PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری ممکنه اطلاعات با حجم 4G رو از طریق ایمیل ارسال کرد؟؟

JOSTOJUGAR
26-11-2011, 15:55
سلام
من حدود 4 گیگا بایت اطلاعات دارم که باید ایمیل کنم یا به نحوی آپلود کنم که فقط همون شخص اطلاعات رو دریافت کنه و عمومی نشه .با توجه به اینکه حجم اطلاعاتی که میشه اتچ کنیم تو ایمیل محدوده حالا من چطوری میتونم این کارو انجام بدم؟؟

ehsan30
26-11-2011, 19:46
سلام

به نظر من بهتره اطلاعات را به صورت فایل RAR در بیاری و یک پسورد مطمئن هم روش قرار بدی و توی یک سایت خوب و مطمئن دیگه
آپلود کنی و لینک هارو برای طرف ارسال کنی.

بای

h!tman
26-11-2011, 19:52
میتونی فایل Rar کنی با نرم افزار Hj Split تیکه تیکش کنی

JOSTOJUGAR
26-11-2011, 22:04
سلام

به نظر من بهتره اطلاعات را به صورت فایل RAR در بیاری و یک پسورد مطمئن هم روش قرار بدی و توی یک سایت خوب و مطمئن دیگه
آپلود کنی و لینک هارو برای طرف ارسال کنی.

بای
سلام
خب اگه این کار رو انجام بدم یه سری نرم افزارها هست که پسورد رو مشخص میکنه
ضمن اینکه سایت مطمئن که میگی کدومه؟؟

---------- Post added at 10:04 PM ---------- Previous post was at 10:03 PM ----------

میتونی فایل Rar کنی با نرم افزار Hj Split تیکه تیکش کنی

یعنی منظورت بعد از اینکه تیکه تیکه شد از طریق ایمیل ارسال کنم ؟؟

masud_809_2
27-11-2011, 01:43
یه سری نرم افزارها هست که پسورد رو مشخص میکنه
یعنی منظورت بعد از اینکه تیکه تیکه شد از طریق ایمیل ارسال کنم ؟؟

ظاهرا هیچ نرم افزاری نمی تونه پسورد فایل rar رو در بیاره! پس خیال شما راحت باشه.

از سایت rapidshare.com می تونید استفاده کنید.

h!tman
27-11-2011, 13:36
بله منظور منم همون بود
نرم افزاری پسورد فایل rar که از 7کاراکتر با ترکیب حروف و عدد باشه رو نمیتونه پیدا کنه!:دی

ehsan30
27-11-2011, 20:10
سلام
خب اگه این کار رو انجام بدم یه سری نرم افزارها هست که پسورد رو مشخص میکنه

---------- Post added at 10:04 PM ---------- Previous post was at 10:03 PM ----------

فکر نکنم برنامه ای باشه که بتونه به این راحتی پسورد فایل های rar را پیدا کنه،مخصوصا اگر که فارسی باشه که
دیگه عمرا بتونه :دی برای آپلود هم می تونی از persiangig.com استفاده کنی.

بای

joe_satriani
27-11-2011, 20:59
با سلام
همونطور که دوستان گفتن بهترین کار برای ایمیل کردن این حجم از اطلاعات فشرده کردن فایلهاتون و تیکه تیکه کردنشون هست.

موفق باشید.

JOSTOJUGAR
27-11-2011, 22:09
با سلام
همونطور که دوستان گفتن بهترین کار برای ایمیل کردن این حجم از اطلاعات فشرده کردن فایلهاتون و تیکه تیکه کردنشون هست.

موفق باشید.

ظاهرا هیچ نرم افزاری نمی تونه پسورد فایل rar رو در بیاره! پس خیال شما راحت باشه.

از سایت rapidshare.com می تونید استفاده کنید.

بله منظور منم همون بود
نرم افزاری پسورد فایل rar که از 7کاراکتر با ترکیب حروف و عدد باشه رو نمیتونه پیدا کنه!:دی

فکر نکنم برنامه ای باشه که بتونه به این راحتی پسورد فایل های rar را پیدا کنه،مخصوصا اگر که فارسی باشه که
دیگه عمرا بتونه :دی برای آپلود هم می تونی از persiangig.com استفاده کنی.

سلام ممنون دوستان عالی بود

You & I
01-12-2011, 23:41
شما میتونید هم زیپ کنی هم به وسیله برنامه win rar اونو فشرده کنی ولی زیاد حجمش نمیاد پایین مثلا میشه 3.2 گیگ !

---------- Post added at 11:41 PM ---------- Previous post was at 11:37 PM ----------

اینم لینک برنامه win rar:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 11:41 PM ---------- Previous post was at 11:41 PM ----------

اینم لینک برنامه win rar:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید