PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در بلوتوث

masouddr
01-12-2011, 01:40
سلام و خسته نباشید .
منیه نوت بوک سونی دارم امروز ویندوز فابریکیش که سون استارتر بود رو عوض کردم و رفتن توی سایت سونی تمامی درایورهاشو برای ویندوز xp دانلود کردم ، همشون تقریباً بدون مشکل نصب شدن الا بلوتوثش
هر کاری میکنم میگه که no devise ممنون میشم من رو راهنمایی کنید که چجوری درستش کنم .
ممنون .

faraname
01-12-2011, 09:14
سلام و خسته نباشید .
منیه نوت بوک سونی دارم امروز ویندوز فابریکیش که سون استارتر بود رو عوض کردم و رفتن توی سایت سونی تمامی درایورهاشو برای ویندوز xp دانلود کردم ، همشون تقریباً بدون مشکل نصب شدن الا بلوتوثش
هر کاری میکنم میگه که no devise ممنون میشم من رو راهنمایی کنید که چجوری درستش کنم .
ممنون .
سلام به شما
دوست عزیز نفرمودید الان مثلا با موبایل سرچ می کنید ,سونی پیدا نمیشه یا با سونی می خواهید چیزی به کسی بدید , دستگاه طرف پیدا نمیشه . این دو تا مطلب با هم فرق دارن . در ضمن ببینید وقتی تو بخش DEVICE MANAGER رو نگاه می کنید علامت زرد رنگی روی بخشی می بینید یا خیر ؟ اینها رو چک کنید تا بتونیم راهنمایی تون کنیم .

You & I
01-12-2011, 09:48
باید درایور مخصوص اون ویندوز رو نصب کنیئ !
یه بار دیگه چک کنید ببینید که درایور صحیح نصب شده !

salman8027
02-12-2011, 23:37
سلام. مشکل نصب بلوتوث دل 5110 دارم ؟

ehsan7390
14-01-2012, 13:37
سلام
من بلوتوث که روشن می کنم در قسمت device manager یه علامت زرد میاد درایور را هم دانلود و نصب کردم
sony cb2

raha_930
20-01-2012, 22:24
سلام به شما
دوست عزیز نفرمودید الان مثلا با موبایل سرچ می کنید ,سونی پیدا نمیشه یا با سونی می خواهید چیزی به کسی بدید , دستگاه طرف پیدا نمیشه . این دو تا مطلب با هم فرق دارن . در ضمن ببینید وقتی تو بخش DEVICE MANAGER رو نگاه می کنید علامت زرد رنگی روی بخشی می بینید یا خیر ؟ اینها رو چک کنید تا بتونیم راهنمایی تون کنیم .

سلام منم یه لپ تاپ Dell inspiron n4050 دارم رفتم device manager علامت زرد داشت هرچی تو سایت خود dell.com گشتم درایوراشو پیدا نکردم می شه کمکم کنید؟

erfan ghobadi
20-01-2012, 22:30
سلام
من بلوتوث که روشن می کنم در قسمت device manager یه علامت زرد میاد درایور را هم دانلود و نصب کردم
sony cb2

درایور ناقص نصب شده.
از سایت شرکت درایور رو مجدد دانلود کن درایور قبلی رو uninstall و درایور جدید رو نصب کن مشکل حل میشه.

erfan ghobadi
20-01-2012, 22:42
سلام منم یه لپ تاپ Dell inspiron n4050 دارم رفتم device manager علامت زرد داشت هرچی تو سایت خود dell.com گشتم درایوراشو پیدا نکردم می شه کمکم کنید؟

به این لینک برو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 10:42 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

سلام. مشکل نصب بلوتوث دل 5110 دارم ؟

شما هم به این لینک برو برای دانلود درایورت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

raha_930
20-01-2012, 23:34
[QUOTE=erfan ghobadi;6787541]به این لینک برو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] port%2Fdrivers%2Fus%2Fen%2F19%2FDriversHome%2FNeed ProductSelection)

---------- Post added at 10:42 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

درایور قبلی هم از همین لینک دانلود کردم اما فک کنم اشتباه دانلود کردم کد لپ تاپم زدم رفتم همه مراحلشم بلدم فقط یکی بهم بگه اسم درایور بلوتوث اونجا چیه که دانلود کنم؟

lida
21-01-2012, 07:29
test driver genius

Farshid72
21-01-2012, 09:44
سلام
sony cb2
دوسته عزیز سیستم های سونی زیاد مشکلی ندارند و بدون درایور هم کار میکنند ولی شما میتونید وارد سایت سونی بشید و اونجا سیستم خودتونو سرچ ‍‍‍کنید و و از قسمت دانلود درایور رو دانلود کنید بازم میگم که الزامی برای نصب درایور وجود نداره و من خودم الان چند ساله دارمش و درایورشو نصب نکردم ولی بارم داره کار میکنه
شما میتونید برنامه smart wi/fi رو دانلود کنید و باهاش کارای بلوتوثتونو انجام بدید(این برنامه ماله خوده شرکت سونی هست)

