PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - Batman: Arkham City

صفحه ها : 1 2 3 [4]

alex_pk
27-07-2013, 00:07
خوب من بالاخره تونستم بازیش کنم
خیلی جستجو کردم سایت هارو ،همه میگفتن مشکل از نسخه بازیه!در حالی که این نسخه من کامله و قبلا چندبار بازیش کردم
برای کسانی که مشکل مشابه من دارن:

بعد از اینکه کرک رو ریختید ، این فایل رو از دایرکتوری بازی پاک کنید:
gameservices

به همین راحتی.

EzioStrong
28-07-2013, 09:41
سلام.
کسی نمی خاد جواب ما رو بده....!!!:n28::n27::n14:

AlexMercer
31-07-2013, 21:22
دوستان این dlc بازی Harley quinn رو از کجا میشه دانلود کرد و نصب کرد و طرقه خاصی واسه نصب داره؟

sonixax
31-07-2013, 22:14
دوستان این dlc بازی Harley quinn رو از کجا میشه دانلود کرد و نصب کرد و طرقه خاصی واسه نصب داره؟

نسخه Goty رو بگیرید توش داره .

AlexMercer
31-07-2013, 22:31
نسخه Goty رو بگیرید توش داره .

خوب اولا مغازه ها نیاواردن! دوما من نسخه معمولیش رو دارم. بخوام نسخه ای دیگه دانلود کنم حداقل 5 روز طول میکشه!

sonixax
01-08-2013, 00:46
خوب اولا مغازه ها نیاواردن! دوما من نسخه معمولیش رو دارم. بخوام نسخه ای دیگه دانلود کنم حداقل 5 روز طول میکشه!

Goty خیلی وقته که هست (نزدیک یک سال) ! هر بازی معروفی یک نسخه Goty داره که توی اون نسخه تمام DLC های بازی رو جا دادند .

AlexMercer
01-08-2013, 00:48
Goty خیلی وقته که هست (نزدیک یک سال) ! هر بازی معروفی یک نسخه Goty داره که توی اون نسخه تمام DLC های بازی رو جا دادند .

بله دوست من من همه اینهارو میدونم. اما در ایران خودمون کسی از مغازه داران هزینه نکرده دوباره نسخه تکراری رو بیاره.

alex_pk
01-08-2013, 01:36
نصبش سخت نیست (یه سری پوشه است باید کپی کنی) ولی برای اجراش یه فنی باید بزنی...نمیدونم درست شده الان یا نه ولی اون زمان که من بازی کردم
وقتی بازی رو اجرا میکردی تو صفحه اصلی (همونجا که نوشته Story mode و...) این DLC نمیومد (یعنی بعد از نصب نشونش نمی داد)
باید یه لحظه ابتدا خود بازی اصلی رو اجرا کنید یه مقدار که رفتید جلو و بازی اولین سیو رو انجام داد از اون مرحله بیاید بیرون و برید تو صفحه اصلی ، اینبار DLC رو میبینید. (در این حین نباید بازی رو ببندید)

از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می تونی دانلودش کنی.
اینجا هم هست تست کردم لینک های مستقیمش سالمه: (اون ستاره بین mihan و download رو بردار)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا من خودم فردا میخوام این DLC رو نصبش کنم مشکلی داشتی تو تاپیک بگو بهت بگم.

poria77
06-08-2013, 14:34
سلام.من هم همون مرحله ای که جوکر بتمن رو باویلچرپرت میکنه وصفحه سیاه میشه مشکل دارم.چندتاکرک امتحان کردم جواب نداده.خواستم بگم اگه زحمتی نیست آخرین کرکی یاراه حلی روکه واسه حل این مشکل اومده روبرام بزارید.متشکر:n03:

alex_pk
06-08-2013, 15:02
سلام.من هم همون مرحله ای که جوکر بتمن رو باویلچرپرت میکنه وصفحه سیاه میشه مشکل دارم.چندتاکرک امتحان کردم جواب نداده.خواستم بگم اگه زحمتی نیست آخرین کرکی یاراه حلی روکه واسه حل این مشکل اومده روبرام بزارید.متشکر:n03:

