فارسی در چه حده، آیا نرم افزارهای تخصصی فارسی هم براش تولید شده، (اپل به ایرانی ها اجازه اینکار رو میده) مثلا نرم افزارهای بانکی و یا ...
بنده یکی از دوستانم زمانی که میخواست لپ تاپ بخره، میگفت لپ تاپ فقط لپ تاپ اپل، الان 2 ساله خریده همش خاموشه چون نمیتونه ازش استفاده کنه، فقط بعضی وقتا باهاش فیلم میبینه و آهنگ گوش میده، یکی دیگه از دوستان هم خیلی شیفته لپتاپهای اپل شده بود و به لپ تاپهای ویندوزی اصلا نگاه نمیکرد، چند روز قبل دیدم روی مک بوکش ویندوز 7 نصب کرده ، به عبارت بهتر توی ایران همه شیفته ظاهر سخت افزارهای اپل هستند و نرم افزارهاش براشون کاربرد خاصی نداره، بر خلاف دیگر کشورها، میخوام بدونم تبلت اپل هم برای ما ایرانی ها قراره یه دستگاه بازی و پخش فیلم بشه یا استفاده های دیگه هم میتونیم ازش بکنیم؟ تجربه شخصی تون از دوستان یا آشنایان ایرانی که از تبلتهای اپل استفاده میکنند چیه؟
به نظرتون آیا اپل تبلت 7 اینچی با قیمت پایینتر میده بیرون، توی سایتها خیلی شایعه در این مورد شنیده میشه

تا اینکه منظور شما چه نوع نرم افزارهای تخصصی باشه. تبلتها تا یه جایی میتونن در زمینه تخصصی بهتون کارایی بدن و برای کارای تخصصی تر نیاز به PC دارید. برنامه های بانکی هم فعلاً واسه iOS نوشته نشدن.
متأسفانه همین طوره و امکانات نرم افزارهای دیگه مثل اندروید و ویندوز (موبایل و پی سی) به نسبت نرم افزارهای اپل با ما ایرانیها بیشتر سازگار هست. علتش هم عدم وجود زیرساختها و اینترنت خوب و تحریم و کلی مسائل دیگه هست که همه ازش اطلاع دارند. بنده خودم هم آیپد داشتم هم آیپاد تاچ و هیچ وقت از خریدشون پشیمون نشدم. ولی متأسفانه تو انجام خیلی از کارهای ایرانی پسند با مشکل مواجه می شدم. در کل واسه کارهایی که نیاز به برقراری رابطه با دیگران (استفاده از نرم افزارهای ایرانی، فایلهایی که فقط ایرانیها استفاده میکنن!، انتقال فایل فقط و فقط وابسته به سخت افزار خارجی مثل بلوتوث و USB و...) این نرم افزارهای غیر اپل بیشتر واسه ما سازگار هستند.
تبلت 7 اینچی اپل هم بعید به نظر میرسه که واسه کاهش قیمت تولید بشه. من فکر نمیکنم تو سایز 7 اینچ بشه کار خاصی کرد یا اصلاً دلیل محکمی وجود داشته باشه که نیاز به تولید در این سایز باشه. به غیر از کاهش قیمت که با سیاست اپل سازگار نیست و همیشه مدلهای قدیمی تر رو با کاهش قیمت عرضه میکنه تا همه طیف ها رو پوشش بده.

Stream
05-07-2012, 13:40

اپل قانونی برای منع نرم افزارهای فارسی نداره و اگه ایرانی ها بخوان از این نرم افزارها بنویسن مشکلی ندارن ولی تا حالا نخواستن، همونطور که برای هیچ تبلت دیگه ای هم نخواهستن. ما درباره نرم افزارهایی حرف می زنیم که خیلی هاشون حتی روی ویستا/7 هم درست اجرا نمیشن و باید ویندوز XP نصب کرد! اون وقت آیپد؟ یکم دور از انتظاره.

آیپد مشکلی با زبان فارسی نداره، هم کیبردش هست و بطور پیش فرض هم از سایت ها و ... پشتیبانی میشه. سایت های بانک ها هم مشکلی ندارن ولی نرم افزار تخصصی فارسی براش نیست.

این دیگه خیلی خیلی اغراق بوده. من خیلی ها رو می شناسم که در ایران مک استفاده می کنند و مشکلی هم ندارند فقط لازمه یکم در دیدشون نسبت به خیلی چیزها تغییر ایجاد بدن + یه خط اینترنت خوب هم لازم دارن چون نرم افزارها در بازار پیدا نمیشه. وگرنه ایران خاصیت خاصی نداره که باعث بشه این لپ تاپ ها بی استفاده باشن. در کل این محصولات با تفکر کلاسیک ایرانی ها از کامپیوتر سازگار نیستن و کسی که حاضر به تغییر تفکراتش نیست بهتره سراغشون نره، به همون اندازه که کسی که حاضر به تغییر تفکراتش نیست بهتره سراغ هیچ محصول اپل نره، اکثر این افراد حتی آیپاد رو هم آشغال می دونن چون دسترسی مستقیم به فایل سیستم نمی ده.

iPad Mini اا اخبار و شایعات درباره عرضه آیپد کوچکتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamed m2m
08-07-2012, 09:55
سلام دوستان
آیپد هنوز هم نمیتونه چندبرنامه رو هم زمان اجرا کنه یا توی نیو آیپد این مشکل رفع شده؟؟

*Ali*
08-07-2012, 21:41
سلام دوستان
آیپد هنوز هم نمیتونه چندبرنامه رو هم زمان اجرا کنه یا توی نیو آیپد این مشکل رفع شده؟؟
کجا خوندین که آیپد Multitasking نداره؟ دو ساله که این قابلیت به iOS اضافه شده.

HOJ-JAT
13-07-2012, 23:26
مشکل وای فای حل شده؟ همونی که سری اول بود

Stream
14-07-2012, 02:18
مشکل وای فای حل شده؟ همونی که سری اول بود

مشکل خاص و مهمی وجود نداشت وگرنه الان دنیا روی سر اپل خراب شده بود.. مشکلی از نظر وای فای وجود نداره.

star Walker
14-07-2012, 20:05
سلام دوستان
من یه چند روزی هست ipad new خریدم ، امروز رفتم به یک فروشگاه و روش اسکرین پروتکتور انداختم ، یارو گفت اینجا به دلیل جریان هوا نمیتونم روش بندازم باید ببرم جای دیگه بندازم روش ، گفت یه 6 دقیقه دیگه بر می گردم ، رفت حدود 15 یا 20 دقیقه دیگه برگشت ، اون موقع اصلاً متوجه این موضوع نبودم ...
آیا امکانش هست که قطعات داخلیش رو عوض کرده باشه ؟! آیا راهی وجود داره که بشه فهمید چیزی از داخلش کم یا عوض شده یا اصلاً باز شده یا نه ؟! اصلاً میتونن همچین کاری بکنن یا تا حالا شده کسی همچین کاری کرده باشه ؟! اصلاً دلیلی داره همچین کاری بکنن ؟!
یارو می گفت چون اینو زدم روش فعلاً امروز جای گرم نزارش ... ممکنه به این موضوع ربطی داشته باشه ؟!
من خیلی نگرانم ... ، دارم دیوونه میشم ... لطفاً یکی از نگرانی درم بیاره ... ، میترسم باتری یا یکی از قطعات داخلیشو عوض کرده باشه ...
ممنون

Stream
14-07-2012, 20:52
سلام دوستان
من یه چند روزی هست ipad new خریدم ، امروز رفتم به یک فروشگاه و روش اسکرین پروتکتور انداختم ، یارو گفت اینجا به دلیل جریان هوا نمیتونم روش بندازم باید ببرم جای دیگه بندازم روش ، گفت یه 6 دقیقه دیگه بر می گردم ، رفت حدود 15 یا 20 دقیقه دیگه برگشت ، اون موقع اصلاً متوجه این موضوع نبودم ...
آیا امکانش هست که قطعات داخلیش رو عوض کرده باشه ؟! آیا راهی وجود داره که بشه فهمید چیزی از داخلش کم یا عوض شده یا اصلاً باز شده یا نه ؟! اصلاً میتونن همچین کاری بکنن یا تا حالا شده کسی همچین کاری کرده باشه ؟! اصلاً دلیلی داره همچین کاری بکنن ؟!
یارو می گفت چون اینو زدم روش فعلاً امروز جای گرم نزارش ... ممکنه به این موضوع ربطی داشته باشه ؟!
من خیلی نگرانم ... ، دارم دیوونه میشم ... لطفاً یکی از نگرانی درم بیاره ... ، میترسم باتری یا یکی از قطعات داخلیشو عوض کرده باشه ...
ممنون

تجهیزاتی که برای باز و بسته کردن آیپد لازمه بسیار گرون قیمت و کمیابه و من خیلی خیلی بعید می دونم کسی بتونه در 15-20 دقیقه در ایران همچین کاری رو انجا مبده، بعد هم قطعات اصلی رو در بیاره چی جاش بگذاره؟ آیپد مثل لپ تاپ ها نیست که بشه راحت یک قطعه رو از داخلش در آورد یکی دیگه گذاشت.

نگران نباشید همچین کلاه برداری ای از سواد این فروشنده های ایرانی بسیار به دوره.

archipay
15-07-2012, 07:28
سلام دوستان
ممنون

همونطور كه مدير گفت بعيده كه قطعات رو عوض كنه ( در واقع غير ممكنه) اما ممكنه آيپد رو با يك آيپد معيوب عوض كنه. مي خواي مطمئن شي سريال داخل setting دستگاه رو با سريال جعبه چك كن. جعبه رو كه ايشالا با خودت نبردي بهش بدي؟

hamed_abii
15-07-2012, 09:19
با سلام

دوستان تو آیپد هم میشه دانلود داشت مثه لپ تاپ یا پی سی ؟ محدودیت نداره؟

archipay
15-07-2012, 14:45
با سلام

دوستان تو آیپد هم میشه دانلود داشت مثه لپ تاپ یا پی سی ؟ محدودیت نداره؟

با خود سافاري آيپد ( web browser مخصوص اپل) معمولاً يك سري محدوديت هست كه اگه جيلبريك كني ميتوني به صورت كامل باهاش همه نوع فايل دانلود كني ( قابليت دانلود رو به سافاري اضافه كني) اما اگه نخواي جيلبريك كني كلي اينترنت دانلودر تو app store ( پولي و مجاني) هست كه ميتوني نصب كني و بدون هيچ محدوديتي هر چه مي خواهد دل تنگت دانلود كني :31:

star Walker
17-07-2012, 15:00
سلام دوستان ، من کارم یه جوریه که به باید به یک سری محتوای الکترونیکی دسترسی داشته باشم که اجرای اونا نیاز به Flash player داره ... ، آیا برنامه یا روشی هست که بشه این نرم افزارو به Web browsers های آیپد اضافه کرد ؟! یا Web browser ای وجود داره که این نرم افزارو پیش فرض رو خودش داشته باشه ؟! خیلی از Web browser هارو امتحان کردم ، ولی هیچ کدوم جواب نداد : مثل Photon , Skyfire , Chrome هیچ کدوم جواب نداد و فقط ISwifter تونست اجرا کنه ، که اونم خیلی خیلی آهسته و بی کیفیت اجرا می کرد ، دائماً هم قطع می شد ...

star Walker
17-07-2012, 18:56
سلام دوستان
ممنون

من هنوز در مورد اون موضوعی که گفتم نگرانم ...
آخه یارو کارش تنها فروشندگی نبود ، تعمیراتم میکنه ، بعد یارو از این فروشندگان کوچیک خورده پا هم نبود که ، یه فروشگاه بزرگه محصولات مارک دار الکترونیکیه همراه با تعمیرات تخصصی !
بد جارفتگی و خش و ... رو بدنه ندیدم ... ولی حس میکنم خیلی سریع باطری کم میکنه ... ، نمیدونم ، من پیش از این تبلت نداشتم ... ، برای شما هم باطریش سریع خالی میشه ؟! ممکنه باطریشو عوض کرده باشه ؟! اصلاً میشه باطریشو عوض کرد ؟! یه جا خونده بودم که باطری new ipad غیر قابل تعویضه ! ... درسته ؟!
بعد آیا نرم افزاری وجود داره که دستگاهو یه چک آپ کامل بکنه و اطلاعاتی در مورد سلامت سخت افزاریه دستگاه بده ؟! یه بنچمارک ... ؟! که اطلاعاتی در مورد سلامت باطری و عملکرد Cpu و رم و ... بده !؟!

Stream
17-07-2012, 21:44
سلام دوستان ، من کارم یه جوریه که به باید به یک سری محتوای الکترونیکی دسترسی داشته باشم که اجرای اونا نیاز به Flash player داره ... ، آیا برنامه یا روشی هست که بشه این نرم افزارو به Web browsers های آیپد اضافه کرد ؟! یا Web browser ای وجود داره که این نرم افزارو پیش فرض رو خودش داشته باشه ؟! خیلی از Web browser هارو امتحان کردم ، ولی هیچ کدوم جواب نداد : مثل Photon , Skyfire , Chrome هیچ کدوم جواب نداد و فقط ISwifter تونست اجرا کنه ، که اونم خیلی خیلی آهسته و بی کیفیت اجرا می کرد ، دائماً هم قطع می شد ...

متاسفانه راهی وجود نداره... Flash Player در دنیای Post PC جایی نداره و کلا همیشه کند اجرا میشه، در اندروید هم در جدیدترین نسخه کنار گذاشته شد و دیگه پشتیبانی نمیشه. تنها کاری که میشه کرد اینه که صبر کنید این محتوا ها تبدیل به HTML5 بشن، یا از جایگزین ها استفاده کنید.

من هنوز در مورد اون موضوعی که گفتم نگرانم ...
آخه یارو کارش تنها فروشندگی نبود ، تعمیراتم میکنه ، بعد یارو از این فروشندگان کوچیک خورده پا هم نبود که ، یه فروشگاه بزرگه محصولات مارک دار الکترونیکیه همراه با تعمیرات تخصصی !
بد جارفتگی و خش و ... رو بدنه ندیدم ... ولی حس میکنم خیلی سریع باطری کم میکنه ... ، نمیدونم ، من پیش از این تبلت نداشتم ... ، برای شما هم باطریش سریع خالی میشه ؟! ممکنه باطریشو عوض کرده باشه ؟! اصلاً میشه باطریشو عوض کرد ؟! یه جا خونده بودم که باطری new ipad غیر قابل تعویضه ! ... درسته ؟!
بعد آیا نرم افزاری وجود داره که دستگاهو یه چک آپ کامل بکنه و اطلاعاتی در مورد سلامت سخت افزاریه دستگاه بده ؟! یه بنچمارک ... ؟! که اطلاعاتی در مورد سلامت باطری و عملکرد Cpu و رم و ... بده !؟!

