PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری جهت چند تکه کردن فایل ها

alireza013
01-12-2011, 18:28
سلام دوستان عزیز.
من بازی ای از اینترنت دانلود کردم که حجمش از یک DVD بیشتر هست.حالا میخوام رایتش کنم روی دو تا DVD ، اما مساله ای که هست نمی دونم چجوری دو قسمتش کنم.می دونم با Winrar میشه توی چند قسمت زیپ کرد اما من می خوام طوری آرشیو شه که : 1- پسوند فایل exe بشه و وقتی DVD اول رو میذاریم توی دستگاه بصورت اتوران بیاد بالا و درایو رو انتخاب کنیم برای آنزیپ. 2- وقتی فایل های DVD اول اکسترکت شد ، از ما DVD دوم رو بخواد برای ادامه اکسترکت.

ببینید ، من دقیقا میخوام DVD آماده نصب درست کنم.مثل همینایی که چندتا دی وی دی هستند و بعد از اینکه اجرا و اکسترکت شدن توی یک درایو خاص ، از محل اکسترکت SetUp رو اجرا می کنی.
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم.

Erfan.B
02-12-2011, 06:09
سلام دوستان عزیز.
من بازی ای از اینترنت دانلود کردم که حجمش از یک DVD بیشتر هست.حالا میخوام رایتش کنم روی دو تا DVD ، اما مساله ای که هست نمی دونم چجوری دو قسمتش کنم.می دونم با Winrar میشه توی چند قسمت زیپ کرد اما من می خوام طوری آرشیو شه که : 1- پسوند فایل exe بشه و وقتی DVD اول رو میذاریم توی دستگاه بصورت اتوران بیاد بالا و درایو رو انتخاب کنیم برای آنزیپ. 2- وقتی فایل های DVD اول اکسترکت شد ، از ما DVD دوم رو بخواد برای ادامه اکسترکت.

ببینید ، من دقیقا میخوام DVD آماده نصب درست کنم.مثل همینایی که چندتا دی وی دی هستند و بعد از اینکه اجرا و اکسترکت شدن توی یک درایو خاص ، از محل اکسترکت SetUp رو اجرا می کنی.
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم.
دوست من فکر کنم این نرم افزار همونی باشه که دنبالش می گردی :

Inno Setup Compiler (formerly Inno Setup) 5.4.2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشي :40:

alireza013
02-12-2011, 22:58
دوست من فکر کنم این نرم افزار همونی باشه که دنبالش می گردی :

Inno Setup Compiler (formerly Inno Setup) 5.4.2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشي :40:

با تشکر.
دوست عزیز ، این نرم افزار تنها برای ساخت Setup هست اما قابلیتی نداشت که بخوام فایل ستآپ رو برای رایت روی چند DVD تکه تکه کنم.
شاید هم داشته و من متوجه نشدم.

sirchicco
03-12-2011, 00:23
شما برنامه Winrar رو باز کنید به محلی که فایل هاتونو چند قسمت کردین برید Part1 رو انتخاب کنید از منوی Tools گزینه convert archive to SFX رو انتخاب کنید و بقیش دیگه مشخصه اگه توضیح بیشتری خواستین بگین تا بهتون بگم
نکته: بعد از ساخته شدن فایل exe می تونید فایل Part1 رو پاک کنید

از گزینه Wizard توی تولبار Winrar هم می تونین استفاده کنید