برای اینکه مشکلت موقتی حل بشه وقتی داشتی به اونجا میرسیدی ، ALT+Tab بزن و این مسیر رو برو

پوشه MoviesStereo رو موقتا تغییر نام بده (مثلا MoviesStereo2 ) بعد دوباره به بازی برگرد.
وقتی این مرحله رو رد کردی دوباره اسم پوشه رو به حالت اول برگردون.

اینطوری اون صحنه ای که گیر میکنه دیگه نمیاد ولی یادت نره حتما دوباره پوشه رو به حالت اول برگردونی وگرنه فیلم های بازی رو نمیتونی ببینی.

poria77
06-08-2013, 15:46
برای اینکه مشکلت موقتی حل بشه وقتی داشتی به اونجا میرسیدی ، ALT+Tab بزن و این مسیر رو برو

پوشه MoviesStereo رو موقتا تغییر نام بده (مثلا MoviesStereo2 ) بعد دوباره به بازی برگرد.
وقتی این مرحله رو رد کردی دوباره اسم پوشه رو به حالت اول برگردون.

اینطوری اون صحنه ای که گیر میکنه دیگه نمیاد ولی یادت نره حتما دوباره پوشه رو به حالت اول برگردونی وگرنه فیلم های بازی رو نمیتونی ببینی.
خیلی خیلی ممنون .درست شد

AMNA
17-08-2013, 16:16
درود دوستان در بازیه بتمن به اون مرحله رسیدم که بتمن لباسشو میپوشه بعد یه تی وی مانند تو دستش میگیره که بایدطول و عرض بهش بدی که به اصطلاح با یه جایی ارطباط بر قرار کنه.اگه کسی بازریوئ انجام داده بگه چه طولو عرضیو بهش بدم؟ ممنون

AlexMercer
17-08-2013, 16:33
درود دوستان در بازیه بتمن به اون مرحله رسیدم که بتمن لباسشو میپوشه بعد یه تی وی مانند تو دستش میگیره که بایدطول و عرض بهش بدی که به اصطلاح با یه جایی ارطباط بر قرار کنه.اگه کسی بازریوئ انجام داده بگه چه طولو عرضیو بهش بدم؟ ممنون

یک دایره میبینی برو روهمون

AMNA
18-08-2013, 08:39
یک دایره میبینی برو روهمون

درسته دایره هست دو تا هم فکر کنم هست بزرگ و کوچیک ولی هر چیم میرم روشون هیچ اتفاقی نمیوفته

alex_pk
18-08-2013, 11:42
درسته دایره هست دو تا هم فکر کنم هست بزرگ و کوچیک ولی هر چیم میرم روشون هیچ اتفاقی نمیوفته

سوالت رو باید اینجا بپرسی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونجایی که گیر کردی اگر اینجاست:

همانطور که میبینی تو هر عکس 1 نقطه سبز هست باید بری روش و صداشون رو گوش بدی.
بعدش میری روی نقطه نارنجی (گوشه بالا سمت راست) کلیک رو نگه میداری تا Decode کنه
اینطوری یه فرکانس جدید میگیری (از سمت پلیس) که میتونی صداشون رو بشنوی
متوجه میشی که هارلی دنت ( Two Face ) کت وومن رو تو Solomon Wayne Courthouse گرفتار کرده.
حالا آبجکت جدید بهت میده.
(این فرکانس رو همونجا که از رو صندلی افتادی و طرف اومد بزنتت و تو زدیش و یه چیزی از تو بیسیم برداشتی پیدا کردی )