نگران نباشید عوض کردن باتری آیپد به این سادگی نیست. اصلا باتری تقلبی برای آیپد جدید وجود نداره که بخواد عوض کنه، اپل تکنولوژی های امنیتی زیادی داره برای اینکه محصولاتش فقط با قطعات مد نظرش کار کنن، به علاوه تعویضش هم تخصص و تجهیزات زیاد و گرون قیمتی داره که فوق العاده بعیده اون شخص داشته باشه، و کسی که اون تجهیزات و تخصص رو داشته باشه "باتری دزد" نمیشه!

Lover_Football
24-07-2012, 11:30
سلام دوستان ...

یک سؤال فنی :

میشه به آیپد فلش مموری وصل کرد ؟!

Stream
24-07-2012, 13:52
سلام دوستان ...

یک سؤال فنی :

بله از طریق تبدیل های USB فقط یادتون باشه کارهایی که با USB می تونید انجام بدید محدوده (مثل PC دسترسی کامل به فایل سیستم فلش مموری ندارید).

JoWkErsSs
24-07-2012, 14:25
سلام دوستان ...

یک سؤال فنی :

اتصال فلش درایو به آیپد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

behrooztahmasbi
24-07-2012, 15:02
سلام ........

نظرتون در مورد این خبر چیه؟

Stream
24-07-2012, 15:32
سلام ........

نظرتون در مورد این خبر چیه؟

فوق العاده بعیده.. از اون شایعه هایی بود که یک بار اومد و هیچ وقت هم خبر دیگه ای ازش نشد. آیپد مشکل خاصی نداره که نیاز به همچین به روز رسانی ای باشه.

MR.CART
24-07-2012, 16:56
کلا سایت نارنجی معتبره؟:27:
تو بعضی از همین تاپیک ها دیدم گفتن بحث با کسی که نارنجی رو معتبر بدونه ارزش نداره...

Stream
24-07-2012, 18:14
کلا سایت نارنجی معتبره؟:27:
تو بعضی از همین تاپیک ها دیدم گفتن بحث با کسی که نارنجی رو معتبر بدونه ارزش نداره...

نباید سیاه و سفید دید.. همین که روزانه اکثر خبرهای مهم (و البته گاهی وقتی خبرهای بیخود) رو مانور می دن و چند سالیه فعالیت دارن خودش بسیار چیز خوب و با ارزشیه، ولی بعضی وقت ها خبرهاشون رو درست انتخاب نمی کنن (مثل همین خبر که دوستمون لینک داد)، سایت های معتبری مثل Verge, Engadget, TechCrunch, ... اگه این خبر رو پوشش دادن، روزانه بیشتر از صد خبر دیگه رو هم منتشر می کنن، نارنجی وقتی روزانه 3-4 خبر می نویسه یکم لازمه روی صحت منابع و احتمال واقعیت خبرها بیشتر دقت کنه، نه صرفا چون اسم اپل و گوگل و مایکروسافت توی خبرهاست و طرفدارهاشون زیاده.

البته اصولا نظرات تحلیلی که در متن خبرها اضافه می کنن ناآگاهانه و غیر حرفه ایه، که البته یه چیز بسیار عادی در روزنامه نگاری فارسی است و نمیشه خرده ای به نارنجی گرفت.

*Ali*
24-07-2012, 18:19
البته اصولا نظرات تحلیلی که در متن خبرها اضافه می کنن ناآگاهانه و غیر حرفه ایه، که البته یه چیز بسیار عادی در روزنامه نگاری فارسی است و نمیشه خرده ای به نارنجی گرفت.
اخبار نارنجی فقط و فقط به هدف بالا بردن بازدید و جذب تبلیغات نوشته میشن. از هر جای سایت که امکانش وجود داشته تبلیغات گرفته، کم مونده بک گراند متن هم تبلیغات بزنه.
مثلاً امشب کنفرانس گوگله، اول پوشش زنده و بعدش هم تا فردا شب فقط از گوگل مینویسن، بعد که میبینن اپلی ها بدشون اومده یه چرت و پرتی از آیفون 4 اینچ پیدا میکنن و منتشر میدن که همه رو راضی نگه دارن. کلاً سایت خبری نیست سایت ترولیه :2:

Lover_Football
25-07-2012, 09:34
اتصال فلش درایو به آیپد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز من میخوام بدون آیا مستقیم میشه بوسیله ی یه ابزار جانبی دیگه بهش یه فلش وصل کرد بعد اطلاعات فلش رو بریزی رو حافظه اصلی بعد یه فلش دیگه وصل کنیم و اون اطلاعات رو بریزیم تو فلش جدید ؟!

Mool Tee
25-07-2012, 10:51
سلام دوستان اگه من این تبلت رو بخرم مشکلی در ریختن بازی و نرم افزار ندارم؟؟ این قضیه جیلبریک داره اعصابمو خورد میکنه.یه لینک بدین که توضیج داده باشه!!!!

Stream
25-07-2012, 12:37
سلام دوستان اگه من این تبلت رو بخرم مشکلی در ریختن بازی و نرم افزار ندارم؟؟ این قضیه جیلبریک داره اعصابمو خورد میکنه.یه لینک بدین که توضیج داده باشه!!!!
[ اختصاصی P30World ] جیلبریک چیست ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشکلی در رابطه با نصب برنامه وجود نداره. پاسخ سوالاتتون در انجمن هست.

behrooztahmasbi
25-07-2012, 16:13
سلام دوستان ...

میخوام برای آیپدم قلم بگیرم ... (کاربرد : نت برداری سریع سر کلاس!):20:

قلم پیشنهادی شما چیه ؟ :31:

Stream
25-07-2012, 19:40
سلام دوستان ...

میخوام برای آیپدم قلم بگیرم ... (کاربرد : نت برداری سریع سر کلاس!):20:

قلم پیشنهادی شما چیه ؟ :31:

هر چیزی که در بازار بود! من خودم BoxWave ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دارم بد نیست (گرچه به جز هفته اول هیچ وقت استفاده نکردم!)، البته نت برداری روی صفحه های خازنی کلا تجربه خوشایندی نیست.

mehdi_47
25-07-2012, 22:25
سلام به اساتید
به نظر شما از بین این دو تبلت کدوم رو تهیه کنم ؟
The new iPad یا Asus Transformer Pad Infinity TF700KL 3G ؟ البته مدل ایسوس هنوز نیومده ولی خوب تو همین چند هفته آتی وارد بازار میشه.
بیشتر هم برای وبگردی و عکس و فیلم برداری میخوام
در مورد آیپد هم چند تا سوالی برام پیش اومده : 1- با زبان فارسی مشکلی نداره ؟ راحت میشه به سایتهای فارسی مراجعه کرد ؟ 2- میشه اینترفیسش رو به وسیله ی تم تغییر داد و شبیه یه چیزی تو مایه های آندروید کرد ؟ 3- آخرین اپدیتی که برای آیپد اومده -- شده ؟ و اینکه به صورت آنترد هست ؟
مرسی

Stream
26-07-2012, 12:33
سلام به اساتید
به نظر شما از بین این دو تبلت کدوم رو تهیه کنم ؟
The new iPad یا Asus Transformer Pad Infinity TF700KL 3G ؟ البته مدل ایسوس هنوز نیومده ولی خوب تو همین چند هفته آتی وارد بازار میشه.
بیشتر هم برای وبگردی و عکس و فیلم برداری میخوام
در مورد آیپد هم چند تا سوالی برام پیش اومده : 1- با زبان فارسی مشکلی نداره ؟ راحت میشه به سایتهای فارسی مراجعه کرد ؟ 2- میشه اینترفیسش رو به وسیله ی تم تغییر داد و شبیه یه چیزی تو مایه های آندروید کرد ؟ 3- آخرین اپدیتی که برای آیپد اومده -- شده ؟ و اینکه به صورت آنترد هست ؟
مرسی

قطعا آیپد.

1. مشکلی نداره.
2. بله بسیار راحت.
3. بعد از جیلبریک میشه تغییرات داد ولی شبیه اندروید نمیشه.
4. بله، بله.

mehdi_47
26-07-2012, 14:07
Stream ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز مرسی از راهنماییتون.
عکسی از این تغییر کردن اینترفیس دارید ؟

hasti rs
27-07-2012, 20:54
من فردا پس فردا احتمالا" نیو آیپد رو میخرم ! میخواستم ببینم چه نکات مهمی رو باید موقع خریدن در نظر داشته باشم ؟

emadpumad
28-07-2012, 01:17
من فردا پس فردا احتمالا" نیو آیپد رو میخرم ! میخواستم ببینم چه نکات مهمی رو باید موقع خریدن در نظر داشته باشم ؟
مهمترین نکته که به ذهنم میرسه اینه مه کمی وقت بگذارید و تاپیک های این فروم رو مطالعه بفرمایید

Ssarshar
28-07-2012, 13:47
دوستان جدیدا وقتی با آیپدم پیجی باز میکنم تبلیغات حاشیه ای سایت ها بصورت عبارت flash خودنمایی میکنن و اثری از تبلیغ در واقع نیست ...

این مشکل بدلیل عدم نصب فلش پلیره یا چیز دیگر ؟ ممنونم

Stream
28-07-2012, 14:04
دوستان جدیدا وقتی با آیپدم پیجی باز میکنم تبلیغات حاشیه ای سایت ها بصورت عبارت flash خودنمایی میکنن و اثری از تبلیغ در واقع نیست ...

این مشکل بدلیل عدم نصب فلش پلیره یا چیز دیگر ؟ ممنونم

بله همینطوره روی ویندوز هم فلش پلیر نصب نکنید همونطور نشون می ده. به قول یکی از این بلاگرها Ad block خودکاره :دی

Ssarshar
28-07-2012, 20:08
بله همینطوره روی ویندوز هم فلش پلیر نصب نکنید همونطور نشون می ده. به قول یکی از این بلاگرها Ad block خودکاره :دی

ممنون از جوابت ، میخواستم بدونم اپ خاصی هست برای فلش پلیر که نصبش کنم ؟ باید از طریق سیدیا نصب کنم ؟ کلا چیکارش کنم ؟ : دی

Stream
29-07-2012, 16:57
ممنون از جوابت ، میخواستم بدونم اپ خاصی هست برای فلش پلیر که نصبش کنم ؟ باید از طریق سیدیا نصب کنم ؟ کلا چیکارش کنم ؟ : دی

نه دوست عزیز... فلش پلیر در این محصولات جایی نداره. برای دیدن ویدیو های فلش اپ هایی مثل Skyfire هستند، ولی خود Adobe هم توسعه فلش رو برای موبایل/تبلت ها متوقف کرده.

behrooztahmasbi
30-07-2012, 14:41
سلام ...

دوستان من سر یه دوراهی هستم ... 4G آری ... 4G نه ؟

میدونم چیپ LTE و GPS فقط توی مدل های 4G وجود داره ... و به نظرم (البته نظر امروزم) امکان GPRS روی تبلت به دردم نمیخوره .... حالا یه سوال دارم !

**** 4G غیر از، استفاده ی اینترنت مخابرات و مسیر یابی ... چه قابلیت های دیگه ای به آیپد میده که توی ایران قابل بهره برداری :20: باشه؟ (یه جایی خوندم که یه سری امکانات ارتباطی-نرم افزاری (یه چیز تو مایه های ویی پیی انن و سساکسس) فقط توی این مدل ساپورت میشه؟

HOJ-JAT
30-07-2012, 21:06
من جای شما بود wifi میگرفتم با یک دستگاه gmate ..چون اونجوری هم میتونی صحبت کنی هم اسمس بدی هم تو اینترنت بری...تو مدل 4g حتی نمیتونی سیم کارتت رو شارژ کنی!!
من gmate دارم و همین روزا احتمالا مدل وایفای هم میگیرم

Stream
31-07-2012, 01:56
سلام ...

میدونم چیپ LTE و GPS فقط توی مدل های 4G وجود داره ... و به نظرم (البته نظر امروزم) امکان GPRS روی تبلت به دردم نمیخوره .... حالا یه سوال دارم !

**** 4G غیر از، استفاده ی اینترنت مخابرات و مسیر یابی ... چه قابلیت های دیگه ای به آیپد میده که توی ایران قابل بهره برداری :20: باشه؟ (یه جایی خوندم که یه سری امکانات ارتباطی-نرم افزاری (یه چیز تو مایه های ویی پیی انن و سساکسس) فقط توی این مدل ساپورت میشه؟

تنها تفاوت ها همون اینترنت موبایل و GPS هست، و به جز این هیچ تفاوت دیگه ای ندارن. اگه امکان اینترنت موبایل به درد نمی خوره دیگه انتخاب بسیار ساده ای ایست!

WOLF PACK
31-07-2012, 18:05
دوستان سلام چند تا سوال داشتم درباره دستگاه:
بدون وجود فلش چطوری میشه ویدئو انلاین دید؟
این سیری چیه؟؟این دستگاه داره؟؟
بلوتوثش مثل ایفونه؟؟یعنی فقط به دستگاه های اپل وصل میشه؟؟
نسخه wi fi only جی پی اس نداره؟؟نسخه wifi+4g چه ویژگی اضافه ای داره؟؟
تفاوت قیمت بین wi fi only و wi fi+4g چقدره؟
ممنون.

JoWkErsSs
31-07-2012, 18:12
دوستان سلام چند تا سوال داشتم درباره دستگاه:
بدون وجود فلش چطوری میشه ویدئو انلاین دید؟
این سیری چیه؟؟این دستگاه داره؟؟
بلوتوثش مثل ایفونه؟؟یعنی فقط به دستگاه های اپل وصل میشه؟؟
تفاوت قیمت بین wi fi only و wi fi+4g چقدره؟
ممنون.

به کمک Quick Time شما می تونید ویدیو های آنلاین رو تماشا کنید.

سیری در iOS 6 برای New iPad نیز منتشر خواهد شد.

بلوتوث دستگاه های اپل صرفا جهت ایجاد ارتباط بین iDevice و هدفون های وایرلس هست. ( پس از جیلبریک شما با استفاده از برنامه هایی نظیر Celeste و AirBlue Sharing می توانید استفاده کامل از بلوتوث داشته باشید.)

تفاوت قیمت در ایران یا سایر کشور ها ؟

WOLF PACK
31-07-2012, 18:45
حالا این سیری چی هست؟؟توضیح میدی...
تفاوت قیمت تو ایران و سایر کشور ها رو می خواستم...
ممنون.

ehsan_
01-08-2012, 14:54
سلام
من می خوام تبلت بگیرم
بین android و ios موندم
راسیتش چون گوشیم اندرویده اگه بشه می خوام ipad بگیرم تنوع بشه:20:
کار اصلی هم دیدن فیلم و خوندن کتاب هست و بازی و اینترنت در درجه دوم و کم هست

اصلا خبر ندارم ios چطوری هست! میشه راحت باهاش کتاب و فیلم دید با زیرنویس؟ فرمتهای mkv یا زیرنویس هاشو اجرا می کنه؟ اندوروید mkv رو اجرا می کنه ولی همه زیرنویس هارو نه
می گن توی کتاب غیر قانونی خوندن خیلی اذیت می کنه...درسته؟
جیلبریک کنی همه مشکلات استفاده باهاش حل میشه؟

JoWkErsSs
01-08-2012, 16:34
سلام
من می خوام تبلت بگیرم
بین android و ios موندم
راسیتش چون گوشیم اندرویده اگه بشه می خوام ipad بگیرم تنوع بشه:20:
کار اصلی هم دیدن فیلم و خوندن کتاب هست و بازی و اینترنت در درجه دوم و کم هست

اصلا خبر ندارم ios چطوری هست! میشه راحت باهاش کتاب و فیلم دید با زیرنویس؟ فرمتهای mkv یا زیرنویس هاشو اجرا می کنه؟ اندوروید mkv رو اجرا می کنه ولی همه زیرنویس هارو نه
می گن توی کتاب غیر قانونی خوندن خیلی اذیت می کنه...درسته؟
جیلبریک کنی همه مشکلات استفاده باهاش حل میشه؟

درود!

تبلت های اندروید بسیار بسیار ضعیف تر از آیپد هستند و به نوعی نمی توان آن هارا مقایسه کرد.

آیپد یک تبلت بی نقص و بسیار قدرتمند می باشد که به شما کمک می کند هرکاری را به بهترین صورت انجام بدهید. حال چه فیلم دیدن باشد چه کتاب خواندن ! همونطور که می دونید آیپد ساخت شرکت اپل می باشد و از سیستم عامل iOS 5 استفاده می کند که درست است در ایران با محدودیت های فراوانی مواجه هستید اما با جیلبریک آیپد می توانید به راحتی هرچه تمام برنامه و بازی های کرک شده را به صورت رایگان دانلود کرده و از طریق iTunes (نرم افزار مدیریت آیفون، آیپاد و آیپد) آن را نصب نمایید. شما می تونید پس از جیلبریک هم از App Store برنامه و بازی دانلود بکنید و هیچ محدودیتی جیلبریک برای شما ایجاد نمی کند.

آیپد به صورت پیشفرض فرمت Mkv را پخش نمی کند، اما با استفاده از نرم افزار هایی همچون AV Player HD می توانید هر فرمتی را در آیپد پخش کنید و حتی زیر نویس آن را هم به بهترین نحو مشاهده کنید. همچنین قابلیت هماهنگی دستی زیرنویس با فیلم نیز در این برنامه وجود دارد.

با آیپد می توانید با استفاده از مرورگر قدرتمند سافاری استفاده کنید که حد اکثر سرعت را برای شما فراهم می کند و هیچ مشکلی نخواهد بود. شما می توانید ساعت ها با آیپد وبگردی کنید و حتی یک لحظه هم از آن خسته نشوید‍!!!! !!!!!!!!!!..

همچنین شما می توانید با استفاده از نرم افزار iBook به کتاب خواندن بپردازید و من به شما این قول رو می دم که هیچوقت از مطالعه با آیپد خسته نمی شوید !

از بین تبلت های اندروید هم فقط Google Nexus 7 و Samsung Galaxy Tab قابل قبول هستند.

Google Nexus 7 تبلت قدرتمندیست که تنها 249 دلار قیمت دارد!!

HOJ-JAT
01-08-2012, 17:52
من امروز مدل 32گیگ وای فای خریدم هنوز بازش نکردم فروشنده گفت 48 ساعت مهلت تست داری چکارای انجام بدم روش تا کامل تست بشه؟

hormozan m
02-08-2012, 02:20
من جای شما بود wifi میگرفتم با یک دستگاه gmate ..چون اونجوری هم میتونی صحبت کنی هم اسمس بدی هم تو اینترنت بری...تو مدل 4g حتی نمیتونی سیم کارتت رو شارژ کنی!!
من gmate دارم و همین روزا احتمالا مدل وایفای هم میگیرم

سلام . البته میتونید دستورات اپراتور رو وارد کنید . با برنامه commander ولی حتما باید جیلبریک کرده باشین .

به جای نقطه چین --------> i-phone. ir

HOJ-JAT
03-08-2012, 09:27
یک نرم افزار دانلود منجر میخوام کخ مثل اینترنت دانلود منجر ویندوز عمل کنه وقتی رو لینکی کلیلک میکنم خودش اوتوماتیک وار دانلود کنه..

hasti rs
03-08-2012, 09:44
سلام من ٤ روزه آبيپد خريدم و پشيمون شدم چيكار كنم؟. :(((((

HOJ-JAT
03-08-2012, 22:07
چرا واسه چي پشيمون شدي؟؟

Stream
03-08-2012, 22:58
یک نرم افزار دانلود منجر میخوام کخ مثل اینترنت دانلود منجر ویندوز عمل کنه وقتی رو لینکی کلیلک میکنم خودش اوتوماتیک وار دانلود کنه..

برنامه برای دانلود زیاده (خود سافاری هم وقتی روی فایلی کلیک می کنید که اون پسوند برای برنامه دیگه ای رجیستر شده باشه اتوماتیک دانلود می کنه)، چند نمونه:

سلام من ٤ روزه آبيپد خريدم و پشيمون شدم چيكار كنم؟. :(((((

هر چیز دیگه ای که می خرید و پشیمون می شید چکار می کنید؟ یا برید پس بدید و اگه قبول نکردند بفروشید به یکی دیگه. بد هم نیست توضیح بدید چرا پشیمون شدید.

hasti rs
04-08-2012, 14:25
واسه اينكه من لپ تاپ. دارم و فكرميكردم آيپد بخرم ديگه تيازي بهلپ تاپ نيست ولي ميبينم كه با لپ تاپ بهترميتونم كارامو انجام بدم
واصن خوشم نمياد ازآيپد
اگه بفروشمش خيلي كم ميكنن ازقيمتش :((

HOJ-JAT
04-08-2012, 16:33
چون كمتر از يك هفته كار كرده اگه فروشنده با وجدان باشه نهات ٣٠-٤٠ ازش كم ميكنه

*mhm*
04-08-2012, 20:24
سلام دوستان عزیز و متخصص

بنده قصد خرید یک تبلت دارم و بین دو مدل new ipad و asus transformer prime گیر کردم.

خواهشا در موارد زیر این دو تبلت را با هم مقایسه کنید:

1-پشتیبانی انواع فرمت ها ی ویدئویی و صوتی (کدوم یک تعداد بیشتری ساپورت می کنند.)
2-مدت زمان نگه داشتن باتری(آیا واقعا اسوس 4 ساعت بیشتر شارژ نگه می داره)
3-هایلایت کردن متن در یک پی دی اف(در کدوم یک از این تبلت ها این کار راحت تره)
4کیفیت و قدرت پخش صدا
5-توانایی پشتیبانی از کامپایلر زبان سی
6-اجرای روان بازی ها و فیلم(با توجه به کیفیت بالای صفحه نمایش آیپد آیا بازی ها به خوبی اجرا میشن)
7-قدت سخت افزاری(اگر هر کدوم از این مدل ها برتری دارند حدودا چند درصد هست ؟)
8-در مورد ابزار های جانبی کدامیک قوی تر هستند؟

مربوط به آیپد
9-در مورد آیپد آیا جیلبریک کردن روی کیفیت سخت افزارش اثر نمیذاره؟خیلی از این موضوع می ترسم
10-آیا آیپد جدید به خوبی جیلبریک میشه؟
11-در مورد بولوتوث آیا پس از جیلبریک کردن به خوبی کار می کنه؟(فقط میشه به دستگاه های اپل متصل شد؟)
12-آیا ظرفیت 32 گیگ کافی هست؟!(حقیقیتا پول بیشتری نداریم)
13-آیا 4g توی ایران کارایی داره؟
14-آیا به اندازه ی کافی نرم افزار کرک شده برای آیپد وجود دارد؟
15-یکی از دوستان میگفت پس از جیلبریک کردن اگر نرم افزاری را نصب کنیم و آپدیت اون نرم افزار بیاد نمی تونیم آپدیت اون را دریافت کنیم.این موضوع حقیقت داره؟
16-آیا میشه هارد دیسک اکسترنال رو به آیپد متصل کرد؟

خیلی ممنون از راهنمایی شما

HOJ-JAT
04-08-2012, 22:55
چون بنده با ايسوس كار نكردم نميتونم نظر بدم اما در مورد سوال هاي ايپد ميتونم كمكتون كنم
منم قصد خريد تبلت داشتم ساعتها وقت گذاشتم و بالاخره ايپد را انتخاب كردم
٩. جيلبريك كلا باعث ميشه قفل نرم افزار بشكنه و برنامه هاي كرك شده كپي بشن به سخت افزار كاري نداره و گر نه تو ايران اينقدر محبوب نبودن البته بعضي از انواع جيلبريك مثل رد اسنو كمي سرعت را پايين ميارن

٢. ايپد من واقعا عالي كار ميكنه اصلا توقع اين چنيني ازش نداشتم
١٠. جيلبريك ايپد كمتر از ٣ دقيق براي من طون كشيد
١١ براي بلوتوث با نصب يك نرم افزار از سيدنا يا بهتر بگم خريدش براحتي به هر وسيله اي ميشه وصل شد
١٢ظرقيت بست گي به نوع توقع شما دارد در اين مورد بيشتر توضيح بدين
١٣ در اين مورد نظر ها متفاوت هستند بنظر من اصلا ارزش نداره حدود ٢٥٠ پول بيشتر بابت اينترنت مسخره ايرانسل و همراه اول بدي البته ٤جي جي پي اس هم داره
١٤ فكر كنم تقريبا بيشتر نرم افزار ها كرك شدن يعني تا حالا من هرچي خواستم بوده
١٥ اپديت نرم افزار در صورتي امكان داره كه اون نرم افزار بصورت رسمي يعني پول از همون ايدي اپل شما دانلود شده باشه ولي معمولا اپديت يك نرم افزار بصورت يك نرم افزار ديگ مياد در حالت كلي مشكي نخواهيد داشت
١٦ با يكسري ابزار هاي جانبي مثل كانكشن كيت و كمرا كيت ميشه

amirvania
05-08-2012, 08:14
دوستان عزیز لطفا راهنمایی :
من توخونه لپ تاپ دارم که پرفورمنس بسیار خوبی داره و کاملا هم ازش راضیم ( اچ پی 3142 ، core i5 , ، چهار گیگ رم ، 500 گیگ هارد ، 1گیگ گرافیک که تا 2.7 گیگ شیرش هستش ) ضمنا تو محل کارم هم لپ تاپ دارم که اونم نمیگم در حد لپ تاپ خونه س ولی کارم رو راه میندازه و مشکلی هم باهاش ندارم .
حالا سوال من اینه که بین نیو ایپد و گلکسی نوت 2 که قراره تا چند روز دیگه معرفی بشه پیشنهاد شما کدومه ؟
اینم بگم که من عاشق و شیفته محصولات اپلم و ضمن اینکه کانفیگ فوق العاده و منحصر به فرد نوت 2 هم اصلا قابل اغماض نیست . میدونم که این دو تا خیلی با هم قابل مقایسه نیستن اما با توجه به شرایطم که خدمتتون عرض کردم اگه شما جای من بودین کدوم رو انتخاب میکردین .
کاربرد به ترتیب اولویت :
بازی :31:
وب گردی
موزیک (فقط گوش کردن)
دیدن عکس
عکس گرفتن
فیلم گرفتن
دیدن فیلم
اینکه گجتی که تو دستمه هم کار تبلت رو انجام بده و هم کار تلفن رو مهمه ولی اهمیتش خیلی زیاد نیست و در درجه آخره .

ضمنا هر کدوم رو بگیرم حداقل میخوام 2 ... 3 سال داشته باشمش ( تو راهنمائیتون این رو هم لحاظ کنید )
خواهش میکنم کاملا بدون تعصب و بیطرف راهنمایی کنید .
پیشاپیش سپاسگزارم .:11:

HOJ-JAT
05-08-2012, 10:19
بببن دوست من نکته اساسی که اینتل در مورد اندروید اشاره کرده اینه که این سیستم عامل هنوز برای چند هسته ای بودن اماده نشده در واقعت هم همین طوره چون من خودم هم گالکسی(گوشیش) دارم و هم ایپد واقعا قابل مقایسه نیستند نکته دیگر ان است که سخت افزار اپل فوق العاده با نرم افزارش هماهمنگه وب برا اساس نرم افزارش سخت افزارش رو طراحی میکنن
نکته خیلی نا ایمد کننده در موردن نت رزلوشن فوق العاده پایین ان در مقاسعه با ایپد هست ۱۲۸۰ در ۸۰۰ در مقابل1536*2048

بازی
برتری یا ایپد هست چون بازی هاش بصورت یک فایل هست اندروید بصورت یک نرم افزار و یک دیتا هست که برای پردازنده های گرافیکی متفاوت تفاوت دارن و بعضی هاشون خیلی باگ دارن (اینو خودم به چشم دیدم)

وب گردی

یکی از مهمترین چیزها برای وب گردی صفحه نمایسش فوق العاده با کیفیت می باشد که ایپد دارد البته ایپد از فلش پشتیبانی نمیکند

موزیک (فقط گوش کردن
موزیک گوش دادن زیاد تفاوتی نمیکنه که با کدوم دستگاه باشه البته هنوز در مورد اسپیکر نت اطلاعتی در دست نیست اپید هم متاسفانه داخل جعبش هدفون نداره

دیدن عکس دیدن فیلم
اینو دیگه همه میدون فقط ایپد با صفحه نمایسش فوق العاده زیبایش

عکس گرفتن
فیلم گرفتن
اینو باید صبر کنید نت بیاد تا با ایپد مقایسه بشه

ینکه گجتی که تو دستمه هم کار تبلت رو انجام بده و هم کار تلفن رو مهمه ولی اهمیتش خیلی زیاد نیست و در درجه آخره .
ایپد 4g در حالت عادی فقط تو اینترنت میره ولی در صورت جیلبریک و نصب یکسری نرم افزار میشه باهاش اسمس داد

Stream
05-08-2012, 20:50
سلام دوستان عزیز و متخصص

بنده قصد خرید یک تبلت دارم و بین دو مدل new ipad و asus transformer prime گیر کردم.

