PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرعت دانلود شبانه شاتل در بهترین حالت از 3 kb فراتر نمی رود

free4ever_e
22-11-2011, 17:54
man in matno 2 hafte pish baraye site shatel neveshtam

مدتی است که سرعت دانلود شبانه من در بهترین حالت از 3 kb فراتر نمی رود
فکر می کنم حدودا 20 روزی هست که این رویه ادامه دارد
این محدودیت درست بعد از اخرین تمدید دوره من اعمال شده ، اگر من از این رویه مطلع بودم قطعا حاضر به ادامه تمدید نمی شدم
با مراجعه به شعبه مرکزی به من توضیح داده شد که این رویه به دلیل فزونی سقف دانلود در ماه به صورت برنامه ریزی شده و توسط برنامه اعمال و تا زمان نا‌معلومی به دلیل عدم اطلاع رسانی و به صورت تعمدی ادامه دارد
در این رابطه لازم است چند نکته را متذکر بشوم
با توجه با این مورد که من 3 سالی هست که مشترک شرکت شما می باشم قبلا با همچین رویه ای رو به رو نشده بودم
این طوری که به من توضیح داده شده است مشتریکین کم مصرف خطشون با هم به اشتراک گذاشته شده و مشترکین پر مصرف خطشون با هم ، نتیجتا اینگونه خواهد شد که مشترکین پر مصرف عملا دانلودی نخواهند داشت همچنین مشترکین کم مصرف یا بدون مصرف هم که طبعا از قبل دانلودی نداشته اند در حالت کلی اینگونه خواهد شد که مصرف در حد صفر خواهد شد
اگر حقیقتا بر اساس ادعای شما که این رویه برای حمایت از مصرف کننده کم مصرف اعمال شده و قطعا با توضیحاتی که دادم در تعارض است باید این رویه متفاوت تر اجرا می شد
میانگین مصرف من در یک سال برای هر ماه کمتر از 5 G می باشد فکر می کنم منطقا باید این برنامه ریزی بر اساس میانگین سال یا دوره باشد نه بر اساس یک ماه (مهرماه بنا بر ضرورت من 15 G دانلود داشته ام)
به من گفته شده که این رویه از همان ابتدا اجرا می شده ،ولی این حرف به نظرم فقط در حد حرف بود چون یکی از کسانی که خوده بنده سال گذشته با شرکت معرف کردم در تابستان سال گذشته 65 G دانلود شبانه با سرویس ای مشابه من داشته است
من حدود 3 سال است که از شرکت شما سرویس می گیرم و با توجه به اینکه اشنایی کاملی با نوع خدمات شرکت شما و شرکت های مشابه شما داشته ام حدود 20 نفری را فقط خودم معرفی کردم
به نظرم این موضوع رو شما در نظر نگرفته اید که شما هر چقدر هم تبلیغ کرده باشید در نهایت فرد از من مشترک به قول شما پر مصرف درباره خدمات شما سوال می کند و من نوعی هستم که فرد را مجاب یا دلسرد می کنم
همچنین به نظر می رسد این رویه می بایست اطلاع رسانی می شد نه اینکه به دلیل اشغالی خطوط تلفن مجبور به مراجعه حضوری در نماینده مرکزی بشوم هر چند به نظر می رسد عدم اطلاع رسانی این موضوع همسو با منافع شرکت نبوده و در تعارض اشکار با شعار مشتری مداری و پاسخگویی شرکت شاتل می باشد
به نظرم این رویه با بازاریابی طولانی مدت تضاد کاملا مشهودی دارد
موارد گفته شده در بالا را من به سرپرست خدمات مشترکین مشهد اعلام کردم که ایشون با توجه به تضاد های مشهود اعلام شده جوابی نداشت و نهایتا به من اعلام کرد که با تهران تماس بگیرم
در نهایت مایلم بدونم تا چه زمانی این رویه ادامه دارد
لطفا در جواب دادن صریح باشید جواب هایی که نمایینده مشهد به من دادن رو تکرار نکنید چون تمدید دوره بعدی من وا بسته به جواب شماست

in ham javabiye copy paste shodeye sherkate shatel
مشترک گرامی با سلام
احتراما به اطلاع میرساندخط شما بررسی شد و مشکل شما پیگیری می شود ، ولی در مورد سرعت شبانه ، با توجه به اینکه سرویس شما share میباشد و در ساعت 1 تا 8 بامداد ترافیک رایگان است، و با توجه به اینکه ساعات رایگان تمامی سرویس دهندگان از جمله مخابرات در ساعات شب می باشد،بنابراین این ساعات اوج مصرف اینترنت می باشد و نوسان و افت سرعت در این ساعات امری طبیعی می باشد.به همین دلیل اولیت مصرف پهنای باند با مشترکینی! می باشد که سرویس شبانه رایگان ندارد و مشترکینی که مشغول استفاده عادی از اینترنت هستند. با توجه با این نکته در صورتی که مصرف ترافیک خود را در ساعات رایگان مدریت کنید هیچ گاه سرویس شما با افراد پر مصرف به اشتراک گذاشته نمی شود.
شما می توانید در صورت وجود مشکل با یکی از 5 روش زیر با ما در ارتباط باشید :
1. شماره تلفن 2018-0511 داخلی 2 با کارشناسان پشتیبانی فنی صحبت فرموده و سوالات و مشکلات خود را مطرح بفرمایید.
2.در سایت "My.Shatel.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" بعد از Login کردن در قسمت "گزارش مشکلات" مورد خود را توضیح دهید ، در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.
3.به آدرس CS@mashhad.shatel.ir (CS@mashhad.shatel.ir) ایمیل ارسال کنید (با ذکر مشکل ، مشخصات و شناسه کاربری خود) تا در کمترین زمان ممکن همکاران ما پاسخ گوی شما باشند.
4.با مراجعه به "سایت شاتل" و"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" مطالعه داکیومنت های قرار داده شده در این قسمت مشکلات خود را بدون نیاز به تماس تلفنی حل بفرمایید.
5.با دانلود برنامه "سیستم هوشمند پشتیبانی شاتل " بدون نیاز به تماس تلفنی و در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات سرویس اینترنت خود را برطرف بفرمایید.
با تشکر

بامزی
23-11-2011, 22:21
مال من دیشت 5 کیلوبت بود پس مال من از مال تو خیییییییییییییییییییییلی بهتره :31:

mhv_kntu
24-11-2011, 18:33
مدتی است یعنی چی ؟

همیشه شاتل اینجوری بوده . اگه بفهمه شما اهل دانلود تو شب هستی سریعا سرعت شبانت رو می کنه حداکثر5 کیلوبایت.

تو باش دیگه دانلود نکنی :31:

majid322
24-11-2011, 18:36
شاتل مضخرفترین شرکتیه که تو تمام طول عمرم دیدم..
یه دزد واقعیه محدودیتهای خیلی عجیبی اعمال میکنه
چند روز پیش توی همین انجمن یه نفر شاکی بود که سرویس نامحدودش بعده چند روز قطع شده بعد از تماس با پشتیبانی و
پیگیری موضوع اپراتور گفته که ما به نامحدود هم اجازه نمیدم هر چه قدر خواست دانلود کنه :18::18:

خلاصه بکشید بیرون از شاتل اشغال به تمام معناست.

mammadkhata
22-01-2012, 12:01
من یه شب به سرویس شبانه شاتل زنگ زدم از سرعت های شبانه گلگی کنم طرف خیلی با بی احترامی با من صحبت کرد. گفتم با سرعت 4 کیلو بایت بر ثانیه دانلود می کنم گفت همونم زیادته حقته که با سرعت 1 کیلو دانلود کنی
واقعا متاسفم واسه خودم هم باید پول بدیم هم باید حرف بشنویم

urcu
22-01-2012, 12:05
شاتل خیلی مضخرفه:2:

SAMCRO
22-01-2012, 12:10
مربوط به این طرح Fair Usage Policy یا یه چیز تو این مایه هاشون نمی شه ؟

Farhad 8904
22-01-2012, 12:22
از همون اول که من از شاتل سرویس گرفتم سرعت دانلود شبانم بین 60 تا 70 بود!!:20:

hamed_1989
22-01-2012, 12:27
منم فردا میرم سرویس آرت 5 ام رو فسخ میکنم و بقیه پولم رو پس میگیرم.

قضیه هم این هست که من هر ماه از ترافیک حد مجاز خودم نهایت 70 درصدش رو دانلود میکردم و 30 درصدش هم بی استفاده میموند و ترافیک رایگان هم حدود 20 گیگ ماهی دانلود داشتم. ولی از 25ام ماه قبل سرویس من رو محدود کردن و الان سرعتم روزانه حدود 16 و شبانه 6 هست با این تفاسیر که سرویس من آرت 5 هست و هیچ وقت هم تمام ترافیکم رو استفاده نکردم .

باهاشون هم صحبت کردم میگن شما نباید بیشتر از 50 درصد ترافیک خودتون توی پنل کاربری رو مصرف کنید و الان هم باید حداقل 1 ماه استفاده نکنید تا سرویستون شاید درست بشه.!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی جالبه ماهی 65 تومن بدم بعد با 16 دانلود کنم واقعا این شرکت خیلی دزد هست ، دیروز هم پشت تلفن خیلی بد برخورد کردن.
منم از دوره بعد تمدید نمیکنم خیلی پورو هستن.
با ابن روش فقط مشتری شون رو از دست میدن.

ممنون

abi2056
22-01-2012, 12:55
شاتل يكي از بدترين شركتهايي كه منم داشتم سرويس در روزش عالي ولي در شب افتضاح افتضاح افتضاح اما دوستان اينو بدونيد كه بيشتر شركتها در ايران همين وضعيت رو دارند همه به تمام معنا دزد دزد دزد تشريف دارند واقعا متاسفم كه تو اين كشور با اين جور ادمها سرو كار دايم حيف ادم كه به اينها بگيم.

mammadkhata
19-02-2012, 19:51
دانلود هایی که شبانه صورت میگیره رایگان نیست یعنی پس از مدتی شبانه کلا قطع میشه. من دنبال روشی هستم که بتونم از دانلود شبانه دوستای دیگم که شاتل دارن استفاده کنم کسی می تونه راهنماییم کنه چطور میشه اینکارو کرد؟

pmnnmp
08-05-2012, 21:36
شبانه شاتل واقعا افتضاحه،
3،4 شب دانلود کردم، الان سرعتم رو کردن 5 کیلو بایت!!!!!!
(صد رحمت به دیال آپ)

Life24
08-05-2012, 21:40
اصلا بحث شاتل نیست
بحث کلیه شرکت ها هست
سرویس شبانه رایگان دارند. من برخی اوقات شب نیاز به سرعت دانلود بالاتر همانند روز دارم.
اما میگن نمیشه و رایگان هست و سرعت میاد پائین (کل شرکت ها همین طوری هستند)
یعنی من گفتم من شبانه نمیخوام و از محدودیت حجم من کم کنید و بزارید من دانلود کنم مثل روز و کار دارم برخی اوقات
گفتند نمیشه !!!!!!

Meysam Raz
22-05-2012, 13:51
جالب بود .