از ل\ تا\ های دل زیاد آگاهی ندارم ولی اگه مثل سونی نیست و بدون درایور کار نمیکنه شما بایستی که وارد سایت دل شده و اونجا در قسمت دانلود دنبال درایور بلوتوثتون باشید ویا اینکه مدل بلوتوث سیستم خودتونو سرچ کنید و درایورشو دانلود کنید

test driver genius
این برنامه که گفتید کرکشو هم دارید ؟؟؟!!!
فک نمیکنم واسه سیستم های mobility مناسب باشه
ولی بهرحال میتونه در شناسایی قطعات و نوع درایور مور نیاز کمک شایانی بکنه
با تشکر

erfan ghobadi
21-01-2012, 15:17
[QUOTE=erfan ghobadi;6787541]به این لینک برو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] port%2Fdrivers%2Fus%2Fen%2F19%2FDriversHome%2FNeed ProductSelection)

درایور قبلی هم از همین لینک دانلود کردم اما فک کنم اشتباه دانلود کردم کد لپ تاپم زدم رفتم همه مراحلشم بلدم فقط یکی بهم بگه اسم درایور بلوتوث اونجا چیه که دانلود کنم؟

کافیه مدل لپ تاپتو وارد کنی خودش معرفیش میکنه. احتمالا یکی از مراحل رو اشتباه میری. دقت کن

ssima
17-03-2012, 21:14
سلام
من یه لپ تاپ سونی دارم حدود 1 ساله دارمش و بلوتوثش درست کار میکرد! اما چند وقته کار نمیکنه! چیکار باید کنم؟ چرا اینجوری شده؟

Farshid72
17-03-2012, 23:32
منظور از کار نکردن چیه ؟؟؟
اصلا فعال میشه ؟؟؟
مشکل در فایل فرستادنه ؟
درایورشو اپدیت کنید ببینید مشکل پابرجاست یا نه

ssima
18-03-2012, 10:24
اصلا فعال میشه ؟؟؟
مشکل در فایل فرستادنه ؟

مرسی از توجه شما

دستگاههای دیگه رو شناسایی میکنه اما فرستادن و دریافت کردن غیر ممکن شده!
قبلا هم که درست کار می کرد، نمشد فایل مورد نظر رو با راست کلیک و send to از طریق بلوتوث به مقصدش فرستاد، این گزینه دیگه نبود! مجبور بودم واسه فرستادن فایل برم توی کنترل دیوایس و از اونجا وارد بشم و فایلو بفرستم!

الان اکثر اوقات ویندوز که لود میشه این پیغامو میده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

erfan ghobadi
18-03-2012, 11:29
اصلا فعال میشه ؟؟؟
مشکل در فایل فرستادنه ؟

مرسی از توجه شما

دستگاههای دیگه رو شناسایی میکنه اما فرستادن و دریافت کردن غیر ممکن شده!
قبلا هم که درست کار می کرد، نمشد فایل مورد نظر رو با راست کلیک و send to از طریق بلوتوث به مقصدش فرستاد، این گزینه دیگه نبود! مجبور بودم واسه فرستادن فایل برم توی کنترل دیوایس و از اونجا وارد بشم و فایلو بفرستم!

الان اکثر اوقات ویندوز که لود میشه این پیغامو میده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما درایور بلوتوثتون رو آپدیت کنین احتمال خیلی زیاد مشکل حل میشه

ssima
18-03-2012, 14:13
شما درایور بلوتوثتون رو آپدیت کنین احتمال خیلی زیاد مشکل حل میشه

مرسی! امیدوارم درست بشه! اما نمیدونم چطور باید این کارو انجام بدم؟

Farshid72
18-03-2012, 14:25
دوسته عزیز شما وارد سایت سونی بشید از اونجا مدل لپ تاپ خودتونو سر کنید و وارد صفحه مورد نظر بشید و از قسمت دانلود اخرین و به روز ترین درایور بلوتوث دستگاه خودتونو دانلود کنید

ssima
18-03-2012, 14:52
دوسته عزیز شما وارد سایت سونی بشید از اونجا مدل لپ تاپ خودتونو سر کنید و وارد صفحه مورد نظر بشید و از قسمت دانلود اخرین و به روز ترین درایور بلوتوث دستگاه خودتونو دانلود کنید

ممنون
امیدوارم بتونم درستش کنم اگه نشد بازم مزاحم میشم

خیلی مرسی