PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای فیلتر گذاری

reza12100
25-06-2006, 17:18
دوستان یک نرمافزار میخوام که بتونه روی یک سری از سایتهای مورد نظر من فیلتر بزار تا کسی که پای کامپیوتر من میشینه نتونه وارد ان سایتها بشه بشه
مثلا بتونه روی سایتها -------- or .... به طور از پیش تعیین شده بدون اینکه ادرسی بهش بدم فیلتر بزاره

blacksun
25-06-2006, 17:24
عزیز شما نمی خواد ف ی ل ت ر بذاری خود مخابرات عزیزمون این کارو چند وقتیه برای سایتهائی که آوردی مفتکی و بدون هیچ منتی انجام میده

reza12100
25-06-2006, 22:54
عزیز شما نمی خواد ف ی ل ت ر بذاری خود مخابرات عزیزمون این کارو چند وقتیه برای سایتهائی که آوردی مفتکی و بدون هیچ منتی انجام میده

به هر حال یه چیزایی از زیر دستوشون در میره از جمله تعدادی سایت پ و ر ن و امثال ان که من نمیخوام انها هم باز بشه

thekhosrow
27-06-2006, 02:27
در اینترنت اکسپلورر بترتیب :

1- Tools
2- internet option
3-contact
4-contact advisor
و حالا enable رو بزن برای فعال شدن..

4تا گزینه داره .
.اولیش زبان
دومیش ب ر ه ن گ ی
سومیش روابط ج ن س ی
چهارومیش خشونت

هر کدوم رو دوست داشتی محدودیت ایجاد کنی فقط کافیه اون نوار ابزار رو بکشی به سمت راست
کلا 4تا level داره برای 4تا سلیقه و عقیده مختلف
امیدوارم بدردت خورده باشه

Devil Lord
27-06-2006, 02:49
میتونی ZoneAlarm Security Suite رو نصب کنی و در قسمت Web Filtering ابتدا پیدا کردن هوشمنشو فعال کن بعد تو لیست موضوعاتش اونایی که دوست داری فیلتر کنه رو علامت بزن کارش حرف نداره 100% تست شده

M.B.Asadi
27-06-2006, 21:07
pc cillin internet security هم اين كار رو انجام ميده.تو قسمت network control در صحفه ي كنترل اين برنامه گزينه ي url filter رو انتخاب كن و بعد هر كاري كه خواستي در مورد ----- اينترنت برات انجام ميده.