PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا کمکم کنید

mastoday
02-12-2011, 12:13
سلام
من یه مشکلی پیدا کردم. پارتیشن H من دیروز طوری شده بود که وقتی با دابل کلیک میخواستم بازش کنم خطای صفحه آبی یا همون دیوار مرگ میگن میومد و من مجبور بودم ریستارتش کنم.
بعد که با اکسپلور واردش شدم یعنی نه یا دابل کلیک یک فایلی بود به اسم jad_wakeup$$.bin$$ که وقتی میخواستم روش راست کلیک کنم یا بازش کنم بازم همون خطای صفحه آبی میومد.
با ctrl+c تونستم کپیش کنم و تو دسکتاپ بازش کنم اما صفر بایت بود و برخلاف پارتیشن H که اونو به شکل پوشه نشون میداد در دسکتاپم بصورت فایل بود و متونستم با ultraiso که یک برنامه برای باز کردن ایمیج و غیره است بازش کنم ولی همون طور که گفتم چون حجمش صفر بود چیزی توش نبود.اما پوشه های داخل H رو میتونستم باز کنم و فایل های داخلشون رو ببینم.
اما بعد از یه مدتی مثلا چند ساعت دیگه پارتیشن H بنده اصلا باز نمیشه و حجمش در ویندوز صفر نشون میده و فایل سیستمش raw نشون میده. با این همه من میتونم با اوبونتو برم داخل H و هیچ مشکلی هم ندارم که فایل داخلشو باز کنم ولی تو ویندوز به کل نمیتونم. وقتیم روش دابل کلیک میکنم مینویسه قابلیت دسترسی به پارتیشن نداره و پارتیشن H رو نمیتونه بنویسه یا بخونه.
هارد دیسکم رو با برنامه های متفاوت اسکن کردم هیچ کدوم مشکلی نشون نداده. با خط فرمان میتونم چک دیسکش کنم اما بد سکتوری نشون نمیده.با برنامه آکرونیس که یه برنامه پاتیشن بندی هست میتونم توشو ببینم . با اون چک دیسک کردم که ظاهرا از مال خود xp بهتره و فقط چند مورد بد کلاستر نشون داد و بار دوم دیگه اونم ندیدم.
ممنونم میشم کمکم کنید.تموم برنامه هام تو این پارتیشنه

M o h a m m @ d
02-12-2011, 15:51
احتمالا ویروسی شده باشه
بهتره انتی ویروستون اپدیت کنید بعد ویروس کشی کنید بهتره با دوتا انتی ویروس , ویروس کشی کنی بعد اینکه تموم شد یکیشون پاک کنی سیستم بدتر هنگ نکنه
یا
میتونی ویندوز عوض کنی بعد نصب یک ویروس کشی کنیش تا درست شه

jafarian
02-12-2011, 15:58
داخل تاپیک پایین سئوال خودتون مطرح کنید فایل درون پوشه minidump ازشاخه ویندوز اونجا آپلود کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mastoday
02-12-2011, 19:22
دوست عزیز من از kis 2012 استفاده میکنم که همیشه هم آپدیت هست. فکر نکنم کار ویروس باشه.
به هر حال ممنونم.