خواهشا در موارد زیر این دو تبلت را با هم مقایسه کنید:

1-پشتیبانی انواع فرمت ها ی ویدئویی و صوتی (کدوم یک تعداد بیشتری ساپورت می کنند.)
2-مدت زمان نگه داشتن باتری(آیا واقعا اسوس 4 ساعت بیشتر شارژ نگه می داره)
3-هایلایت کردن متن در یک پی دی اف(در کدوم یک از این تبلت ها این کار راحت تره)
4کیفیت و قدرت پخش صدا
5-توانایی پشتیبانی از کامپایلر زبان سی
6-اجرای روان بازی ها و فیلم(با توجه به کیفیت بالای صفحه نمایش آیپد آیا بازی ها به خوبی اجرا میشن)
7-قدت سخت افزاری(اگر هر کدوم از این مدل ها برتری دارند حدودا چند درصد هست ؟)
8-در مورد ابزار های جانبی کدامیک قوی تر هستند؟

مربوط به آیپد
9-در مورد آیپد آیا جیلبریک کردن روی کیفیت سخت افزارش اثر نمیذاره؟خیلی از این موضوع می ترسم
10-آیا آیپد جدید به خوبی جیلبریک میشه؟
11-در مورد بولوتوث آیا پس از جیلبریک کردن به خوبی کار می کنه؟(فقط میشه به دستگاه های اپل متصل شد؟)
12-آیا ظرفیت 32 گیگ کافی هست؟!(حقیقیتا پول بیشتری نداریم)
13-آیا 4g توی ایران کارایی داره؟
14-آیا به اندازه ی کافی نرم افزار کرک شده برای آیپد وجود دارد؟
15-یکی از دوستان میگفت پس از جیلبریک کردن اگر نرم افزاری را نصب کنیم و آپدیت اون نرم افزار بیاد نمی تونیم آپدیت اون را دریافت کنیم.این موضوع حقیقت داره؟
16-آیا میشه هارد دیسک اکسترنال رو به آیپد متصل کرد؟

خیلی ممنون از راهنمایی شما

1. هر دو
2. خیر، باتری آِیپد قوی تره و باتری ترنسفورمر زمانی بهتر میشه که داک رو بهش وصل کنید.
3. آیپد اپ های بسیار قوی ای در این زمینه داره و اصلا قابل قیاس با اندروید نیست.
4. تقریبا در یک حد
5. هیچ کدوم ندارند (راه برای برنامه نویسی هست، قبلا توضیح داده شده در همین انجمن)
6. آیپد، بله بسیار عالی
7. سخت افزار متفاوته ولی نرم افزارهایی که اجرا می کنند هم متفاوته. نمیشه گفت کدوم برای نرم افزار خودش قوی تره ولی آیپد بسیار بهینه است.
8. قطعا آیپد

9. خیر تاثیر نداره.
10. بله
11. بله درست کار می کنه.
12. بستگی به استفاده شما داره.
13. خیر
14. بله، بیشتر تر 150 هزار.
15. خیر حقیقت نداره
16. بله ولی نه به شکل کلاسیک

دوستان عزیز لطفا راهنمایی :
من توخونه لپ تاپ دارم که پرفورمنس بسیار خوبی داره و کاملا هم ازش راضیم ( اچ پی 3142 ، core i5 , ، چهار گیگ رم ، 500 گیگ هارد ، 1گیگ گرافیک که تا 2.7 گیگ شیرش هستش ) ضمنا تو محل کارم هم لپ تاپ دارم که اونم نمیگم در حد لپ تاپ خونه س ولی کارم رو راه میندازه و مشکلی هم باهاش ندارم .
حالا سوال من اینه که بین نیو ایپد و گلکسی نوت 2 که قراره تا چند روز دیگه معرفی بشه پیشنهاد شما کدومه ؟
اینم بگم که من عاشق و شیفته محصولات اپلم و ضمن اینکه کانفیگ فوق العاده و منحصر به فرد نوت 2 هم اصلا قابل اغماض نیست . میدونم که این دو تا خیلی با هم قابل مقایسه نیستن اما با توجه به شرایطم که خدمتتون عرض کردم اگه شما جای من بودین کدوم رو انتخاب میکردین .
کاربرد به ترتیب اولویت :
بازی :31:
وب گردی
موزیک (فقط گوش کردن)
دیدن عکس
عکس گرفتن
فیلم گرفتن
دیدن فیلم
اینکه گجتی که تو دستمه هم کار تبلت رو انجام بده و هم کار تلفن رو مهمه ولی اهمیتش خیلی زیاد نیست و در درجه آخره .

ضمنا هر کدوم رو بگیرم حداقل میخوام 2 ... 3 سال داشته باشمش ( تو راهنمائیتون این رو هم لحاظ کنید )
خواهش میکنم کاملا بدون تعصب و بیطرف راهنمایی کنید .
پیشاپیش سپاسگزارم .:11:

مقایسه شما قیاس مع الفارغه.. گوشی و تبلت! برای بازی، وبردی، عکسو فیلم قطعا آیپد بهتره ولی برای عکس برداری و فیلم برداری مسلما آیپد با اندازه اش مناسب نیست. شما اول ببینید کدوم رو می خواید.

hasti rs
05-08-2012, 21:01
باتري آيپد من ٤ ساعت دوووم مياره
و موقع كار كردن سمت چپش داغ ميشه
اين غير عادي نيست؟
بردم پيش فروشنده ميگفت عاديه !!!!!!!!

Stream
05-08-2012, 21:01
باتري آيپد من ٤ ساعت دوووم مياره
و موقع كار كردن سمت چپش داغ ميشه
اين غير عادي نيست؟
بردم پيش فروشنده ميگفت عاديه !!!!!!!!

داغ شدنش عادیه، 4 ساعت دووم آوردن نه. آیپد من حدودا 9-10 ساعت دووم میاره.

behrooztahmasbi
06-08-2012, 13:49
سلام

برای آیپد نرم افزاری هست که برنامه های تحت جاوا ، به وسیلش اجرا بشن؟

*mhm*
06-08-2012, 13:59
خیلی ممنون از پاسخ کامل شما جناب stream

نیو آیپد معمولی gps نداره؟

hasti rs
06-08-2012, 14:22
جناب stream شما از آيپدتون بيشتر چه استفاده اي ميكنيد كه ١٠ ساعت ميمونه شارژتون؟
بعد استفادتون مداوم هست ياخير
من بيشتر نگران گرم شدنش هستم ، ميترسم قطعه اي ازش خراب شه !!!

behrooztahmasbi
06-08-2012, 15:19
مقایسه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%81%D8%AA) Surface و iPad

HOJ-JAT
06-08-2012, 15:49
من مييخوام واسه ايپدم كاور يا كيف بگيريم بنظر شما چي بگيرم خوبه ؟ اسمارت كاور خوبه؟ يا فقط با كلاسه؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

behrooztahmasbi
06-08-2012, 16:57
من مييخوام واسه ايپدم كاور يا كيف بگيريم بنظر شما چي بگيرم خوبه ؟ اسمارت كاور خوبه؟ يا فقط با كلاسه؟

دوست عزیر به نظرم بهترین کاور برای آیپد همون
Smart Case Polyurethane ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست که هفته پیش تو پایتخت دیدم 160000 بود ... این رو هم اضافه کنم از اون هفته تا حالا دلار 200 تومن گرون شده ... مملکت داریم ؟؟؟

Stream
06-08-2012, 18:45
سلام

برای آیپد نرم افزاری هست که برنامه های تحت جاوا ، به وسیلش اجرا بشن؟

خیر.

خیلی ممنون از پاسخ کامل شما جناب stream

نیو آیپد معمولی gps نداره؟

خیر.

جناب stream شما از آيپدتون بيشتر چه استفاده اي ميكنيد كه ١٠ ساعت ميمونه شارژتون؟
بعد استفادتون مداوم هست ياخير
من بيشتر نگران گرم شدنش هستم ، ميترسم قطعه اي ازش خراب شه !!!

اینترنت، کتاب، فیلم. بازیهای سنگین یا استفاده های چند گانه (دیدن فیلم از اینترنت یا WiFi) باعث میشه مصرف باتری بیشتر بشه.

اسمارت کاور رو توصیه می کنم هم خوش قیمته و هم کاربردی.

h!tman
06-08-2012, 19:27
آیپد لامصب بیشتر از خودش لوازم جانبیش در میاد . یکی از دوستان کاور و فکر کنم داک و کانکتور و ازین خرت و پرتا خرید حدود 300 درومد:دی

چرا باید تو ایران برای تکنولوژی 4G که نیست هزینه بیشتر بشه؟!

Stream
06-08-2012, 23:56
iOS 6.0 beta 4 عرضه شد.

بزرگ ترین تغییر در این نسخه حذف اپ YouTube از آیفون و آیپد بود. اپل در این باره گفته:

Our license to include the YouTube app in iOS has ended, customers can use YouTube in the Safari browser and Google is working on a new YouTube app to be on the App Store.

احتمالا هر دو طرف از این پایان همکاری استقبال کردند. اپل که یکی دیگه از سرویس های گوگل رو از محصولاتش خارج کرده، و گوگل که طبق قرارداد قبلی اجازه نمایش تبلیغات در اپ آیفون YouTube رو نداشت (عملا سودی از این سرویس نمی برد) حالا می تونه در اپ ای که خودش در App Store قرار می ده تبلیغات رو هم به ویدیو ها اضافه کنه.

در حقیقت زمانی به اپ یوتوب نیاز بود که آیفون از Flash Player پشتیبانی نمی کرد و ویدیو های یوتیوب هم نسخه HTML5 نداشتند (زمان عرضه نخستین آیفون یا آیپد)، ولی الان که HTML5 تبدیل به استاندارد ویدیو در اینترنت شده دیگه نیازی به یک اپ جدا نیست.

این اتفاق هم به نفع مصرف کننده هاست هم به ضرر. حالا گوگل یک برنامه جدیدتر که احتمالا سریعتر و بیشتر به روز میشه و امکانات بیشتری داره رو برای iOS معرفی می کنه، ولی از اون سمت دیگه از نگاه کردن ویدیو بدون تبلیغ خبری نیست.

ویرایش: سایر تغییرات مهم

* تنظیمات جدید و کامل تر Privacy در سطح سیستم عامل (Location, Contacts, Calenders, Reminders, Photos, Bluetooth Sharing, Twitter, Facebook)

* API های جدید برای اضافه کردن کارت ها در Passbook

* بهینه تر و ساده تر کردن تنظیمات Mail و Calender

* تغییرات وسیع و بهینه سازی های بسیار زیاد در Maps

HOJ-JAT
07-08-2012, 09:07
بنظر شما دیگه از سری ios 5 چیزی دیگه ای میاد ؟ مثلا 5.1.2 یا دیگه بصورت رسمس میریم روی 6؟

Stream
07-08-2012, 15:13
بنظر شما دیگه از سری ios 5 چیزی دیگه ای میاد ؟ مثلا 5.1.2 یا دیگه بصورت رسمس میریم روی 6؟

فکر نمی کنم چون 5.1.1 نسخه پایدار و ایمن و خوبیه و البته حتی آیفون 3GS هم iOS 6 رو پشتیبانی می کنه...

bleu2u4u
10-08-2012, 00:01
iOS 6.0 beta 4 عرضه شد.
...
* تغییرات وسیع و بهینه سازی های بسیار زیاد در Maps

ارمان جان الان برنامه جدید maps نقشه هاش رو از کجا میگیره؟برای خود اپله؟اگه برای خود اپل باشه طبیعتا قابلیت تکمیل شدن توشط کاربرا رو هم نداره دیگه؟اونوقت تکلیف ما تهرانی های داهاتی چی میشه؟ نقشه گوگل با اون همه سابقه(!) هنوز تو مهمترین جاهای تهران اشکال داره و اپدیت نیست اونوقت از اپل چه انتظاری میشه داشت?
اونوقت حالا که app گوگل مپز از ios حذف شده میره تو appstore دیگه?اگه اره ممکنه گوگل قابلیت offline maps رو هم اضافه کنه؟

Stream
10-08-2012, 00:08
ارمان جان الان برنامه جدید maps نقشه هاش رو از کجا میگیره؟برای خود اپله؟اگه برای خود اپل باشه طبیعتا قابلیت تکمیل شدن توشط کاربرا رو هم نداره دیگه؟اونوقت تکلیف ما تهرانی های داهاتی چی میشه؟ نقشه گوگل با اون همه سابقه(!) هنوز تو مهمترین جاهای تهران اشکال داره و اپدیت نیست اونوقت از اپل چه انتظاری میشه داشت?
اونوقت حالا که app گوگل مپز از ios حذف شده میره تو appstore دیگه?اگه اره ممکنه گوگل قابلیت offline maps رو هم اضافه کنه؟

بله منابعش از بینگ، تام تام، OS Map و چند جای دیگه است همراه با خود اپل.

گوگل تایید کرده نسخه جدید Maps رو در اپ استور قرار می ده که تمام امکانات جدید (احتمالا از جمله آفلاین مپ و 3D) رو خواهد داشت. در نهایت به نفع کاربرهاست، Google Maps میاد دست گوگل که می تونه سریعتر توسعه بده و آپدیت های بهتر ارائه کنه و یک گزینه مپ دیگه هم در سیستم عامل هست.

bleu2u4u
10-08-2012, 00:47
میدونم شما ایران نیستی ولی تا حالا به نقشه ی شهرهای ایران سر زدی ببینی کیفیتش چطوره؟
چون مثلا همین بینگ و تام تام رو چند وقت پیش برای یه سری شهرستان ها امتحان کرده بودم خیلی ضعیف بود(یعنی کلا برای یه شهر 100 هزار نفری فقط یه اسم گذاشته بودن)

HOJ-JAT
10-08-2012, 09:08
lمن میخوام این کیف رو بخرم نظرتون چیه؟ اسمارت کاورها واقعا گرونند

hasti rs
11-08-2012, 14:46
آقا حجت كيفاي قشنگي به نظر ميان ولي خوب عكس كي بود مانند ديدن!
بايد از نزديك ديد ! قيمتشون چنده؟!

من ميخواستم هنزفري هم بخرم يه نمونه داست مال خود اپل بود اگه اشتباه نكنم ١٢٠ بود ، يكيم سامسونگ بود ٢٥ يا ١٥ يادم نيس درست!
يكب ديگه هم بود ٤٥ ،

فهميدم چرا باتري آيپدم تند تموم ميشد ، چون نور ال اي دي رو ١٠٠٪ كرده بودم!
از آيپد راضي هستماا ولي ميخوام تا قبل از به بازار اومدن surface بفروشمش
فك كنم وقتي surface بياد حسابي بازار رو ميگيره دستش !!

HOJ-JAT
11-08-2012, 17:27
قيمتش ٧٠ هست اينو تو فروشگاه اينترنتي ديدم متاسفانه تو فروشگاه هاي شهرمون چيز خوب نديدم

الان ايپد از زماني كه شما و من خريدم حدود ٧٠-٨٠ گرون شده خواستيد بفروشيد به اين نكته دقت كنيد

Stream
11-08-2012, 19:10
میدونم شما ایران نیستی ولی تا حالا به نقشه ی شهرهای ایران سر زدی ببینی کیفیتش چطوره؟
چون مثلا همین بینگ و تام تام رو چند وقت پیش برای یه سری شهرستان ها امتحان کرده بودم خیلی ضعیف بود(یعنی کلا برای یه شهر 100 هزار نفری فقط یه اسم گذاشته بودن)

من نیم نگاهی کردم و نقشه های ایرانش (در نسخه Beta 1) خوب نبود. فکر کنم باید از همون گوگل استفاده کرد.

آقا حجت كيفاي قشنگي به نظر ميان ولي خوب عكس كي بود مانند ديدن!
بايد از نزديك ديد ! قيمتشون چنده؟!

من ميخواستم هنزفري هم بخرم يه نمونه داست مال خود اپل بود اگه اشتباه نكنم ١٢٠ بود ، يكيم سامسونگ بود ٢٥ يا ١٥ يادم نيس درست!
يكب ديگه هم بود ٤٥ ،

فهميدم چرا باتري آيپدم تند تموم ميشد ، چون نور ال اي دي رو ١٠٠٪ كرده بودم!

هندزفری های خود اپل کیفیت متوسط و خیلی گرون قیمت هستند. ارزش این همه هزینه ندارن.

از آيپد راضي هستماا ولي ميخوام تا قبل از به بازار اومدن surface بفروشمش
فك كنم وقتي surface بياد حسابي بازار رو ميگيره دستش !!

خیلی مطمئن نباش. ویندوز فون هم که اومده بود یه عده می خواستن آیفون ها و اندروید هاشون رو بفروشن. اولین نسل Surface به هیچ وجه بهتر از آیپد نیست، در تاپیکش خیلی بحث کردیم.

HOJ-JAT
11-08-2012, 23:38
خیلی مطمئن نباش. ویندوز فون هم که اومده بود یه عده می خواستن آیفون ها و اندروید هاشون رو بفروشن. اولین نسل Surface به هیچ وجه بهتر از آیپد نیست، در تاپیکش خیلی بحث کردیم.

كاملا موافق هستم تبلتي كه تو معرفيش هنگ كنه اخر عاقبتش مشخصه

GNesh
12-08-2012, 20:16
دوستان کسی میتونه معایب Asus Transformer Pad Infinity TF700T 64GB و مزایای Ipad new رو نسبت به هم بگه؟

HOJ-JAT
12-08-2012, 20:21
دوست عزيز بايد خودت باهشون كار كني تا بفهمي روي كاغذ و اينجوا چيزا نميشه فهميد

WOLF PACK
12-08-2012, 23:18
دوستان کسی میتونه معایب Asus Transformer Pad Infinity TF700T 64GB و مزایای Ipad new رو نسبت به هم بگه؟
اینو بدون که از ایپد خیلی سرتر هستش...

h!tman
12-08-2012, 23:26
چجوری به این نتیجه رسیدی دوست عزیز؟!

WOLF PACK
13-08-2012, 00:47
واضحه یه سرچ هم بکنی متوجه میشی...

*Ali*
13-08-2012, 18:01
اینو بدون که از ایپد خیلی سرتر هستش...
خیر آیپد بالای 50 میلیون تا حالا فروخته شده، بالاترین درصد رضایت مشتریان رو داشته، بهترین و پایداراترین سیستم عامل رو داره، تنوع برنامه هاش از همه بیشتره، صفحه نمایش عالی داره...
هرگز اون تبلت از آیپد سرتر نیست.

Mool Tee
13-08-2012, 18:23
سلام من وقتی ایپد نیو رو به اینترنت وصل میکنم و وارد بازی میشم یه همچین اروری میاد: your request cannot be processed error code : 1009
مشکل از چیه؟؟؟ ایپدم جلبریک هم شده. و احساس می کنم تو بعضی از بازی ها یکمی لگ میزنه و اعصاب خورد کنه!باید چیکار کنم؟

WOLF PACK
14-08-2012, 00:32
خیر آیپد بالای 50 میلیون تا حالا فروخته شده، بالاترین درصد رضایت مشتریان رو داشته، بهترین و پایداراترین سیستم عامل رو داره، تنوع برنامه هاش از همه بیشتره، صفحه نمایش عالی داره...
هرگز اون تبلت از آیپد سرتر نیست.
دوست عزیز اولا اون تبلت تازه اومده دوما شما تعصبت رو نسبت به اپل بزار کنار و یه مقایسه نرم افزاری و سخت افزاری بین دو تبلت بزار تا همه دوستان هم ببینن و متوجه بشن...

*Ali*
14-08-2012, 22:37
دوست عزیز اولا اون تبلت تازه اومده دوما شما تعصبت رو نسبت به اپل بزار کنار و یه مقایسه نرم افزاری و سخت افزاری بین دو تبلت بزار تا همه دوستان هم ببینن و متوجه بشن...

هیچ تعصبی در کار نیست. برای من همه اون مواردی که ذکر کردم واسه برتری آیپد کافی هست. همه دوستان هم متوجهش میشن، شما اگر تونستی نقضشون کنی من هم مقایسه سخت افزاری و نرم افزاری میکنم.

Mool Tee
14-08-2012, 22:52
سلام به دوستان.چند روزی هست ایپدم مشکل پیدا کرده و تو بازی ها لگ میزنه. بعد یدفعه هنگ میکنه مشکل از چیه = (ایپد جیلبریک شده -- 21 gb بازی ریختم)

HOJ-JAT
15-08-2012, 09:31
هنگ میکنه یا خارج میشه؟ از سیدنا چیز خاصی دانلود نکردید؟
بنظرم تا وقتی 5.1.1 باز هست یک ریاستور انجام بدین

Mool Tee
15-08-2012, 13:11
خارج نمیشه!! هنگ میکنه!! یعنی صفحه قفل میشه هیچ کاری نمیشه کرد این خط دومتون رو نفهمیدم! یعنی چی ریاستور کنم؟؟؟
و یه مشکل دیگه هم دارم. وقتی ایپد رو به اینترنت وصل میکنم و میرم تو بازیا ارور میده میگه you request can not be processed error code:1009

HOJ-JAT
15-08-2012, 16:24
ري استور كردن يعني دوبار فريمور را روي ايپد نصب كني فكر كنم اموزشش موجود باشه
براي ارور دوم بايد چيز بي ان داشته باشي

behrooztahmasbi
15-08-2012, 16:32

دوست عزیز اگر شما واقعا با هر دو تبلت اندروییدی و اپلی کار کرده باشی این حرف رو نخواهی زد!

برای من کاربر تامیین دو مورد مهمه ... تا یه تبلت بگیرم:

1- روونی رابط کاربری (سیستم عامل)
2- برنامه های جانبی

تبلت جدید ایسوس پردازنده
Nvidia Tegra 3 Quad-Core 1.6GHz داره ولی در مقابل آیپد جدید پردازندهApple Dual-Core Cortex-A9, Apple A5X Chipset 1GHz . ... این یعنی اینکه روی کاغذ از لحاظ سخت افزاری بی شک ایسوس برندس ...:12:

ولی گل پسر ... تو که فقط سخت افزار نمیخری!

Asus Transformer Pad Infinity TF700T و New iPad دو فناوری مبتنی بر سخت افزار و نرم افزار ن! ( جمله قشنگی گفتما:31:)

سیستم عامل IOS روانترین و پایدارترین سیستم عامل دنیاس و این برای یه کاربر غیر حرفه ای، از دفعات هنگ کردن سیستم عامل براحتی قابل تشخیصه.
از طرف دیگه اندرویید به خاطر نقص در برنامه نویسی، که در ساختار خود سیستم عامل هست مشکل هنگ و یا حتی کاهش سرعتش رو نمیشه با افزایش فرکانس سی پی یو پوشش داد
این یعنی اینکه از منظر! سرعت IOS پیروز میدونه.
پس تا حالا من فهمیدم با IOS درد سر گیر و گور :27: ندارم !!!

اما از طرف دیگه (این یک واقعیت است:5: ) غنی ترین بانک اپلیکیشن بعد از سیتم عامل ویندوز های X86 مایکروسافت، مال IOS ه !

به نظر من تنها برتری تبلت جدید ایسوس نسبت به آیپد جدید GPU قویتر اونه ............. که اونم اگر نمیگی تعصبی نظر میدم ........ فعلا به درد نمیخوره !!! چون هنوز برای بازیای تبلتی ، GPU آیپد هم زیااااااااااده.

موفق باشی ...

WOLF PACK
15-08-2012, 16:40
اگه داری مقایسه میکنی همه چی رو مقایسه کن...صفحه نمایش و پورت های اتصال و...

GNesh
15-08-2012, 18:06
اگه داری مقایسه میکنی همه چی رو مقایسه کن...صفحه نمایش و پورت های اتصال و...
شما خودت چرا مقایسه رو کامل انجام نمیدی؟
اگه واقعا دلیلی برای گفتتون دارید بهتره به جای کلی گویی و دادن پست های یه خطی یهطرفه ، دلایلتون رو بگید.

Mool Tee
15-08-2012, 21:57
چند ماهی هست که با اومدن تبلت های قدرتمند چند هسته ای درگیری بین انها و ایپد به وجود اومده که من یه نقد کلی انجام میدم و ثابت میکنم هنوز ایپد بهترین هست!!::
خوب قدرت یه گوشی و تبلت به هسته های اون ختم نمیشه و دلیل اصلی که باعث شده ایپد قدرتمند تر باشه سیستم عامل اون هست یعنی iOS .. مشکلی اساسی و اصلی که اندروید داره و هنوز هم حل نشده ساپورت اون از Cpu های چند هسته ای هست!!!! اندروید نمی تونه از این سی پی یو ها به خوبی استفاده کنی و در این صورت به جای اینکه سرعت گوشی یا تبلت زیاد بشه سرعتش کمتر میشه(چند ماه پیش یه شرکتی حرف دل کاربران اندروید رو زد: اندروید از سی پی های چند هسته ای درست استفاده نمیکنه..) ( یعنی کمتر نمیشه باعث هنگ های پی در پی میشه) ولی iOS به خوبی از این CPU ها پشتیبانی میکنه و خوب شاید کامپیوتر شما هم CPU دو هسته ای باشه پس چه فرقی باید بین این ها باشه پس واسه همینه بازی های اختصاصی برای ایپد ساخته میشه با گرافیک بالا!!! من اگه بهم بگن بیا این Galaxy S5 با 8 هسته CPU با سیستم عامل اندروید 4.0 هیچ وقت قبول نمی کنم چون در اندروید هیچ فرقی بین cpu چهار هسته ای با 2 هسته ای وجود نداره!!!و یک سری دلایل هم هست که ایپد بهتر از بقیه میکنه مثلا=صفحه نمایش Retina- سی پی یو 4هسته ای گرافیکی و ........ گوشی iPhone 4s که خیلی وقت هست عرضه شده ولی هنوز با گوشی های بسیار قدرتمندی مثل S3 مقایسه میشه.ایفون و ایپد مثل گوشی های سامسونگ یا htc نیستند چون به همین راحتی از رده خارج نمیشن!!! خیلی از گوشی های سامسونگ بعد از حدود 5 یا 6 ماه که عرضه میشن به راحتی از رده خارج میشن ولی به جز بعضی از گوشی هاش که ساپورت زیادی روش داره مثلا s2 ... ولی اپل روی هر چیزی که عرضه میکنه ساپورت داره واسه همین از رده خارج نمیشه!!!.. امیدوارم ثابت کرده باشم!!

Mool Tee
15-08-2012, 22:33
می خوام بدونم ایپد مینی اگه معرفی بشه از ایپد 3 بهتر هست از هر لحاظ؟؟؟ ایپد 4 کی میاد؟؟؟ حدس بزنید..

WOLF PACK
15-08-2012, 22:44
خب خودم مقایسه میکنم تا بعضی از دوستان متوجه بشن!!!
سیستم عامل رو که دیگه همه میدونن...نمیشه گفت ios بهتره یا اندروید...
صفحه نمایش ایپد جدید 9.7 ips tft هستش ولی در عوض ایسوس 10.1 super ips و full hd هستش...
پردازنده ایپد apple a5x 1ghz هستش و در ایسوس nvida tegra 3 cortex-a9 1.6ghz و تعداد هسته در ایپد dual core هستش ولی ایسوس quad core هستش که برنده مطلق ایسوس هستش....
ایپد میکرو sd ساپورت نمیکنه ولی ایسوس ساپورت میکنه تا 32 گیگ...و همچین ایسوس یک پورت mini hdmi هم داره
دوربین ایپد 5 مگا هستش ولی ایسوس 8 مگا...
عمر باطری هم در ایپد 9 ساعت هستش ولی ایسوس 12 ساعت...
حالا معلومه که کدوم بهتره...
دوستان سوء تفاهم پیش نیاد تون اون دوستمون در مورد ایپد سوال کرد و من هم گفتم ایسوس دوستان مقایسه خواستن منم گذاشتم...
موفق باشید.

Mool Tee
15-08-2012, 23:35
یجورایه میشه گفت: iOS روونتر هست و بیش از 300.000 بازی مخصوص خودش رو داره!
صفحه نمایش ایپد جدید 9.7 ips tft هستش ولی در عوض ایسوس 10.1 super ips و full hd هستش...
شما تا به حال به اسم Retina ایپد دقت کردین؟ !! همه می دونن صفحه هیچ تبلتی به ایپد نمیرسه!!! شما کلمه Full HD رو دیدی فکر کردین خیلی خفنه ولی در برابر ایپد هیچه :10:پردازنده ایپد apple a5x 1ghz هستش و در ایسوس nvida tegra 3 cortex-a9 1.6ghz و تعداد هسته در ایپد dual core هستش ولی ایسوس quad core هستش که برنده مطلق ایسوس هستش...

همونطور که گفتم اندروید نمیتونه CPU های چند هسته ای رو به خوبی ساپورت کنه پس قطعا ایپد بهتره!!
و در مورد دوربین که باید بگم سخت در اشتباهید.... کیفیت یه دوربین به تعداد مگاپیکسل ان ختم نمیشه و لنز خیلی مهم هست. مثلا یه دوربین SONY که مخصوص عکاسیه اگه 5 مگا هم باشه از دوربین 12 اکسپریا اس بهتره....
بقیه حرفاتون رو قبول دارم

WOLF PACK
16-08-2012, 00:07
پس نتیجه چی میشه؟؟در کل؟؟:31:

h!tman
16-08-2012, 00:17
Ipad به کل خیلی بهتره. بهترین استفاده رو از سخت افزار میکنه و فوق العاده مچه .
بر خلاف تلفن های همراه که میگم آیفون مفتش گرونه . تبلت ها آیپد خیلی بهتره

Stream
16-08-2012, 00:21
خب خودم مقایسه میکنم تا بعضی از دوستان متوجه بشن!!!
پردازنده ایپد apple a5x 1ghz هستش و در ایسوس nvida tegra 3 cortex-a9 1.6ghz و تعداد هسته در ایپد dual core هستش ولی ایسوس quad core هستش که برنده مطلق ایسوس هستش....
ایپد میکرو sd ساپورت نمیکنه ولی ایسوس ساپورت میکنه تا 32 گیگ...و همچین ایسوس یک پورت mini hdmi هم داره
دوربین ایپد 5 مگا هستش ولی ایسوس 8 مگا...
عمر باطری هم در ایپد 9 ساعت هستش ولی ایسوس 12 ساعت...
حالا معلومه که کدوم بهتره...
دوستان سوء تفاهم پیش نیاد تون اون دوستمون در مورد ایپد سوال کرد و من هم گفتم ایسوس دوستان مقایسه خواستن منم گذاشتم...
موفق باشید.

