PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با HDMI و صدای ویز ویز از لپ تاپ «فوری»

black.lord
01-12-2011, 16:15
سلام دوستان من یک لپ تاپ hp DV6 6190 همین 3 هفته پیش خریدم.
1. مشکل اول من وقتی که لپ تاپ رو به تلویزیون LCD وصل میکنم تلویزیون رو نمیشناسه با چند تلویزیون دیگه هم تست کردم تصویر بود فقط همین LCD مارو نمیشناسه .
2. این مشکل مهم ترین مشکل من هست و من رو خیلی ترسوند امروز موقع کار باهش یک صدای ویز ویز و غیر عادی از داخلش شنیدم {از باتری استفاده میکردم - پاور پلن روی HIGH PERFORMANCE} با این حالات صدا بلند بود و به راحتی شنیده میشد . پاور پلن رو از HIGH PERFORMANCE به پاور سیو تغییر دادم که صدا کم شد طوری که باید گوش رو به صفحه کلید میچسبوندی تا بشنوی.
بعد دوباره پاور پلن رو به حالت HIGH PERFORMANCE برگردوندم صدا باز بلند شد بعد کابل برق رو وصل کردم دیگه صدایی نیومد!!!!!!!!
به نظر شما دوستان مشکل چیه؟خیلی مهمه ؟ من یکی رو خیلی ترسوند که نکنه خدایی نکرده .......

F R E E M A N
01-12-2011, 16:51
برای اتصال تلویزیون با hdmi باید بری به تنظیمات intel graphics properties > display devices
برای مورد صدا هم نمیشه همینطوری نظر داد، اگر واقعا جدیه باید به شرکت گارانتی کننده مراجعه کنی

black.lord
01-12-2011, 17:58
برای اتصال تلویزیون با hdmi باید بری به تنظیمات intel graphics properties > display devices
برای مورد صدا هم نمیشه همینطوری نظر داد، اگر واقعا جدیه باید به شرکت گارانتی کننده مراجعه کنی

hdmi حل نشد اصلا تلویزیون رو نمیشناسه .
برای صدا چیکار کنم به نظر شما جدیه.

F R E E M A N
01-12-2011, 18:29
برای اتصال با hdmi ، تلویزیون را خاموش و روشن کن شاید شناخت
نرم افزار گرافیک اینتل tv wizard داره
آن صدا اگر به علت مشکلی در سیستم پاور لپ تاپ باشه بسیار جدیه

black.lord
02-12-2011, 14:02
برای اتصال با hdmi ، تلویزیون را خاموش و روشن کن شاید شناخت
نرم افزار گرافیک اینتل tv wizard داره
آن صدا اگر به علت مشکلی در سیستم پاور لپ تاپ باشه بسیار جدیه

برای hdmi باید catalist contorl center رو باز میکردم
برای صدا هم میبرم گارانتی
تشکر بابت راهنمایی

tanama
16-01-2012, 11:58
سلام. من هم الان دو هفته ایه که لپ تاپ 6190 رو خریدم و دقیقا با همین مشکل روبرو شدم، این مشکل بارها پیش اومده و دیشب حسابی منو ترسوند!!
می خواستم خواهش کنم راهنماییم کنید. شما لپ تاپتون رو بردید پیش گارنتی؟ چی گفتن؟؟ اشکالش چیه؟؟؟؟ لطفا منو در جریان بذارید:
t_jahandar2004@yahoo.com
ممنون