PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - Assassin's Creed: Revelations

صفحه ها : [1] 2 3

amirpers
24-11-2011, 01:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] T4Bh1pQxkc.jpg
سیستم مورد نیاز بازی :

مینیمم :

OS: Windows® XP SP3 / Windows Vista® SP2 /Windows 7® SP1
Processor: Intel Core®2 Duo E4400 @ 2.0GHz or AMD Athlon64 X2 4000+ @ 2.1GHz
Memory: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® - Windows 7®
Graphics: 256 MB DirectX® 9.0 – compliant card with Shader Model 4.0 or higher (see supported list)
DirectX®: DirectX® June2010 or newer
Hard Drive: 12 GB
Sound: DirectX 9.0 – compliant sound card
Peripherals: Keyboard, mouse, optional controller
Internet: Temporary broadband connection required for one-time product registration at first launch, permanent broadband connection required for multi-player. *This product does not support Windows® 98/ME/2000/NT
Supported Video Cards at Time of Release:
AMD® Radeon® HD2600XT or better/3000/4000/5000/6000 desktop series
nVidia GeForce® 8600GTS or better/9/GT200/GT400/GT500 desktop series
Laptop versions of these cards may work but are NOT officially supported. These chipsets are the only ones that will run this game. For the most up-to-date minimum requirement listings, please visit the FAQ for this game on our support website at
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
.
پیشنهادی :

OS: Windows® XP SP3 / Windows Vista® SP2 /Windows 7® SP1

Processor: Intel Core®2 Duo E6700 @ 2.6GHz or AMD Athlon64 X2 6000+ @ 3.0 GHz or better
Memory: 2 GB Windows® XP / Windows Vista® / Windows 7®
Graphics: 512 MB DirectX® 9.0 – compliant card with Shader Model 5.0 or higher (see supported list)
DirectX®: DirectX® June2010 or newer
Hard Drive: 12 GB
Sound: Surround Sound 5.1 capable sound card
Peripherals: Keyboard, mouse, joystick optional (Xbox 360® Controller for Windows recommended)
Internet: Temporary broadband connection required for one-time product registration at first launch, permanent broadband connection required for multi-player. *This product does not support Windows® 98/ME/2000/NT
Supported Video Cards at Time of Release:
AMD® Radeon® HD2600XT or better/3000/4000/5000/6000 desktop series
nVidia GeForce® 8600GTS or better/9/GT200/GT400/GT500 desktop series
Laptop versions of these cards may work but are NOT officially supported. These chipsets are the only ones that will run this game. For the most up-to-date minimum requirement listings, please visit the FAQ for this game on our support website at

خب ظاهرا بازی اومد و اسکیدرو اون رو کرک کرد :

Assassins Creed Revelations (2011)
PC Game | Language: English | Producer/Developer: Ubisoft, Ubisoft Montreal | 7.89 GB
Languages: Danish, Dutch, English, French, German, Italian, Norwegian, Polish, Portuguese, Spanish, Swedish.
Genre: Action, Adventure
لینک ها :

ضمنا از سایت زیر هم اگه تبلیغ نشه ، می تونید به طور مستقیم بازی رو دانلود کنید :

خب در مورد مشکلات مختلف بازی اعم از نصب و اجرا و کرک و ... لطفا اینجا بحث کنید و از وارد کردن این مباحث در تاپیک اصلی بازی جدا خوددرای فرمایید.

روش اول (بدون کرک) :

راهنمای تصویری نصب و اجرای بازی
دوستان همونطور که می دونید کرک اسکیدرو که برای بازی اومده مشکل داره و در قسمت Desmond Journey باعث ایجاد مشکل می شه.
این روش برای نسخه ستاپ اصلی و با حجم سورس 7.93 گیگ (بدون کرک) می باشد.

برای اجرای بازی بدون کرک از روش زیر استفاده کنید. این روش توسط خودم امتحان شده و همونطور که در اسکرین شاتها مشاهده می کنید ، بازی به خوبی اجرا شده.
(با تشکر از marmolak kocholo عزیز)

1) اگه بازی رو نصب کرده اید اون رو Uninstall کرده و مجدد نصب کنید. دقت کنید که کرک رو کپی نکنید.

2) فایل ACRMP.exe رو از فولدر بازی اجرا کنید. ( دقت داشته باشید که در این مرحله باید به اینترنت وصل باشید). پنجره ای همانند شکل ظاهر می شه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3) در پنجره ظاهر شده User و Pass خود را وارد کنید. در غیر اینصورت به کمک گزینه Register Now یک اکانت جدید بسازید. ( برای ساخت اکانت جدید به خاطر داشته باشید که باید پسووردی متشکل از عدد و حروف و به تعداد حداقل 6 کاراکتر تعیین کنید)

4) بعد از لاگین شدن از شما Product Key می خواد که شما در اون پنجره گزینه Cancel رو بزنید.

5) با این کار به صفحه لاگین بر می گردید. در این صفحه گزینه Settings رو از پایین سمت راست انتخاب کنید.

6) در پنجره پدیدار شده گزینه Force Offline رو علامت و سپس دکمه Apply رو فشار بدید.

7) در پنجره ای که ظاهر میشه Play رو بزنید و وارد بازی بشید و از اون لذت ببرید.

نکته 1: فقط مرحله 2 احتیاج به اینترنت داره و پس از پایان کار می تونید با خیال راحت اینترنت رو قطع کنید و یا از فایروال جلوی وصل شدن بازی به اینترنت رو بگیرید.

نکته 2: دفعات بعد برای اجرای بازی از فایل AssassinsCreedRevelations.exe موجود در فولدر بازی می تونید استفاده کنید.

نکته 3: Save های بازی در ویندوز 7 در آدرس C:\Users\user\AppData\Local\Ubisoft Game Launcher می باشد.

نکته مهم 1: با استفاده از این روش Save های قبلی ( بازی با کرک اسکیدرو) از بین رفته و باید بازی رو از اول اغاز کنید.

اجرای بازی بدون کرک برای دوستانی که بازیشون ستاپ اصلی نیست و از پیش کرک شده است

فایل های کرک اسکیدرو همین هاییست که در عکس زیر می بینید :

ابتدا این فایلها و فولدر Orbit رو از پوشه بازی حذف کنید و سپس فایلهای اوریجینال آپلود شده در لینک زیر رو پس از اکسترکت کردن به پوشه بازی منتقل نمایید و بعد از روش اشاره شده (بدون کرک) بازی رو اجرا کنید.

نکته مهم 2 : یوبی سافت جلوی این روش بدون کرک رو گرفته ، پس برای اجرای بازی مراحل اضافی زیر را هم انجام دهید:

مراحل اضافی اجرای بازی بدون کرک برای دوستانی که تازه میخوان بازی رو آغاز کنند

1) ابتدا یکبار بازی را بدون کرک اجرا کنید و اجازه دهید تا لانچر یوبی سافت آپدیت شود.

2) وقتی به صفحه لاگین رسیدید از لانچر خارج شوید.

3) به مسیر C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher بروید و اسم فایل UbisoftGameLauncher.exe را عوض کنید, مثلا UbisoftGameLauncher.exe.bak

4) حالا این فایل UbisoftGameLauncher.exe را دانلود و به جای فایل قبلی کپی کنید:

5) اینترنت را قطع کنید و بازی را اجرا کنید تا به صفحه لاگین لانچر برسید.

6) اینترنت را وصل کنید و با اکانت خود لاگین کنید (اول چک کنید که در قسمت تنظیمات لانچر force offline تیک نخورده باشد)
وقتی از شما سی دی کی میخواهد کنسل کنید و به قسمت تنظیمات لانچر بروید و تیک force offline رو بزنید.
دوباره لاگین کنید و حالا باید دکمه play ظاهر شود.

7) از لانچر خارج شوید و فایل UbisoftGameLauncher.exe را که کپی کرده بودید پاک کنید و اسم فایل اصلی را درست کنید.

8) حالا میتوانید بدون کرک بازی کنید.

روش دوم (با کرک و آپدیت 1.01 ) :

اجرای بازی با کرک فیکس اسکیدرو

خب دوستان این هم لینک مستقیم آپدیت ورژن 1.01 اسکیدرو برای حل مشکلات بازی برای دوستانی که با کرک بازی می کنند (با تشکر از ezio29 عزیز ) :

(هر چهار لینک یکی هستند)

این هم آپدیت نسخه بلک باکس (با تشکر از poorya_2 عزیز) :

نکته مهم درباره Saveها در نسخه کرک شده و کرک نشده

1) دوستانی که بدون کرک بازی می کنند :

این دوستان ترسی به خودشون راه ندند و اگه دوست دارند پچ رو نصب کنند و باز هم به بازی خودشون به راحتی ادامه بدند.

2) دوستانی که با کرک بازی می کنند و یا بدون کرک بازی می کردند و الان می خوان به جمع گیمرهای با کرک بپیوندند :

این دوستان هم توجه داشته باشند که سیوهای بازی با کرک (اولیه) در پوشه Orbit واقع در فولدر بازی وجود داره در حالی که سیوهای بازی کرک شده ورژن 1.01 و همچنین کرک نشده در C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher قرار داره.

پس دوستان اول یه بک آپ باید از سیوهاشون بگیرند.

خب ، اسکیدرو مراحل نصب بازی رو این جوری توضیح داده :

1) نصب بازی

2)نصب پچ 1.01

3)کپی کرک به فولدر بازی و replace کردن اون

4)اجرای بازی و ...
نکته : اسکیدرو تو توضیحات کرک 1.01 خودش اشاره نکرده که باید باز هم گزینه Offline رو علامت بزنید ولی باید این کار رو بکنید.

5)تایپ عبارت SKIDROW به عنوان یوزر و وارد کردن پسوورد دلخواه و علامت زدن Remember Me و لاگین کردن

6)زدن دکمه Play و اجرای بازی

اما دو نکنه این جا می مونه که من دومی رو تست کردم :

الف) اسکیدرو گفته با انجام مراحل بالا می تونید بازی رو با سیو قبلی خودتون (در صورتی که کرک شده و با کرک اولیه اسکیدرو بازی می کردید) ادامه بدید که درستی این ادعا رو من نمی دونم ، چون همونطور که اول مطلب اشاره کردم ، محل سیو ورژن 1 اسکیدرو با ورژن 1.01 اسکیدرو فرق داره.

ب) اگه قبلا بدون کرک بازی می کردید و پچ رو نصب کردید و کرک هم ریختید ، دیگه احتیاجی نیست که یوزر و پسوورد اسکیدرو رو وارد کنید . چون در این صورت باید بازی رو از اول برید. فقط کافیه بعد از کرک کردن ، باز هم با یوزر و پسوورد خودتون و در حالت آفلاین بازی کنید تا بتونید از سیو قبلی خودتون استفاده کنید.

kortol
24-11-2011, 16:15
اقا این بازی رو ما خریدیم ولی یه مشکل داره ..بازی اولش که روش کلیک می کنی میاد برای لود کردن میره برای آپدیت ولی بعشد یه دفعه بازی کرش می کنه و بیرون میاد .. یه ارور Stop Work ACSP.EXE هم میده .... کسی راهی براش حل این مشکل نداره ...
خوب الان دیدم که اسکید رو هم کرکش رو گذالشته و فیکس ارور هستش ... بریم یه تستی بکینم

kortol
25-11-2011, 13:50
از دوستانی که نسخه PC رو دارن ..من کرک اسکیدرو دارم ولی موقع اجرای بازی ارور Stop work ACsp.exe می ده ..کسی کرک جدیدی براش سراغ نداره ...هر کاری کردن نشد ..
شرمنده اینجا پرسیدم ...راستی مگه این بازی تاخیر نداشت نسخه PC پس چه طوری الان دسته ماست ..نکنه مثل نسخه اول این بازی ناقص هستش ؟؟؟

AlexMercer
25-11-2011, 15:39
از دوستانی که نسخه PC رو دارن ..من کرک اسکیدرو دارم ولی موقع اجرای بازی ارور Stop work ACsp.exe می ده ..کسی کرک جدیدی براش سراغ نداره ...هر کاری کردن نشد ..
شرمنده اینجا پرسیدم ...راستی مگه این بازی تاخیر نداشت نسخه PC پس چه طوری الان دسته ماست ..نکنه مثل نسخه اول این بازی ناقص هستش ؟؟؟

ubisoft game luncher رو بریز

kortol
25-11-2011, 17:37
ubisoft game luncher رو بریز
این که گفتی توی دی وی دی ما نیست !!! جایی نیست که جدا دانلودش کنیم !!! توی خود یوبی سافت بریم دانلود کنیم بازی مشکلی براش پیش نمی اد ؟

AlexMercer
25-11-2011, 17:47
این که گفتی توی دی وی دی ما نیست !!! جایی نیست که جدا دانلودش کنیم !!! توی خود یوبی سافت بریم دانلود کنیم بازی مشکلی براش پیش نمی اد ؟

نه مشکلی پیش نمیاد از بازی های تن تن یا اساسین های قبلی هم میتوی بریزی:46:

sobhan2012
25-11-2011, 18:36
سلام دوستان لطفا کمکم کنید من اومدم 6 پارت رو از p30day و 3 پارته دیگه رو از ------------- گرفتم با هم فرقی نمیکنه از نظر حجم ولی p30day اومده اونو تو یه فولدر ذخیره کرده و بعد فشرده کرده ولی ------------- نه حالا وقتی به فایل میهن دانلود میرسه میگه فایل corrupt لطفا بگید باید چیکار کنم خواهش میکنم.:41:

Azhang
25-11-2011, 18:44
سلام به همه‌ی اساسین‌های عزیز
لطفا یکی فرق بین نسخه های مختلفی رو که واسه دانلود میزارن توضیح بده(مثل ریلودد،بلک باکس و ...)

sobhan2012
25-11-2011, 18:49
سلام دوستان لطفا کمکم کنید من اومدم 6 پارت رو از p30day و 3 پارته دیگه رو از ------------- گرفتم با هم فرقی نمیکنه از نظر حجم ولی p30day اومده اونو تو یه فولدر ذخیره کرده و بعد فشرده کرده ولی ------------- نه حالا وقتی به فایل میهن دانلود میرسه میگه فایل corrupt لطفا بگید باید چیکار کنم خواهش میکنم.:41:

دوستان خواهش میکنم کمک کنید

Mammad Prince
25-11-2011, 18:55
سلام به همه‌ی اساسین‌های عزیز
لطفا یکی فرق بین نسخه های مختلفی رو که واسه دانلود میزارن توضیح بده(مثل ریلودد،بلک باکس و ...)

سلام به شما :31:

SKIDROW : معمولا اولین نسخه رو بیرون می دهد ( مثل همین بازی ) البته همون طور که گفتم معمولا چون این قضیه در مورد چند تا از بازی های اخیر صادق نبود ...

در اکثر موارد هم کرک اولیه مشکل داره و بعدا نسخه های کامل تری رو همراه با کرک فیکس بیرون می دهد .

RELOADED : معمولا آخرین و نهایی ترین کرک و نسخه را در بعضی از بازی ها می دهد و کار را یکسره می کند !
مثل MW3 که 2 روز بعد از کرک های دیگر کرکش را بیرون داد ولی کامل بود ...

BLACK BOX : اصولا 2 گروه بالا گروه های کرک کننده هستند ولی این یکی نه !!

بلک باکس 2 الی 3 روز بعد از آمدن نسخه اولیه ، نسخه کم حجم شده بازی را بیرون می دهد ...

در کاهش حجم بازی گاه اوقات ویدیو ها را کم کیفیت می کند ( یا حذف می کند ) و گاهی اوقات کارهای دیگر می کند ...
مثلا الان نسخه AC : REVELATION برای بلک باکس قسمت مولتی پلیر و زبان های دیگر غیر از انگلیسی را حذف کرده ...