گرچه تک تک جمله های شما همشون ایراد داشتن، ولی ایراد اساسی در همون خط اوله. iOS و اندروید در موبایل در یک حد هستن و نمیشه گفت کدوم بهتره، ولی در تبلت ها زمین تا آسمون وضعیت متفاوته و تفاوت iOS و اندروید در تبلت ها در حد تفاوت اندروید و سیستم عامل های نسل قبل ـــه در موبایل (از نظر کاربرد و کیفیت برنامه ها). یک سمت بیشتر از 200,000 برنامه اختصاصی آیپد هست و اون سمت یکی دو هزار، و تفاوت کیفیتی بین اینها هم بسیار بیشتر از تفاوت کمیتی است.

بگذریم که صفحه نمایش آیپد بسیار بهتره و اصلا قابل مقایسه با بقیه نیست، پردازنده Tegra 3 قوی تره ولی GPU آیپد بهتره و البته پردازنده های چهار هسته ای اونقدرا برتری در عمل به دو هسته ای ها ندارن و البته iOS بسیار در مدیریت منابع قوی تر و بهینه تر از اندرویده که مقایسه صرفا سخت افزاری بهتر بودن کارایی نهایی رو نشون نمی ده، تمام اون پورت ها برای آیپد هم با تبدیل هست، عمر باتری آیپد هم بهتره و اون 12 ساعت مربوط به زمانی است که شما داک رو به Transformer وصل کنید.

WOLF PACK
16-08-2012, 00:31
والا نمیدونم خودمم موندم اپید بگیرم یا این ایسوس...نوشته های شمارو میبینم دول میشم...:41:

h!tman
16-08-2012, 00:56
آیپد خیلی سرتره. اوضاع تبلت ها در آندروید بسیار خرابه. تمامی برنامه ها یا بازی ها در صفحه FHD کشیده میشن . یک حالت بی کیفیتی اجرا میکنه . ولی در آیپد این چنین نیست و اکثرا از رزولوشن بالا پشتیبانی میکنند

Mool Tee
16-08-2012, 03:58
يه توصيه بهتون ميكنم دوست عزيز٠٠٠٠ اگه ميخاين تبلت بخرين تبلت اندرويدي نخريد٠٠٠
من خودم galaxy tab 10 داشتم دادم رفت چون واقعا چرت بود

Sent From My iPad

Mool Tee
17-08-2012, 18:57
دوستان یه سوال دارم. نمی دونم مشکل ایپد منه یا برای همه هست!!! مثلا تو Setting وقتی دارم صفحرو بالا پایین می کنم یکم تیک میزنه!! البته نه اونقدر که خیلی زیاد باشه ( وقتی داری اروم حرکت میدی) نمی دونم برای شما هم اتفاق اقتاده یا نه!!!! اگه Restore کنم درست میشه؟

HOJ-JAT
17-08-2012, 19:58
از منم همين جوريه

Mool Tee
17-08-2012, 21:06
نمیشه درستش کرد؟؟ اذیت نمی کنه hojat جان؟

HOJ-JAT
18-08-2012, 13:15
البته از من ديگه خيلي رو اعصاب نيست اگه ميتوني يك فيلم بذار ببينيم چطوريه؟

GNesh
18-08-2012, 16:34
سلام دوستان
میشه چند تا از برنامه هایی که بعد از خریدن آیپد جدید حتما باید نصب بشه رو بگید؟(مثل برنامه هایی که قبلا به صورت پیشفرض بود ولی الان نیست)

Mool Tee
18-08-2012, 23:59
برنامه ها با توجه به نیاز شما باید نصب بشه!!! من مثلا یه پلیر خوب مثل av player برام مهم هست!! باید ببینید خودتون چه استفاده ای میکنید!! به این سایت برید همه چی هست: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برنامه های که به صورت پیشفرض روش هست زیاد نیستن-- مثلا maps -- reminders----

h!tman
19-08-2012, 01:37
سلام دوستان
میشه چند تا از برنامه هایی که بعد از خریدن آیپد جدید حتما باید نصب بشه رو بگید؟(مثل برنامه هایی که قبلا به صورت پیشفرض بود ولی الان نیست)
به نظرم جیل بریک از ریختن چند تا اپ مهم تره.
در غیر اونصورت باید اکثرشون از اپ استور دریافت بشه

GNesh
19-08-2012, 15:07
خیلی ممنون از کمک دوستان
راستش من سایتای زیادی ر پیدا کردم که اپ برای دانلود دارن ولی بینهایت برنامه و بازی هست و منم هیچ کدوم رو نمیشناسم.
میخواستم دوستانی که آیپد دارن لطف کنن برنامه هایی که به نظر خودشون کاربردی هست همچنین بازی های جالب رو اسمش رو اینجا بنویسن
(لطفا یه آنتی ویروس خوب هم معرفی کنید)

HOJ-JAT
19-08-2012, 18:22
پيشنهاد مي كنم بازي infinlity blade2 ( فكر كنم املا شو غلط نوشتم) و بتمن
ب رنامه tapatalk و ف ي س ب و ك

Mool Tee
19-08-2012, 20:06
hojat جان آره دقیقا infinity blade 2 واقعا قشنگه و بازی های دیگه مثل Garage Band (تقریبا برنامست) یا Asphalt 7 و Modern Combat 3 و شاید این بازی هارو بدونید = cut the rope--angry birds--plants vs zombies
ای او اس اقیانوس بازی ها و برنامه هاست که باید همرو دانلود و امتحان کنید!!! چیزای بهترم پیدا می کنید!
ولی تا جلبریک نکنید نمی تونید اینارو داشته باشید!!!
برای جلبریک به سایت appleapps.ir برین و به قسمت اموزشش یه سر بزنید!!

silent-assassin
20-08-2012, 18:36
دوستان به نظرتون همه این نقدها و معادلات 2-3 صفحه قبل با وجود nexus 7 به هم نمیریزه؟

Stream
20-08-2012, 18:43
دوستان به نظرتون همه این نقدها و معادلات 2-3 صفحه قبل با وجود nexus 7 به هم نمیریزه؟

نه این دو محصول قابل مقایسه نیستند و تمام اشکالاتی که به سایر تبلت های اندرویدی وارد بود به Nexus 7 هم وارده، قیمت 199 دلاریشه که به خریدش توجیه بیشتر داده وگرنه وضعیت یکسانه.

Mool Tee
20-08-2012, 20:43
برنامه ای که برای صفحه نهایتا 4.3 ساخته شده باشه چه روی صفحه 7 یا 10 اینچی کیفیتش پایین میاد پس این مشکل هنوز حل نشده!! در مورد قیمت هم که Stream جان توضیح دادن! :20:

WOLF PACK
20-08-2012, 22:33
دوستان قیمت ipad 3 64gb wifi تو تهران و دبی چنده؟؟
ممنون.

Mool Tee
20-08-2012, 22:48
1755 هست ! من خودم به همین قیمت خریدم!!

silent-assassin
21-08-2012, 08:27
نه این دو محصول قابل مقایسه نیستند و تمام اشکالاتی که به سایر تبلت های اندرویدی وارد بود به Nexus 7 هم وارده، قیمت 199 دلاریشه که به خریدش توجیه بیشتر داده وگرنه وضعیت یکسانه.

تا حدود بسياري بله اما الان ديگه نسخه آندروييد خيلي خيلي با سخت افزار هماهنگ تر شده

من منظورم رقابت با new ipad نبود. من منظورم اينه حالا كه خود گوگل رسما وارد شده كه احتمالا ساپورت نرم افزاري براي تبلت هم به شدت بيشتر ميشه و خوب ميتونه پا بگيره
يعني نكسوس 7 براي گوگل ميتونه موفق تر از ipad 1 براي اپل باشه و نهايتا مثل بازار گوشي تا 2-3 نسخه آينده بازم مثل بازار گوشي ها جايگاه اپل را بگيره.

برنامه ای که برای صفحه نهایتا 4.3 ساخته شده باشه چه روی صفحه 7 یا 10 اینچی کیفیتش پایین میاد پس این مشکل هنوز حل نشده!!

من فكر ميكنم حرف اصلي را تو اين قسمت رزولوشن تصوير ميزنه تا اندازه فيزيكي صفحه نمايش. كه خب الان اكثر گوشي هاي اندروييدي صفحه نمايش hd دارن

djmilad_mrb
21-08-2012, 09:38
سلام به همگی نمیدونم دوستان دیگه هم این مشکل واسشون پیش اومده یا نه !! مدتیه تو جابجایی درمنوها یا تو ستینگ، ایپدم دچار لگ شده و این منو داره اذیت میکنه . قبل از ایکنه جیلبریک کنم اینجور نبود! نمیدونم به جیلبرک ربط داره یا نه! کسی هست این مشکل واسش پیش اومده باشه؟

Stream
21-08-2012, 10:11
تا حدود بسياري بله اما الان ديگه نسخه آندروييد خيلي خيلي با سخت افزار هماهنگ تر شده

من منظورم رقابت با new ipad نبود. من منظورم اينه حالا كه خود گوگل رسما وارد شده كه احتمالا ساپورت نرم افزاري براي تبلت هم به شدت بيشتر ميشه و خوب ميتونه پا بگيره
يعني نكسوس 7 براي گوگل ميتونه موفق تر از ipad 1 براي اپل باشه و نهايتا مثل بازار گوشي تا 2-3 نسخه آينده بازم مثل بازار گوشي ها جايگاه اپل را بگيره.

لزوما نه. زمانی ساپورت نرم افزاری قوی میشه که بازار قوی برای این محصولات وجود داشته باشه. الان بازار محصولات اندروید قوی نیست و نمی صرفه دولوپرها وقت و سرمایه شون رو صرف توسعه برای این تبلت ها بکنند.

بازار تبلت بسیار متفاوت از بازار موبایله و نمیشه تعمیم داد، پلیر قوی دیگه ای هم داره وارد میشه (مایکروسافت)، تنها چیزی که میشه درباره چند سال آینده گفت اینه که تنها محصولی که امنیت در بازار داره آیپده.

من فكر ميكنم حرف اصلي را تو اين قسمت رزولوشن تصوير ميزنه تا اندازه فيزيكي صفحه نمايش. كه خب الان اكثر گوشي هاي اندروييدي صفحه نمايش hd دارن

حرف اصلی رو فضای قابل دسترسی برای برنامه ها می زنه که به سایز ربط داره و نه رزولوشن. یک صفحه 7 اینچی نصف صفحه 10 اینچی است و رزولوشن هر چقدر بالا بره، محدودیت قرار دادن مطالب در صفحه طوری که قابل خوندن/ارتباط با صفحه های خازنی باشه وجود داره.

سلام به همگی نمیدونم دوستان دیگه هم این مشکل واسشون پیش اومده یا نه !! مدتیه تو جابجایی درمنوها یا تو ستینگ، ایپدم دچار لگ شده و این منو داره اذیت میکنه . قبل از ایکنه جیلبریک کنم اینجور نبود! نمیدونم به جیلبرک ربط داره یا نه! کسی هست این مشکل واسش پیش اومده باشه؟

آیپد من (جیلبریک نشده) هیچ لگی نداره، احتمالا مود ها و توییک هایی که نصب کردید بهینه نبودن.

djmilad_mrb
21-08-2012, 10:50
استریم جان ممنون مشکل از توییک winter board بود پاکش کردم مشکل حل شد
الان مشکلم بابرنامه tapatalk ! جمله های فارسی همراه با انگلیس رو درست نشون نمیده یه جورایی به هم ریخته نشون میده برایه شما هم اینجور یا؟

Mool Tee
21-08-2012, 13:00
برای من اینطور نیست!! شما برنامرو دوباره نصب کن اگه نشد از برنامه های دیگه برای نصب کردن مثل ifun box استفاده کن!!

picher_s
21-08-2012, 17:30
درود

جستجو کردم چیزی پیدا نکردم تو انجمن!

چطور میتونم sms , blurtooth تبلت ipad 4g رو فعال کنم؟ البته رایگان:31:

HOJ-JAT
21-08-2012, 22:49
تو i-phone . i r بگرد اونجا هست

HOJ-JAT
22-08-2012, 22:07
سلام كسي از دوستان برنامه روز شمار كرك شده رو نداره؟؟!!

HOJ-JAT
24-08-2012, 20:15
یک نرم افزاری وجود نداره من کلید هوم مجازی داشته باشیم؟
میدونم assistive touch میشه ولی من میخوام مستقیم داشته باشه

farhad_gym
24-08-2012, 20:21
Salam be hame. Ye bazi rikhtam ro iPadam chejori mitonam pakesh konam

HOJ-JAT
24-08-2012, 20:25
Salam be hame. Ye bazi rikhtam ro iPadam chejori mitonam pakesh konam
از قوانینی انجمن فارسی تایپ کردن است
رو بازی کلیک کن و نگه دار بعد رو ضربدر بزن

*Ali*
24-08-2012, 22:12
یک نرم افزاری وجود نداره من کلید هوم مجازی داشته باشیم؟
میدونم assistive touch میشه ولی من میخوام مستقیم داشته باشه
دیگه چیزی بهتر از Multitasking Gestures واسه این کار هست؟

HOJ-JAT
25-08-2012, 09:23
دیگه چیزی بهتر از Multitasking Gestures واسه این کار هست؟
من مییخوام از کلید هوم استفاده نکنم و جایگزینش همان سرعت هوم را داشته باشه

GNesh
25-08-2012, 09:25
سلام
من برنامه iBook رو نصب کردم ولی به شدت سرعتش پایینه ! وقتی ورق میزنی با 2-3 ثانیه تاخیر این کار رو انجام میده!
دیروز وقتی روی مبایلم (آندروید) یه کتاب میخوندم سرعتش خیلی عالی بود و با آیپد خیلی تفاوت داشت
مشکلش کجاست؟

HOJ-JAT
25-08-2012, 09:37
منم همین جوریه فکر کنم هنوز درست و حسابی کرک نشده

hesam 63
25-08-2012, 10:16
قدرت گرافیکی new ipad بیشتره یا ترانسفورمر ایسوس
کلا قدرت گرافیکی ای پد جدید در چه حدیه؟

farhad_gym
25-08-2012, 13:42
درود من اسمارت کاور گرفتم تنها مشکلی‌ که دارم اینکه از پشت آیپد محافظت نمی‌کنه چی‌ پیشنهاد میدید که هم بتونم از اسمارت کاور استفاده کنم هم پشت آیپد خط و خش نیفته یه کیف جدید یا هر چیز دیگه ....در ضمن من ایران نیستم و به آاپ استور دسترسی‌ دارم

farhad_gym
25-08-2012, 13:56
چه هدفونی پیشنهاد میدید &&&&&&و موزیکی که با خود آیپد دانلود می‌کنیم کجا ذخیره می‌شه

Mool Tee
25-08-2012, 20:07
پیشنهاد می کنم برنامه ifile رو دانلود کنید
من اسکارت کاور گرفتم که هم پشت رو حفاظت میکنه هم جلو رو! خوب بپرسین پیدا میشه!!! برای هدفون هم خوب هدفون ایپد رو بگیرید که خود اپل ساخته
!

Mool Tee
25-08-2012, 20:09
دوستان من یه سوالی دارم نمی دونم برای همه هست یا نه؟! مثلا وقتی وارد یه بازی میشم که صفحه کامل کامل سیاه بشه کناره های صفحه (فکر کنم بخاطر وجود شیشه) نور میفته و یکم روشن تر از بقیه صفحه میشه ایا این طبیعیه؟ یه چک بکنید!

Stream
25-08-2012, 20:21
دوستان من یه سوالی دارم نمی دونم برای همه هست یا نه؟! مثلا وقتی وارد یه بازی میشم که صفحه کامل کامل سیاه بشه کناره های صفحه (فکر کنم بخاطر وجود شیشه) نور میفته و یکم روشن تر از بقیه صفحه میشه ایا این طبیعیه؟ یه چک بکنید!

طبیعیه اونجا قسمتی است که LED های نور پس زمینه هستند. Backlight Bleeding نامنظم جزء جدا نشدنی صفحه های LCD است. چیز مهمی نیست.

Mool Tee
25-08-2012, 20:37
مهم که اصلا نیست!!! آخه من خیلی خیلی حساسم وقتی یه چیزی میبینم سری میام میپرسم !

farhad_gym
25-08-2012, 22:06
امروز چند تا آهنگ دانلود کردم بالاخره کجا ذخیره شدند&&حتما باید برنامهٔ Ifileباشه چون رایگان نیست فعلا به کامپیوتر دسترسی‌ ندارم که جیلبریکش کنم راستی‌ این گیفت کارتها رو ا پ استور داره که حضورا بخرم

Mool Tee
25-08-2012, 22:58
از لحاظ قدرت گرافیکی 100% ایپد خیلی قویتر از ایسوس ترانسفومر هست
وقتی قدرت گرافیکیش 4 هسته ای باشه همین میشه!

ali_phd71
26-08-2012, 07:46
درود من اسمارت کاور گرفتم تنها مشکلی‌ که دارم اینکه از پشت آیپد محافظت نمی‌کنه چی‌ پیشنهاد میدید که هم بتونم از اسمارت کاور استفاده کنم هم پشت آیپد خط و خش نیفته یه کیف جدید یا هر چیز دیگه ....در ضمن من ایران نیستم و به آاپ استور دسترسی‌ دارم

دوست عزیز برای محافظت از پشت آیپد دو کاور رو بهت پیشنهاد میدم ک هردو با اسمارت کاور هماهنگ هستن و ترکیب خیلی خوبی رو تشکیل میدن
این یکیش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه محافظ دیگه برای پشت ایپد هم هست ک خود اپل اونو ب تازگی برای فروش در دسترس قرار داره چون فروشگاه رسمیش بسته بود نتونستم لینک بذارم.دیگه واس خودت ب اپل استور دسترسی داری برو همونجا هست

GNesh
26-08-2012, 08:06
با سلام
من میخوام ویندوزم رو عوض کنم و طبعا تمام اطلاعاتم پاک میشه ، میخواستم ببینم بعد از ریختن ویندوز وقتی آیتونز رو از نو بریزم اطلاعات روی تبلت پاک میشه یا میمونه؟

Mool Tee
26-08-2012, 08:16
اطلاعت از خود تبلت به ایتونز منتقل میشه! ولی اگه بازی هایی که روش نصب کردین رو برندارین دیگه نمی تونید بعدا اگه از رو تبلت دلیتشون کنید نمی تونید نصب کنید... ولی فکر کنم یه روشی هست بازی های توی ایپد رو به pc منتقل کرد!! برو به این سایت : appleapps.ir پیدا می کنی!

farhad_gym
26-08-2012, 10:30
دوست عزیز برای محافظت از پشت آیپد دو کاور رو بهت پیشنهاد میدم ک هردو با اسمارت کاور هماهنگ هستن و ترکیب خیلی خوبی رو تشکیل میدن
این یکیش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه محافظ دیگه برای پشت ایپد هم هست ک خود اپل اونو ب تازگی برای فروش در دسترس قرار داره چون فروشگاه رسمیش بسته بود نتونستم لینک بذارم.دیگه واس خودت ب اپل استور دسترسی داری برو همونجا هست

پیشنهاد می کنم برنامه ifile رو دانلود کنید
من اسکارت کاور گرفتم که هم پشت رو حفاظت میکنه هم جلو رو! خوب بپرسین پیدا میشه!!! برای هدفون هم خوب هدفون ایپد رو بگیرید که خود اپل ساخته
!

امروز چند تا آهنگ دانلود کردم بالاخره کجا ذخیره شدند&&حتما باید برنامهٔ Ifileباشه چون رایگان نیست فعلا به کامپیوتر دسترسی‌ ندارم که جیلبریکش کنم راستی‌ این گیفت کارتها رو ا پ استور داره که حضورا بخرم
please answer

hesam 63
26-08-2012, 12:50
من خیلی از نکات مختلف را خواندم ولی باز چند تا سوال داشتم که ممنون می شم جوابمو بدین.
1. همه از خوبی های جیلبریک می گن . می خوام ببینم مضرات نصب جیلبریک چیه ؟ یا در واقع مزایای نصب نکردن جیلبریک چیه؟
2. کیفیت فیلمبرداری نیو آی پد در چه سطحیه؟
3. اکثر فروشنده ها برای تبلیغ بر فرض می گن فلان قدر برنامه رایگان هم برای شما می ریزیم. این با توجه به استفاده فقط یک کامپیوتر از آی تونز توصیه می شه ؟
4. مشکل صفحه زرد بالاخره مهمه یا نه؟
5. بهترین راه برای این که بفهمیم آی پدمون آکبنده چیه؟
...
شاید چند نفر این سوال رو پرسیده باشن ولی وقتی قصد خرید یه جنس لوکس داری بازم باید مطمئن بشی. ممنون می شم جواب مو کامل بدین و این که در نهایت چه نکاتی رو باید برای خرید در نظر داشته باشم.
با تشکر

Mool Tee
26-08-2012, 13:19
-بدی خاصی نداره انقدر خوبی داره کی بدی هاش به چشم نیاد!! مثلا اگه توییکی رو نصب کنید که معتبر نباشه (مثلا یه کاری کنه صفحات با افکت حرکت کنه) باعث لگ و تاخییر میشه که با دیلیت کردنش درست میشه!!!
-کیفیت فیلم برداری فوق العاده هست!
-بهتره ندین برنامه بریزین. چون پول مفته براشون!! من یبار اینکارو کردم کلی ضرر کردم بخدا!
-این سوال رو متوجه نشدم! صفحه زرد چیه؟ مگه صفحه زرد میشه؟!
-شما از یه جای معتبر بخر صد در صد اک هست!!
شما مطمئن باش از خریدت پشیمون نمیشی! و اگه پولشو دارین که برنامه بخرین خوب می تونید این کار رو کنید ولی به نظر من جلبریک کار رو راحت تر میکنه!!!

Mool Tee
26-08-2012, 13:20
please answer
دوست عزیز من به حالت جلبریک شده بلدم! اگه پلیری روی دستگاتون نصبه بهش مراجعه کنید ببینید اهنگ اونجا هست یا نه؟!

hesam 63
26-08-2012, 13:29
-بدی خاصی نداره انقدر خوبی داره کی بدی هاش به چشم نیاد!! مثلا اگه توییکی رو نصب کنید که معتبر نباشه (مثلا یه کاری کنه صفحات با افکت حرکت کنه) باعث لگ و تاخییر میشه که با دیلیت کردنش درست میشه!!!
-کیفیت فیلم برداری فوق العاده هست!
-بهتره ندین برنامه بریزین. چون پول مفته براشون!! من یبار اینکارو کردم کلی ضرر کردم بخدا!
-این سوال رو متوجه نشدم! صفحه زرد چیه؟ مگه صفحه زرد میشه؟!
-شما از یه جای معتبر بخر صد در صد اک هست!!
شما مطمئن باش از خریدت پشیمون نمیشی! و اگه پولشو دارین که برنامه بخرین خوب می تونید این کار رو کنید ولی به نظر من جلبریک کار رو راحت تر میکنه!!!

ممنون از پاسخ گویی
بعضی از فروشنده ها متاسفانه وقتی می بینن خریدار ناشی یا بی اطلاع هست به یه شکلی سر مشتری کلاه می زارن. البته فروشنده خوب هم زیاده.
من فقط منظور شما رو از نریختن برنامه های رایگان متوجه نشدم. چه ضرری ممکنه داشته باشه چون با این که جیلبریک کار آسونیه ولی به خاطر تازه کار بودنم می خوام بدم خود فروشنده همراه با برنامه برام نصب کنه.

Mool Tee
26-08-2012, 14:24
سلام.
خوب از این افراد تو ایران زیاد هست چه میشه کرد!:13:
در مورد نریختن هم ببینید شما در طول استفاده فقط از برنامه هایی که اون برای شما ریخته استفاده نمی کنید و مجبورید برنامه دلخواه جدیدتون رو بریزید ولی وقتی بدین بیرون بریزن اونا به صورت جلبریک نشده میریزن و پول زیادی هم میگیرن (100 تومن و تازه وقتی هم میریزن ورژن های قدیمی برنامه هارو میریزن و خیلی از برنامه هایی که میریزن free هست ولی پول اون ها رو هم میگیرن!) ولی اگه میگن مفتی میریزیم باید بپرسید به صورت اورجینال میریزن یا جلبریک میکنن بعد میریزن؟!
وقتی هم بیاین و جلبریکش کنید تمام برنامه هایی که اون فرد ریخته میپره!!!! ولی اگه می خواید جلبریک نکنید و برنامه رو بخرید پس میتونید بدید بریزه!! تمام برنامه هایی که میتونید بخرید به صورت کرک شده موجود هست و می تونید راحت دانلود کنید!!!

Thor God
26-08-2012, 15:24
دوست عزیز مگه به شما چه طوری می فروشن ؟!
من که خواستم بخرم فروشنده حدوده 15 تا آیپد توی ویترین داخل مغازه گزاشته بود ! من رفتم واسه خرید یه دونه از اون بسته ها رو برام آورد که کاملا هم بسته بود(بررسی کردم معلوم بد که بسته بندی خوده شرکته ) با موکت بر دور تا دوره بسته ی آیپد که یه نایلون سفید رنگ بود رو باز کرد ازم پرسید برنامه ها رو می خوای (حدود 200 تا ) کاملا هم رایگان بود منم فکر کردم گفتم خوبه دیگه برنامه ی رایگان !گفتم بریز !

این هم یه توضیح در مورده برنامه ها و خرید !

helllove11
27-08-2012, 10:53
سلام دوستان عزیز بهتره از پاساژ علاالدین خرید نکید که کلاه بردار توش زیاده
به نظرم پایتخت مناسب تره! قبل از اقدام به خرید سعی کنید با پرس و جو یه فروشنده خوب پیدا کنید.
در هر شکلی خواست ازتون پول اضافه بگیره قبول نکنید و از مغازه بزنید بیرون!
قبل از اینکه دستگاه رو باز کنه همه چیز رو باهاش طی کنید!
خلاصه کلاه بردار خیلی زیاد شده مواظب باشید

masoud_251
28-08-2012, 00:16
سلام. خسته نباشین. مرسی از سایتتون.
Ipad3 متن فارسی رو توی word ساپورت میکنه؟ کلا مشکلی واسه متون فارسی تو اینترنت و word نداره؟!؟!

Thor God
29-08-2012, 20:16
سلام. خسته نباشین. مرسی از سایتتون. Ipad3 متن فارسی رو توی word ساپورت میکنه؟ کلا مشکلی واسه متون فارسی تو اینترنت و word نداره؟!؟! بله ساپورت می کنه ! فقط تایپ فارسی باهاش یه کم مشکله ! یعنی وقتی شما می خواید بنویسید "پرنده" باید به کلمه ی"ب" مراجعه بکنید ! بعدش روی اون کلمه به مدت کوتاه انگشتتون رو نگه دارید تا کلمه ی پ هم بیاد !:دی !بعدشم کیبوردش با کیبورد کامپیوتر یکی نیست ! به همین خاطر باز هم سخت تر می شه ! به خاطره ینکه فضای زیادی رو نگیره این کار رو انجام دادان ! (البته کشفه خودمه )

GNesh
01-09-2012, 16:29
سلام راهی هست که بشه تقویم رو کلا فارسی کرد ؟ یعنی در برنامه های دیگه هم که تقویم داره تقویم شمسی بیاد؟

Mool Tee
06-09-2012, 23:57
بله ساپورت می کنه ! فقط تایپ فارسی باهاش یه کم مشکله ! یعنی وقتی شما می خواید بنویسید "پرنده" باید به کلمه ی"ب" مراجعه بکنید ! بعدش روی اون کلمه به مدت کوتاه انگشتتون رو نگه دارید تا کلمه ی پ هم بیاد !:دی !بعدشم کیبوردش با کیبورد کامپیوتر یکی نیست ! به همین خاطر باز هم سخت تر می شه ! به خاطره ینکه فضای زیادی رو نگیره این کار رو انجام دادان ! (البته کشفه خودمه )

دوست عزیز این مشکل به راحتی قابل حل هست! شما باید توییک Enable Persian Keybored رو از سیدیا بگیرید و استفاده کنید!! با این کار تمام حروف فارسی در کیبرد گذاشته میشه!
__________________________________________________ ___
دوست عزیز همچین امکانی وجود نداره چون هر برنامه برای خودش برنامه ریزی کرده و نمیشه این کار رو کرد!

alihamid
11-09-2012, 12:49
سلام.میشه یه توضیح کامل درباره ی 4gs بدید.میشه با اون sms زد؟یعنی امکانات 3gs رو داره؟

