PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات دستگاه های چند کاره واقعی است ؟

love4love
01-12-2011, 20:47
سلام به دوستان
میخواستم بدونم این جمله درست هست یا نه :
"اصلا طرف دستگاه های چندکاره نرید . هد و لوازم این دستگاه ها ضعیف هست و زود خراب میشه . دستگاه های چندکاره زود به مشکل بر میخورند"

تصمیم به خرید hp m1132 داشتم که با این جملات برخورد کردم !

حالا دوستان نظرشون چیه ؟
پیشنهادتون برای خرید پرینتر تو این رنج چی هست ؟
حالا اگه این حرف درست هست یه دستگاه پرینتر و یک دستگاه اسکن معرفی کنید .
ممنون .

mohammad.t
01-12-2011, 21:34
سلام به دوستان
میخواستم بدونم این جمله درست هست یا نه :
"اصلا طرف دستگاه های چندکاره نرید . هد و لوازم این دستگاه ها ضعیف هست و زود خراب میشه . دستگاه های چندکاره زود به مشکل بر میخورند"

تصمیم به خرید hp m1132 داشتم که با این جملات برخورد کردم !

حالا دوستان نظرشون چیه ؟
پیشنهادتون برای خرید پرینتر تو این رنج چی هست ؟
حالا اگه این حرف درست هست یه دستگاه پرینتر و یک دستگاه اسکن معرفی کنید .
ممنون .

ببين من 4 نكته بهتون ميگم:
اول اينطور نيست كه دستگاه هاي چند كاره كيفيت پاييني داشته باشند يا سريع تر خراب بشوند يه دستگاه سه كاره تشكيل شده از يه پرينتر و يه اسكنر كه سيستم جداگانه دارند و پرينتر خالي اون مانند سيستم يه پرينتر تك كاره هست.
دوم اينكه بسته به استفاده هم داره يه وقت يكي يه دستگاه حرفه اي مي خواد مثلا يه جوهر افشان براي نصب تانك مي خواد اونوقت بهش پيشنهاد نميشه چند كاره بخره، به علاوه ظرفيت چاپ ماهانه هر پرينتر هم مد نظر هست.
سوم گاهي كاربرد يه دستگاه كپي هم هست يك پرينتر و يك اسكنر هيچ وقت كار يه دستگاه كپير رو انجام نمي ده اسكني كه انجام مي ديد رو هر چه قدر با فتوشاپ و ... افزايش كنتراست و برايتنس بديد بازهم مانند يك كپي نمي شود.
چهارم حجم دستگاه ها و كابل ها و ... نيز در محيط كوچك تر مثل خونه مهم هست يك دستگاه چند كاره علاوه بر كم حجم تر بودن و شيك تر بودن امكان كپي بدون نياز به كامپيوتر رو هم فراهم مي كنه.
اين مدل دستگاه خوبي هست.