یا حق

kortol
25-11-2011, 21:05
خوب مشکلات این بازی هم گویا حل شد .
برای دانلود بازی که بهتره دوستان از این مکان ها دانلود کنن :

یا از این مکان :
البته قبلش باید برید ثبت نام کنید . چیزی طول نمی کشه :

اگه تا قبل از نصب این بازی یکی از بازیهای یوبی سافت رو نصب کرده باشید دیگه نیازی به نصب گیم لانچر یوبی ثافت نیست اگه هم نصب نکرده اید بازی براتون اجرا نمی و باید نصب کنید که از این جا می تونید کاملش رو دانلود کنید :

با نصب این برنامه دیگه مشکل اجرا شدن بازی حل می شه ومن هم دارم الان بازی رو بازی می کنم و تا الان که مشکلی نداشته .
موفق باشید

plsboy
26-11-2011, 00:07
سلام برو بچ منم بازی رو اجرا کردم...
ظاهرا باید ubisoft game launcher رو نصب میکردم واسش...
ولی الان با یه مشکل دیگه مواجه شدم که اونم زبان بازی هستش که انگار روسی هستش...
نمیتونم برم تو option وتغییرش بدم...
کسی روسی بلده؟:31:

plsboy
26-11-2011, 00:08
حذف شود....

sobhan2012
26-11-2011, 00:14

دوست عزیز تو که بازی رو اجرا کردی گرافیک بازی نسبت به نسخه قبل تغیری کرده ؟

plsboy
26-11-2011, 00:25

دوست عزیز تو که بازی رو اجرا کردی گرافیک بازی نسبت به نسخه قبل تغیری کرده ؟

بله عزیز خیلی پولیش شده این که یه دنیای دیگست واسه خودش... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6:
مشکل زبان رو حل کردم و دارم بازی میکنم...
دیگه رفتم تو بازی و تا تهشو در نیارم از بازی بیرون نمیام!!!!!!
:26::26::26::26:

amirpers
26-11-2011, 11:05
دوستان حجم ایمیج بازی که دانلود کردم زده 8.09GB ( 8,696,151,040 bytes) . به نظر شما چه جوری رایتش کنم رو دی وی دی ناین ؟

tranceyou
26-11-2011, 11:26
دوستان یه سوالی من هرچی تنظیمات گرافیک بازی رو بالا یا پایین پایین میارم هیچ فرقی توی بازی نمیکنه!!!!! چرا؟؟؟

plsboy
26-11-2011, 11:26
دوستان حجم ایمیج بازی که دانلود کردم زده 8.09GB ( 8,696,151,040 bytes) . به نظر شما چه جوری رایتش کنم رو دی وی دی ناین ؟

احتیاج نیست حتما رایتش کنی که؟
میتونی با daemontools اونرو mount کنی رو درایو مجازی و نصبش کنی...
اگه میخوای داشته باشیش که به احتمال زیاد تا چند روز آینده میتونی برنامه ای رو از gamecopyworld بگیری که یک DVD9 رو به دوتا DVD5 تبدیل کنه...
یا میخوای کاری که من همیشه میکنم رو انجام بده و فایلهای چند پارتی کمپرس شده رو روی دوتا DVD5 رایت کن و هر موقع خواستی نصب کنی دوباره همه اینکارهارو باید انجام بدی...
کلا DVD9 زود خراب میشه...

amirpers
26-11-2011, 11:41
احتیاج نیست حتما رایتش کنی که؟
میتونی با daemontools اونرو mount کنی رو درایو مجازی و نصبش کنی...
اگه میخوای داشته باشیش که به احتمال زیاد تا چند روز آینده میتونی برنامه ای رو از gamecopyworld بگیری که یک DVD9 رو به دوتا DVD5 تبدیل کنه...
یا میخوای کاری که من همیشه میکنم رو انجام بده و فایلهای چند پارتی کمپرس شده رو روی دوتا DVD5 رایت کن و هر موقع خواستی نصب کنی دوباره همه اینکارهارو باید انجام بدی...
کلا DVD9 زود خراب میشه...
خب می خوام داشته باشمش.
رو دو تا DVD 5 خب همونطور که خودت گفتی باید کمپرس بشه که میشه دو مرحله.
اون برنامه ای که گفتی رو من سال هاست دنبالش هستم که DVD 9 رو به دو تا DVD 5 تبدیل کنه که نمی دونم شما گفتی قراره بیاد واقعا همچین چیزی هست.
آخه مسئله اصلی اینه که خب خود یوبیسافت چه جوری بازی رو میده بیرون ؟
درسته حجم کرک رو باید ازش کم کنیم اما باز هم حجمش بیشتر از 8.5 گیگه و یوبیسافت بازی رو مگه رو دی وی دی 9 نمیده ؟ چه جوری رایتش می کنه ؟

plsboy
26-11-2011, 12:41
خب می خوام داشته باشمش.
رو دو تا DVD 5 خب همونطور که خودت گفتی باید کمپرس بشه که میشه دو مرحله.
اون برنامه ای که گفتی رو من سال هاست دنبالش هستم که DVD 9 رو به دو تا DVD 5 تبدیل کنه که نمی دونم شما گفتی قراره بیاد واقعا همچین چیزی هست.
آخه مسئله اصلی اینه که خب خود یوبیسافت چه جوری بازی رو میده بیرون ؟
درسته حجم کرک رو باید ازش کم کنیم اما باز هم حجمش بیشتر از 8.5 گیگه و یوبیسافت بازی رو مگه رو دی وی دی 9 نمیده ؟ چه جوری رایتش می کنه ؟

نگاه کن عزیز این برنامه مخصوص یه بازی خاص میشه که installer بازی رو دستکاری میکنه تا فقط از روی دوتا dvd5 بازی نصب بشه که واسه هر بازی که DVD9 بوده تا الان که من از gamecopyworld گرفتم...
ولی بیشتر اوقات چون طول میکشیده تا بیاد همونجور کمپرس شده رو رایت میکردم...:10:
واسه هر بازی یه مدل خاص از یه جور برنامه کم حجم میاد که فقط بازیرو میندازه روی دوتا DVD5...

amirpers
26-11-2011, 19:07
نگاه کن عزیز این برنامه مخصوص یه بازی خاص میشه که installer بازی رو دستکاری میکنه تا فقط از روی دوتا dvd5 بازی نصب بشه که واسه هر بازی که DVD9 بوده تا الان که من از gamecopyworld گرفتم...
ولی بیشتر اوقات چون طول میکشیده تا بیاد همونجور کمپرس شده رو رایت میکردم...:10:
واسه هر بازی یه مدل خاص از یه جور برنامه کم حجم میاد که فقط بازیرو میندازه روی دوتا DVD5...
ممنون فقط میشه بگی این برنامه خاص رو سایت Gamecopyworld کجاش می ذاره ؟
مثلا آخرین برنامه ای که داده برای کدوم بازی بوده و کجاست که برم ببینم.

ضمنا راسته که کرک مشکل داره و بعد چند مرحله نمیشه بازی کرد ؟
راستی سیوهای بازی کجا هستند ؟

NAZISM
26-11-2011, 19:51
درود
بنده امروز بازی را گرفتم, مراحل نصب به خوبی تکمیل شد اما وقتی روی هر چهار آیکون مربوط به بازی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افتد؛ کرک اسکیدرو را هم ریخته ام و ویندوز 7 نسخه 64 بیتی دارم

manuelcalavera
26-11-2011, 20:17
دوستان مشکل ِ Desmond's Journey هم حل شد . بریم واسه بازی ...
پچی ، چیزی نیومده اول کار بریزیم وسطش قاطی پاطی نشه ؟

black.assassin
26-11-2011, 20:32
من بازی رو نصب می کنم کرک رو انجام میدم. لانچر اجرا میشه و... همه چی آرومه تا اینکه بازی میاد بالا صفحه سیاهه. چکّار کنم ؟

plsboy
26-11-2011, 20:36
ممنون فقط میشه بگی این برنامه خاص رو سایت Gamecopyworld کجاش می ذاره ؟
مثلا آخرین برنامه ای که داده برای کدوم بازی بوده و کجاست که برم ببینم.

ضمنا راسته که کرک مشکل داره و بعد چند مرحله نمیشه بازی کرد ؟
راستی سیوهای بازی کجا هستند ؟

همون تو صفحه اولش میزاره:

خوب من بازی رو هنوز انجام ندادم کامل که بدونم...
save ها واسه من میره تو همون فولدر نصب بازی :
E:\Assassins Creed Revelations\orbit\40

---------- Post added at 08:36 PM ---------- Previous post was at 08:35 PM ----------

دوستان مشکل ِ Desmond's Journey هم حل شد . بریم واسه بازی ...
پچی ، چیزی نیومده اول کار بریزیم وسطش قاطی پاطی نشه ؟

کجا حل شده؟:18:

manuelcalavera
26-11-2011, 20:43
کجا حل شده؟:18:

من الان دارم بدون ِ کرک بازی میکنم .

ببین ، بازیو که از اول میریزی ، کرک نمیریزی .
بعد لانچر هم نباید آپدیت شده باشه و موقع ران کردن ACRSP هم نباید بذاری لانچر آپدیت کنه ( بنویسه پچینگ )
واسه این کار که بتونی از اون راهی که فروم ِ اسکید رو گذاشته هم استفاده کنی ، باید طوری باشه که بعد از اینکه لانچر آپدیت نشد ، بتونی اکانت بسازی ، اگه داری که خیلی خوبه . من نداشتم و باید میساختم .
جالبه که وقتی لانچر بازه ، نمیتونه از توی Network Sharing Center مودم رو دیسیبل یا اینیبل کنی .
پس باید به اینترنت وصل میبودم ولی آپدیت نمیشد . پس یه چیز پی انی که کار نمیکنه رو روشن کردم . لانچر کار نکرد و رفت توی صفحه ی یوزر نیم پسورد .
اونجا میری توی ستینگ و Force Offline Mode رو روشن میکنی . بعد چیز پی ان رو قطع کردم و یه اکانت ساختم و وقتی اوکی داد ، سیم ِ مودم رو کشیدم . بعد اون صفحه ای میاد که زده Reconnect کن اینترنتتو . اما وقتی Play رو بزنی ، راحت بازی با اکانت بازی میشه :دی

plsboy
26-11-2011, 21:56
من الان دارم بدون ِ کرک بازی میکنم .

ببین ، بازیو که از اول میریزی ، کرک نمیریزی .
بعد لانچر هم نباید آپدیت شده باشه و موقع ران کردن ACRSP هم نباید بذاری لانچر آپدیت کنه ( بنویسه پچینگ )
واسه این کار که بتونی از اون راهی که فروم ِ اسکید رو گذاشته هم استفاده کنی ، باید طوری باشه که بعد از اینکه لانچر آپدیت نشد ، بتونی اکانت بسازی ، اگه داری که خیلی خوبه . من نداشتم و باید میساختم .
جالبه که وقتی لانچر بازه ، نمیتونه از توی Network Sharing Center مودم رو دیسیبل یا اینیبل کنی .
پس باید به اینترنت وصل میبودم ولی آپدیت نمیشد . پس یه چیز پی انی که کار نمیکنه رو روشن کردم . لانچر کار نکرد و رفت توی صفحه ی یوزر نیم پسورد .
اونجا میری توی ستینگ و Force Offline Mode رو روشن میکنی . بعد چیز پی ان رو قطع کردم و یه اکانت ساختم و وقتی اوکی داد ، سیم ِ مودم رو کشیدم . بعد اون صفحه ای میاد که زده Reconnect کن اینترنتتو . اما وقتی Play رو بزنی ، راحت بازی با اکانت بازی میشه :دی
شما تونستی desmond journey هارو اجرا کنی؟
آقا لانچر واسه من روسی بالا میاد!!!!!!!
نمیتونم اکانت هم بسازم بخاطر اینکه هیچی نمیفهمم از زبانش!!!!
آقا اگه میشه اکانتت رو واسه من pm میکنی که منم باهاش فقط کانکت بشم...
یا حداقل اسکرین هایی از صفحه ساختن اکانت به انگلیسی میزاری؟

sobhan2012
26-11-2011, 22:06
دوستان میخواستم بدونم سیو بازی کجا ذخیره میشه ؟

pyrtdh
26-11-2011, 22:14
من نمی توانم بازیassassins creed:revelationesرااجرا کنم...لطفاکمک کنیدباتشکرpyrtdh

black.assassin
26-11-2011, 22:38
من بازی رو نصب می کنم کرک رو انجام میدم. لانچر اجرا میشه و... همه چی آرومه تا اینکه بازی میاد بالا صفحه سیاهه. چکّار کنم ؟

یه سر به تاپیک مشکلات نمی زنید خب :دی :10:

manuelcalavera
26-11-2011, 23:04
شما تونستی desmond journey هارو اجرا کنی؟
آقا لانچر واسه من روسی بالا میاد!!!!!!!
نمیتونم اکانت هم بسازم بخاطر اینکه هیچی نمیفهمم از زبانش!!!!
آقا اگه میشه اکانتت رو واسه من pm میکنی که منم باهاش فقط کانکت بشم...
یا حداقل اسکرین هایی از صفحه ساختن اکانت به انگلیسی میزاری؟
لانچر ِ انگلیسی دانلود کنی ردیف میشه .

yashar_silverboy
26-11-2011, 23:38
آقا من میرم تو desmond journey part 1 میپره بیرون از بازی باید چیکار کنم؟

amirpers
26-11-2011, 23:45
دوستان این قضیه اینکه با کرک اسکیدرو وارد یکی از مراحل نمیشه شد و مشکل داره راسته ؟

shahin_mp3
26-11-2011, 23:54
.......................

plsboy
26-11-2011, 23:58
لانچر ِ انگلیسی دانلود کنی ردیف میشه .

عزیز مگه لانچر غیر انگلیسی هم وجود داره؟:18:
نگفتی که آیا تونستی یکی از مراحل desmond journey رو بری یا نه؟

دوستان این قضیه اینکه با کرک اسکیدرو وارد یکی از مراحل نمیشه شد و مشکل داره راسته ؟

آره کرک مشکل داره و fix هم که داده هچ فرقی نکرده...:41:
درضمن ظاهرا هم خیلی بیشتر از 1 مرحله هستش... شاید 40-30 درصد بازی باشه...:41:

sobhan2012
26-11-2011, 23:58
دوستان کسی میدونه سیو بازی کجا ذخیره میشه؟

hamed m2m
27-11-2011, 00:12
دوستان کسی میدونه سیو بازی کجا ذخیره میشه؟

اگه ويندوزتونxpهست به اين آدرس در درايو ويندوز بريد:
Documents and Settings/All Users/Application Data/Ubisoft

sobhan2012
27-11-2011, 00:15
اگه ويندوزتونxpهست به اين آدرس در درايو ويندوز بريد:
Documents and Settings/All Users/Application Data/Ubisoft

دوست عزیز ممنون ویندوز 7 هم میدونی؟چون ویندوز من 7 هست متشکرم

NAZISM
27-11-2011, 00:25
درود
بنده امروز بازی را گرفتم, مراحل نصب به خوبی تکمیل شد اما وقتی روی هر چهار آیکون مربوط به بازی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افتد؛ کرک اسکیدرو را هم ریخته ام و ویندوز 7 نسخه 64 بیتی دارم

یاران, مرا هم یاری کنید
سپاس:11:

black.assassin
27-11-2011, 00:33
یاران, مرا هم یاری کنید

اصلا اجرا نمیشه یا ارور میده ؟؟؟ اگه ارور میده ارورش رو بنویس یا عکس بگیر ازش بزار

sobhan2012
27-11-2011, 01:02
یاران, مرا هم یاری کنید

دوست عزیز من تو سایت Skidrow خوندم نوشته بود که ویندوز 7 64 بیت نباید تو درایو ویندوز پوشه programs file نصب بشه اونو باید یه جا دیگه نصب کنی امیدوارم مشکلت حل بشه چون خودمم همین مشکل رو داشتم .

plsboy
27-11-2011, 10:01
آقا کسی تونسته desmond journey 1 یا 2 رو اجرا کنه؟

NAZISM
27-11-2011, 10:35
اصلا اجرا نمیشه یا ارور میده ؟؟؟ اگه ارور میده ارورش رو بنویس یا عکس بگیر ازش بزار

دوست عزیز من تو سایت Skidrow خوندم نوشته بود که ویندوز 7 64 بیت نباید تو درایو ویندوز پوشه programs file نصب بشه اونو باید یه جا دیگه نصب کنی امیدوارم مشکلت حل بشه چون خودمم همین مشکل رو داشتم .

درود بر شما دو دوست گرامی

سروران من بازی را به آسانی نصب کرده ام و هیچ دشواری در هنگام نصب نبوده است؛ و در مسیر دیگری برون از درایو ویندوز نصب کرده ام و هنگامی که میخواهم بازی را اجرا کنم چهار تا آیکون دارد و هر کدام را میزنم هیچ اتفاقی نمی افتد
پیام خطایی هم در کار نیست
سپاس از مهرتان:11:

manuelcalavera
27-11-2011, 10:47
آقا کسی تونسته desmond journey 1 یا 2 رو اجرا کنه؟

من الان 1ش رو رفتم . از بازی میاد بیرون ، بعد دوباره لود میکنه میره توی Desmond's Journey . بعد پارت 1 که تموم میشه ، دوباره میاد بیرون از Desmond's Journey ، و بعد لود میکنه بر میگرده به Animus Island واسه ادامه ی خط داستان ِ اصلی

plsboy
27-11-2011, 11:17
من الان 1ش رو رفتم . از بازی میاد بیرون ، بعد دوباره لود میکنه میره توی Desmond's Journey . بعد پارت 1 که تموم میشه ، دوباره میاد بیرون از Desmond's Journey ، و بعد لود میکنه بر میگرده به Animus Island واسه ادامه ی خط داستان ِ اصلی

آقا پس چندتا اسکرین از صفحه اکانت ساختن بزار واسه من که بدونم کدوم قسمتش چی ازم میخواد...
نگاه کن عزیز واسه من اینجوریه:

میتونی حداقل بهم بگی که کدومش چی هست؟

این قسمتهایی که آبی کردم رو میخوام بدونم چی میگه؟:11:

manuelcalavera
27-11-2011, 11:49
برای من وارد ِ این مراحل نمیشه دیگه ، اما اینطوریه :

این که عکس بالایی هست .

پایینی ، درست کردن ِ آیدی هست .
اون چک باکس هارو نمیخواد بزنی .
بالای ایمیل آیدیت هست .
سمت ِ راست ِ آیدی هم پسورد هست و پایینش هم تکرارش .