HOJ-JAT
11-09-2012, 16:04
4g موجوده ديگه s نداره بطور پيشفرض نميشه ولي با خريد يسري نرم افزار ميشه كه فكر كنم هنوز برا ايپد. جديد نيامده

alihamid
12-09-2012, 12:03
4g موجوده ديگه s نداره بطور پيشفرض نميشه ولي با خريد يسري نرم افزار ميشه كه فكر كنم هنوز برا ايپد. جديد نيامده

ممنون.ولی من اصلا نفهمیدم.نیو ایپد 4gs چه فرقی با بدون 4gs داره؟

HOJ-JAT
12-09-2012, 12:59
مدل ٤جي سيم كارت ميخوره براي رفتن به اينترنت. ..... پيامك و تماس نميتونين باهاش بگيرين و مدل ٤جي gps هم داره
البته اين مدل ٤جي مخصوص شبكه هاي امريكا كه داراي سرعت اينترنت موبايلي بالاي هستند راه اندازي شده وگر نه تو ايران اصلا مورد استفاده قرار نميگيرن چون ايران بالاترين سرعت اينترنت موبايليش edge ايرانسل هست كه اونم تو بعضي شهرها انتن ميده
مدل ٤جي حدود ٢٠٠ تومن گرون تر از wifi هست

alihamid
12-09-2012, 17:56
مدل ٤جي سيم كارت ميخوره براي رفتن به اينترنت. ..... پيامك و تماس نميتونين باهاش بگيرين و مدل ٤جي gps هم داره
البته اين مدل ٤جي مخصوص شبكه هاي امريكا كه داراي سرعت اينترنت موبايلي بالاي هستند راه اندازي شده وگر نه تو ايران اصلا مورد استفاده قرار نميگيرن چون ايران بالاترين سرعت اينترنت موبايليش edge ايرانسل هست كه اونم تو بعضي شهرها انتن ميده
مدل ٤جي حدود ٢٠٠ تومن گرون تر از wifi هست

ممنون.یعنی اصلا نمی ارزه ادم ایپد 4gs بگیره؟

HOJ-JAT
12-09-2012, 22:46
اگه سفر زياد ميري و مي خواي تو راه اينترنت و gps داشته باشي بگير
البته با مدل واي فاي هم ميشه از اينترنت موبايلي استفاده كرد

mansell
19-09-2012, 01:08
خرید آیپد 4gبه صرفه نیس، با اینترنت وای فای تو خونه یا جاهای دیگه آدم راحت تره ،ولی gprs ایرانسل و همراه اول واقعا عذاب دهنده اس ،حتی واسه صفحه وا کردنو روزنامه خوندن.
اپراتور سوم البته 4g ارایه میده ولی هنوز چیزی از کیفیتش معلوم نیس.ظاهرا تا سه مگ میخواد سرویس بده.من أNew Ipad 32 G wifi دارم واقعا راضیم.:46:

حمید031090
01-10-2012, 13:33
سلام بر همگی
از بخت بد حادثه یکی از دوستام بهم یه تبلت گلکسی (p7300) هدیه داد اما من یه کمی سخت پسندم به هر حال چون هدیه بود و ادب حکم می کرد از این تبلت استفاده کردم اما وقتی یه کیف ناقابل 90 تومنی و بر چسب صفحه ناقابل تر خریدم اومدنی به خونه چشم افتاد به ایپد 3 و ...نمی گم سامسونگ بده اما از دوستانی که اپل دارند خواهش می کنم راهنمایی کنند چقدر تفاوت بین این مدل و ایپد 3 وجود داره منظور من فقط تفاوت در سرعت پردازنده و کیفیت صفحه نمایشه!!!!؟؟؟؟
لطفا تاپیک یا لینکی معرفی کنید برای فروش !!!!

HOJ-JAT
01-10-2012, 20:42
سلام
من خواهرم تبلت ساسونگ داره
بگذارید خودمونی بگم
تبلت های سامسونگ یا کلا اندروید بدرد نصب نرم افزار و بازی خیلی خوب نمیخورن بیشتر قشنگن(از نظر اینر فیس)مثلا لایو والپر لاک اسکرین ...سیم کارت میخورن میشه راحت باهاشون پیامک زد و صحبیت کرد بنظر من یک گوشی موبایل بزرگ هستن
اما ایپد بسیار بسیار برای نصب نرم افزار خوب هست واقعا نشده تا حالا یک کاری بخوام انجام بدم واسش نرم افزار پیدا نکنم بازی هاش که دیگه جای خود داره و سرعتش هم فوق العاده هست هیچ لگی یا باگی من ندیدم صفحه نمیشش که دیگه فوق العاده هست
در کل اگر میخواهید استفاده اینترنت و موبایل داشته باشید همون ساسونگ خوبه دیگه نیلزی به هزینه سنگین نیست اما اگر خوره بازی و نرم افزار هستی ایپد بی شک بی رقیب ترین تبلت هست تو این زمینه
برای فروش بنظرم بهتره با همون فروشنه ایپد به توافق برسی و سامسونگ رو بدی با پول سر تو سایتها زیاد خوب نیس دردسر زیاد داره

حمید031090
01-10-2012, 22:55
ممنونم از محبتتون...اما من خیلی دنباله نرم افزار نیستم شاید کمی بازی کنم که اون هم خیلی در حد سنگین نیست...بیشترین استفادم خواندن کتاب و اینترنت هست...که با پیشنهاد هایی که خواندم و شنیدم همین گلکسی هم کار رو را میندازه
متشکرم از شما دوست گرامی

Mool Tee
02-10-2012, 15:53
بازی های ios شش برابر برنامه هاش هست فکر کنم! (منظورم این نیست که برنامه کم داره!)

VAHID
06-10-2012, 18:24

و باز هم یک شایعه داغ دیگر. سایت MacRumors گزارش می دهد که یک توسعه دهنده اپلیکیشن های iOS در لیست تجزیه و تحلیل اپلیکیشنش توسط اپل، یک دستگاه آیپد جدید و ناشناخته را مشاهده کرده است. خب، این به طور معمول به معنی انتظار برای یک محصول جدید از اپل است. آیپد ناشناخته در واقع همان مشخصات آیپد فعلی را از خود بروز داده است، با این تفاوت که پردازنده آن سریعتر و همانند نمونه استفاده شده در آیفون 5 است.

آنچه که داستان را جالب تر می کند، شایعاتی است که قبل از این درباره تصمیم اپل برای به روز رسانی و ارتقاء تمامی ابزارهای iOS در پاییز امسال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خبر می داد. این در حالی است که اپل آیپد جدید یا آیپد 3 را در ماه مارس سال جاری میلادی (هفت، هشت ماه پیش) به بازار عرضه کرده است. یعنی اینکه اپل روال سالیانه به روز رسانی ابزارهای ای او اس خود را کنار گذاشته است که می تواند معانی زیادی داشته باشد.

خب، چه زمانی برای این عرضه مناسب تر است؟ اگر شایعات فراوان درباره عرضه آیپد مینی در ماه جاری میلادی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])صحت داشته و به وقوع بپیوندند، این مراسم می تواند فرصت بسیار خوبی برای عرضه یک نسخه ارتقا یافته آیپد جدید باشد. اما در صورت بروز چنین اتفاقی، این سوال پیش می آید: پس چه بر سر آیپد 4 که به صورت تئوری و طبق روال باید در بهار ۲۰۱۳ معرفی شود، خواهد آمد؟ پیش بینی شما درباره محصولات جدید اپل برای بازار تبلت چیست؟

narenji.ir

Mool Tee
06-10-2012, 22:04
به نظر من اپل فعلا نمی خواد ایپد رو ارتقا بده چون ایپد خیلی قدرتمنده و از همه تبلت ها خیلی خیلی بالاتر هست و یه تبلت جدید با A6 هیچ سودی براش نداره! ولی ایپد مینی می تونه خیلی خیلی سود داشته باشه چون افرادی که نسبتا معمولی هستند و نمی خوان زیاد هزینه کنن از ایپد مینی استفاده میکنن! حالا می پرسین خب چرا نباید ارتقا بده؟؟؟! یه نگاه به گوشی ایفون 4s بندازین! این گوشی خیلی قدرتمنده ولی از بعضی از گوشی ها عقب مونده!! ولی این قضیه برای ایپد صدق نمیکنه! ولی اپل داره یواش یواش با چالش کشیده میشه با این طرز ساخت محصولات!! یکی از بزرگترین اشتباهات اپل توی ایفون 5 کشیدن صفحه هست که خب ممکنه بعضی ها از خریدنش منصرف بشن و همچنین قیمت بسیار بالاش البته در ایران!! خب شاید فعلا ایپد ارتقا پیدا نکند!! ولی تا 1 سال دیگه باید منتظر ایپد 4 بود! شاید با پردازنده A7

Stream
07-10-2012, 00:40
به نظر من اپل فعلا نمی خواد ایپد رو ارتقا بده چون ایپد خیلی قدرتمنده و از همه تبلت ها خیلی خیلی بالاتر هست و یه تبلت جدید با A6 هیچ سودی براش نداره! ولی ایپد مینی می تونه خیلی خیلی سود داشته باشه چون افرادی که نسبتا معمولی هستند و نمی خوان زیاد هزینه کنن از ایپد مینی استفاده میکنن! حالا می پرسین خب چرا نباید ارتقا بده؟؟؟! یه نگاه به گوشی ایفون 4s بندازین! این گوشی خیلی قدرتمنده ولی از بعضی از گوشی ها عقب مونده!! ولی این قضیه برای ایپد صدق نمیکنه! ولی اپل داره یواش یواش با چالش کشیده میشه با این طرز ساخت محصولات!! یکی از بزرگترین اشتباهات اپل توی ایفون 5 کشیدن صفحه هست که خب ممکنه بعضی ها از خریدنش منصرف بشن و همچنین قیمت بسیار بالاش البته در ایران!! خب شاید فعلا ایپد ارتقا پیدا نکند!! ولی تا 1 سال دیگه باید منتظر ایپد 4 بود! شاید با پردازنده A7

الان که خیر ولی شکی نیست به موقعش (فوریه/مارچ 2013) اپل آیپد رو هم طبق روال همیشگی آپدیت می کنه. درسته رقیب جدی در تبلت های رده بالا نداره (بهتر بگیم اصلا رقیبی نداره)، ولی معنیش این نیست که جای پیشرفت نداره. با پردازنده A6 (یا A6X) هم توان مصرفی پایین تر میاد و هم کارایی به شدت بالاتر میره، میشه باتری رو کوچکتر کرد (و آیپد رو سبک تر) یا عمر باتری رو بیشتر. اسپیکر ها رو میشه بهتر کرد، صفحه رو میشه بهتر کرد، SSD ها رو سریعتر کرد، آنتن های وایرلس رو قوی تر کرد و ...

آپدیت بعدی آیپد قطعا اساسی نیست و بهبود هایی در همین روال فعلیه ولی شکی نیست شکل می گیره.

HOJ-JAT
08-10-2012, 12:31
من چجوري ميتونم از h t t p s استفاده كنم؟؟

hormozan m
12-10-2012, 02:25
سلام . اینجوری :

HOJ-JAT
13-10-2012, 18:33
ممنون دوست من ولي من از يك جاي ديگه دارم و اون هم h t t p S به من داده ولي اينا همه http هستن

archipay
14-10-2012, 09:07
براي استفاده از ساكس، اول به شبکه بیسیم کانکت شو ، به مسیر : General --> Network --> Wi-Fi برو ، حالا رو به رو اسم شبکه (اسم مودم) ، یک فلش آبی هست روش کلیک کن ، در قسمت پایین صفحه HTTP P-o-r-o-x-y رو بروی Manual بزار و آی پی سرور و پورت رو وارد کن ، حالا Authenticating رو فعال و User و Pass ت رو وارد کن .

منبع مکس

ممنون دوست من ولي من از يك جاي ديگه دارم و اون هم h t t p S به من داده ولي اينا همه http هستن

soheilnouri
15-10-2012, 11:14
دوستان گلم...من از یکی از سایت ها میخام gift card itunes بگیرم...به نظر شما ارزش داره؟یعنی راحت میتونم خرید کنم یا نه چون تحریم هستیم و ip ایرن رو شناسایی می کنند ما رو بلاک کردن و باید از راه های بی شرمانه:)) استفاده کرد!؟

Mool Tee
15-10-2012, 15:05
خوب شما جیلبریک کن حالش رو ببر... ! با این تحریم ip و قیلتر شدن itunes به همین راحتیا نمیشه استفاده کرد!

*Ali*
15-10-2012, 16:24
دوستان گلم...من از یکی از سایت ها میخام gift card itunes بگیرم...به نظر شما ارزش داره؟یعنی راحت میتونم خرید کنم یا نه چون تحریم هستیم و ip ایرن رو شناسایی می کنند ما رو بلاک کردن و باید از راه های بی شرمانه:)) استفاده کرد!؟

اگر Apple ID شما آمریکایی هست هیچ مشکلی نخواهید داشت. فقط کد رو وارد میکنید و حالا یا با آنتی فـیلتر و یا بدون اون خریدهاتون رو انجام میدید. بلاک کردن ها هم ظاهراً به خاطر تکراری بودن آدرسهای توی فرم ثبت نام بوده که اون هم با عوض کردن آدرس حل میشه. گرچه من هنوز مورد مستندی از بلاک کردن ندیدم.

picher_s
18-10-2012, 12:18
با درود و ادب

دوستم از مالزی (با کارت ویزای اونجا ) برام یه APP خرید و فرستاد به صورت هدیه.

من ID م روی آمریکاست و س.ا.ک.سم هم روی سرور آمریکا بود.

بعد که تو میلم اومد و خاستم اونو بگیرم بهم پیام داد ، شما این هدیه رو از مالزی براتون خریدن ولی داری از آمریکا می خواهید از اون استفاده کنید ، لطفا با یه کارت امریکای خرید کنید و ... از این حرفا

بالاخره ، دوستان ما این APPرو هنوز نتونستم بگیرم.

Stream
18-10-2012, 16:15
با درود و ادب

بعد که تو میلم اومد و خاستم اونو بگیرم بهم پیام داد ، شما این هدیه رو از مالزی براتون خریدن ولی داری از آمریکا می خواهید از اون استفاده کنید ، لطفا با یه کارت امریکای خرید کنید و ... از این حرفا

هیچ راهی وجود نداره. گیفت کارت های هر کشور فقط برای اکانت های همون کشور قابل استفاده هستند.

behrooztahmasbi
19-10-2012, 12:35
با درود و ادب

دوست عزیر اگر ووی پپی اان روی سرور مالزی پیدا کنی احتمالا مشکلت حل میشه ... ولی مشکل اساسی اینجاس که ووی پپی اان مالزی رو از کجا میش گیر آورد؟!!! :sq_25: