PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک :حذف شدن درایو ویندوز بعد از پارتیشن بندی

bdgunn
24-11-2011, 20:06
سلام،بازم یه دسته گل به آب دادم
یه نتبوک دارم که هاردش 500 هست و روش ویندوز اورجینال استارتر7 نصب بود
من تو درایو دیگه که 400 گیگ بود ویندوز 7 نصب کردم بعد با برنامه EASEUS Partition Master 11 درایو 400 گیگیم رو به 2 تا درایو 120 و 280 تقسیم کردم و اون بالا گزینه apply نرم افزارو زدم و نرم افزار سیستمم رو ری استارت کرد
سیستم که بالا اومد گفت میخای ریکاور کنم منم زدم بکن
که وقتی کارش تموم شد و سیستم بالا اومد دیدم ویندوز استارتر بالا اومده و اثری از درایو 400 گیگیم نیست
الان باید چیکار کنم که درایو و ویندوزی که ریختم برگرده ؟
ترسیدم خودم با برنامه ور برم یدفه کل سیستم نابود بشه

jafarian
25-11-2011, 00:57
به قسمت disk management ویندوز خودتون برین ببینید درایوهای شما اونجا نمایش میده اگر بود رو هر کدوم کلیک راست کنی بعدشم فرمت کنید اگر جواب نداد اسمشون ببینید میتونید تغییر بدین آخر سرم پیشنهاد میدم از برنامه minitool partition wizard اون دو تا پارتیشن بهم وصل کنید بعد ببینید ساخته میشه درضمن ویندوز starter هم چیز زیاد جالبی نیست شما بشه مورد نداره شما میتونید یک ویندوز ultimate نصب کنید بعدشم راحت کرکش کنید بشه همون نسخه اصل :20:

bdgunn
25-11-2011, 17:38
به قسمت disk management ویندوز خودتون برین ببینید درایوهای شما اونجا نمایش میده اگر بود رو هر کدوم کلیک راست کنی بعدشم فرمت کنید اگر جواب نداد اسمشون ببینید میتونید تغییر بدین آخر سرم پیشنهاد میدم از برنامه minitool partition wizard اون دو تا پارتیشن بهم وصل کنید بعد ببینید ساخته میشه درضمن ویندوز starter هم چیز زیاد جالبی نیست شما بشه مورد نداره شما میتونید یک ویندوز ultimate نصب کنید بعدشم راحت کرکش کنید بشه همون نسخه اصل :20:
ویندوزم ultmate بود
من میخام یجوری بشه که اون درایو رو فرمت نکنم

:41:الانم کلا زدم ترکوندمش مثل اینکه
رفتم تو disk managment راست کلیک کردم زدم active drive وقتی سیستم ریبوت شد ارور bootMGR is missing میده

Hamed DC
28-11-2011, 01:08
سلام.
هارد روی یه سیستم دیگه Detectکنید.
بعد با نرم افزار هارد رو پارتیشن بندی مجدد کنید.
اگر هم پارتیشنها بالا نیمومد باید حذف پارتیشن کرده و از نو پارتیشن ببندین.