اون دو تا دکمه ها هم یکیش Submit هست ، یادم نمیاد فکر کنم چپیش Submit باشه ، امتحان کن الان
( اصلا" چیز ِ جالبی نیست جرنی ِ دزمند ، یه سری حرف میزنه که اونا مهمه البته و فکر کنم بتونی توی نت پیدا کنیشون ، منظورم اینه که اعصابتو خورد نکنه نتونستی بری ، چون من دیشب داشتم قاطی میکردم :دی )

plsboy
27-11-2011, 12:11
آخه به من یه error به زبان روسی میده!!!!!!!!!!
شما اگه روی این کلیک کنید اون صفحه میاد...

بعد از اینکه اکانت رو submit کردم این صفحه میاد:

بعدش که میام تیک رو میزنم و گزینه سمت راست رو میزنم بعدش این صفحه میاد:

hamed m2m
27-11-2011, 12:18
یاران, مرا هم یاری کنید

بايد هرچيزي رو كه در ديسك دوم هست نصب كنيد

manuelcalavera
27-11-2011, 12:19
چپیه رو نباید بزنی ؟

اونی که زده فکر کنم میگه اینترنتت مشکل داره

plsboy
27-11-2011, 12:29
چپیه رو نباید بزنی ؟

اونی که زده فکر کنم میگه اینترنتت مشکل داره

نه تیک رو میزنم و راستی رو میزنم...
آره اونرو قبلا میداد که نت error میده و متوجه شدم که با firewall ویندوز مشکل پیدا کرده بود...
ولی الان که سمت راستی رو میزنم بعداز چک کردن میاد اینرو میزنه!!

matrix_3s
27-11-2011, 12:55
دوستان این بازی چقدر فضا نیاز داره [کامل] ..............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟( الان دیگه صدتا نسخه از یه بازی میاد :31:)

milad_-021
27-11-2011, 13:08
سلام امید وارم همتون خوب باشید من بازی رو نصب میکنم اما با ارور ACRSP.exe has stopped working مواجه میشم تو رو خدا کمک کنید خیلی ممنون میشم

milad_-021
27-11-2011, 13:12
سلام دوستان من بازی رو نصب میکنم اما وقتی رو بازی کلیک میکنم با ارور ACRSP.exe has stopped working مواجه میشم تو رو خدا کمک کنید دارم دیوانه میشم دوستان

plsboy
27-11-2011, 13:18
آقا بالاخره انگلیسیش کردم و اکانت رو ساختم...از توی رجیستری!!!
مثل اینکه با اون email یه اکانت ساخته بودم که بهم error میداد...!!!:31:
حالا میخوام بدونم که save ها کجا میره؟

hts1369
27-11-2011, 13:30
العان یه نسخه ی دو dvd از بازی اومده تو محل ما این نسخه کامل هست و مشکلی نداره؟؟
ماله شما هم دو dvd هستش؟

black.assassin
27-11-2011, 13:34
درود بر شما دو دوست گرامی

سروران من بازی را به آسانی نصب کرده ام و هیچ دشواری در هنگام نصب نبوده است؛ و در مسیر دیگری برون از درایو ویندوز نصب کرده ام و هنگامی که میخواهم بازی را اجرا کنم چهار تا آیکون دارد و هر کدام را میزنم هیچ اتفاقی نمی افتد
پیام خطایی هم در کار نیست
سپاس از مهرتان:11:

شما کرک کردید بازی رو ؟؟؟ لانچر رو نصب کردید ؟؟؟

amirpers
27-11-2011, 13:48
دوستان این بازی چقدر فضا نیاز داره [کامل] ..............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟( الان دیگه صدتا نسخه از یه بازی میاد :31:)
9/5 گیگ فضا.

plsboy
27-11-2011, 13:59
9/5 گیگ فضا.

اون نسخه repack باید باشه و قسمتهای آنلاین بازی رو ازش حذف کردن...

amirpers
27-11-2011, 14:21
اون نسخه repack باید باشه و قسمتهای آنلاین بازی رو ازش حذف کردن...
من نسخه ریپک رو دانلود نکردم. با چند تا زبونه و فکر نمی کنم قسمتهای انلاین حذف شده باشه. حجم خود سورس بازی حدود 8.7 گیگه و بعد نصب 9.5 گیگ فضا می خواد.

NAZISM
27-11-2011, 15:05
بايد هرچيزي رو كه در ديسك دوم هست نصب كنيد

درود بر شما و سپاس از پاسخ شما؛ گرامی این نسخه ای که به من دادن دو تا دی وی دی بود یکی 9 گیگی بود و دیگر حاوی کرک بود من هم طبق روال معمول پس از نصب بازی اقدام که کپی کردن کرک کردم اما وقتی روی بازی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افتد

شما کرک کردید بازی رو ؟؟؟ لانچر رو نصب کردید ؟؟؟

درود و سپاس از پاسخگویی شما
در دیسک دوم دی وی دی این بازی فولدر حاوی کرک بود که همگی را در محل نصب بازی کپی کردم؛ لانچر یوبی سافت هم در هنگام نصب بازی به صورت خودکار نصب شد, ولی نمیدانم چرا وقتی روی آیکون بازی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افتد

سپاس از مهر و یاری شما یاران گرامی:11:

hamed30
27-11-2011, 15:16
درود بر شما و سپاس از پاسخ شما؛ گرامی این نسخه ای که به من دادن دو تا دی وی دی بود یکی 9 گیگی بود و دیگر حاوی کرک بود من هم طبق روال معمول پس از نصب بازی اقدام که کپی کردن کرک کردم اما وقتی روی بازی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افتد

درود و سپاس از پاسخگویی شما
در دیسک دوم دی وی دی این بازی فولدر حاوی کرک بود که همگی را در محل نصب بازی کپی کردم؛ لانچر یوبی سافت هم در هنگام نصب بازی به صورت خودکار نصب شد, ولی نمیدانم چرا وقتی روی آیکون بازی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افتد

سپاس از مهر و یاری شما یاران گرامی:11:
ubisoft game luncher بصورت خودکار واسه من که نصب نشد خودم دانلود ونصب کردم بازی هم اجرا شد البته اینترنت هم قطع باشه بهتره .

eblisandenzo
27-11-2011, 15:28
سلام دوستان ! من هم باازی رو نصب کرم ! 2 تا دی وی دی بود !
اما اجرا نمیشه ! ارور زیر رو میده !

dvd دوم شامل پوشه کرک :

این هم پوشه محل نصب بازی :

hamed30
27-11-2011, 15:36
سلام دوستان ! من هم باازی رو نصب کرم ! 2 تا دی وی دی بود !
اما اجرا نمیشه ! ارور زیر رو میده !

شما هم ubisoft game luncher رو نصب کنید میگم منم همین مشکل رو داشتم با luncher حل شد لینک دانلودش هم پست قبلی هست .

eblisandenzo
27-11-2011, 15:54
شما هم ubisoft game luncher رو نصب کنید میگم منم همین مشکل رو داشتم با luncher حل شد لینک دانلودش هم پست قبلی هست .

مشکل هنوز پابرجاست !

fariborz_1
27-11-2011, 16:03
ترینر هم داره؟

eblisandenzo
27-11-2011, 16:06
مشکل حل شد ! مرسی

manuelcalavera
27-11-2011, 16:07
خب خدا رو شکر . سیوای قبلیت رو که نمیتونی گویا .

amirpers
27-11-2011, 17:04
دوستان میشه بگید قضیه اکانت اینا چیه ؟
من که بازی رو اجرا می کنم ، اولش اون صفحه اکانت میاد ولی وارد بازی میشه و تا الان که یه خورده بازی کردم مشکلی نداشته.
با فایروال هم دسترسی بازی به اینترنت رو قطع کردم.

NAZISM
27-11-2011, 17:42
ubisoft game luncher بصورت خودکار واسه من که نصب نشد خودم دانلود ونصب کردم بازی هم اجرا شد البته اینترنت هم قطع باشه بهتره .

درود
سپاس از پاسخت
گرامی من این لانچر را هم دانلود کردم؛ ولی باز هیچ اتفاقی نمی افتد؛ شگفت آور است که بازی های پیشین اساسین به خوبی اجرا میشوند(من هم اکنون انجمن برادری و اساسین 2 را در کامپیوتر دارم و بازی میکنم)
میپندارم دشواری از کرک خود بازی باشد, البته من آخرین ورژن کرک بازی را نتوانستم از سایت اسکیدرو بگیرم
سپاس از مهرت:11:

marmolak kocholo
27-11-2011, 18:02
سلام!
همون طور که میدونید مراحل Desmond Journey مشکل داره و نمیشه بازی کرد! برای حل این مشکل باید کار های زیر رو انجام بدید:

1. بازی رو یک بار پاک کنید و از اول نصب کنید! حواستون باشه کرک رو نباید بریزید!
2. بازی رو از لانچر اجرا کنید.
3. تو پنجره ای که باز شده یوزر و پسورد خودتون رو بزنید و وارد شید. ( اگه اکانت ندارید از همون جا ثبت نام کنید )
4. بعد از لوگین کردن از شما سریال نامبر خواسته میشه کنسل کنید که با این کار دوباره به صفحه لاگین برگردونده میشید.
5. تو همون صفحه پایین سمت راست Setting رو انتخاب کنید و Force Offline رو تیک بزنید.
6. لاگین کنید.
7. وارد بازی بشید...

با این کار مشکلتون کاملا حل میشه و دیگه نیازی به استفاده از کرک هم ندارید!
توجه داشته باشید که اگه مراحل فوق رو دنبال کنید تمام سیوهاتون پاک میشه و باید از اول بازی رو برید...

matrix_3s
27-11-2011, 18:04
دوستان من توی نصب گیر کردم و CRC ERROR میده چیکار باید کنم بازی من 2 دی وی دی هستش...........یکی 3.78 و اون یکی هم 4.33 گیگ هستش..............

NAZISM
27-11-2011, 18:17
سلام!
همون طور که میدونید مراحل Desmond Journey مشکل داره و نمیشه بازی کرد! برای حل این مشکل باید کار های زیر رو انجام بدید:

3. تو پنجره ای که باز شده یوزر و پسورد خودتون رو بزنید و وارد شید. ( اگه اکانت ندارید از همون جا ثبت نام کنید )
4. بعد از لوگین کردن از شما سریال نامبر خواسته میشه کنسل کنید که با این کار دوباره به صفحه لاگین برگردونده میشید.
5. تو همون صفحه پایین سمت راست Setting رو انتخاب کنید و Force Offline رو تیک بزنید.
6. لاگین کنید.
7. وارد بازی بشید...

توجه داشته باشید که اگه مراحل فوق رو دنبال کنید تمام سیوهاتون پاک میشه و باید از اول بازی رو برید...

اینکه میگویید بازی را از لانچر اجرا کنید چجوری است؟شما توانستید بازی را اجرا کنید؟ یه کرک معتبر بدید ما هم بتوانیم لاقل بازی را اجرا کنیم:37:

---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 06:15 PM ----------

دوستان من توی نصب گیر کردم و CRC ERROR میده چیکار باید کنم بازی من 2 دی وی دی هستش...........یکی 3.78 و اون یکی هم 4.33 گیگ هستش..............

یکی از پارتهای دی وی دی شما مشکل داره؛ تلاش کنید که دی وی دی ها سالم باشند یا تا آنجا که مقدور است دی وی دی ها را ایمیج بگیرید و پس از آن اقدام به نصب کنید

marmolak kocholo
27-11-2011, 18:18
اینکه میگویید بازی را از لانچر اجرا کنید چجوری است؟شما توانستید بازی را اجرا کنید؟ یه کرک معتبر بدید ما هم بتوانیم لاقل بازی را اجرا کنیم:37:
وارد پوشه ای که بازی رو توش ریختید بشید.
فایل ACRSP رو اجرا کنید...

amirpers
27-11-2011, 18:19
سلام!

6. لاگین کنید.
7. وارد بازی بشید...

اینجا هیچ کس جواب نمیده.
دوست عزیز
من زیاد بازی نکردم و البته تا الان هم مشکلی نداشتم.
حالا سوالم اینه که یعنی بعدا به مشکل بر می خورم و الان این کاری که شما گفتی رو انجام بدم ؟
این لانچر اصلا چی هست ؟

آخه مسئله اینه که اگه به همین راحتی و بدون کرک اجرا میشه ، چرا اصلا کرک شد و چرا مردم برن و اوریجینال بخرن ؟ این چه کاریه که یوبیسافت کرده ؟

matrix_3s
27-11-2011, 18:23
یکی از پارتهای دی وی دی شما مشکل داره؛ تلاش کنید که دی وی دی ها سالم باشند یا تا آنجا که مقدور است دی وی دی ها را ایمیج بگیرید و پس از آن اقدام به نصب کنید
اتفاقا همین کار رو هم کردم ولی بازم ارور میده ............فقط این بازی اینطوریه ولی مطمئنم بازی سالمه چون خود فروشنده نصب کرده بود..............

NAZISM
27-11-2011, 18:28
اتفاقا همین کار رو هم کردم ولی بازم ارور میده ............فقط این بازی اینطوریه ولی مطمئنم بازی سالمه چون خود فروشنده نصب کرده بود..............

درود
یادمه سر بازی به نام witcher2 هم به همین مشکل برخورد کرده ام؛ چند باری هم ایمیج گرفتم ولی نشد
آخر بر حدس و گمان گفتم شاید مشکل از دی وی دی رام باشه با یک دی وی دی رام دیگر تست کردم, توانستم به آسانی نصب کنم
شما با یه دی وی دی رایتر دیگر آزمایش کن ببین چجوریاست؛ البته با یک برنامه دیگر ایمج هم آزمایش کن مثل اولترا ایزو

marmolak kocholo
27-11-2011, 18:29
اینجا هیچ کس جواب نمیده.
دوست عزیز
من زیاد بازی نکردم و البته تا الان هم مشکلی نداشتم.
حالا سوالم اینه که یعنی بعدا به مشکل بر می خورم و الان این کاری که شما گفتی رو انجام بدم ؟
از هر کرکی که استفاده می کنی اگه به Desmond Journey برسی به مشکل بر میخوری!
از این روش برو هیچ مشکلی نداره!

این لانچر اصلا چی هست ؟

NAZISM
27-11-2011, 18:29

ما همین کار را هم کرده ایم اما شوربختانه بازی اجرا نمیشود نمیدونم این چه مصیبتی است, میپندارید ایراد از کرک باشد؟
یه کرکی بدید که خودتان توانستید بازی را اجرا کنید

manuelcalavera
27-11-2011, 18:51
آقا این روشی که ماری گذاشته یه مرحله ی مهم داره

نباید بذارید لانچر آپدیت بشه ( Patching مینویسه موقع آپدیت ) ، اینکارو کنید ، مورد عنایت ِ Ubisoft قرار میگیرید
مال ِ من هر سری که میخواستم بازی کنم میخواست آپدیت کنه ، خلاصه با فایروال راهشو به سمت و سوی اینترنت قطع کردیم :دی

NAZISM
27-11-2011, 19:47
درود
ما توانستیم بازی را پس از ده بار نصب کردن اجرا کنیم, ایراد این بود که کلا نباید کرک را کپی میکردم
باید پس از نصب و اجرا کردن بازی به اینترنت وصل شود و ثبت نام کنی و در آخر به حالت آفلاین بازی کنی
هم اکنون میرم بازی را آغاز کنم سپاس از یاری کردن شما یاران ارجمند
:11:

HOMARNA
27-11-2011, 19:59
سلام دوستان
من با كنترل هاي بازي داخل PC مشكل دارم...
هيچي مثل برادر هود سر جاش نيست...
كسي مي تونه كمك كنه؟

matrix_3s
27-11-2011, 20:13
6. لاگین کنید.
7. وارد بازی بشید...

توجه داشته باشید که اگه مراحل فوق رو دنبال کنید تمام سیوهاتون پاک میشه و باید از اول بازی رو برید... لانچر کدومه ...................:31:

Mammad Prince
27-11-2011, 20:34
لانچر کدومه ...................:31:

بنده خدا 2 بار گفتش دیگه !!! فایل ACRSP ! :31::31::31:

فقط یه سوال این راه حل برای کدوم نسخه هست ؟!

REPACK یا همونی که تو سایت اسکیدرو هست ؟!! نسخه ای که این راه حل روش جواب می ده چند گیگه ؟!

مر30 :46:

marmolak kocholo
27-11-2011, 20:39
بنده خدا 2 بار گفتش دیگه !!! فایل ACRSP ! :31::31::31:

فقط یه سوال این راه حل برای کدوم نسخه هست ؟!

REPACK یا همونی که تو سایت اسکیدرو هست ؟!! نسخه ای که این راه حل روش جواب می ده چند گیگه ؟!

ای خدا از دهنت بشنوه :31: خدا خیرت بده جوون :31:

برای کاری که گفتم شما حتما باید نسخه ستاپ اصلی و کرک جدا رو داشته باشید.
البته نسخه های دیگه هم(ستاپ دستکاری شده، Repack، BlackBox ...) با دریافت فایل های اصلی و فایل رجیستری امکان داره به این روش اجرا کرد که اگه خواستید براتون میزارم
:40:

black.assassin
27-11-2011, 20:40
دوستان مشکل من اینه که وقتی بازی اجرا میشه صفحه سیاهه. همین. کسی راه حلش رو نمی دونه ؟ درایور گرافیکم آپدیت هست و directx 11 دارم. روی 7 32 بیت بازی می کنم.

amirpers
27-11-2011, 20:42
دوستان روش کامل نصب و اجرای بازی با روش لانچر و بدون کرک به صورت تصویری به پست اول اضافه شد.

با تشکر از marmolak kochoolo عزیز.

Mammad Prince
27-11-2011, 20:44
ای خدا از دهنت بشنوه :31: خدا خیرت بده جوون :31:

برای کاری که گفتم شما حتما باید نسخه ستاپ اصلی و کرک جدا رو داشته باشید.
البته نسخه های دیگه هم(ستاپ دستکاری شده، Repack، BlackBox ...) با دریافت فایل های اصلی و فایل رجیستری امکان داره به این روش اجرا کرد که اگه خواستید براتون میزارم
:40:

:31::31::31::31: قابل نداشت !

فقط اگه بتونید لینک دانلود این ستاپ اصلی رو بدید ممنون ! ( مثلا الان اینی که تو P30 Day هست ( نسخه repack اش ، همون نسخه هست یا نه ؟! )

نسخه ای که مد نظر شماست و repack نیست و حجم اصلی بازی است ، 7.89 گیگ حجم داره ؟!

marmolak kocholo
27-11-2011, 21:04

فقط اگه بتونید لینک دانلود این ستاپ اصلی رو بدید ممنون ! ( مثلا الان اینی که تو P30 Day هست ( نسخه repack اش ، همون نسخه هست یا نه ؟! )

نسخه ای که مد نظر شماست و repack نیست و حجم اصلی بازی است ، 7.89 گیگ حجم داره ؟!
نسخه ای که من در موردش صحبت می کنم 8.7 گیگ حجم داره... ( اون 7.89ـی هم که میگی به احتمال زیاد همینه و مشکلی نداره )
برای دانلود هم میتونی از لینک های زیر استفاده کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا:

NIMA 36
27-11-2011, 21:17
جدا راهی نداره بدون این روش لانچر Desmond Journey رو بازی کنیم بعد از پایان بازی؟:31:
آخه حس رد کردن این همه مرحله نیس از اول بعد اینکه بازی رو تموم کردم.....

Gregar
27-11-2011, 21:19
بچه ها این ارور رو موقع اجرای ACRMP میده . دوبار بازی رو نصب کردم فرقی نکرد . به اینترنت هم میزارم وصل شه . ولی موقع اجرا وقتی مینویسه check for updates یه دفعه این ارور رو میده .

Failed to Start the Ubisoft game launcher
Failed to load configuration . please restart the game . if the error persists please contact ubisoft support

--------------

یادم رفت بگم . دفعه اوله بازی رو نصب میکنم . یعنی تا حالا از کرک استفاده نکردم .
این UbiGameLauncher رو هم 100 بار نصب کردم ولی درست نشد . امکان داره از اون فایلها که تو پوشه اربیت کرک اسکیدرو هست به جای لانچر استفاده کرد ؟

--------------

مشکل رفع شد :31:

sobhan2012
27-11-2011, 21:20
دوستان این مرحله ای که میگن مشکل داره و از بازی میاد بیرون تو سکانس چنده بازیه ؟؟؟؟؟؟؟؟

amirpers
27-11-2011, 21:29

دوست عزیز
همونطور که گفتم تو پست اول ، حجم بازی با ستاپ اصلی با کرک 8.09 (8.696.059.348) و بدون کرک 7.93 (8.523.733.554) هستش.
اتفاقا مال خود من هم همون نسخه کامل P30Day هست که دیدید با همین روش اجراش کردم.

sobhan2012
27-11-2011, 22:12
دوستان این مرحله ای که میگن مشکل داره و از بازی میاد بیرون تو سکانس چنده بازیه ؟؟؟؟؟؟؟؟

جواب سوال منو هم بدید خواهشا ممنون

black.assassin
27-11-2011, 22:13
دوست عزیز
همونطور که گفتم تو پست اول ، حجم بازی با ستاپ اصلی با کرک 8.09 (8.696.059.348) و بدون کرک 7.93 (8.523.733.554) هستش.
اتفاقا مال خود من هم همون نسخه کامل P30Day هست که دیدید با همین روش اجراش کردم.

عزیز من نسخه کم حجم p30day رو بگیرم مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟ نسخه ای هست که مولتی پلیر ازش حذف شده. آخه من 8 شب باید رو دانلود بزارم کاملشو :31:
---------------------------
و یه سوال دیگه. میشه بگید exe های ارجینال بازی تو کدوم پارت از لینک های دانلود هست؟ خیلی ممنون

amirpers
27-11-2011, 22:26
عزیز من نسخه کم حجم p30day رو بگیرم مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟ نسخه ای هست که مولتی پلیر ازش حذف شده. آخه من 8 شب باید رو دانلود بزارم کاملشو :31:
---------------------------
و یه سوال دیگه. میشه بگید exe های ارجینال بازی تو کدوم پارت از لینک های دانلود هست؟ خیلی ممنون
من نمی دونم که نسخه کم حجم شده چه جوریه. به خاطر همین نمی تونم نظری بدم.
اما اگه منظور شما از اینکه فایلهای exe تو کدوم پارت لینک های دانلود P30Day هستش ( نسخه کامل) باید بگم که هیچ کدوم. چون که ایمیج گرفته شده و بعد از اینکه تمام پارت ها رو دانلود کردی و اکسترکت کردی بهت یه فایل ایمیج از بازی میده که باید یا رایتش کنی یا اینکه با درایو مجازی مانت کنی.

sobhan2012
28-11-2011, 00:49
بچه ها من الان سکانس 6 رو تموم کدم با همون کرک تا حالا که خدارا شکر مشکلی نداشته:31:

sasy20
28-11-2011, 01:35
سلام
من نسخه blackbox دارم یکم لگ داشت کرک all fix ریختم هنوز هم لگ داره چیکار کنم؟
الان هم memory 2 هستم

NAZISM
28-11-2011, 10:33
سلام
من نسخه blackbox دارم یکم لگ داشت کرک all fix ریختم هنوز هم لگ داره چیکار کنم؟
الان هم memory 2 هستم

درود
شما نخست بازی را پاک کن و از نو بریز و بدون کرک, که بچه ها چند پست بالاتر گفته اند یادت باشه که سیوهات با نگرش به پاک کردن بازی میپره
روشی که در پایین میاد رو یکی از بچه ها پیشتر بهش اشاره کرده حتما انجام بده
2. بازی رو از لانچر اجرا کنید. منظور همون آیکون ACRSP.exe است
6. لاگین کنید.
7. وارد بازی بشید...

دوم اینکه وقتی رفتی داخل بازی برو قسمت تنظیمات گرافیکی, این گزینه را خاموش کن vsync بازی راحت اجرا میشه

plsboy
28-11-2011, 10:55
سلام!

6. لاگین کنید.
7. وارد بازی بشید...

عزیز درست گذاشتی ولی واسه نسخه کامل و دستکاری نشده بازی جواب میده این و واسه اونایی که مثل من repack رو گرفتن احتیاج به فایلهای اوریجینال دارن که لینکی که طرف گذاشته بود الان پاک شده!!
درضمن تقریبا همه اونایی که نسخه repack رو گرفتن لانچر واسشون روسی اجرا میشه که باید برن تو رجیستری دستکاریش کنن...

آقا این روشی که ماری گذاشته یه مرحله ی مهم داره

نباید بذارید لانچر آپدیت بشه ( Patching مینویسه موقع آپدیت ) ، اینکارو کنید ، مورد عنایت ِ Ubisoft قرار میگیرید
مال ِ من هر سری که میخواستم بازی کنم میخواست آپدیت کنه ، خلاصه با فایروال راهشو به سمت و سوی اینترنت قطع کردیم :دی

نه عزیز اشتباه نکن بازی باید آپدیت بشه تا این مشکل حل بشه!!!
درضمن اصلا شما نمیتونید بدون اینکه به نت وصل باشید لانچر رو اجرا کنید...

واسه همه اونایی که مشکل دارن و بازی هنوز اجرا نشده: باید ubisoft game launcher رو نصب کنن...

payambar41
28-11-2011, 12:21
کسی میتونه سیو اون مرحله ای رو که بازی مشکل داره برام بذاره ممنون میشم !

NAZISM
28-11-2011, 13:11
برایم شگفت آور است که ما بازی کپی داریم ولی بدون کرک داریم بازی میکنیم جریان چیه و یکی توضیح بده چرا این بازی بدون کرک اجرا میشه؟

sasy20
28-11-2011, 13:16
ممنون از راهنماییت.مال من ستاپ اصلی نیست برای همین اینو نداره.blackbox هست
برای من خودش سرچ میکنه آپدیت میکنه خود به خود داخل بازی میره تا الان هم مشکلی نداشته.فقط این لگ که داره رو عصابه.هی انگار صحنه آهسته میشه.Vsync هم غیر فعاله.
راستی من adsl که دارم همش تو اینترنت هستم

Mammad Prince
28-11-2011, 13:22
بچه ها این ارور رو موقع اجرای ACRMP میده . دوبار بازی رو نصب کردم فرقی نکرد . به اینترنت هم میزارم وصل شه . ولی موقع اجرا وقتی مینویسه check for updates یه دفعه این ارور رو میده .

Failed to Start the Ubisoft game launcher
Failed to load configuration . please restart the game . if the error persists please contact ubisoft support

--------------

یادم رفت بگم . دفعه اوله بازی رو نصب میکنم . یعنی تا حالا از کرک استفاده نکردم .
این UbiGameLauncher رو هم 100 بار نصب کردم ولی درست نشد . امکان داره از اون فایلها که تو پوشه اربیت کرک اسکیدرو هست به جای لانچر استفاده کرد ؟

--------------

مشکل رفع شد :31:

دوست عزیز می شه بگید چه جوری مشکلتون حل شد ؟

Ubisoft Game Luncher رو نصب کردید ؟!

راستی یه سوال ....
برای استفاده از این روش باز هم باید Ubisoft Game Luncher را نصب کنیم ؟!
کدوم ورژن ؟ می شه لینک دانلود رو هم قرار بدهید ؟!
مر30

erno69
28-11-2011, 13:25
برای من خودش سرچ میکنه آپدیت میکنه خود به خود داخل بازی میره تا الان هم مشکلی نداشته.فقط این لگ که داره رو عصابه.هی انگار صحنه آهسته میشه.Vsync هم غیر فعاله.
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم!
موقع اجرا هیچ مشکلی نداره و بدون ثبت نام و این حرفا میاد ولی خیلی تو بازی لگ داره!

black.assassin
28-11-2011, 13:27

خب vsync باید فعال باشه دیگه :10:

black.assassin
28-11-2011, 13:29
برایم شگفت آور است که ما بازی کپی داریم ولی بدون کرک داریم بازی میکنیم جریان چیه و یکی توضیح بده چرا این بازی بدون کرک اجرا میشه؟

فکر کنم لانچر کرک شدس. البته من بالاخره تونستم روی xp اجرا کنم بازی رو. روی 7 بیچارم کرد نیومد. یا کرک اسکیدرو هم بازی می کنم. فعلا مشکلی نداشتم

erno69
28-11-2011, 13:30
خب vsync باید فعال باشه دیگه :10:
فعال هم که هست همینه!

hamed30
28-11-2011, 13:59
راستی یه سوال ....
برای استفاده از این روش باز هم باید Ubisoft Game Luncher را نصب کنیم ؟!
کدوم ورژن ؟ می شه لینک دانلود رو هم قرار بدهید ؟!
مر30
من کارم با این لانچر راه افتاد :

Gregar
28-11-2011, 14:17
من کارم با این لانچر راه افتاد :

بچه ها کسایی که مشکل منو داشتن یعنی لانچر موقع اجرا ارور کانفیگ میده یه تست بکنن ببینن این فایل رو میتونن دانلود کنن یا نه . اگه نمیتونن یعنی لینکهای یوبی سافت توی سیستم بلاک شده . بگن تا بهشون بگم چه کار کنن .

sa48
28-11-2011, 14:22
بچه ها کسایی که مشکل منو داشتن یعنی لانچر موقع اجرا ارور کانفیگ میده یه تست بکنن ببینن این فایل رو میتونن دانلود کنن یا نه . اگه نمیتونن یعنی لینکهای یوبی سافت توی سیستم بلاک شده . بگن تا بهشون بگم چه کار کنن .

سلام من هم نمی تونم UbisoftGameLauncher رو نصب کنم

payambar41
28-11-2011, 16:53
کسی میتونه سیو اون مرحله ای رو که بازی مشکل داره برام بذاره ممنون میشم !

نبود !!!!! :13:

shahabaliboys
28-11-2011, 17:26
1 سوال فایل کرک شما چند مگه؟
من بازیو از مغازی گرفتم حجم کرک 170 mb هست . تا الانم مشکل نداشته بازی ولی حجمش خیلی جالب بود برام.

p3inkiller
28-11-2011, 17:40
سلام.
من بازی رو با همون کرک رفتم و دقیقاً مثل بقیه توی همون دریچه ها گیر کردم و بازی پرید.
حالا هم که UbisoftGameLauncher رو دانلود کردم، هرکاری میکنم نصب نمیشه. حتی از طریق Safe mode هم اقدام کردم ولی باز نصب نشد.
ویندوزم Xp هست. همه چیز هم ریدیفه ریدیفه.
کسی میتونه راهنماییم کنه ؟

---------- Post added at 05:40 PM ---------- Previous post was at 05:38 PM ----------

1 سوال فایل کرک شما چند مگه؟
من بازیو از مغازی گرفتم حجم کرک 170 mb هست . تا الانم مشکل نداشته بازی ولی حجمش خیلی جالب بود برام.

نسخه کرک شما هر چند مگابایتی که هست مهم اینه که با کرک بازی کامل نمیشه.
یعنی باید فکر کرک کردن رو از سرت در بیاری.
تاپیک رو کامل مطالعه کن .

sa48
28-11-2011, 18:10
سلام من هم نمی تونم UbisoftGameLauncher رو نصب کنم

کسی از دوستان نمیدونه win 7 دارم
هر کاری کردم اصلا نمیشه (UbisoftGameLauncher ) نصبش کرد چه با کرک چه بدون کرک بازی اجرا نمیشه

amirpers
28-11-2011, 19:44
دوستانی که می گن UbisoftGameLauncher نصب نمیشه ، میشه بگن یعنی چی که نصب نمیشه ؟
چه پیغامی میاد یا چه اروری میده ؟

hp-world
28-11-2011, 20:13
سلام
من فقط یک مشکل دارم ، اونم اینکه وقتی می خوام وارد اون دروازه هایی که پشت دروازه اصلی ، همونیکه وقتی واردش میشیم وارد خاطرات اتزیو میشیم قرار داره میشم بازی Crach می کنه اسمشون هم "Desmond Journey" هست.

p3inkiller
28-11-2011, 20:28
سلام
من فقط یک مشکل دارم ، اونم اینکه وقتی می خوام وارد اون دروازه هایی که پشت دروازه اصلی ، همونیکه وقتی واردش میشیم وارد خاطرات اتزیو میشیم قرار داره میشم بازی Crach می کنه اسمشون هم "Desmond Journey" هست.

خوب، دوست من، مشکل تو هم همون مشکل ما هست دیگه. کرکت مشکل داره.
باز خوبه اون دوستمون همون توی پست اول همه چیز رو توضیح داد

---------- Post added at 08:28 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

دوستانی که می گن UbisoftGameLauncher نصب نمیشه ، میشه بگن یعنی چی که نصب نمیشه ؟
چه پیغامی میاد یا چه اروری میده ؟

هیچ پیغامی نماد و هیچ خطایی هم نمیده.
فقط وقتی تموم مراحل نصب رو انجام میدی و وقتی که میرسه به اون قسمتی که باسد یه خط آبی پر بشه، اونجا همون اول و بعد از چند لحظه می پره. یه هو. می پره

sa48
28-11-2011, 21:20
هیچ پیغامی نماد و هیچ خطایی هم نمیده.
فقط وقتی تموم مراحل نصب رو انجام میدی و وقتی که میرسه به اون قسمتی که باسد یه خط آبی پر بشه، اونجا همون اول و بعد از چند لحظه می پره. یه هو. می پره[/B]

منم مثل این دوستمون همینجوری میشه حتی خونه پسر خالم هم نصب نمیشه

sobhan2012
28-11-2011, 21:36
بازی رو تموم کردم :31:

masoudtr
28-11-2011, 21:39
من بازی را از نیلوفر ابی گرفتم
بازی های نیلوفر ابی به این صورت است که فقط یک اینستال میزنی و خودش همه چی را مخصوصا کرک را خودکار نصب میکنه
الان یک مرحله از بازی را هم رفتم ولی تو فایل نصب اش نگاه کردم فایل skidrow.dll داره
یعنی کرک را هم خودش خودکار نصب کرده
حالا چکار کنم /؟بازی را تا اونجا که گیر میکنه برم به این امید که کرک سالم تا اون موقع بیاد؟چون اگه پاک کنم دوباره هم نصب کنم دوباره خودش کرک را نصب میکنه.اونجایی که گیر میکنه اخرای بازیه یا نه؟دوستان راهنمایی کنن

p3inkiller
28-11-2011, 21:41

دوست من، اون پستتون به این خاطر پاک شد که اینجا جای بیان مشکلات در نصب و اجرای بازیه. نه تاپیک اعلام تموم کردن بازی !!!
مبارکتون باشه.

sobhan2012
28-11-2011, 21:42
دوست من، اون پستتون به این خاطر پاک شد که اینجا جای بیان مشکلات در نصب و اجرای بازیه. نه تاپیک اعلام تموم کردن بازی !!!
مبارکتون باشه.

از همه معذرت میخام:46:

p3inkiller
28-11-2011, 21:43
بازی های نیلوفر ابی به این صورت است که فقط یک اینستال میزنی و خودش همه چی را مخصوصا کرک را خودکار نصب میکنه
الان یک مرحله از بازی را هم رفتم ولی تو فایل نصب اش نگاه کردم فایل skidrow.dll داره
حالا چکار کنم /؟بازی را تا اونجا که گیر میکنه برم به این امید که کرک سالم تا اون موقع بیاد؟چون اگه پاک کنم دوباره هم نصب کنم دوباره خودش کرک را نصب میکنه.اونجایی که گیر میکنه اخرای بازیه یا نه؟دوستان راهنمایی کنن

همونطور که مسئول این تاپیک اعلام کردن و ما هم مشاهده کردیم، بازی کرک شده به مشکل برمیخوره.
شما باید بازی اصلی رو بگیرید. بازی 2 dvd بدون کرک. لینک دانلود هم براتون قرار داده شده.

yashar_silverboy
28-11-2011, 21:44
بچه ها من میخوام desmond journey رو برم میپره بیرون .. باید چیکار کنم؟
بچه ها لطف کردن یه سری کارا رو واسم زدن که بکنن ولی میگن که سیوام پاک میشه ... راهی نداره پاک نشه ؟
بعدشم یه سوال دارم سیواش اصلا کجا ن؟

sobhan2012
28-11-2011, 21:46
همونطور که مسئول این تاپیک اعلام کردن و ما هم مشاهده کردیم، بازی کرک شده به مشکل برمیخوره.
شما باید بازی اصلی رو بگیرید. بازی 2 dvd بدون کرک. لینک دانلود هم براتون قرار داده شده.

دوست عزیز همونطور که گفتم من بازی رو با کرک تموم کردم و تو هیچ مرحله ای مشکل نداشتم

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:45 PM ----------

بچه ها لطف کردن یه سری کارا رو واسم زدن که بکنن ولی میگن که سیوام پاک میشه ... راهی نداره پاک نشه ؟

تو پوشه orbit پوشه ایکه بازیرو نصب کردید اونجا سیو ها ذخیره میشند

masoudtr
28-11-2011, 21:48
من همچین حجمی را نمیتونم دانلود کنم.این بازی در مراحل اولی با کرک مشکل میخوره یا در مراحل اخر؟
ضمنا اینی که من گرفتم سه دی وی دی بود

amirpers
28-11-2011, 21:50

خب خیلیها با کرک مشکل داشتند.
به نظر من اگه شما اینترنت داری و می تونی حدود 130 مگ رو دانلود کنی ، بازی رو نصب کن . پوشه Orbit رو از داخل اون حذف کن و البته یکی از دوستان که اینترنت پرسرعت داره فایلهای اصلی رو برای شما آپلود کنه تا جایگزین کنی و بازی رو بدون کرک اجرا کنی.

p3inkiller
28-11-2011, 21:53

لطفاً قبل پست زدن اول یه نگاهی به تاپیک و پست های ارسال شده بندازید.
ضرری نداره

Gregar
28-11-2011, 22:07

ای لعنت به این نیلوفر ابی که تا حالا چند بار سر این مسئله فحش ... بهش دادم .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

راستی بچه هایی که نمیتونن ubisoft game launcher رو نصب کنن این کار رو بکنن ببینن درست میشه یا نه

1.ubisoft game launcher رو از توی کنترل پنل uninstall اش کنین (اگه نسخه قبلی مثلا مال بازی قبلی هست)
2.همون ورژن توی dvd (پوشه ستاپ بازی) رو باید نصب کنین . روی فایل ستاپ ubisoft game launcher راست کلیک کنید و run as administrator رو بزنین .

احتمالا نصب میشه .

sobhan2012
28-11-2011, 22:11
من همچین حجمی را نمیتونم دانلود کنم.این بازی در مراحل اولی با کرک مشکل میخوره یا در مراحل اخر؟
ضمنا اینی که من گرفتم سه دی وی دی بود

دوست عزیز اگه شما کرک CRACK FIXED Assassin's Creed Revelations -SKIDROW-VIP Group رو داری بازی رو نصب کن برو تا اخرش من تضمین میکنم بدون هیچ مشکلی

MJ assassins creed
28-11-2011, 22:18
عجب گیری کردیما!!!!!!!!
بابا ما لانچر هم نصب کردیم ولی باز این ارور کوفتی رو میده.اه

masoudtr
28-11-2011, 22:26
خب خیلیها با کرک مشکل داشتند.
به نظر من اگه شما اینترنت داری و می تونی حدود 130 مگ رو دانلود کنی ، بازی رو نصب کن . پوشه Orbit رو از داخل اون حذف کن و البته یکی از دوستان که اینترنت پرسرعت داره فایلهای اصلی رو برای شما آپلود کنه تا جایگزین کنی و بازی رو بدون کرک اجرا کنی.
اره 130 مگ را میتونم دانلود کنم
کسی هست اپلود کنه یا جایی که فایل مورد نظر را دانلود کنم
البته این فایل اسکیدرو تو پوشه اصلیه بازیه نه تو اربیت ها

amirpers
28-11-2011, 22:37
اره 130 مگ را میتونم دانلود کنم
کسی هست اپلود کنه یا جایی که فایل مورد نظر را دانلود کنم
البته این فایل اسکیدرو تو پوشه اصلیه بازیه نه تو اربیت ها
فایل اسکیدرو رو هم باید پاک کنی.
راستش من نمی تونم این حجم رو آپلود کنم. شاید دوستان دیگه بتونن یا اگه سرچ کنی تو اینترنت وجود داشته باشه.

payambar41
28-11-2011, 22:38

میشه به پرسم چه طوری تمام کردید !
با کرک یا بدون کرک ؟:20:

gapist0
28-11-2011, 22:39
ما همه این کارا رو کردیم.اکانت هم ساختم فقط لوگین نمیکنه میگه:
log in failed
پسو یوزر درستن ولی هر چی لوگین رو میزنم نمیشه

*hamedkhatar*
28-11-2011, 23:19
سلام
آقا من تو نصب و اجرا گیر کردم نمیدونم چکار کنم

من بازی رو اصلش رو خودم دانلود کردم
نصبش کردم خواستم طبق این آموزش که لاگین میکنیم و آفلاین مود رو انتخاب میکنیم برم که رفتم و آفلاین مود رو هم انتخاب کردم ولی وقتی روی login کلیک کردم پیغام داد که برای بار اول باید آنلاین لاگین کنید ولی خوب نمیشه چون سریال میخواد
چرا اینطوریه؟
بعدشم من بازی رو آپدیت کنم یا کنسلش کنم؟
بعد بی خیال این چیزا شدم و کرک اسکیدرو رو ریختم و وقتی روی آیکون بازی کلیک کردم ارور close Program میداد و سریع بسته میشد

مشکل چیست؟
همه درایورهام هم آپدیت هست
تازی با همین سیستم bf3 و MW3 رو تموم کردم
لطفا کمک کنید
ممنون

81911
28-11-2011, 23:19
یعنی این بازی کلا بدون کرک اجرا میشه؟:18:
پس Skidrow چرا کرک درست کرده؟:31:

M.s.95
28-11-2011, 23:53
سلام دوستان .

من یه مشکل تو اجرای این بازی دارم . اینترنت و انتی ویروس و ... رو غیر فعال میکنم ولی وقتی میخوام برم تو بازی صفحه سیاه میشه و هیجی هم نمیشه نه اررور میده نه چیزی ! اون لانچر هم که اجرا میکنم تو پست 1گفته که force offline رو بزنم ولی برای من اون صفحه باز نمیشه و مستقیم میره تو بازی و صفحه سیاه میشه !

به نظرتون مشکل از چیه ؟

راستی یارم رفت بگم نسخه ای که دانلود کردم نسخه ی black box هست !

*hamedkhatar*
29-11-2011, 00:05
سلام
آقا من تو نصب و اجرا گیر کردم نمیدونم چکار کنم

من بازی رو اصلش رو خودم دانلود کردم
نصبش کردم خواستم طبق این آموزش که لاگین میکنیم و آفلاین مود رو انتخاب میکنیم برم که رفتم و آفلاین مود رو هم انتخاب کردم ولی وقتی روی login کلیک کردم پیغام داد که برای بار اول باید آنلاین لاگین کنید ولی خوب نمیشه چون سریال میخواد
چرا اینطوریه؟
بعدشم من بازی رو آپدیت کنم یا کنسلش کنم؟
بعد بی خیال این چیزا شدم و کرک اسکیدرو رو ریختم و وقتی روی آیکون بازی کلیک کردم ارور close Program میداد و سریع بسته میشد

مشکل چیست؟
همه درایورهام هم آپدیت هست
تازی با همین سیستم bf3 و MW3 رو تموم کردم
لطفا کمک کنید
ممنون

من الان بازی رو روی لبتاپم نصب کردم و کرک کردم بازی اجرا شد
البته فقط تو منو رفتم و اومدم بیرون چون نمیخوام با لبتاپ بازی کنیم چون خیلی قوی نیست
میخوام با سیستم خونم بازی کنم :19:
راه حلی نیست که ارور نده بدون نصب مجدد ویندوز؟
چون مطمعنا مشکل از ویندوز هستش

nima_baran_abi
29-11-2011, 00:52
من توی گوگل سرچ کردم مثل اینکه کرک skidrow با عنوان fixed desmound journey اومده.کسی خبر داره؟دوستان اون راهنمایی پست اول کار نمیکنه.چون حداقل یکبار باید لاگین کرد و همش fail میشه

amirpers
29-11-2011, 01:32
خب دوستانی که بازیشون ستاپ اصلی نیست و از پیش کرک شده است من فایلهای اوریجینال بازی رو آپلود کردم براشون. ( masoudtr عزیز)

فایل های کرک اسکیدرو همین هاییست که در عکس زیر می بینید :

ابتدا این فایلها و فولدر Orbit رو از پوشه بازی حذف کنید و سپس فایلهای اوریجینال آپلود شده در لینک زیر رو پس از اکسترکت کردن به پوشه بازی منتقل نمایید و بعد از روش اشاره شده (بدون کرک) بازی رو اجرا کنید.

ضمنا پست اول آپدیت شد.

sht1987
29-11-2011, 09:31
من تمام این کارهایی که آقا امیر گفت کردم.در قسمت Settings تیک Force Offline که میزنم و بعد Apply اتفاق خاصی نمیفته و دکمه Play رو نمیده.چکار کنم؟لطفا کمک کنید.:41:

sa48
29-11-2011, 09:56
سلام دوستان توی سیستم من اینجوری

hamed30
29-11-2011, 11:48
سلام دوستان توی سیستم من اینجوری

اول ازهمه ubisoft game luncher رو اگه ندارید دانلود و نصب کنید بعد اینترنت رو قطع و بازی رو اجرا کنید .
اینم لانچر :

sasy20
29-11-2011, 11:59
سلام
کلا این روش انگار دیگه اصلا جواب نمیده چون وقتی آفلاین میزنی Failed میزنه.
چیکار باید کرد پس؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farshid72
29-11-2011, 12:00
دوسته عزیزی که بازی داره Close میده شما DirecX مورد نیاز بازی رو نصب کردید ؟؟؟؟ حتما اونو از تو دیسک بازی نصب کنید و اگر هم وجود نداره از تو اینترنت نسخه DIRECX همین بازی رو دانلود کنید چون یه سری فایل هاش فرق داره

masoudtr
29-11-2011, 12:12
سیو های بازی در ویندوز ایکس پی کجاست؟من میخوام دوباره نصب کنم برای حل مشکل کرک ولی دیشب کلی جلو رفتم
زورم میاد دوباره اونا را برم:31:

milando
29-11-2011, 12:58
سلام
دوستان من ایکون AssassinsCreedRevelations کیلیک میکنم یک صفحه باز میشه به اسم ubisaft autopatch
بعد شروع میشه به اپلود کردن
این برای چی هست
لطفا کمک کنید

hamed30
29-11-2011, 13:12
سیو های بازی در ویندوز ایکس پی کجاست؟من میخوام دوباره نصب کنم برای حل مشکل کرک ولی دیشب کلی جلو رفتم
زورم میاد دوباره اونا را برم:31:

تو محل نصب بازی همون پوشه orbit یه پوشه داخلش هست بنام 40 باید همون جا باشه .

hamed30
29-11-2011, 13:19
سلام
دوستان من ایکون AssassinsCreedRevelations کیلیک میکنم یک صفحه باز میشه به اسم ubisaft autopatch
بعد شروع میشه به اپلود کردن
این برای چی هست
لطفا کمک کنید
بهتره اجازه ندید آپدیت بشه . بازی رو که نصب کردید اگه لانچر نصب نیست نصب کنید کرک بازی رو تو محل نصب بازی بذارید اینترنت رو قطع و بازی رو اجرا کنید .

---------- Post added at 01:19 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

سلام
کلا این روش انگار دیگه اصلا جواب نمیده چون وقتی آفلاین میزنی Failed میزنه.
چیکار باید کرد پس؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه اجباری که از اون روش استفاده کنید از کرک استفاده کنید .

sa48
29-11-2011, 13:23
اول ازهمه ubisoft game luncher رو اگه ندارید دانلود و نصب کنید بعد اینترنت رو قطع و بازی رو اجرا کنید .
اینم لانچر :

سلام ubisoft game luncher نصب نمیشه

milando
29-11-2011, 13:31
من وقتی میخوام لانچر رو نصب کنم نه میگه کجا میخوای بریزی نه فینیش میده
بعد هم که میخوام بازی رو اجرا کنم میگه لانچر نصب نیست چه باید کرد؟

p3inkiller
29-11-2011, 13:44
سلام ubisoft game luncher نصب نمیشه

من وقتی میخوام لانچر رو نصب کنم نه میگه کجا میخوای بریزی نه فینیش میده
بعد هم که میخوام بازی رو اجرا کنم میگه لانچر نصب نیست چه باید کرد؟

سلام به دوستان.
من هم هنمین مشکل رو دارم.
همین الان که ویندوز 7 نصب کردم دیدم این مسئله روی 7 نیست و راحت نصب میشه.
ولی مشکلم حل نشد. چون وقتی یوزر میسازم و login رو میزنم میگه حتماً باید 1 بار online وصل بشی و برای آنلاین هم سریال میخواد. حالا دیگه واقعاً نمیشه کاری کرد.
اماً از نت یه فایل کرک پیدا کردم که طبق اطلاعات درج شده برای اون فایل، میتونه مشکل حافظه دزموند (همونایی که میریم و میپره بیرون) رو حل کنه.
تست میکنم. اگه حل شد فایل رو برای دانلود میذارم.

gapist0
29-11-2011, 13:54
آقایون بالاخره نصب شد.
اونایی که بازی رو از دو دی وی دی نصب کردن و مشکل لاگین شدن و اینها داشتن.
فقط باید دو دی وی دی رو تو هارد بریزنن و از هارد نصب کنن.بعد هر چی که داخل skidrow هست رو داخل پوشه بازی بریزن.وصل بودن به نت هم نمیخواد.همین.دو روزه من همین کارا رو میکردم game luncher با ساختن اکانت همه کارو کردم نشد.فقط اینجوری تونستم بازی رو نصب کنم.

milando
29-11-2011, 14:22
سلام به دوستان.
من هم هنمین مشکل رو دارم.
همین الان که ویندوز 7 نصب کردم دیدم این مسئله روی 7 نیست و راحت نصب میشه.
ولی مشکلم حل نشد. چون وقتی یوزر میسازم و login رو میزنم میگه حتماً باید 1 بار online وصل بشی و برای آنلاین هم سریال میخواد. حالا دیگه واقعاً نمیشه کاری کرد.
اماً از نت یه فایل کرک پیدا کردم که طبق اطلاعات درج شده برای اون فایل، میتونه مشکل حافظه دزموند (همونایی که میریم و میپره بیرون) رو حل کنه.
تست میکنم. اگه حل شد فایل رو برای دانلود میذارم
ممنون
میدونی چیه؟منم موقع ساخت اکانت
این پیغام برام میاد

کسی میتونه کمک کنه؟

unader
29-11-2011, 14:24
به من میگه
you need log in online at least once before playing ofline.
من تیک force offline رو زدم.
چیکار کنم.
plesae helppppppppppppppppppppp:19:

p3inkiller
29-11-2011, 14:38
ممنون
این پیغام برام میاد

کسی میتونه کمک کنه؟

توی این پیغام داره میگه : این بازی نمیتونه ورود به صورت آفلاین رو پشتیبانی کنه. هرچند شما میتونین به صورت افلاین بازی کنید.

شما یه کاری کنید. ایران رو انتخاب نکنید، ببینین چی میشه.
من که گذاشتم همون us

milando
29-11-2011, 14:47
توی این پیغام داره میگه : این بازی نمیتونه ورود به صورت آفلاین رو پشتیبانی کنه. هرچند شما میتونین به صورت افلاین بازی کنید.