MRH2012
05-09-2013, 19:12
سلام
من تو بازی بعد از بیرون اومدن از دنیای جادویی (13٪) تو Chamber of demon وقتی میخوام بیام وارد سالن بشم تو راه پله گیر میکنه.(مثل اینکه یه دیوار نامرئی جلوم باشه)
تو صفحه های قبلی رفتم گشتم پیدا نکردم. باید چکار کنم؟
کرک ها و آپدیت هم امتحان کردم جواب نداد... حتی رفتم دوباره بازی رو خریدم.
لطفا کمکم کنید...:n03::n03::n03::n03::n03:

Malware
05-09-2013, 19:44
سلام
من تو بازی بعد از بیرون اومدن از دنیای جادویی (13٪) تو Chamber of demon وقتی میخوام بیام وارد سالن بشم تو راه پله گیر میکنه.(مثل اینکه یه دیوار نامرئی جلوم باشه)
تو صفحه های قبلی رفتم گشتم پیدا نکردم. باید چکار کنم؟
کرک ها و آپدیت هم امتحان کردم جواب نداد... حتی رفتم دوباره بازی رو خریدم.
لطفا کمکم کنید...:n03::n03::n03::n03::n03:
معمولا اینجور مشکلات به دلیل باگ هایی هستن که در بازی وجود دارن و با اپدیت کردن باید حل شن.

EzioStrong
07-09-2013, 05:46
سلام دوستان.
من این بازی رو نصب کردم ولی با ارور Net Framework مواجه شدم همین نرم افزار رو هم نصب کردم ولی فایده ای نداشت عکش رو هم میزارم تا ببینید (تمام نرم افزار های جانبی با آخرین آپدیتشون نصبه) :

اینم متن پایینش :
See the end of this message for details on invoking
just-in-time (JIT) debugging instead of this dialog box.

************** Exception Text **************
System.IO.FileNotFoundException: Could not load file or assembly 'BmLauncherUtils, Version=1.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=null' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified.
File name: 'BmLauncherUtils, Version=1.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=null'
at BmLauncher.Form1.Initialise()
at BmLauncher.Form1.OnLoad(Object sender, EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Form.OnLoad(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Form.OnCreateControl()
at System.Windows.Forms.Control.CreateControl(Boolean fIgnoreVisible)
at System.Windows.Forms.Control.CreateControl()
at System.Windows.Forms.Control.WmShowWindow(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.ScrollableControl.WndProc(Mes sage& m)
at System.Windows.Forms.ContainerControl.WndProc(Mess age& m)
at System.Windows.Forms.Form.WmShowWindow(Message& m)
at System.Windows.Forms.Form.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.O nMessage(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.W ndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

WRN: Assembly binding logging is turned OFF.
To enable assembly bind failure logging, set the registry value [HKLM\Software\Microsoft\Fusion!EnableLog] (DWORD) to 1.
Note: There is some performance penalty associated with assembly bind failure logging.
To turn this feature off, remove the registry value [HKLM\Software\Microsoft\Fusion!EnableLog].

************** Loaded Assemblies **************
mscorlib
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.6407 (Win8RTMGDR.050727-6400)
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.NET/Framework/v2.0.50727/mscorlib.dll
----------------------------------------
BmLauncher
Assembly Version: 1.0.0.0
Win32 Version: 1.0.0.0
CodeBase: file:///C:/Users/amirkhan/Desktop/BATMAN%20-%20ARKHAM%20CITY.exe
System.Windows.Forms
Win32 Version: 2.0.50727.6402 (Win8RTMGDR.050727-6400)
CodeBase: file:///C:/Windows/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Windows.Forms.dll
System
Win32 Version: 2.0.50727.6401 (Win8RTMGDR.050727-6400)
CodeBase: file:///C:/Windows/assembly/GAC_MSIL/System/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.dll
System.Drawing
Win32 Version: 2.0.50727.6401 (Win8RTMGDR.050727-6400)
CodeBase: file:///C:/Windows/assembly/GAC_MSIL/System.Drawing/2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Drawing.dll
System.Management
Win32 Version: 2.0.50727.6387 (Win8RTM.050727-6300)
CodeBase: file:///C:/Windows/assembly/GAC_MSIL/System.Management/2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Management.dll

************** JIT Debugging **************
To enable just-in-time (JIT) debugging, the .config file for this
application or computer (machine.config) must have the
jitDebugging value set in the system.windows.forms section.
The application must also be compiled with debugging
enabled.

For example:

<configuration>
<system.windows.forms jitDebugging="true" />
</configuration>

When JIT debugging is enabled, any unhandled exception
will be sent to the JIT debugger registered on the computer
rather than be handled by this dialog box.

sh79
07-09-2013, 13:08
سلام.من بازی رو نصب کردم.موقع اجرای بازی همین صفحه ویندوز LIVE میومد.CLOSE PROGRAM میشد.بیخیالش شدم خواستم پاک کنم.ولی موقع پاک کردن این ارور رو میده.بعد که OK میکنم.ROLLBACK میکنه.مشکل از چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
:n14:

MRH2012
07-09-2013, 17:58
آپدیت FiGHTCLUB 1.01 رو هم گرفتم و نصب کردم، بازم کار نداد.:n30:
تنضیمات گرافیکی بازی رو هم تا آخر آوردم پایین، بازم نشد.:n30:
خودم و چندتا از رفیقام هم این مشکل رو داریم ولی بعضی از رفیقام همین نسخه رو بدن آپدیت نصب کردند این باگ رو نداشتند.:n30:

اینم عکساش:
اینجا پس از بیرون اومدن ازدنیای جادویی Ras Algur:

بعدش توی راهرو زیرزمینی Chamber of the demon:

اینجاهم همون جاییه که میگم یه دیوار نامرییه، که الآنم دارم میدوم و از اونجا رد نمیشم:

اینجاهم سلاح کنترلی رو به سمت بیرون (همون دیوار نامریی) پرتاب کردم که بهتر ببینید:

حالت Detective Mode هم رفتم و حتی کلید F رو هم میزنم و کار نمیکنه:

حالا باید چکار کنم؟:n28:
من بیشتر از بیست هزار تومن خرج این بازی کردمو بازم نشده(خرید مجدد بازی،دانلود آپدیت هاو کرکهاش).
فقط مشکل منم نیست.:n14:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

kratosnajafi
04-10-2013, 10:39
دوستان من تو مبارزه با فریز وقتی میخوام اخرین ضربه رو بش بزنم یه دفعه بازی هنگ میکنه و program stoped میده نسخه بلکباکس هست لظفا راهنمایی کنید

SA.JJ.AD
28-10-2013, 22:40
دوستان من تو مبارزه با فریز وقتی میخوام اخرین ضربه رو بش بزنم یه دفعه بازی هنگ میکنه و program stoped میده نسخه بلکباکس هست لظفا راهنمایی کنید

منم دقیقا این مشکلو داشتمو دارم ... کسی از دوستان اطلاعی نداره چجور باید این قسمتو رد کرد ؟!
+
برخلاف دوستمون نسخه ی من (GOTY) هستش + اپدیت Update 1.01 هم نصب و تا اینجا هیچگونه باگی چیزی نداشت ..
+

wolfomid
17-12-2013, 14:42
سلام
من بازی رو نصب کردم نسخه goty، اول خوب اجرا میشه ولی بعد از خاموش و روشن کردن کامپیوتر، دیگه اجرا نمیشه و stop working میده، مشکل سخت افزاری ندارم، چیکار کنم؟

wolfomid
21-12-2013, 11:56
سلام
من بازی رو نصب کردم نسخه goty، اول خوب اجرا میشه ولی بعد از خاموش و روشن کردن کامپیوتر، دیگه اجرا نمیشه و stop working میده، مشکل سخت افزاری ندارم، چیکار کنم؟
کسی نیست جواب منو بده؟

