PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با کارت تی وی

ashkanbuffon
25-06-2006, 16:18
نمی تونم از teletext کارتم استفاده کنم. توی دفترچش نوشته داره حتی يه عکس هم از صفحه ی 100 teletext شبکه ی CNN انداخته. وقتی ميرم توی تنظيماتش، گزينه ی teletext قفله. يعنی نمی تونم انتخابش کنم.
مشخصات کارت: Roniz با چيپ Philips (اگه اشتباه نکنم)
حس زنگ زدن به پشتيبانيش نيست :biggrin: همينجا جواب بديد PLZ

G A B R I E L
25-06-2006, 16:35
با سلام
اول باید مطمئن باشی که درایور کارتت درست نصب شده باشه برای اینکار ابتدا روی My Computer کلیک راست کنید و بعدش سر برگ Hardware رو انتخاب کن و بعدهم Device Manager رو انتخاب کن

بعدش به دنبال درایور کارتت بگرد (احتمالا در قسمت Sound,video & Game Controllers هست) اگه دیدی که بغل اسم درایورش یک علامت تعجب یا علامت سوال زرد رنگ یا قرمز رنگ وجود داره باید اون رو مجددا نصب کنی

برای اینکار روی اسم درایور کلیک راست کن و آپدیت رو انتخاب کن و سی.دی مربوطه رو در داخل سی.دی رام بذار و Next کن

ضمنا به یاد داشته باش که بعضی از کارت ها هستند که در 2 یا 3 مرحله نصب میشن ... یعنی چند بار باید درایورهای مختلفی رو نصب کنن ... پس از این موضوع هم اطمینان حاصل کن

ضمنا در تنظیماتش باز هم دقت کن شاید یکجا رو خرابکاری کردی !!!

توضیه میکنم اگه باز هم درست نشد یک بار درایور کارت و نرم افزار مربوطه رو Uninstall کنی و یک بار Restart کنی و دوباره مجددا نصب کنی... ( اول درایور ... بعد نرم افزار)

اگه بازهم مشکلی بود بگو انشالله با کمک دوستان حل میشه

با تشکر --- G A B R I E L

ashkanbuffon
25-06-2006, 17:15
مرسی گابريل جان. ولی کامل کامل نصب کردمش. علامت تعجب هم کنارش نداره چون کامل نصب شده و تمام مراحل نصبش رو انجام دادم. توی تنظيماتش هم چيز خاصی نداره که خرابکاری کرده باشم. وقتی ميرم توی تنظيماتش، چک باکس مربوط به تله تکس قفله.

michelbastos
04-05-2013, 19:28
سلام آقا یکی به داد ما برسه.علت این پیغام چیه؟ اسم کارت tv من snazio * tv pvr میباشد. پیغام::::
ERROR CODE#E0601009
THE TV TUNER DEVICE IS NOT FOUND. MAKE SURE YOUR TV TUNER DEVICE IS CONNECTED AND DRIVER IS INSTALLES.
همه چیزها وصله یعنی دوسیم وصله دیگه.یکی از آنتن و یکی هم صدا و یکی سیم ارتباط با کنترل.مشکل چیه؟

majidnewman
06-10-2013, 15:14
دوستان من یه کارت تی وی pcdvb-3100 xvision دارم که با نصب ویندوز 8 و دانلود درایو اضافی و مخصوص ویندوز8 بازهم درایو رو برنامه total و دیگر برنامه ها نمیشناسه کسی را حلی به ذهنش میرسه؟
در ضمن من رو ویندوز 7 خیلی راحت این برنامه رو اجرا میکردم .حتی رو ویندوز مجازی هم نصب نمیشه ت رو خدا کمکم کنین دمتون گرم