شما یه کاری کنید. ایران رو انتخاب نکنید، ببینین چی میشه.

دوست عزیز امریکا رو انتخاب کردم نشد
وقتی این پیفام میاد ok میزنم گیر میکنه و هیچ پیغامی دیگه نمیاد

ع.ص
29-11-2011, 15:10
دوستان من یه مشکلی دارم:

بازیم بدون مشکل اجرا میشه ولی بعد از حدود 10 الی 20 دقیقه یه دفعه صفحه سیاه میشه و کلا پی سی هنگ میکنه و مجبور میشم ریست کنم دوباره این روند تکرار میشه.تو brotherhood هم این مشکل بود ولی نه به این شدت

کسی دلیلشو میدونه؟

gol2000
29-11-2011, 15:15
من تمام این کارهایی که آقا امیر گفت کردم.در قسمت Settings تیک Force Offline که میزنم و بعد Apply اتفاق خاصی نمیفته و دکمه Play رو نمیده.چکار کنم؟لطفا کمک کنید.:41:

milando
29-11-2011, 15:21
من تمام این کارهایی که آقا امیر گفت کردم.در قسمت Settings تیک Force Offline که میزنم و بعد Apply اتفاق خاصی نمیفته و دکمه Play رو نمیده.چکار کنم؟لطفا کمک کنید]
حالتش جوری نیست که انگار گیر کرده؟
من هم همین مشکل رو دارم
لطفا یکی کمک کنه:45:
یکی از رفیقام از شرکت نوین خریده گفت فینیش بازی رو زدم رفتم داخل بدون هیچ کدوم از این مسخره بازی ها:41:

p3inkiller
29-11-2011, 15:52
این برای اون دسته از دوستانه که خیلی عجله دارن (یکیش خود من)
میتونین دانلود کنید و تست کنید. یا اینکه یکم دیگه صبر کنید تا بگم که کار میکنه یا نه.
انتخاب با خودتونه.
فایل اصلی : حجم44.7mb

assassin.s.creed.revelations.skidrow.crack.desmond .journey.fix

این هم فایل تورنتش : حجم 15kb

amirpers
29-11-2011, 16:12
ممنون
این پیغام برام میاد

کسی میتونه کمک کنه؟
شما به اینترنت وصل بودی ؟
ضمنا پسوورد رو از بین اعداد و حروف انتخاب کردی ؟

amirpers
29-11-2011, 16:22
دوستانی که باز هم برای بدون کرک اجرا کردن مشکل دارند این کار رو امتحان کنند که bacheh mosbat عزیز در فاروم بازیسنتر گذاشته اند :

مراحل اضافی اجرای بازی :
یوبی سافت جلوی این روش بدون کرک رو گرفت, دوستانی که تازه می خواهند از روش بدون کرک, بازی رو اجرا کنند باید مراحل اضافی زیر را هم انجام دهند:

1) ابتدا یکبار بازی را بدون کرک اجرا کنید و اجازه دهید تا لانچر یوبی سافت آپدیت شود.

3) به مسیر C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher بروید و اسم فایل UbisoftGameLauncher.exe را عوض کنید, مثلا UbisoftGameLauncher.exe.bak

6) اینترنت را وصل کنید و با اکانت خود لاگین کنید (اول چک کنید که در قسمت تنظیمات لانچر force offline تیک نخورده باشد)
وقتی از شما سی دی کی میخواهد کنسل کنید و به قسمت تنظیمات لانچر بروید و تیک force offline رو بزنید.

7) از لانچر خارج شوید و فایل UbisoftGameLauncher.exe را که کپی کرده بودید پاک کنید و اسم فایل اصلی را درست کنید.

milando
29-11-2011, 16:24
به اینترنت وصل بودی ؟
ضمنا پسوورد رو از بین اعداد و حروف انتخاب کردی ؟
بله
هم به اینترنت وصل بودم و هم رمزو به صوت عدد و حروف نوشتم اینجوری
123qwe
درسته؟

دوستانی که باز هم برای بدون کرک اجرا کردن مشکل دارند این کار رو امتحان کنند که bacheh mosbat عزیز در فاروم بازیسنتر گذاشته اند :

مراحل اضافی اجرای بازی :
یوبی سافت جلوی این روش بدون کرک رو گرفت, دوستانی که تازه می خواهند از روش بدون کرک, بازی رو اجرا کنند باید مراحل اضافی زیر را هم انجام دهند:

کد:

شرمنده ولی اصلا نفهمیدم:31:

morrigan_neit
29-11-2011, 16:49
سلااام
دوستاان من بایزو اجرا کردم با کرک اسکیدرو مشکلی نداشت یه کپی پیست ساده
ولی میرم توو بازی
بازی ه که شروع میشه اونجا که اولش فرار میکنیم هی یه چیزی مثل روح از بدنم خارج میشه و راهو نشون میده بهم.
مشکلش چیه؟؟ فک نکنم توو گیم پلی بازی باشه
آخه خیلی مسخرس. وسط مبارزه یهو حواس ادمو پرت میکنه.قضیش چیه این؟؟ نمیشه خاموشش کرد؟؟

p3inkiller
29-11-2011, 16:56
سلااام
دوستاان من بایزو اجرا کردم با کرک اسکیدرو مشکلی نداشت یه کپی پیست ساده
ولی میرم توو بازی
بازی ه که شروع میشه اونجا که اولش فرار میکنیم هی یه چیزی مثل روح از بدنم خارج میشه و راهو نشون میده بهم.
مشکلش چیه؟؟ فک نکنم توو گیم پلی بازی باشه
آخه خیلی مسخرس. وسط مبارزه یهو حواس ادمو پرت میکنه.قضیش چیه این؟؟ نمیشه خاموشش کرد؟؟

تو دیگه آخرشی بابا.
اون روحت نیست. الطیر هست که قبلاً این مسیر رو رفته و حالا اتزیو داره از روی مموریش این مسیر ها رو میبینه (همونایی که الطیر میره)
هیچ مشکلی هم توی گیم پلی بازی نیست

p3inkiller
29-11-2011, 17:18

مراحل اضافی اجرای بازی :

این کار بدون هیچ مشکلی جواب داد و باید بگم دمتون گرم.
یوبی موبی رو گذاشتین توی جیب کوچیکه خواهر زادتون ...
دمتون گرم. دم اونی هم که این راه رو پیدا کرد آتــــــیــــش

amirpers
29-11-2011, 17:26
خب حالا که دوستان اروش پست 163 رو امتحان کردند و کار کرد پس به پست اول تاپیک اضافه می شه.

sht1987
29-11-2011, 17:27
من نسخه 3 دی وی دی بازیو گرفتم.مال شرکت دلتا گیم هست.اول طبق روشی که گفته بود بازی نصب کردم و لانچر رو هم نصب کردم واجراش کردم.بازی را شروع می کرد ولی بعد از آرم یوبی سافت:21: که میومد یه نوشته نشون میداد که میگفت بازی از روی شخصیتهای تاریخی و اینا ساختن و از چرتو پرتا ولی هر چی صبر کردم جلوتر نرفت که نرفت.بعد اومدم طبق روشی که آقا امیر توضیح داده بود عمل کردم.ایندفعه راست نمی رفت تو بازی و لانچرو نشون می داد بعد اکانت ساختم بعد گزینه Play رو نشون داد رفتم تو بازی ولی باز همون آش همون کاسه.اون نوشته هی تکرار میشه و اتفاق خاصی نمیفته.چکنیم؟:19:

Y_H2010
29-11-2011, 17:32
این کار بدون هیچ مشکلی جواب داد و باید بگم دمتون گرم.
یوبی موبی رو گذاشتین توی جیب کوچیکه خواهر زادتون ...
دمتون گرم. دم اونی هم که این راه رو پیدا کرد آتــــــیــــش
دمش گرم :8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::31::31::31::3 1: این روش بهترین روشه

gol2000
29-11-2011, 17:47
سلام بچه ها من مشكلش رو پيدا كردم فقط اين كرك رو دانلود كنيد وبريزيد تو محل بازي همون جايي كه بازي رو نصب كردين به راحتي ميريد تو بازي
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید پسورد فايل:

Y_H2010
29-11-2011, 17:48
دوستان یافتم یافتم
اونایی که موقع اجرای بازی صفحه مشکی میشه باید این کارو انجام بدن این مشکل تو اکثر ویندوز 7 ها وجود داره
1-بعد از اینکه صفحه مشکی میشه با ctrl+alt+delete به task manager برین و در تب proccess یه فایل شبکه 50 درصد سی پی یو اشغال کرده فکر کنم اسمش WmiprvSE.exe است رو پیدا و حذف کنین تا بازی مینیمایز بشه (بیاد بیرون) بعد بازی که تو تسک بار هست رو اجرا کنین تا بازی بالا بیاد 100% عملی!!!!!!!!!

ezio29
29-11-2011, 18:24
دوستان آپدیت اول بازی اومد
خود اسکایدرو هم ریلیزش کرده
783 مگ هم هست
هر کی میدونه این آپدیت چه تغییراتی ایجاد میکنه بگه
-----------------------
دوستان خودم فهمیدم
انگار دیگه نمیخواد این مسخره بازی ها رو دربیارید
آپدیت 1.01 بازی رو براتون درست میکنه
ضمنا دیگه سیو هاتونم از بین نمیره
هوراااااااااااااااااااااا ااا

p3inkiller
29-11-2011, 18:36
دوستان آپدیت اول بازی اومد
خود اسکایدرو هم ریلیزش کرده
783 مگ هم هست
هر کی میدونه این آپدیت چه تغییراتی ایجاد میکنه بگه
-----------------------
دوستان خودم فهمیدم
انگار دیگه نمیخواد این مسخره بازی ها رو دربیارید
آپدیت 1.01 بازی رو براتون درست میکنه
ضمنا دیگه سیو هاتونم از بین نمیره
هوراااااااااااااااااااااا ااا

همه ممنون میشیم که این آپدیت رو قرار بدید یا اینکه بگید از کجا میشه گرفت

ezio29
29-11-2011, 18:38
این لینک غیر مستقیمش:

لینک مستقمیش تا لحظاتی دیگه آماده و به همین پست اضافه میشه

milando
29-11-2011, 18:39
از چاله در اومدیم افتادیم تو چاه
دوستان وقتی بازی شروع میشه موس و کیبوردم ار کار می افتن فقط دکمه ی esc کار میکنه
حتی وقتی تو منوی بازی هم هستم کار میکنه ولی بعد که وارد بازی میشم نه
کمک لطفا
و اینکه تصویر حالت پارازیتی داره
میشه کاریش کرد؟

Mammad Prince
29-11-2011, 19:11
سلام
آقا کسی این آپدیت 783 مگ اسکیدرو را تست کرده ؟!
با این کرک دیگه لازم به روش قبلی نیست ؟!!!! :31:

Babak TechCom
29-11-2011, 19:16
سلام به همه
نمیشه این بازی رو تو سایز wide بازی نکرد aspect ratio نداره؟

pirooz000
29-11-2011, 20:16
سلام به همه .آقا تو رو خدا کمک کنید .

من اصلا بازی نمیکنم .فقط دو تا بازی هست که دنبال میکنم .یکی Assasise creed هست یکی دیگه هم COD .

الان تو هر دو به یه مشکل بر خوردم .
وقتی asasin رو اجرا میکنم میگه :
ubisoftGame Luncher.exe has stopped working
قبلش هم میخواد یه چی آپدیت کنه که 700 مگ هست .
game luncher جدید هم که بچها داده بودن دانلود کردم نصبیدم ولی باز همینه .

--------------

COD MW3 هم همینو میگه :

iw5sp.exe has stopped working

هر کاری کردم نیومد .کرک هم دو تا تست کردم .
run as administrator هم زدم .

------------------

سیستمم اینه :
intel core i7 sandy
8 gb ram ddr3
1gb nvidia share ta 3
geforce 540 m

Zaghan_13
29-11-2011, 21:15
سلام به همه .آقا تو رو خدا کمک کنید .

من اصلا بازی نمیکنم .فقط دو تا بازی هست که دنبال میکنم .یکی Assasise creed هست یکی دیگه هم COD .

الان تو هر دو به یه مشکل بر خوردم .
وقتی asasin رو اجرا میکنم میگه :
ubisoftGame Luncher.exe has stopped working
قبلش هم میخواد یه چی آپدیت کنه که 700 مگ هست .
game luncher جدید هم که بچها داده بودن دانلود کردم نصبیدم ولی باز همینه .

--------------

COD MW3 هم همینو میگه :

iw5sp.exe has stopped working

هر کاری کردم نیومد .کرک هم دو تا تست کردم .
run as administrator هم زدم .

------------------

سیستمم اینه :
intel core i7 sandy
8 gb ram ddr3
1gb nvidia share ta 3
geforce 540 m

احتمال اینکه مشکل از خود سیستمتون باشه خیلیه چون پیغامهاشون یکیه و حدس میزنم ممکنه از کارت گرافیکتون باشه ... شما آپدیتش کردین؟ آخرین ورژن DirectX رو هم نصب کنین... بعد ببینین تغییری میکنه یا نه.

pirooz000
29-11-2011, 21:19
Directx 11 هست .
آپدیت کارت گرافیک هم آخرین آپدیته :
285.79 هست .

Arm1nak
29-11-2011, 22:17
بچه ها خیلی از راه حل ها رو گفتین ... ولی من اجرا کردم ... ولی دوباره به همون مشکل You need to login online at least ... .
شاید هم درست اجرا نکردیم ... اینجا کسی هست که به من کمک کنه ؟! اگه هست بهم بگه تا آی دیمو بهش پیام خصوصی بزنم ... من عاشق Assassin's ام ... ولی الآن :(((((((((((((((((((((((((( 1

Gregar
29-11-2011, 22:18
این اپدیتی که واسه بازی صفحه پیش گفتین پچ رسمیه ؟ یا یه سری فایل مال خود skidrow هستش ؟

Mammad Prince
29-11-2011, 22:25
Directx 11 هست .
آپدیت کارت گرافیک هم آخرین آپدیته :
285.79 هست .

به DX11 بودنش ربطی نداره ! باید DX11 مخصوص هر بازی رو بگیری چون توی چند تا فایل معمولا با هم فرق دارند !
اگه بازی رو به صورت DVD خریدی ، حتما توی DVD هاش هست و اگر دانلود کردی ، DX به اضافه اسم بازی رو تو گوگل بزن و DX را نصب کن !
احتمال زیاد درست می شه !

این اپدیتی که واسه بازی صفحه پیش گفتین پچ رسمیه ؟ یا یه سری فایل مال خود skidrow هستش ؟

پچ رسمی از طرف اسکیدرو هست نه یوبی !!!
چون بازی اصلی که در اون مرحله مشکل کرش نداشته !!

مشکل از کرک ناقص بازی بوده که گویا با این پچ حل شده است !

ezio29
29-11-2011, 22:27
نه این آپدیت رو خود اسکایدرو داده بیرون
به خاطر اینکه تو یه مرحله از بازی یهو بازی گیر میکنه و میاد بیرون
و شما هم مجبوری که روش بدون کرک بازی رو امتحان کنی که اونم دو تا مشکل داره:
1-یوبی سافت فهمیده و دیگه نمیذاره این کار رو انجام بدی و باید از روش ها دیگه برا این کار استفاده کنی
2-تموم سیو های بازی میپره
ولی با آپدیت کردن بازی دیگه هیچ مشکلی در خود بازی ندارید و سیو ها هم میمونن

sht1987
29-11-2011, 22:38
من نسخه 3 دی وی دی بازیو گرفتم.مال شرکت دلتا گیم هست.اول طبق روشی که گفته بود بازی نصب کردم و لانچر رو هم نصب کردم واجراش کردم.بازی را شروع می کرد ولی بعد از آرم یوبی سافت:21: که میومد یه نوشته نشون میداد که میگفت بازی از روی شخصیتهای تاریخی و اینا ساختن و از چرتو پرتا ولی هر چی صبر کردم جلوتر نرفت که نرفت.بعد اومدم طبق روشی که آقا امیر توضیح داده بود عمل کردم.ایندفعه راست نمی رفت تو بازی و لانچرو نشون می داد بعد اکانت ساختم بعد گزینه Play رو نشون داد رفتم تو بازی ولی باز همون آش همون کاسه.اون نوشته هی تکرار میشه و اتفاق خاصی نمیفته.چکنیم؟:19:

رفتم تو کار دانلود پچ جدید اسکیدرو.امیدوارم مشکلم حل بشه.:20:

81911
29-11-2011, 22:48
دوستان کسی لینک مستقیم نداره؟
یا یه لیچر خوب معرفی کنین منم دانلود کنم

ezio29
29-11-2011, 22:50
من الان لینک مستقمیشو میذارم
چون خودمم میخوام دی الش کنم
فقط باید چند لحظه صبر کنید
ولی در هر صورت این کار انجام میشه

sht1987
29-11-2011, 22:53
دوستان کسی لینک مستقیم نداره؟
یا یه لیچر خوب معرفی کنین منم دانلود کنم

اینم یه لیچر توپ:

من خودم از این لیچر استفاده می کنم.اومدم لینک مستقیم را برای دوستان از این لیچر قرار بدم اجازه نمیده.

81911
29-11-2011, 23:00
با تشکر من که چیزی نمیبینم

دوستان آیا فایل AssassinsCreedRevelations.exe شما هم اجرا نمیشه بازی من ستاپ اصلی نیست فک کنم آپدیت روش نصب نشه کسی میتونه اطلاعات رجیستری بازی رو برام آپ کنه

کلا اون شاخه ubisoft رو برام export کنین قرار بدین اطلاعات محل نصبو خودم درست میکنم

ezio29
29-11-2011, 23:11
دوستان لینک مستقیم آماده شد
این آپلودسنترهایی که روشون آپ کردم جز بهترین ها هستن
پس خواهشا ایراد بیخود نگیرید:

از دوستان هم میخوام که این لینک ها رو به پست اول اضافه کنن تا همه بتونن استفاده کنن

amirpers
29-11-2011, 23:38
خب دوستان لینک مستقیم آپدیت ورژن 1.01 اسکیدرو برای حل مشکلات بازی برای دوستانی که با کرک بازی می کنند رو ezio29 عزیز زودتر از من مستقیم کرد که لینکش تو پست 192 گذاشته شده.
و این هم لینک مستقیم شده خودم :

(با تشکر از rahimgms عزیز در بخش دانلود و آپلود )

فقط چیزی که دوستان باید چک کنند اینه که آیا Save کسانی که بازی رو بدون کرک اجرا می کردند به این می خوره یا نه ؟

(پست اول آپدیت شد)

81911
29-11-2011, 23:51
کسی نیست برام این فایل رجیستری 1KB آپلود کنه؟
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ubisoft\Assassin's Creed Revelations]
:37:

ezio29
29-11-2011, 23:57
بفرما:

Kamyar_AnathemA
30-11-2011, 00:01
من تازه بازیو دانلود و نصب کردم و داخلش کرک هم هست
بعد نصب دیگه اون کرک قبلیو نریزم و فقط همین جدیدرو بریزم ؟

marmolak kocholo
30-11-2011, 00:06
دوستان اشتباه نکنید! این آپدیت، آپدیت رسمیه خود یوبیسافت هست که تو سایتش هم موجوده و از لینک زیر می تونید دانلود کنید.

اسکیدرو فقط اومده برای این آپدیت یه کرک داده بیرون و به گفته خودش دیگه Desmond Journey مشکلی نداره!

ezio29
30-11-2011, 00:08
ااا
پس مشکل از خود بازی بوده نه از کرک
چون این آپدیت برای رفع این مشکل داده شده
--------------------------------------
دوستان یه خبر خیلی عالی
انگار همه تازه بیدار شدن دارن
بلک باکس نسخه ریپک آپدیت رو داده بیرون
اونم با حجم فوق العاده 96 مگ

NIMA 36
30-11-2011, 00:17
دوستان اشتباه نکنید! این آپدیت، آپدیت رسمیه خود یوبیسافت هست که تو سایتش هم موجوده و از لینک زیر می تونید دانلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداسکیدرو فقط اومده برای این آپدیت یه کرک داده بیرون و به گفته خودش دیگه Desmond Journey مشکلی نداره!
تا اونجایی که من میدونم،نسخه پی سی این بازی 2 دسامبر عرضه خواهد شد،پس وقتی عرضه رسمی نشده،
یوبی سافت چجوری میتونه آپدیت رسمی بده بیرون؟

p3inkiller
30-11-2011, 00:27
تا اونجایی که من میدونم،نسخه پی سی این بازی 2 دسامبر عرضه خواهد شد،پس وقتی عرضه رسمی نشده،
یوبی سافت چجوری میتونه آپدیت رسمی بده بیرون؟

البته یه چیزی رو هم بگم.
در اصل قرار بوده که این بازی خیلی زودتر از این حرفا بیاد بیرون که حالا بنا به دلایلی گفتن تأخیر داره و اعلام کردن 2 دسامبر. ولی حالا یهو همه دیدیم که بازی توی تاریخ (فکر کنم) 24 - 25 نوامبر اومد بیرون (روی سایت ها) و بعد اون هم توی فروشگاه ها.
حالا جریان چیه ، قاتل کیه، چی به چیه ، کی به کیه رو دیگه نمیدونم (انگارم اینکه همه نمیدونن)

این هم تاریخی که توی خود سایتش زده :

RELEASE DATE: 15/11/2011
DEVELOPER: UBISOFT

ezio29
30-11-2011, 00:31
دوستان اینم لینک مستقیم نسخه ریپک آپدیت که توسط گروه بلک باکس ریپک شده و حجمشم 95 مگ هست:

81911
30-11-2011, 00:32
ااا
دوستان یه خبر خیلی عالی
انگار همه تازه بیدار شدن دارن
بلک باکس نسخه ریپک آپدیت رو داده بیرون
اونم با حجم فوق العاده 96 مگ

میتونین لینک این نسخه بلک باکس با آپدیت 01 رو قرار بدین؟

p3inkiller
30-11-2011, 00:33

اسکیدرو فقط اومده برای این آپدیت یه کرک داده بیرون و به گفته خودش دیگه Desmond Journey مشکلی نداره!

الآن یکی بم بگه اینجا کی به کیه ؟
کدوم رو بگیریم؟
اینی که توی یوبی هست یا اونی که دوستمون معرفی کردن با حجم 783.69 ؟
کدوم ؟

amirpers
30-11-2011, 01:13
دوستان لطف کنید و یه زحمت بکشید.
این سیو خودمه که آپلود کردم. من بدون کرک بازی می کنم. (البته زیاد بازی نکردم)
می خوام یکی از دوستان که با کرک و آپدیت 1.01 بازی می کنه این سیو رو تست کنه ببینه رو بازی کرک شده جواب می ده یا نه تا اطلاع رسانی کنیم.
ممنون

marmolak kocholo
30-11-2011, 08:55
می خوام یکی از دوستان که با کرک و آپدیت 1.01 بازی می کنه این سیو رو تست کنه ببینه رو بازی کرک شده جواب می ده یا نه تا اطلاع رسانی کنیم.
ممنون

امیر جان اگه شما هم مثل من دارید بدون کرک بازی می کنید هیچ مشکلی نباید داشته باشید! پچ رو دانلود و نصب کنید و برید تو بازی!
این باگ رو جدیداً یوبی برطرف کرده و دیگه کسی نمی تونه از اون راه بدون کرک بازی کنه ( یه راه جدیدتر اومده )، ولی اونایی که قبلا با اون روش بازی رو اجرا کردن هنوزم می تونن برن تو بازی..

nurisi
30-11-2011, 10:40
دمت گرم داداش.مرسی

Ezio Auditore de
30-11-2011, 10:43
تورو به هر کی می پرستین من بازی رو نصب کردم تو منو بازی هیچ مشکلی نیست تا قسطنتنیه بعد از اینجا موسم قاط میزنه کار نمی کنه موسمم عوض کردم بازم همین طور بود تو برادر هود هیچ مشکلی نداشت ولی تو دو همین مشکلو داشتم

amirpers
30-11-2011, 11:42
امیر جان اگه شما هم مثل من دارید بدون کرک بازی می کنید هیچ مشکلی نباید داشته باشید! پچ رو دانلود و نصب کنید و برید تو بازی!
این باگ رو جدیداً یوبی برطرف کرده و دیگه کسی نمی تونه از اون راه بدون کرک بازی کنه ( یه راه جدیدتر اومده )، ولی اونایی که قبلا با اون روش بازی رو اجرا کردن هنوزم می تونن برن تو بازی..

نه من مشکلی ندارم.
فقط جهت اینکه اطلاع رسانی بشه و اینکه شاید یه نفر مثلا مجبور بشه ویندوزش رو عوض کنه و بعدش بخواد با کرک بازی کنه می خوام بدونم که سیو نسخه بدون کرک به نسخه با کرک می خوره یا نه.

p3inkiller
30-11-2011, 12:35
خب دوستان لینک مستقیم آپدیت ورژن 1.01 اسکیدرو برای حل مشکلات بازی برای دوستانی که با کرک بازی می کنند رو ezio29 عزیز زودتر از من مستقیم کرد که لینکش تو پست 192 گذاشته شده.

فقط چیزی که دوستان باید چک کنند اینه که آیا Save کسانی که بازی رو بدون کرک اجرا می کردند به این می خوره یا نه ؟

(پست اول آپدیت شد)

(پست اول آپدیت شد)

ممنون

نه من مشکلی ندارم.
فقط جهت اینکه اطلاع رسانی بشه و اینکه شاید یه نفر مثلا مجبور بشه ویندوزش رو عوض کنه و بعدش بخواد با کرک بازی کنه می خوام بدونم که سیو نسخه بدون کرک به نسخه با کرک می خوره یا نه.

جون هرکی که دوست دارید اینقدر گمراهمون نکنین.
1 کلام بگید :
1. این پچ برای نسخه های کرک شده هست یا نسخه های بدون کرک ؟
2. توی اجرای بازی با روش بدون کرک سیو ها باقی میمونه و میشه بعد پاک کردن بازی و نصب دوباره باز هم از سیو ها استفاده کرد یا نه؟ (بعنی سیو نمیپره ؟ )
3. کدوم نسخه از این پچ رو دانلود کنیم؟ نسخه ای که خود یوبی سافت توی سایت گذاشته با حجم 743.2 یا اینکه نسخهای که کاربر گرامی،ezio29 ، گذاشتن که با حجم 783.69 هست ؟

لطفاً کامل جواب بدید.

amirpers
30-11-2011, 14:50
جون هرکی که دوست دارید اینقدر گمراهمون نکنین.
1 کلام بگید :
1. این پچ برای نسخه های کرک شده هست یا نسخه های بدون کرک ؟
2. توی اجرای بازی با روش بدون کرک سیو ها باقی میمونه و میشه بعد پاک کردن بازی و نصب دوباره باز هم از سیو ها استفاده کرد یا نه؟ (بعنی سیو نمیپره ؟ )
3. کدوم نسخه از این پچ رو دانلود کنیم؟ نسخه ای که خود یوبی سافت توی سایت گذاشته با حجم 743.2 یا اینکه نسخهای که کاربر گرامی،ezio29 ، گذاشتن که با حجم 783.69 هست ؟

لطفاً کامل جواب بدید.

دوست عزیز
1) پچ رو خود یوبیسافت ارائه کرده و رو هر دو تا نسخه نصب میشه. البته من تست نکردم ببینم بعد از نصب پچ آیا باز هم بدون کرک کار می کنه یا نه.

2) شما از سیو ها یه کپی بگیر (بک آپ) تا حتی اگه هم پرید دوباره برش گردونی سرجاش. البته من تو پست قبلیم گفتم که نمی دونم سیو نسخه کرک نشده به نسخه کرک شده می خوره یانه که گفتم دوستان با سیوی که گذاشتم چک کنند.

3) هر دو پچ یکیه ولی چون نسخه اسکیدرو توش کرک هم داره حجمش بیشتره.

Arm1nak
30-11-2011, 16:12
بچه هــــــــا .... کی میتونه به من کمک کنه ... اگه کسی میتونه من آی دیمو براش پیام خصوصی میکنم ... کمکی که میخوام اینه که برا من اونقسمت PLAY نمیآد ... کار هایی هم که گفتین انجام دادم ولی نشد شاید هم درست انجام ندادم که نشده ...
خلاصه اگه کسی هست خوش حال میشم کمکم کنه !

sht1987
30-11-2011, 16:14
مشکل منم حل شد با نصب پچ جدید.فقط من کرک جدید اسکیدرو رو نریختم.می خواستم بدونم بعدن اواسط بازی مشکل پیش نیاد با نریختن کرک؟

NIMA 36
30-11-2011, 16:33
هنوزم موندم چجوری این پچ میتونه پچ رسمی یوبی سافت باشه؟؟
آخه تاریخ رسمی انتشار بازی 2 دسامبره.....

amirpers
30-11-2011, 16:48
مشکل منم حل شد با نصب پچ جدید.فقط من کرک جدید اسکیدرو رو نریختم.می خواستم بدونم بعدن اواسط بازی مشکل پیش نیاد با نریختن کرک؟

باید کرک جدید رو هم بریزی. با کرک اولیه مشکل داره باز هم ظاهرا.

Arm1nak
30-11-2011, 16:56
منو کمک کنین ... هرکاری گفتین کردم ولی بازم PLAY برای من میآد ............. ! روش های مختلفی که گفتین رو انجام دادم... شاید درست انجام ندادم میشه بیشتر توضیح بدین ؟

mohsen_11024
30-11-2011, 17:00
می تونید کرکشو جدا آپدیت کنید؟
من نسخه 94 مگیشو دانلود کردم کرک نداشت همراهش.

sht1987
30-11-2011, 17:06
باید کرک جدید رو هم بریزی. با کرک اولیه مشکل داره باز هم ظاهرا.

من اصلا از اول کرک نریختم.بدون کرک بازی می کنم.از روشی که خودتون قبلا گفتید.

mohsen_11024
30-11-2011, 17:18
از روشی که گفتن نمیشه بازی کرد.
من رفتم ولی cd key می خواد، کنسل می کنم بازم میاد صفحه login که میگه دوباره باید وارد بشم.
تیک آف لاینم زدم ولی نشد که نشد. تیکشو می زنم میگه باید 1 بار وارد شم.

werwolf86
30-11-2011, 18:38
این کرک جدید، درست کار میکنه.
من بازی رو نصب کردم. ولی اجرا نکردم. اول اون پچ 700 مگابایتی رو ریختم. بعد کرک جدید skidrow. بازی رو اجرا کردم؛ 10-20 ثانیه صفحه سیاه شد؛ بعد لوگوی یوبی سافت و ادامه ماجرا. توی تمام این مراحل هم آفلاین بودم. تیک force offline رو گذاشته بودم.
تا الان که 2% بازی رو رفتم، هیچ مشکلی وجود نداشته.

اما در مورد اینکه این پچ چیه؛ وقتی بازی رو آنلاین و بدون کرک اجرا کنین، شروع میکنه به آپدیت کردن؛ حدود 700 مگ. تصور من اینه که skidrow این پچ رو دانلود کرده و کرک کرده تا خیال همه راحت باشه.
اما در مورد اینکه تاریخ رسمی ارائه بازی 2دسامبر بوده اما الان با اینکه بازی زودتر اومده، پچ بازی در دسترس هست، هیچ نظر ندارم :)

دست اون دوستی که این پچ و کرکش رو آپ کرده بود، درد نکنه.

* سیستم عامل من : ویندوز 7 - 32 بیتی

Mammad Prince
30-11-2011, 18:38
سلام

من فردا می خواهم از اول بازی رو شروع کنم و هنوز هیچ کرک و سیو ی ندارم و بازی رو هم تازه فردا می خرم !

می خواستم بدونم کارهای زیر را انجام بدهم حله ؟! یا نه ؟!

1 . نصب بازی با setup اصلی

2 . نصب Ubisoft Game Luncher

3 . نصب پچ یوبی سافت و کپی کردن کرکی که همراه این پچ جدید اسکیدرو هست ....

حله ؟! یا نه ؟!

pirooz000
30-11-2011, 18:45
به DX11 بودنش ربطی نداره ! باید DX11 مخصوص هر بازی رو بگیری چون توی چند تا فایل معمولا با هم فرق دارند !
اگه بازی رو به صورت DVD خریدی ، حتما توی DVD هاش هست و اگر دانلود کردی ، DX به اضافه اسم بازی رو تو گوگل بزن و DX را نصب کن !
احتمال زیاد درست می شه !

پچ رسمی از طرف اسکیدرو هست نه یوبی !!!
چون بازی اصلی که در اون مرحله مشکل کرش نداشته !!

مشکل از کرک ناقص بازی بوده که گویا با این پچ حل شده است !

نچ .dx خودشم نصبیدم .اما ...هیچی به هیچی .

ezio29
30-11-2011, 19:00
یه چیزی به دوستان باید بگم
دوستان همگی میدونید که سیو نسخه کرک شده به کرک نشده نمیخوره
ولی به احتمال زیاد برعکس اینم هست
یعنی سیو نسخه کرک شده به نسخه کرک نشده هم نمیخوره
شما میتونید دو تا کار بکنید:
1-اگه با نسخه کرک نشده داری بازی میکنی هیچ ترسی نداشته باشید (البته اینم بگم که من نمیدونم دلیل یوبی از دادن این پچ چی بوده ولی یکی از دلایلش مطمئن همون مرحله ای هست که همه توش گیرن.پس ممکنه شما حتی با نسخه بدون کرک هم در اون مرحله به مشکل بر بخوری) و بازی رو ادامه بدید و اگه خواستید دوباره بازی کنید دیگه سیو هاتون از بین میره.چون این راه از کار افتاده و شما حتما باید بازی رو کرک کنید و بقیه مسائل...
2-همین الان تا زیاد بازی نکردید برید بازی رو آپدیت کنید و بعدشم با خیال راحت تا ته بازی رو برید
چون این آپدیت سیو های نسخه کرک شده رو از بین نمیبره و اون مرحله رو هم درست میکنه
حالا دیگه خود دانید
من به شخصه روش دوم رو پیشنهاد میکنم چون دردسرش خیلی کمه

titanium_zarin
30-11-2011, 19:12
سلام ...
من طبق مراحل پست اول که عکس گذاشته پیش رفتم ...
ولی اونجا که افلاین رو تیک میزنم هیچی نمیشه ...
چکار کنم ؟؟

MJ assassins creed
30-11-2011, 19:20
سلام.اگه این آپدیت و کرک جدید رو بگیریم و رو نسخه کرک شده نصب کنیم مشکل مرحله دزموند حل میشه؟

orkide2008
30-11-2011, 19:27
دوستان لینک مستقیم آماده شد
این آپلودسنترهایی که روشون آپ کردم جز بهترین ها هستن
پس خواهشا ایراد بیخود نگیرید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز دوستان هم میخوام که این لینک ها رو به پست اول اضافه کنن تا همه بتونن استفاده کنن

ایشالا هرچی از خدا بخوای بت بده دمت گرم:40::40:

ezio29
30-11-2011, 19:28
سلام.اگه این آپدیت و کرک جدید رو بگیریم و رو نسخه کرک شده نصب کنیم مشکل مرحله دزموند حل میشه؟

این پست رو نگاه کنید متوجه میشید:

NAZISM
30-11-2011, 19:51
درود
من این پیوند آپدیت تازه ای که یوبی سافت ارائه داده را گذاشتم برای دانلود, در روند کار بازی هیچ دشواری پیش نمیاد؟
نسخه ای که من دارم بعدها دستم اومد که بدون کرک بوده یعنی پس از نصب و یه آپدیت کوچولو و زدن گزینه آفلاین, بازی را انجام میدهم
هم اکنون اگر این آپدیت رو نصب کنم مشکلی پیش نمیاد؟
سپاس از یاری شما دوستان:11:

ezio29
30-11-2011, 19:59
درود
من این پیوند آپدیت تازه ای که یوبی سافت ارائه داده را گذاشتم برای دانلود, در روند کار بازی هیچ دشواری پیش نمیاد؟
نسخه ای که من دارم بعدها دستم اومد که بدون کرک بوده یعنی پس از نصب و یه آپدیت کوچولو و زدن گزینه آفلاین, بازی را انجام میدهم
هم اکنون اگر این آپدیت رو نصب کنم مشکلی پیش نمیاد؟
سپاس از یاری شما دوستان:11:

به اینجا مراجعه کنید:

این نکته که سیو کرک نشده با نسخه کرک شده میخوره هنوز نامعلومه
شما اگه میتونی یه تست بزن ببینم میشه یا نه
البته با مسئولیت خودتون

NAZISM
30-11-2011, 20:14
به اینجا مراجعه کنید:

این نکته که سیو کرک نشده با نسخه کرک شده میخوره هنوز نامعلومه
شما اگه میتونی یه تست بزن ببینم میشه یا نه
البته با مسئولیت خودتون

زیاد با سیو بازی مشکلی ندارم میتوانم دوباره از نو بروم پس از دانلود این پچ شما را آگاه خواهم کرد

3Dmajid
30-11-2011, 20:59
بچه ها من بازی رو نصب کردم ولی یه جوریه.
خیلی آروم کار میکنه.
اصلا روون نیست.
نمیشه بازی کرد.
با اینکه تنظیمات گرافیک رو خیلی بردم پایین هیچ تغییری نکرد.
فکر کنم دست کرکه.
کرکم اسکید رو و 170 مگابایته تقریبا.:41::41::41::41::41::41::41::41::41:: 41::41::41::41:

Gregar
30-11-2011, 21:23
بچه ها من تاپیک رو خوندم ولی جواب سوالم رو ندیدم

من همون اولا از روش بدون کرک بازی رو باز کردم ولی هنوز بازی رو شروع نکردم و گذاشتم واسه فردا .
میگم این پچ رسمی که خود یوبی داده اگه روی نسخه من یعنی بدون کرک (افلاین) نصب بشه جلوی بازی به صورت افلاین رو نمیگیره ؟ یعنی میتونم بازی رو بدون کرک شروع کنم ؟

Arm1nak
30-11-2011, 21:30
بروبکس من تازه واردم ولی اگه میشه کارمو راه بندازین ........... .
این آپدیتا و اینایی که باید بکنم تا وقتی تیکه OFFLINE رو میزنم PLAY بیاد رو میشه یه بار دیگه با هم بذارین .... فروم رو گشتم پیدا نشد ...
شرمنده و ممنون !

titanium_zarin
30-11-2011, 21:44
سلام ...
من طبق مراحل پست اول که عکس گذاشته پیش رفتم ...
ولی اونجا که افلاین رو تیک میزنم هیچی نمیشه ...
چکار کنم ؟؟

این سوال ما که جواب نداشت انگاری ...
میشه بگید این کرک 783 مگی رو دان کنم اونوقت باز هم مشکلات قبلی پابرجا هست ؟؟
یعنی مرحله ای باز نشه یا بپره بیرون ؟؟

ezio29
30-11-2011, 21:56
این سوال ما که جواب نداشت انگاری ...
میشه بگید این کرک 783 مگی رو دان کنم اونوقت باز هم مشکلات قبلی پابرجا هست ؟؟
یعنی مرحله ای باز نشه یا بپره بیرون ؟؟

برای هزارمین بار
این پست رو نگاه کنید متوجه ماجرا میشید:

فعلا تنها نکته مبهمش اینه که آیا سیو های کرک نشده رو کرک شده جواب میده یا نه؟
که دوستمون هم قرار یه چک بکنن و جوابشو بگن
همین

sht1987
30-11-2011, 21:56
بچه ها من تاپیک رو خوندم ولی جواب سوالم رو ندیدم

من همون اولا از روش بدون کرک بازی رو باز کردم ولی هنوز بازی رو شروع نکردم و گذاشتم واسه فردا .
میگم این پچ رسمی که خود یوبی داده اگه روی نسخه من یعنی بدون کرک (افلاین) نصب بشه جلوی بازی به صورت افلاین رو نمیگیره ؟ یعنی میتونم بازی رو بدون کرک شروع کنم ؟

جلوی بازیو نمیگیره و می تونید بازی کنید.من خودم قبل نصب این پچ وقتی وارد بازی میشد بعد از آرم یوبی:21: یه سری نوشته میومد و دیگه جلوتر نمی رفت ، بعد از نصب این پچ مشکلم حل شد و حالا دارم بدون کرک بازی می کنم.طبق گفته های قبلی دوستان بدون کرک احتمالا مشکلی پیش نمیاد.اگرم تو مرحله ای مشکلی پیش اومد دوباره از اول با کرک بازی می کنم.برای اینکه خیالتون راحت باشه بعد نصب پچ خود شرکت ، کرک اسکیدرو هم بریزید.

masoudtr
30-11-2011, 22:11
من این کرک را که 700 و خورده ای حجم داره دانلود کردم می یام این فایل
ac_revelations_1.01_eu
را نصب کنم این ارورر را میده
COULD NOT retrieve VERSION NUMBER.Installation will BE aborted
چاره چیه؟

titanium_zarin
30-11-2011, 22:54
برای هزارمین بار
این پست رو نگاه کنید متوجه ماجرا میشید:

فعلا تنها نکته مبهمش اینه که آیا سیو های کرک نشده رو کرک شده جواب میده یا نه؟
که دوستمون هم قرار یه چک بکنن و جوابشو بگن
همین

ممنون ...
اما سوال منو خوندید ؟؟
من واضح پرسیدم چون یه بار 200 مگ دان کردم بعد معلوم شد مشکل داره و هنوز کامل نیست ...
پس نیاز به هزاران بار گفتن نیست اقا !

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:53 PM ----------

در ضمن میشه بگید با نود32 چه جوری میتونم کاری کنم که یوبی سافت لانچر اپدیت نشه ؟؟

ezio29
30-11-2011, 23:07
ممنون ...
اما سوال منو خوندید ؟؟
من واضح پرسیدم چون یه بار 200 مگ دان کردم بعد معلوم شد مشکل داره و هنوز کامل نیست ...

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:53 PM ----------

در ضمن میشه بگید با نود32 چه جوری میتونم کاری کنم که یوبی سافت لانچر اپدیت نشه ؟؟

نه عزیز این یکی دیگه مشکلی نداره
برو دی ال کن و حالشو ببر
-----------------------------------------
چرا از فایروال ویندوز استفاده نمیکنی؟
خیلی راحت تره
باید بری تو قسمت ویندوز فایروال و از بالا سمت چپ گزینه .... Allowed Programs رو بزنی و برنامه مورد نظرت رو بهش بدی

p30worldapm
30-11-2011, 23:34
من بازی رو همین الآن نصب کردم ولی نمی دونم که کرک شده هست یا نه؟
توش کرک 164 مگی هست.
الآن این کرک رو کپی نکردم. می خوام ببینم که آیا اگر همین فایل 783.7 مگی رو دان کنم و نصب کنم و کرکش رو بریزم کافیه یا باید اون همه کاری که تو پست اول هست رو هم انجام بدم؟ یا کرک دیگری رو هم بریزم؟

amirpers
30-11-2011, 23:37
خب دوستان
من سیو خودم رو گذاشته بودم که یکی از گیمرهای عزیز چک کنه ببینه که سیو بازی کرک نشده رو کرک شده ورژن 1.01کار می کنه یانه اما متاسفانه دوستان یه مقدار کم لطفی کردن و چک نکردن.
خودم این کار رو کردم و نتیجه به سمع و نظرتون می رسه.

1) دوستانی که بدون کرک بازی می کنند :

این دوستان ترسی به خودشون راه ندند و اگه دوست دارند پچ رو نصب کنند و باز هم به بازی خودشون به راحتی ادامه بدند.

2)دوستانی که با کرک بازی می کنند و یا بدون کرک بازی می کردند و الان می خوان به جمع گیمرهای با کرک بپیوندند :

این دوستان هم توجه داشته باشند که سیوهای بازی با کرک (اولیه) در پوشه Orbit واقع در فولدر بازی وجود داره در حالی که سیوهای بازی کرک شده ورژن 1.01 و همچنین کرک نشده در C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher قرار داره.

پس دوستان اول یه بک آپ باید از سیوهاشون بگیرند.

خب ، اسکیدرو مراحل نصب بازی رو این جوری توضیح داده :

1) نصب بازی

2)نصب پچ 1.01

3)کپی کرک به فولدر بازی و replace کردن اون

4)اجرای بازی و ...
نکته : اسکیدرو تو توضیحات کرک 1.01 خودش اشاره نکرده که باید باز هم گزینه Offline رو علامت بزنید ولی باید این کار رو بکنید.

5)تایپ عبارت SKIDROW به عنوان یوزر و وارد کردن پسوورد دلخواه و علامت زدن Remember Me و لاگین کردن

6)زدن دکمه Play و اجرای بازی

اما دو نکنه این جا می مونه که من دومی رو تست کردم :

الف) اسکیدرو گفته با انجام مراحل بالا می تونید بازی رو با سیو قبلی خودتون (در صورتی که کرک شده و با کرک اولیه اسکیدرو بازی می کردید) ادامه بدید که درستی این ادعا رو من نمی دونم ، چون همونطور که اول مطلب اشاره کردم ، محل سیو ورژن 1 اسکیدرو با ورژن 1.01 اسکیدرو فرق داره.

ب) اگه قبلا بدون کرک بازی می کردید و پچ رو نصب کردید و کرک هم ریختید ، دیگه احتیاجی نیست که یوزر و پسوورد اسکیدرو رو وارد کنید . چون در این صورت باید بازی رو از اول برید. فقط کافیه بعد از کرک کردن ، باز هم با یوزر و پسوورد خودتون و در حالت آفلاین بازی کنید تا بتونید از سیو قبلی خودتون استفاده کنید.

امیدوارم مفید بوده باشه.

پست اول هم آپدیت میشه.

Gregar
30-11-2011, 23:43
جلوی بازیو نمیگیره و می تونید بازی کنید.من خودم قبل نصب این پچ وقتی وارد بازی میشد بعد از آرم یوبی:21: یه سری نوشته میومد و دیگه جلوتر نمی رفت ، بعد از نصب این پچ مشکلم حل شد و حالا دارم بدون کرک بازی می کنم.طبق گفته های قبلی دوستان بدون کرک احتمالا مشکلی پیش نمیاد.اگرم تو مرحله ای مشکلی پیش اومد دوباره از اول با کرک بازی می کنم.برای اینکه خیالتون راحت باشه بعد نصب پچ خود شرکت ، کرک اسکیدرو هم بریزید.

میگم اوضاع بازی ها چه باحال شده . بازی های کرکی دردسرشون از بدون کرکها کمتر شده .
نمونه اش همین AC و فیفا (کلا EA و اریجینش) . کم کم اینقدر علیه پی سی جبهه میگیرن که دیگه همه میرن سراغ کرک . گیمرهای خارجی رو عرض میکنم .

ممنون ...
اما سوال منو خوندید ؟؟

با نود 32 میشه جلوشو گرفت به شرطی که smart security باشه نه antivirus . واسه راهنماییش هم تو تاپیک خودش یه نگاه بکن . من خودم smart security دارم .

3Dmajid
30-11-2011, 23:47
شانسم شانسای قدیم :41:

چرا واسه من اینجوری کار میکنه ؟
کارت گرافیکم ATI 5770 XFX.
تا الان همه بازیا رو روی آخرین گرافیک بازی میکردم ولی این خیلی بد کار میکنه :41:
گرافیکش رو تا آخر اوردم پایین و با FRAPS تست کردم 12فریم اجرا میکنه اصلا نمیشه بازی کرد :41:
خیلی عجیبه ... گرافیکو تا تهش میبرم بالا فریم ریت بازی میشه 11تا ! :18:
یعنی کلا یه دونه فرق بین این دوتاس.
کرکم اسکید روعه.
آپدیت 800 مگابایتی هم دانلود کردم و ریختم هیچ تغییری نکرد.
کارت گرافیکمم که آپدیته :41:
پس چه مرگشه این :41:

Gregar
30-11-2011, 23:48
یه سوال : اپدیت 700 مگه ؟ :18: من فکر کردم این حجمش از کرکه که اینقدر زیاده . چی داره مگه که 700 مگه ؟ حالا جدی 700 مگه یا من اشتباه دارم دان میکنم .

3Dmajid
30-11-2011, 23:55
شانسم شانسای قدیم :41:

چرا واسه من اینجوری کار میکنه ؟
کارت گرافیکم ATI 5770 XFX.
تا الان همه بازیا رو روی آخرین گرافیک بازی میکردم ولی این خیلی بد کار میکنه :41:
گرافیکش رو تا آخر اوردم پایین و با FRAPS تست کردم 12فریم اجرا میکنه اصلا نمیشه بازی کرد :41:
خیلی عجیبه ... گرافیکو تا تهش میبرم بالا فریم ریت بازی میشه 11تا ! :18:
یعنی کلا یه دونه فرق بین این دوتاس.
کرکم اسکید روعه.
آپدیت 800 مگابایتی هم دانلود کردم و ریختم هیچ تغییری نکرد.
کارت گرافیکمم که آپدیته :41:
پس چه مرگشه این :41:

این رو توی readme پیدا کردم :41: :

* Low overall performance when playing the game on a system containing an AMD Phenom (I)
processor and an above average GPU (HD5770)

واقعا شانسم شانسای قدیم :41::45::37:
این همه گرافیک داریم دقیقا مدل کارت گرافیک منو نوشته ضعیف توش اجرا میشه :41:
خدارو شکر دست کرکه مزخرف skid row.
دیگه کسی براش کرک نداده ؟ :41:

sororsaharsahar
30-11-2011, 23:59
دوستان یه سوال
من بازی رو نصب می کنم و کرک رو هم اجرا می کنم موقع اجرای بازی لانچر باز میشه ولی موقعی که داره برای آپدیتها چک می کنه یه دفعه لانچر بسته میشه کسی میتونه کمکم کنه؟ ممنون میشم!

masoudtr
01-12-2011, 00:09
700 مگی را اگه نصب کنید این مشکلات را برطرف میکنه

- Fixed issue when in some situations smoke bombs didn't trigger properly
- Fixed issue with a Dares being displayed incorrectly
- Fixed various text overlaps caused by the localized representation of Keyboard buttons
- Multiple graphic improvements related to NVidia 3D vision (Added sky rendering options to game menu)
- Various small camera related fixes, like camera now follows a fresh respawned user if he spams the "Center Camera" action key
- Fixed some issues that sometimes occurred when switching between executables
- Eyefinity optimizations for superwide resolutions
- Various tweaks and fixes in Multiplayer related to Friends system
- Voice chat icon is now properly displayed when it's turned off
- Fixed problems with running game in offline mode

sororsaharsahar
01-12-2011, 00:13
این هم عکسی از مشکلی که برای لانچر پیش میاد:

ezio29
01-12-2011, 00:28
از دوستانی که آپدیت 780 مگی رو گرفتن
کسی میتونه از محتویات آپدیت یه عکس بگیره بذاره؟
ممنون میشم اگه بذارید

sht1987
01-12-2011, 00:40
از دوستانی که آپدیت 780 مگی رو گرفتن
کسی میتونه از محتویات آپدیت یه عکس بگیره بذاره؟
ممنون میشم اگه بذارید

منظورتون چیه؟یعنی از این؟

ezio29
01-12-2011, 00:43
منظورتون چیه؟یعنی از این؟

آقا ممنون که جواب دادی
فقط اگه میشه از اون فولدر اسکایدرو هم یه عکس به همراه سایز فایل ها بگیر
دمت خیلی گرم