mehdy.z
24-12-2013, 01:58
کسی نیست جواب منو بده؟
این مشکل در بیشتر اوقات به بد افزار در سیستم برمیگرده!!
میگم توی بازی یا نرم افزار دیگه ای چنین مشکلی نداری؟؟

wolfomid
24-12-2013, 13:58
این مشکل در بیشتر اوقات به بد افزار در سیستم برمیگرده!!
میگم توی بازی یا نرم افزار دیگه ای چنین مشکلی نداری؟؟
نه توی هیچ بازی این مشکل نیست
حتی batman arkham origins رو هم تموم کردم توی 2 هفته و هیچ مشکلی نبود

mehdy.z
24-12-2013, 20:24
نه توی هیچ بازی این مشکل نیست
حتی batman arkham origins رو هم تموم کردم توی 2 هفته و هیچ مشکلی نبود
بازم بهت توصیه میکنم آنتی ویروست رو آپدیت و سیستم رو یه چک کلی بکنی....خودم من نمونه این مشکل رو داشتم!
یه نوع ویروس هست که خودش رو به فایلهای اجرایی میچسبونه و بعد هر بار اجرا اونها رو کلا از کار میندازه!!!

wolfomid
15-02-2014, 23:32
با سلام
من بازی گفته شده رو نصب کردم (روی لپ تاپ) هیچ مشکلی نداره فقط وقتی از بازی میام بیرون و میخوام دوباره برم توی بازی، بازی اصلا save نشده،
با گشت و گذار توی نت فهمیدم ک باید با زدن کلید home، توی بازی باید اکانت آفلاین game for windows live بسازم، ولی متایفانه هر چی دکمه home رو میزنم هیچی نمیاد!!
در حالی ک توی بازی Batman Arkham Asylum با زدن دکمه home، برنامه game for windows live باز میشه و اکانت آفلاین رو ساختم ولی توی City هیچ اتفاقی نمیفته و چیزی نمیاد
مشکل کجاست؟
لپ تاپ Asus N55SF
ویندوز سون 64 بیتی
game for windows live هم نصبه
ممنون میشم کمک کنید

شیطان مست
27-02-2014, 03:14
سلام من تو مرحله زیر گیر کردم نمیدونم چکار کنم قبل اینکه بیام اینجا یک در بود که با پرتاب دیسک در نیمه باز شد و من از زیرش رد شدم بعد رفتم تو سلول نقابداره رو کشتم الانم که اینجام و به هیج وجه در باز نمیشه

MUSK£T££R
27-02-2014, 03:44
سلام من تو مرحله زیر گیر کردم نمیدونم چکار کنم قبل اینکه بیام اینجا یک در بود که با پرتاب دیسک در نیمه باز شد و من از زیرش رد شدم بعد رفتم تو سلول نقابداره رو کشتم الانم که اینجام و به هیج وجه در باز نمیشه
تند تند بترنگ بزنین ..!

شیطان مست
27-02-2014, 14:33
تند تند بترنگ بزنین ..!
بترنگ چیه؟به چی بزنم؟

MUSK£T££R
27-02-2014, 15:47
همون بومرنگ فرقش اینه که این مخصوص بتمنه ...!
یه چیزایین که بتمن پرت میکنه میگم با کیبورد بازی نکردم از دوستان بپرس کلیدش چیه ..!

