PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطع شدن ناگهانی وایرلس لپ تاپ

Erfan64
02-12-2011, 13:35
خسته نباشید
من لپ تاپ دل دارم هر از چند گاهی وایرلسش قطع میشه و دیگه مودم و نمیشناسه مجبورم مودم یه بار خاموش روشن کنم تا درست بشه ، 2 تا لپ تاپ دیگه که خونه هست همچین مشکلی ندارند ،

behrooz.shie
02-12-2011, 20:43
درایور وایرلستون رو چک کنید :46:

Gilopa
03-12-2011, 18:05
آقا واسه منم دقیقا امروز اینطوری شده . ربطی به درایور نداره . احتمال داره وایرلس رو قطع کنند ؟ مثل پارازیت رو ماهواره

---------- Post added at 02:35 PM ---------- Previous post was at 02:34 PM ----------

منم dell5010 دارم

joe_satriani
03-12-2011, 20:51
آقا واسه منم دقیقا امروز اینطوری شده . ربطی به درایور نداره . احتمال داره وایرلس رو قطع کنند ؟ مثل پارازیت رو ماهواره

---------- Post added at 02:35 PM ---------- Previous post was at 02:34 PM ----------

منم dell5010 دارم

با سلام
احتمال قطعیه وایرلس هم توسط پارازیت هست اما مورد استفادش چیه؟ چون در اماکن مسکونی این مورد استفادش زیاد لازم نیست.

موفق باشید.

sobery
09-12-2011, 07:59
با سلام
دوستان عزیز من هم که تازه به جمع استفاده کنندگان از ای دی اس ال پیوستم به تازه گی دچار این مشگل شدم و چون خبر نداشتم چرا این جوری شده چند روزی نتونستم کانکت بشم تا بالخره با کمک و راهنماییهای واحد پشتیبانی تونستم با استفاده از یک سیم دیگه که یک سرشو زدم به یکی از پورت های مودم و سر دیگرش را به لب تاپ تا تونستم کانکت بشم اما قبل از اون هر چی مودم را ریست کردم و تنظیمات را مجدد انجام میدادم نشد که نشد و الان هم درواقع با اینکه مودم تی پی لینک وایر لس خریدم نمیتونم بصورت بدون ارتباط سیم از مودم به لب تاپ کانکت بشم . لطفا اگر مشگلتون به نحوی حل شد من را هم مطلع کنید . با سپاس

sobery
09-12-2011, 08:05
خسته نباشید
من لپ تاپ دل دارم هر از چند گاهی وایرلسش قطع میشه و دیگه مودم و نمیشناسه مجبورم مودم یه بار خاموش روشن کنم تا درست بشه ، 2 تا لپ تاپ دیگه که خونه هست همچین مشکلی ندارند ،

سلام دوست عزیز نگفتی مودمت چی هست ؟ شاید نوع مودم هم در این مورد نقش داشته باشه دیگه اینکه من هم مثل شما دچار این مشگل شدم منتها من مجبور شدم از مودم با وایر استفاده کنم تا کانکت بشم و با روشن و خاموش کردن فایده نداشت. من مودم تی پی لینک 4 پورت وایر لس دار م و از مخابرات ای دی اس ال گرفتم.

tak3da
10-07-2016, 22:46
من هم همین مشکل رو دارم کسی هست راهنمایی کنه؟ جوریه که میخوام برم یه لب تاب دیگه بگیرم

EHSANRF
11-07-2016, 00:26
ممکنه پاور سیوینگ توی مودم فعال شده ( مثلا چند ساعت که استفاده نکنین وای فای خاموش بشه، یا ... )
ممکن هست مشکل از کانال باشه، ببینین خلوت ترین کانال چی هست همون رو روی مودم ست کنید
و اینکه ممکن هست، خیلی زیاد بهش وصل میشین! (یعنی بالای چندروز مرتب بهش وصل باشین) چون یه چرخه داره و بخاطر امنیت اتوماتیک قطعتون میکنه

tak3da
11-07-2016, 10:51
این چیزایی که گفتین نیست وای فای غیر فعال میشه یا حالت هنگ میشه که حتما باید لب تاب رو رسیت کنم و الا به هیچ وجه فعال نمیشه دیگه

EHSANRF
11-07-2016, 13:09
بایوس لپ تاپ + درایور وایرلستون رو آپدیت کنید

tak3da
11-07-2016, 13:33
هر دو آپدیت هست میترسم مادربردم مشکل پیدا کرده باشه

محمد7966
11-07-2016, 13:48
هر دو آپدیت هست میترسم مادربردم مشکل پیدا کرده باشه

لبتاب رو جای دیگه ای هم تست کردید ببینید اونجا هم همین مشکلو داره یا نه؟

ویندوزش مشکل نداشته باشه؟

در آخر اگر مشکل سخت افزاری باشه کافی ماژول وای فای رو عوض کنید،یه قطعه کوچیکه که از مادربرد در میاد و نیازی نیست لبتاب نو بخرید فقط کارت وای فای رو عوض کنید

stabesh
11-07-2016, 17:03
سلام
لپ تاپ منم دله و گاهی این مشکل رو پیدا میکنه انگلیسی که جستجو کردم دیدم متاسفانه بعضیها این مشکل رو با این لپ تاپا دارن بهترین راه اینه که یه وای فای اکسترنال بگیرین کم هزینه و ایمنه و با usb میتونین به شبکه وصل بشین یه ایرادی که لپ تاپ من داره اینه که برد وای فای کمه یعنی وقتی تا یه فاصله نزدیکی به مودم هستی درسته ولی دورتر که میشی هنگ میکنه مدام کانکت و دیسکانک میشه ولی خوب با وای فای جدید این مشکل رو ندارم

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

baren
07-07-2017, 04:06
منم الان این مشکل رو دارم
خیلی خود بخود وای فای انگار اصلا از اول وجود نداشته !
با کابل به نت وصل میشم و همون مودم رو میشناسه.
ولی کلا وای فای انگار نداره لب تاب
asus x205 ta

saeidsmxo
13-07-2017, 14:38
منم الان این مشکل رو دارم
خیلی خود بخود وای فای انگار اصلا از اول وجود نداشته !
با کابل به نت وصل میشم و همون مودم رو میشناسه.
ولی کلا وای فای انگار نداره لب تاب
asus x205 ta
من هم يه لپتاپ اچ پي داشتم که با وايمکس اين مشکل رو داشت. بايد مودم رو خاموش روشن ميکردم تا درست ميشد. در حالي که با مودم دي لينک ايراد نداشت. پيشنهاد ميکنم با مودم ديگه تست کنيد.

امین داودی 69
06-10-2017, 01:42
سلام. این مشکل روشن نشدن وای فای برای خیلیا پیش میاد و جواب خیلی راحتی داره . کلید Fn و F2 رو باهم بزنید تا علامت روشن شدن بلوتوث رو گوشه سمت راست پایین ببینید. اگه روشن نمیشه چند بار این کارو تکرار کنید بمحض روشن شدن علامت بلوتوث برین روی علامت وای فای و روشنش کنید. اگه نتونستید از راه دیگه هم میشه بلوتوث رو بالا بیلرین که ایمیل بزنین بهتون بگم . amidavood@gmail.com

mehrdad_1370
09-08-2019, 18:09
سلام
ببخشید

mehrdad_1370
09-08-2019, 18:25
سلام
ببخشید این مورد سوم که در مورد چرخه امنیتی گفتید رو چه طور چک کنیم و مشکلش رو رفع کنیم
ویندوز من 10 هستش و از windows defender استفاده میکنم و مودم هم Qualcomm Atheros هستش
ممنون

mehrdad_1370
09-08-2019, 18:28
QUOTE=EHSANRF;8851906]ممکنه پاور سیوینگ توی مودم فعال شده ( مثلا چند ساعت که استفاده نکنین وای فای خاموش بشه، یا ... )
ممکن هست مشکل از کانال باشه، ببینین خلوت ترین کانال چی هست همون رو روی مودم ست کنید
و اینکه ممکن هست، خیلی زیاد بهش وصل میشین! (یعنی بالای چندروز مرتب بهش وصل باشین) چون یه چرخه داره و بخاطر امنیت اتوماتیک قطعتون میکنه[/QUOTE]

سلام
ببخشید این مورد سوم که در مورد چرخه امنیتی گفتید رو چه طور چک کنیم و مشکلش رو رفع کنیم
ویندوز من 10 هستش و از windows defender استفاده میکنم و مودم هم Qualcomm Atheros هستش
ممنون[