PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Detect هاي متوالي

IVAN
25-06-2006, 19:21
سلام دوستان
من internet security كاسپر رو نصب كردم.وارد يه سايتي شدم كه توش خيلي تابلو نوشته بود كامپيوتر شما هك شده :sad: و فقط فايروال اين دو مورد رو نشون ميده:
Intrusion.Win.Trojan.Agent.activity
Intrusion.Win.MSSQL.worm.Helkern

كه پشت سر هم از دو اي پي جداگانه به سيستم حمله ميكنن.درايو سي رو كلا چك كردم.ويروسهاشو هم پاك كردم ولي بازم وقتي اينترنت اكسپلورر رو باز ميكنم دوباره به ادرس همون سايت كه هكمون كرد ميره:
اين ادرسش :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولي يه دفعه نرينها.حالا مشكل ديگه ي من اينه كه دايال اپ نيستمو از دي اس ال استفاده ميكنم و اي پي من ثابته .من چيكار كنم.

nightmare
25-06-2006, 19:39
من رفتم تو سایتش فقط زده سیستم شما ضعیف و احتمال نفوذ هست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هیچ اتفاقی هم نیفتاده ، اینترنت اکسپلورر هم عوض نشد. این اطلاعاتم که تو عکس میبینی هر سایتی که Whois میکنه می تونه بده. در ضمن بعضی سایت ها مثل این کاربرا رو فریب میدن و از اونا می خوان تا نرم افزار امنیتی سایتشون رو نصب کنن ولی سیستم کاربرا رو از این طریق ویروسی می کنن.
آیا سایت دیگه یی رفتی یا چیزی دانلود کردی؟ راستی با چه مرورگری رفتی؟ اگه اینترنت اکسپلورر بوده احتمال داره هک شده باشی ولی من با موزیلا رفتم مشکلی نبود.

IVAN
25-06-2006, 21:41
مال من هم همين صفحه مياد ولي موقع باز كردن مرورگر اينترنت اكسپلورر و به طور اوتوماتيك

Devil Lord
25-06-2006, 21:52
من رفتم هیچ مشکلی هم پیش نیومد من به شما پیشنهاد میکنم کسپراسکای رو حذف و به جاش یک NOD32 2.5 و Agnetium Outpost Personal Pro رو نصب کن شما از هر برنامه سکوریتی که بگی من امتحان کردم از انواع ZoneAlarm ها و نورتون ها و مکافی ها و کسپراسکای و سوفوس و .... ولی بهترین کارایی رو ایندوتا با هم دارن پس این دوتا رو نصب کن تا سیستمت ایمن بشه توپ قول میدم اگر هر دوتا شون رو آپدیت نگه داری هیچ وقت مشکل امنیتی پیدا نکنی (البته اگر تنظیماتشون رو درست انجام بدی)

Devil Lord
25-06-2006, 21:53
راستی سرعت رو هم هیچ کدومشون پایین نمیارن

IVAN
26-06-2006, 00:21
باشه.اميدوارم مشكل حل بشه.