PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه سایت هایی در سرویس اینترنت ملی قابل دسترسی است؟

hosseinboss
27-11-2011, 03:13
دوستان سلام
با جدی تر شدن مسئله اینترنت ملی(اینترانت)چه سایت هایی قابل دسترسی خواهد بود؟(به جز سایت های دولتی و بیشتر سایت های دانلود مد نظر هست)
دوستان هرکی نظر داره بگه تا ببینیم ارزشش رو داره یا نه
ولی به نظر من سایت های رسمی مستقیم کننده(مثل رپید باز و امثالهم)یعنی آدرس یه فایلی رو از رپیدشیر و... رو از اینترنت معمولی بگیریم بعد تو سایت هایی مثل رپید باز بگذازیم وقتی که مستقیم شد با اینترنت ملی(که سرعتش بالاتر هست )دان کنیم
سایت هایی مثل سافت گذر و ------ رو جزء سایت های داخلی بگذارن میشه گفت تا حدودی خوبه
حالا دوستانی که تو زمینه بازی های تحت شبکه تخصصی دارن نظر بدن ببینیم میش با اینترانت آنلاین هم بازی کرد یا نه؟
منتظر نظرات دوستان هستیم

mahdi_206
27-11-2011, 08:15
فکر می کنم سایتهایی که هاست خودشون رو از سرورهای داخل کشور انتخاب کنن و توی سامانه ساماندهی سایتها ثبت باشن جزو شبکه اینترانت کشور به حساب بیان.

arashsard
27-11-2011, 10:28
تمام سایتهای دانلود مثل p30wprld و ... اینا همگی هاستشون خارج از کشور هست.شما با یه کاره ساده میتونی بفهمی هاست این سایتا کجاست.پینگشو از ران بگیر.اگه خیلی کم بود داخل ایرانه و اگه زیاد بود خارج از کشوره.مثلا نگاه کن سایت varzesh3.com
پینگش نزدیک 40 هست.پس این سایت هاستش توو کشوره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی yahoo.com پینگش نزدیک 350 هست پس هاستش خارج از کشوره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saurron
27-11-2011, 11:07
اونایی که اخر ادرسش بجای "com." این هست: "Qom."

hosseinboss
27-11-2011, 13:35
اگه اینطور که آقا آرش میگن که حتی ۲۰ مگش هم مفت نمی ارزه

بامزی
27-11-2011, 17:27
آقا قبلا اتحادیه اروپا اونم با اون همه امکانات و تکنولوژی که داشت و ما نداریم اومد اینترانت مخصوص اروپا رو درست کرد . پروژه شروع نشده کاملا شکست خورد . و تجهیزاتش رو با هزینه مضاعف وصل کردن به اینترنت جهانی تا حداقل ضررشون کمتر بشه و شد باز اینترنت . الان ایران هم اینو راه می اندازه و شکست می خوره و تجهیزات توسط اینترنت استفاده میشه !!

metal0003
27-11-2011, 17:48
100 مگ هم بدن ارزش ندار چون هیچ سرور نمی تونه تو ایران فایلی اپلود بکنه اگه بشه سریع پیگیر میکنن سه سوت کارش ساخت است فایلهای ایرانی هم که کپی رایت می خوره پس هیچ همش باید بشینی سایتهای ... اینترنت ملی همین حالا هم وجود داره
راپید باز سایت های دیگه سرور هاشون تو ایران نی پس نمیشه ازش دانلود کنید میشه همون جریان بالا پس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soroosh_cz
27-11-2011, 20:32
تا اونجا که من میدونم سایت دانشگاه ها و بانک های دولتی روی هاست داخلی هست.
شبکه ملی بدرد بازی آنلاین (درون کشوری) میخوره.
پینگ کم، سرعت زیاد، مخصوصا برای نرم افزارهایی مثل GameRanger و Tunngle و ...

hosseinboss
28-11-2011, 01:46
100 مگ هم بدن ارزش ندار چون هیچ سرور نمی تونه تو ایران فایلی اپلود بکنه اگه بشه سریع پیگیر میکنن سه سوت کارش ساخت است فایلهای ایرانی هم که کپی رایت می خوره پس هیچ همش باید بشینی سایتهای ... اینترنت ملی همین حالا هم وجود داره
راپید باز سایت های دیگه سرور هاشون تو ایران نی پس نمیشه ازش دانلود کنید میشه همون جریان بالا پس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس به چه دردی میخوره این اینترنت میلی:2:
رپید باز که هاستش خارجه
سایهای دانلود نرم افزار(سافت گذر و دانلود ها و...)هم هاستشون خارجه
مجانی هم بدن به درد لای جرز می خوره و بس:2:

maskot
28-11-2011, 02:35
راه که بیفته سایتای دانلود نرم افزار و بازی رو هاست های داخلی هم یواش یواش راه میفته الان اگه میبینید همشون رو هاستای خارجی هستن دلیلی نمیبینن هاست ایرانی رو انتخاب کنن چون هیچ برتری نداره ولی با راه اندازیش همین سایتای معروف هم مطمین باشید امکان دانلود رو بستر اینترانت رو هر طور شده فراهم می کنن تا کاربراشون رو نگه دارن مخصوصا سافت گذر که نرم افزاراش پولیه

hosseinboss
28-11-2011, 06:51
راه که بیفته سایتای دانلود نرم افزار و بازی رو هاست های داخلی هم یواش یواش راه میفته الان اگه میبینید همشون رو هاستای خارجی هستن دلیلی نمیبینن هاست ایرانی رو انتخاب کنن چون هیچ برتری نداره ولی با راه اندازیش همین سایتای معروف هم مطمین باشید امکان دانلود رو بستر اینترانت رو هر طور شده فراهم می کنن تا کاربراشون رو نگه دارن مخصوصا سافت گذر که نرم افزاراش پولیه

نظر این دوستمون هم کاملا درسته
ولی یه سوال
میشه فایل ها ویا برنامه هایی که توی هات فایل یا رپیدشیر هستن رو با یه سایت لیچ که هاست داخلی داره رو با اینترنت ملی دانلود کرد؟

iman_s
28-11-2011, 10:54
چقدر شما ناشکر هستین
برید از سایت پرمحتوای تبیان استفاده کنید وحالش رو ببرید.نرم افزارهای متنوع و قرانی هم داره

maskot
28-11-2011, 16:47
نظر این دوستمون هم کاملا درسته
ولی یه سوال
میشه فایل ها ویا برنامه هایی که توی هات فایل یا رپیدشیر هستن رو با یه سایت لیچ که هاست داخلی داره رو با اینترنت ملی دانلود کرد؟
اره دوست عزیز امکان اینهست اگه سرورش تو ایران باشه ولی بیشتر سرور های ایران یه مشکلی که دارن اینه که سرعت دانلود رو این سرورا یه جورایی پایین هست بازم شاید من اشتباه کنم ولی تا اونجا که ذهن من یاری می کنه اغلب این مشکل رو داشتن

mha_mha
28-11-2011, 18:21
سلام به همگی
تا اونجا که من شنیدم اینترنت ملی قرار هست این طور باشه که سرعت با سایت هایی که سرورشون داخل هست سرعت خیلی بالا می ره مثلا 20 مگابیت اما با سایت های خارجی مثل اینترنت الانی هست. منبعم هم فکر کنم تالار گفتگوی آشیانه.
حالا به نظر من اگه اینترنت ملی بشه، سایت های دانلود کم کم به داخل کشور نقل مکان می کنند و به نظرم سایت هایی واسه ی اشتراک گذاری فایل هم کم کم درست میشه که سرورشون ایران باشه و فقط برای ایرانی ها باشه.

BEHZAD2007
28-11-2011, 20:18
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اولین دستاورد اینترنت ملی
میان سایت ها خودشون رو هم قیلتر میکنن d:

maskot
28-11-2011, 22:17
اینقدر اینا گند بالا اوردن که بهتون حق میدم هر حرکت جدیدی که بخوان بزنن همه موضع مخالف بگیرن ولی بچه ها باور کن این فناوری که اینا می خوان راه بندازن لازمه هر جامعه هست و از اون چیزی که فکرش رو می کنید کارا تره ولی مشکل از نحوه اجرا ایناست که میزنن فلان فلان می کنن توش