PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزار قوی برای بازخوانی فایل های ویدیو یی پس از بازیابی

KELIS
24-11-2011, 21:28
تعدادی فیلم با فرمت های مختلف از روی هارد باز یابی کردم که حجم های مختلفی دارند ولی هیچ نرم افزاری قادر به پخش این فایل ها نیست و قابلیت تبدیل شدن هم به فرمت های دیگر ندارند با چه نرم افزاری می توانم این فیلم هارا ببینم انواع codec برای مدیا پلیر را هم امتحان کردم ولی نشد.

Erfan.B
24-11-2011, 22:40
تعدادی فیلم با فرمت های مختلف از روی هارد باز یابی کردم که حجم های مختلفی دارند ولی هیچ نرم افزاری قادر به پخش این فایل ها نیست و قابلیت تبدیل شدن هم به فرمت های دیگر ندارند با چه نرم افزاری می توانم این فیلم هارا ببینم انواع codec برای مدیا پلیر را هم امتحان کردم ولی نشد.
دوست من ، همیشه فایل هایی که ریکاوری می شن قابل پخش نیستن به علت این که ممکنه قسمتی از فایل و یا حتی کامل آسیب دیده باشه و فقط ساختار ظاهری اون فایل ریکاوری شده باشه. در ضمن پسوند فایلی که اجرا نمی شه چیه؟
برای کدک من این کدک رو به شما پیشنهاد می کنم :

K-Lite Mega Codec Pack 8.0.0

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای پلیر هم این برنامه رو پیشنهاد می کنم (البته تو پک برنامه ی بالایی هم هست ولی به صورت جدا هم گذاشتم)
خدمت شما :

Media Player Classic - Home Cinema 1.5.2.3456

من خودم از برنامه ی بالا استفاده می کنم و راضی ام ولی پلیرهای دیگه ای هم هستن که خوبن ، این یه نمونه اش که به جرئت می تونم بگم عالیه :

BS.Player 2.59.1059 Beta / 2.58.1058

برای تبدیل هم می تونی از این نرم افزار کمک بگیری :

Total Video Converter 3.71

موفق باشي :40:

jafarian
24-11-2011, 23:00

شما با هیچ پلایری قادربه دیدن این فایلهای تصویری رو که ریکاوری کردین نیستین مگر اینکه فقط فیکسش کنید که من اینطور برنامه برای فیکس کردن فایلهای تصویری ندیدم :20:

KELIS
25-11-2011, 10:24
نرم افزار All Media Fixer برای فیکس کردن فایل های ویدیویی هست اما برای فایل های مورد نظر من عمل نکرد فرمت فایل های مورد نظر من Avi Mpeg Mp4 است.در ضمن اگر برنامه قوی برای بازیابی این فایل ها هست راهنمایی کنید ممنون میشم من این فایل ها را با Deleted File Recovery برگردوندم ولی جز چند تا بقیه اجرا نمیشن.

---------- Post added at 10:24 AM ---------- Previous post was at 10:22 AM ----------

دوست من ، همیشه فایل هایی که ریکاوری می شن قابل پخش نیستن به علت این که ممکنه قسمتی از فایل و یا حتی کامل آسیب دیده باشه و فقط ساختار ظاهری اون فایل ریکاوری شده باشه. در ضمن پسوند فایلی که اجرا نمی شه چیه؟
برای کدک من این کدک رو به شما پیشنهاد می کنم :

K-Lite Mega Codec Pack 8.0.0

برای پلیر هم این برنامه رو پیشنهاد می کنم (البته تو پک برنامه ی بالایی هم هست ولی به صورت جدا هم گذاشتم)
خدمت شما :

Media Player Classic - Home Cinema 1.5.2.3456

من خودم از برنامه ی بالا استفاده می کنم و راضی ام ولی پلیرهای دیگه ای هم هستن که خوبن ، این یه نمونه اش که به جرئت می تونم بگم عالیه :

BS.Player 2.59.1059 Beta / 2.58.1058

برای تبدیل هم می تونی از این نرم افزار کمک بگیری :

Total Video Converter 3.71

دوست عزیز پسوند فایل ها avi mpeg mp4 هست.از راهنماییتون ممنوم.

jafarian
25-11-2011, 13:30
سه تا سایت پایین ببینید چند تا برنامه برای فیکس کردن فایلهای avi گذاشتن شاید بکارتون بیادبخصوص سایت اول تو گوگلم یک سرچ بزنید fix avi file برنامه دراین زمینه زیاد نمایش میده .

Erfan.B
25-11-2011, 15:11
نرم افزار All Media Fixer برای فیکس کردن فایل های ویدیویی هست اما برای فایل های مورد نظر من عمل نکرد فرمت فایل های مورد نظر من Avi Mpeg Mp4 است.در ضمن اگر برنامه قوی برای بازیابی این فایل ها هست راهنمایی کنید ممنون میشم من این فایل ها را با Deleted File Recovery برگردوندم ولی جز چند تا بقیه اجرا نمیشن.

---------- Post added at 10:24 AM ---------- Previous post was at 10:22 AM ----------

دوست عزیز پسوند فایل ها avi mpeg mp4 هست.از راهنماییتون ممنوم.
دوست خوبم همون طور که گفتم معمولاً بعد از بازیابی داده ها (هر نوع فایلی) امکان این که اون فایل استراکچرش از بین بره خیلی زیاده به دلیل جابجایی و فرمت و نوشته شدن اتفاقی داده ها روی قسمتی یا تمام داده های از دست رفته برای همین خیلی کم پیش میاد که نرم افزاری بتونه این مشکل رو حل کنه ، در هر صورت این برنامه AVImedic که دوست خوبم جعفریان عزیز زحمتش رو کشیده امیدوارم مشکلت رو حل کنه ، اگه جواب گرفتی همین جا اعلام کن تا بقیه ی دوستان هم استفاده کنن.

jafarian
25-11-2011, 15:21
این لینک که من بالا گذاشتمش اگر یکم دقت میکردین دوست عزیز :20:

Erfan.B
25-11-2011, 16:12
کاملاً حق با شماست دوست من ، به پست شما دقت نکردم ، پست رو ویرایش کردم. و از شما بابت این موضوع پوزش می خوام ، امیدوارم پوزش من رو بپذیری:11:

saeed774
25-11-2011, 20:46
نرم افزار پایین چند نوع فرمت رو میتونه تعمیر کنه :

ASF-AVI-RM-WMV Repair v2.01