Altairezio
29-06-2014, 18:22
دوستان وقتی بازی رو نصب میکنم همچین پیامی میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

============================
این مشکل حل شد الان این چیه دیگه....

h.sia
20-07-2014, 16:09
سلام من بازی رو نصب کردم اول ارور slidrow.dll داد بعد که این فایلو کپی کردم این ارورو میده

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

ali-u
21-07-2014, 09:39
سلام من بازی رو نصب کردم اول ارور slidrow.dll داد بعد که این فایلو کپی کردم این ارورو میده

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

fix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موقع کپی . انتی ویروس رو غیرفعال کن

Terova
19-09-2014, 22:11
من تو نصب این بازی همون اولش مشکل دارم
یک فایل تقریبا 7 گیگ از بازی گرفتم که وقتی میخوام از حالت زیپ خارجش بکنم تقریبا 1.9 گیگ که میره جلو یک هو جهش میکنه روی 3.5 گیگ و باقیش رو از زیپ خارج میکنه یعنی dvd 1 رو نصفه از زیپ خارج میکنه ولی dvd2 گویا کامل هست

ali-u
19-09-2014, 23:10
من تو نصب این بازی همون اولش مشکل دارم
یک فایل تقریبا 7 گیگ از بازی گرفتم که وقتی میخوام از حالت زیپ خارجش بکنم تقریبا 1.9 گیگ که میره جلو یک هو جهش میکنه روی 3.5 گیگ و باقیش رو از زیپ خارج میکنه یعنی dvd 1 رو نصفه از زیپ خارج میکنه ولی dvd2 گویا کامل هست

احتمالا یکی از پارت ها مشکل داره
همه پارت ها رو تو هارد کپی کن بعد
با برنامه win rar اکسترکت کن
ببین تو کدوم پارت خطا میده !

boo3baran
12-07-2015, 15:19
راهی برای حل مشکل سیو پیدا نشد؟
ویندوز 7. هر کرکی رو امتحان کردم. gfwlive رو نصب کردم. توی بازی home میزنم هیچی نمیشه
یه کرک دانلود کردم سیو میشد خودش. تا یه جایی رفتم از بازی درومد دیگه همش ارور میداد که دی وی دی اورجینال میخواد
کرک های دیگه هم یا سیو نمیشه یا اجرا نمیشه
چکار کنم حالا. کسی کرک سالم نداره آپلود کنه؟
:n27:

donts
15-08-2015, 22:38
سلام دوستان :n18:
برا من هم این ارور رو میده....
هر کاری که میکنم هیچ تغییری حاصل نمیشه...directx های مختلفی رو نصب کردم...ولی بازهم حل نشد.... :n28::n28::n28::n28:
کسی راه حلی داره؟؟؟؟؟
ممنون.

ahmad rezaa
07-09-2015, 14:44
سلام
یه شخصی داخل بازی لباس فضایی پوشیده به 5 شکل مختلف باید بهش ضربه بزنی وقتی میکشمش از بازی میپره بیرون کسی میدونه مشکل چیه؟
نسخه بلک باکسو دارم لطفا کمک کنید :n28:

ahmad rezaa
07-09-2015, 14:46
راهی برای حل مشکل سیو پیدا نشد؟
ویندوز 7. هر کرکی رو امتحان کردم. gfwlive رو نصب کردم. توی بازی home میزنم هیچی نمیشه
یه کرک دانلود کردم سیو میشد خودش. تا یه جایی رفتم از بازی درومد دیگه همش ارور میداد که دی وی دی اورجینال میخواد
کرک های دیگه هم یا سیو نمیشه یا اجرا نمیشه
چکار کنم حالا. کسی کرک سالم نداره آپلود کنه؟
:n27:
شما همون اول بازی new account بزن بعدش اون گزینه آبیه رو بزن فکر کنم local aria یا همچین چیزی بود
نوار پیمایش گوشه رو بالا پایین کن تا گزینه رو بزنی بعدش اکانتت رو ساختی برو داخل بازی

Mamahy
20-03-2017, 20:07
سلام بچه ها من یه مشکلی دارم
تو 49 درصد داستانی هستم
وقتی با مستر فریز mr.freeze میجنگم وقتی اخرین بار ضربه نهایی رو میزنم از بازی میپره بیرون
Stoping working میده
بعد fetal errorمیده و دیگه نمیره قسمت بعدی.
لطفا کمکم کنید

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk