PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل مادربرد

Rahpak
20-11-2011, 16:22
سلام خسته نباشید!
من یه کامپیوتر ما قبل تاریخ دارم:31: ویندوز 7 روش نصب کردم ولی مادربرد رو نمیخونه یعنی کارت گرافیک و کارت صوتی و نمیخونه سی دی هاشو هم نصب کردم ولی چون مادربرد قدیمیه ویندوز سون رو ساپورت نمیکنه حالا موندم چیکار کنم:41: لطفا راهنمای کنین:10:ممنون

samijazini
20-11-2011, 16:36
سلام خسته نباشید!
من یه کامپیوتر ما قبل تاریخ دارم:31: ویندوز 7 روش نصب کردم ولی مادربرد رو نمیخونه یعنی کارت گرافیک و کارت صوتی و نمیخونه سی دی هاشو هم نصب کردم ولی چون مادربرد قدیمیه ویندوز سون رو ساپورت نمیکنه حالا موندم چیکار کنم:41: لطفا راهنمای کنین:10:ممنون
دوست عزیز سیستم های قدیمی با ویندوز های جدید سازگار نیستند.به نظر من شما همون ایکس پی رو نصب کن.

happyfeat
20-11-2011, 16:43
سلام خسته نباشید!
دوست عزیز مشخصات سیستم رو بگید بهتر میشه راهنمایی کرد
در هر صورت با مراجعه به سایت کمپانی مادربرد و ... در صورت ساپورت کردن ویندوز 7 درایور های مخصوص ویندوز 7 که روی سایت قرار میدن را دانلود کنید و نصب کنید مشکلتون حل میشه

Rahpak
20-11-2011, 17:36
مادربورد برندش ASROCK هست سری AMD-SIS
product:k7s41gx
اینم سایتش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ولی من چیزی پیدا نکردم:41:
اینم گرافیک:
geforce fx5500
ممنون

moghaddas mfa
20-11-2011, 18:48
سلام دوستان من مادربوردم اون دندانه های زیر سی پی یو (اینتل)چندتاش تا خورده یعنی از حالت اصلی خارج شده البته یه چند ماهی هست .میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد.
اگه مجبور شدم مینو عوض کنم ایسوز بگیرم یا گیگا ؟