PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب غریب، سیستمم اجی مجی شده !!!!

taban341
20-11-2011, 20:25
سلام دوستان
یه سیستم با سوکت 478 دارم که الان چند روزیه روشنش که میکنم تصویر نمیاد یعنی مانیتور هیچ چیز رو نشون نمیده که مشخصات کاملش تو امضام است ، بعد عجیب تر اینکه وقتی روشن میشه دیگه کلید پاور نمیکنه که خاموش شه،گرافیکش رو یه سیستم دیگه چک کردم مشکلی نداشت ، سی پس یو هم برداشتم رو سیستم دیگه چک کردم باز گذاشتم یکی دو ساعت درست شد الان با هر بار برداشتن سی پی و گذاشتن تصویر میاد ولی ایندفه دیگه هاردم نمیشناسه الان باز روشن کردم تصویر نیومد تو Setup همه ی چیزرو دیفالت کردم سی پی رو هم حتی عوض کردم فن نو گرفتم فن رو هم عوض کردم خمیر silicon هم به سی پی یو زدم ولی باز تصویر نمیاد و سیستم خاموش نمیشه و الان اگه سی پس یو رو بردارم بذارم باز تصویر میاد باز فردا همین آش و کاسه والا موندم به نظر شما مشکل از مادر برد نیست ؟؟؟

ABACAD
20-11-2011, 20:51
کابل مانیتور رو تست کردی ؟

مانیتور وقتی که هیچی بالا نمیاره پیامی نمیده ؟ سیگنال داره یا نه ؟

یهو اینطوری شده ؟ قبلش مشکلی سیستم نداشته ؟

یه چک هم برای مادربوردت بزار

EXTREME
20-11-2011, 21:15
گرافیک و فن سی پی یو چک شده
شما باید جای رم رو عوض کنید و با یک رم دیگه تست کنید سیستم رو
درست نشد باید با یک پاور دیگه سیستم چک بشه
درست نشد مین ایراد داره

taban341
20-11-2011, 21:33
کابل مانیتور رو تست کردی ؟

مانیتور وقتی که هیچی بالا نمیاره پیامی نمیده ؟ سیگنال داره یا نه ؟

نه مانیتور درسته نه اصلا NO SIGNAL رو هم نشون نمیده مانیتور رو سیستم دیگه چک شده همینطور لپ تاپم هم بهش وصل کردم

یهو اینطوری شده ؟ قبلش مشکلی سیستم نداشته ؟آره یه دفعه ای اینطور شده نه قبلا اصلا همچین مشکلی نداشت

یه چک هم برای مادربوردت بزاراوکی مادر برد رو هم با یه سی پی یودیگه چک کردم ولی قطعات رو از تو کیس در میارم ببینم بازم همینطوره مرسی از راهنماییت داداش، لطف کردی:10:

---------- Post added at 09:33 PM ---------- Previous post was at 09:29 PM ----------

گرافیک و فن سی پی یو چک شده

اره رو دو تا سیستم چک کردم

شما باید جای رم رو عوض کنید و با یک رم دیگه تست کنید سیستم رو
سیستم دوتا رم 512 داره باشه این کارو هم میکنم ببینم چی میشه

درست نشد باید با یک پاور دیگه سیستم چک بشه
پاورش رو یک ماه نیست عوض کردم پاور BUGATTI 450 وات خریدم واسش

درست نشد مین ایراد داره

اره احتمال زیاد مرسی مهرداد جان:10:

taban341
22-11-2011, 00:35
اره مهرداد جان حدست درست بو مین برد مشکل داشت و مجبور شدم 4 قطعه ی اصلی رو بخرم :46: