PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : {آموزش} کوچولو و ساده واسه اجرای بازیهای LT2 روی کنسول هایی که اخیرا لایو بودن!

Sam Fisher 11
20-11-2011, 07:53
خب عزا گرفتنمون به یه هفته نکشید خدارو شکر و راه حلش یافت شد... اگه شما هم اخیرا لایو بودید و بازی های ال تی دو رو نمیتونید دیگه اجرا کنید چون فایل Dae.bin کنسولتون آپدیت شده با این روش بازی هارو میتونید اجرا کنید.

طبق روشی که اینجا گفته شده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ماهارو اجرا میکنیم.

روش خیلی سادس!

اول برید به سایت زیر:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آپدیت بازی که میخواید رو دانلود کنید مثلا Need for Speed The Run TU نسخه pal که حجمش 3.44 MB هستش.

نرم افزار Horizon رو از سایت زیر بصورت فری دانلود کنید:

دُرشت زده Download Now
یه عکس هم از نرم افزار گذاشته

خب حالا باید آپدیت رو با یه فلش به ایکس باکستون انتقال بدید!

اگر فلش آماده ندارید یه فلش بردارید بزنید به ایکس باکستون و کانفیگورِشنش کنید(قبلش فایل های مورد نیازتون رو بردارید چون باید فرمت بشه). بعد از اینکه با xbox فرمت شد درش بیارید و به PC بزنید.

نرم افزار Horizon که نیازی هم به نصب نداره رو اجرا کنید. اگر فلش نصب باشه به pc میتونید فلدرهای درون فلشتون رو ببینید مثل games, Gamer Profiles و ...
فایل بازی که دانلود کرده بودید رو دراگ کنید توی فلدر Title Update . یه پیغام میده که کپی شد بعد فلش رو دربیارید به xbox بزنید.

برید تو مموری هاتون و بعد توی فلش و میبینید که فایل بازی در فلدر games قرار داره. اونو Move کنید به هارد دستگاتون.

بعد دیسک همون بازی رو توی دستگاه بذارید و اجرا کنید... دیگه خبری از اون پیغام نات ساپورت نیست و میتونید حالشو ببرید;)

mja20
20-11-2011, 18:05
خب عزا گرفتنمون به یه هفته نکشید خدارو شکر و راه حلش یافت شد... اگه شما هم اخیرا لایو بودید و بازی های ال تی دو رو نمیتونید دیگه اجرا کنید چون فایل Dae.bin کنسولتون آپدیت شده با این روش بازی هارو میتونید اجرا کنید.

طبق روشی که اینجا گفته شده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدماهارو اجرا میکنیم.

روش خیلی سادس!

اول برید به سایت زیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آپدیت بازی که میخواید رو دانلود کنید مثلا Need for Speed The Run TU نسخه pal که حجمش 3.44 MB هستش.

نرم افزار Horizon رو از سایت زیر بصورت فری دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددُرشت زده Download Now
یه عکس هم از نرم افزار گذاشته

خب حالا باید آپدیت رو با یه فلش به ایکس باکستون انتقال بدید!

اگر فلش آماده ندارید یه فلش بردارید بزنید به ایکس باکستون و کانفیگورِشنش کنید(قبلش فایل های مورد نیازتون رو بردارید چون باید فرمت بشه). بعد از اینکه با xbox فرمت شد درش بیارید و به PC بزنید.

نرم افزار Horizon که نیازی هم به نصب نداره رو اجرا کنید. اگر فلش نصب باشه به pc میتونید فلدرهای درون فلشتون رو ببینید مثل games, Gamer Profiles و ...
فایل بازی که دانلود کرده بودید رو دراگ کنید توی فلدر Title Update . یه پیغام میده که کپی شد بعد فلش رو دربیارید به xbox بزنید.

برید تو مموری هاتون و بعد توی فلش و میبینید که فایل بازی در فلدر games قرار داره. اونو Move کنید به هارد دستگاتون.

بعد دیسک همون بازی رو توی دستگاه بذارید و اجرا کنید... دیگه خبری از اون پیغام نات ساپورت نیست و میتونید حالشو ببرید;)
با سلام
داداش من همه ی کار هارو کردم ولی بازم هیچ بازی اجرا نمیشه نمیدونم چرا.
خواهش میکنم کمکم کنید.

Pulse90
20-11-2011, 22:47
با سلام
داداش من همه ی کار هارو کردم ولی بازم هیچ بازی اجرا نمیشه نمیدونم چرا.
خواهش میکنم کمکم کنید.
داداش باید ریجن خودهبازی باشه ها!!

imi imi
20-11-2011, 23:14
ممنون من رفتم درست شد بدون هیچ مشکلی اجرا میکنه (NFS:R) ولی یه چیز. تو همون سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قسمتی که آپدیت رو باید دانلود کرد چند فایل آپدیت هست مثلا دو تا برای PAL هست و NTSC/U ولی ممکنه یه دونه از آپدیت هایی که برای PAL هست جواب بده من خودم یه دونشو دانلود کردم ولی نشد اونکی رو که دانلود کردم شد:31:

aha2012
21-11-2011, 00:15
برای اجرای بازیهای ap2.5 هم c4 گفته که قراره lt +3بده بیرون:20:

A.N.A.P
21-11-2011, 19:17
بن نشیم با این روش ؟

A.N.A.P
22-11-2011, 19:42
بن نشیم با این روش ؟

اینو که جواب ندادین . یه سوال دیگه میپرسم .
واسه هر بازی باید آپدیت خودشو دانلود کنیم ؟ یعنی با روش بالا فقط میشه The Run رو اجرا کرد ؟

imi imi
22-11-2011, 21:35
اینو که جواب ندادین . یه سوال دیگه میپرسم .
واسه هر بازی باید آپدیت خودشو دانلود کنیم ؟ یعنی با روش بالا فقط میشه The Run رو اجرا کرد ؟

بن رو نمیدونم ولی تو اون سایته که بری برای هر بازی آپدیت مخصوصه خودشو داره یعنی باید برای هر بازی دارای قفل جدید رو آپدیتش رو دانلود کنی و با فلش بریزی تو هارد کنسول

omega123
23-11-2011, 15:49
بچه ها سلام
آقا من TU فایل بازی Driver: San Francisco رو می خوام احیانا کسی هست که این فایل رو داشته باشه ؟

miloo
24-11-2011, 00:49
من ابدیت جدید گیرس 3 با فیفا 12 و مدرن وار 3 رو دانلود کردن به همون روش شما ریختم تو ایکس باکسم بعد اینکه ابدیت شد الان دیگه بازیهای مدرن وار 3 و اساسینس کرید جدیدو با چندتا دیگه بازیو اجرا نمیکنه میزنه دیسک نات ساپورت.کمک کنید چکار کنم یعنی آبدیت ل ت 2 کنسولم پریده؟

omega123
24-11-2011, 13:28
بچه ها سلام
آقا من TU فایل بازی Driver: San Francisco رو می خوام احیانا کسی هست که این فایل رو داشته باشه ؟

Sam Fisher 11 عزیز خدا خیرت بده . هر چی گشتم نتونستم TU درایور رو پیدا کنم ، می تونی یه آمار بگیری اگر باشه لینکش رو بذاری

ممنون

omega123
24-11-2011, 14:25
من ابدیت جدید گیرس 3 با فیفا 12 و مدرن وار 3 رو دانلود کردن به همون روش شما ریختم تو ایکس باکسم بعد اینکه ابدیت شد الان دیگه بازیهای مدرن وار 3 و اساسینس کرید جدیدو با چندتا دیگه بازیو اجرا نمیکنه میزنه دیسک نات ساپورت.کمک کنید چکار کنم یعنی آبدیت ل ت 2 کنسولم پریده؟

سوالت رو اینجا فکر کنم بگی زودتر به جواب برسی :

jalalkarimi
25-11-2011, 13:59
سلام
فکر کنم سئوالم مربوط به این تاپیک بشه .
بازیهای جدیدی که میان رو اگه تو دستگاه بذاریم این آپدیت رو نصب نمیکنن مثل Halo: Combat Evolved Anniversaryیا Need For Speed : The Run
Assassin's Creed: Revelations

وقتی کنسولی به لایو وصل نشه همه بازیها رو میتونه با خیال راحت اجرا کنه ؟

imi imi
25-11-2011, 18:48
سلام
فکر کنم سئوالم مربوط به این تاپیک بشه .
بازیهای جدیدی که میان رو اگه تو دستگاه بذاریم این آپدیت رو نصب نمیکنن مثل Halo: Combat Evolved Anniversaryیا Need For Speed : The Run
Assassin's Creed: Revelations

وقتی کنسولی به لایو وصل نشه همه بازیها رو میتونه با خیال راحت اجرا کنه ؟

آره تا وقتی که به لایو وصل نشی میتونی اجرا کنی ولی به محض رفتن به لایو یه آپدیت برای داشبورد هست که بدونه اینکه ازت سوال کنه ریخته میشه تو کنسول و باعث میشه این بازی ها و چند تای دیگه که جدیدن رو نتونی بازی کنی

$360$
25-11-2011, 21:04
اقا من رفتم لایو دیگه بازی های جدیدو نمیتونم بازی کنم.lt2 دستگاهم پرید:5:
حالا با همین روش رفتم اپدیت های بازی هامو گرفتم ok شد.فقط هیچ اپدیتی برای mw3 کار نکرد.قضیه چیه؟راهی هست که بشهmedia-id بازیمونو بفهمیم که راحتتر بتونیم اپدیت بازیمونو دانلود کنیم؟

---------- Post added at 10:04 PM ---------- Previous post was at 10:03 PM ----------

راستی اپدیت rayman تو سایت xbuc اومده؟چرا نمیاد؟

ghaemi2911
25-11-2011, 22:39
بچه ها دو سئوال چون منم دچار مشکل لایو شدم.
1. نمیشه یه جوری دوباره همه چیو برگردونیم به حالت قبل از لایو رفتن؟ مثلا دوباره lt2 بریزیم یا کار مشابه؟
2. Assassin's Creed Brotherhood توی اون سایت 6 تا آپدیت داره که هیچکدومشون کار نمیکنن. کسی میدونه مشکل کجاست؟
ممنون

hosiyar
26-11-2011, 12:07
سلام دوستان. من با این آپدیت جدیده دیگه نمیتونستم بازی کنم و not supported میداد . حالا با همین روش حلش کردم و بازیا اجرا میشن. حالا میتونم برگردم لایو ؟؟؟؟!!!
یکی جواب بده لطفا . گلدم داره میره ....

hosiyar
26-11-2011, 12:13
راستی NFS Hot Pursuit با این روش حل نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

$360$
26-11-2011, 12:40
بچه ها دو سئوال چون منم دچار مشکل لایو شدم.
1. نمیشه یه جوری دوباره همه چیو برگردونیم به حالت قبل از لایو رفتن؟ مثلا دوباره lt2 بریزیم یا کار مشابه؟
2. Assassin's Creed Brotherhood توی اون سایت 6 تا آپدیت داره که هیچکدومشون کار نمیکنن. کسی میدونه مشکل کجاست؟
ممنون
در مورد سوال اول اینکه میتونی دوباره lt2 بریزی و مثل قبلا بازی هارو بدون مشکل بازی کنی...ولی دیگه به لایو وصل نشو تا دوباره lt2 دستگاهت نپره....فعلا صبر کنید تا lt3 بیاد...دیگه نمی صرفه دوباره lt2 بریزیم...فعلا با همین روش اپدیت بازی ها باید بازی کنیم تا lt3
درمورد سوال دوم اینکه من یه جا خوندم نوشته بود باید اپدیت های قبل از 17 نوامبر بگیریم تا کار کنه...دلیلش رو نفهمیدم....هرکی فهمید به ما بگه....من که اپدیت اساسین رو ok کردم....همین مشکل شمارو من رویmw3 دارم که هیچ اپدیتی روش کار نمیکنه!!کسی دلیلشو میدونه بگه....کلا اگه کسی میدونه چه جوری میشه media-id بازیمونو بفهمیم کار بچه ها تو دانلود اپدیت بازی ها راحت تر میشه...

---------- Post added at 01:37 PM ---------- Previous post was at 01:34 PM ----------

سلام دوستان. من با این آپدیت جدیده دیگه نمیتونستم بازی کنم و not supported میداد . حالا با همین روش حلش کردم و بازیا اجرا میشن. حالا میتونم برگردم لایو ؟؟؟؟!!!
یکی جواب بده لطفا . گلدم داره میره ....
نه نمیشه....با این روش فقط افلاین میشه بازی کرد

---------- Post added at 01:40 PM ---------- Previous post was at 01:37 PM ----------

راستی NFS Hot Pursuit با این روش حل نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا حل شده....میتونید به سایت xbuc برید و اپدیت nfs hot pursuit را متناسب با رجین بازیتون دانلود کنید

hosiyar
26-11-2011, 13:49
نه نمیشه....با این روش فقط افلاین میشه بازی کرد

قبول. اما آیا اگر دوباره برم لایو این پچ ها میپره ؟ اگه میپره، بعد از اینکه قطع شدم دوباره بریزم درست میشه ؟ آخه هنوز خیلی بازیا هستن که این قضیه رو ندارن و آنلاین میتونم بازی کنم.

چرا حل شده....میتونید به سایت xbuc برید و اپدیت nfs hot pursuit را متناسب با رجین بازیتون دانلود کنید

خیر. دو تا پچ pal داره کلا که هر دو رو امتحان کردم و بازهم اجرا نمیشه. دیسکم هم با آخرین پچه طوری که تا قبل از این با lt2 بازی می کردم !!!
؟؟؟

JOJOCHAGH
26-11-2011, 18:58
سلام من horizon رو سیستمم بالا نمیاد نرم افزار مشابه برای ریخت اپدیت وجود دارد؟
با تشکر

JOJOCHAGH
26-11-2011, 19:00
با سلام horizon رو سیستم من بالا نمیاد ایا نرم افزار مشابه وجود دارد

imi imi
26-11-2011, 22:10
با سلام horizon رو سیستم من بالا نمیاد ایا نرم افزار مشابه وجود دارد

سلام بفرما:

$360$
27-11-2011, 14:37
قبول. اما آیا اگر دوباره برم لایو این پچ ها میپره ؟ اگه میپره، بعد از اینکه قطع شدم دوباره بریزم درست میشه ؟ آخه هنوز خیلی بازیا هستن که این قضیه رو ندارن و آنلاین میتونم بازی کنم.

خیر. دو تا پچ pal داره کلا که هر دو رو امتحان کردم و بازهم اجرا نمیشه. دیسکم هم با آخرین پچه طوری که تا قبل از این با lt2 بازی می کردم !!!
؟؟؟
کلا این راه هم یه جور بی قانونی در لایو هست.یعنی اگر با این روش هم وارد لایو بشی این فایل های اپدبت رو به عنوان پیشرانه برای اجرای بازیه کپی شناسایی میکنه و فایل اپدیت هم پاک میشه.ولی دوباره میتونی اپدیت رو دانلود کنی وبازی کنی.ولی دیگه باید انلان رو بیخیال شد....

این طور که خودت میگی دیسک شما اخرین پچه...یعنی قبلا توسط لایو این پچ رو دانلود کردید...شما باید هاردتونو c lear system cache کنید تا پج این بازی پاک شه.بعد این بار پچ بازیرو از سایت xbuc.net بگیر.4 تا اپدیت برای nfs:hot porsuit داره که ضرر نداره 4 تاشو امتحان کنی....اگه اجرا نشد حتما رجین دیسکتون در این سایت موجود نیست...
موفق باشی

JOJOCHAGH
27-11-2011, 16:02
با تشکر فراوان چند نکته ی مهم در استفاده از این روش
1.بعد از ریختن اپدیت اگر بازی اجرا نشد اپدیت دیگر را انتخاب کنید و نا امید نشوید
2.ریجن پال وفری و ان تی اس سی انقدر که به نظر میاد مهم نیست ممکنه فری به پال و غیره بخره من تو 2 تا دیدم
3.این روش تا 80 در صد جواب میده از 10 بازی 2 تا شاید نشه

JOJOCHAGH
27-11-2011, 16:38
با سلام بعضی از بازی ها اپدیتش موجود نیست مثل BATTLEFIEL 3 اگه کسی پیدا کرد سایتشو بزاره
دستون درد نکنه

imi imi
27-11-2011, 22:11
با سلام بعضی از بازی ها اپدیتش موجود نیست مثل BATTLEFIEL 3 اگه کسی پیدا کرد سایتشو بزاره
دستون درد نکنه

بتل این آپدیت رو نمیخواد اجرا میشه برای من اجرا شد

$360$
27-11-2011, 22:41
دستون درد نکنه
رفیق برای battlefield 3 هم اپدیت هست اما نه در xbuc.net
اینو خودم امتحان کردم اجرا شد

حجمش هم 63mb

موفق باشی

JOJOCHAGH
29-11-2011, 11:56
با تشکر فراوان با موفقیت انجام شد
در 100% بازی ها اپدیت عمل کرد با تشکر از همه

JOJOCHAGH
29-11-2011, 12:41
c4eva گفت 6 دسامبر حدود 3 هفته ی دیگه lt3 میفرسته

afshin b
04-12-2011, 18:32
-----------------------------------------------

The DarKnight
04-12-2011, 18:33
دوستان چجوری باید بفهمم که دستگاه PAL هست یا NTSC؟
ممنون

s.j-rez
04-12-2011, 19:07
دوستان چجوری باید بفهمم که دستگاه PAL هست یا NTSC؟
ممنون
تو ایرانPALهست همه شون شما هم پال دانلود کنید.
رو قوطی کنسول هم یه جا نوشتهPAL

The DarKnight
05-12-2011, 03:02
دوستان برای بازی Black Ops کدوم آپدیت رو باید دانلود کنم؟
3،4 تا دانلود کردم باز بازی اجرا نمیشه:41:

s.j-rez
05-12-2011, 08:27
دوستان برای بازی Black Ops کدوم آپدیت رو باید دانلود کنم؟
3،4 تا دانلود کردم باز بازی اجرا نمیشه:41:
این بازی جزم بازی هایXGD3نیست و فقط بازی هایXGD3با این روش اجرا میشن
BLACK OPSجزو بازی هایAP2.5هست و برای اجراش باید بازی رو پچ کنید احتمالا اون نسخه که شما دارید برای نسخه های قدیمی پچ شده.لازم هست که یک نسخه دیگه از این بازی رو بخرید و هنگام خریدن بگید برای آخرین ورژن پچ شده باشه.
البته خودتون هم میتونید پچ کنید با روش اینجا:

ghaemi2911
06-12-2011, 22:52
این بازی جزم بازی هایXGD3نیست و فقط بازی هایXGD3با این روش اجرا میشن
BLACK OPSجزو بازی هایAP2.5هست و برای اجراش باید بازی رو پچ کنید احتمالا اون نسخه که شما دارید برای نسخه های قدیمی پچ شده.لازم هست که یک نسخه دیگه از این بازی رو بخرید و هنگام خریدن بگید برای آخرین ورژن پچ شده باشه.
البته خودتون هم میتونید پچ کنید با روش اینجا:
[code][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/code ]

سلام.
روشی برای فهمیدن xgd3 یا ap2.5 هست ؟

JOJOCHAGH
07-12-2011, 12:47
خواهشا به pal و ntsc در ریختن اپدیت توجه نکنید اونچیزی که مهم هست id media که شما نمیتونین در بیارین چیه
پس باید چنتا ابدیتو دانلود کنی بلاخره یکی جواب بده

JOJOCHAGH
07-12-2011, 12:50
کسی ابدیت rayman orgino پیدا کرد بزاره
دستون درد نکنه

ben_2000
08-12-2011, 17:00
دوستان من با اپدیت usb بازی های جدیدو اوردم بد از چند وقت یه اشتباهی کردم گفتم یه سری به لیو بزنم هیچ کدوم دیگه نیومد دوباره ریختم بازی های need for speed,assassin,........اومدن ولی هر کاری کردم skyrim نیومد ینی دیگه نمیشه؟ :41:

.:PAR3A:.
08-12-2011, 17:21
شاید ریجن تایتل آپدیتی که واسه اسکایریم گرفتین با بازیتون فرق داره...

HESAM_5700
08-12-2011, 21:42
آقا ما داشبورد جدید ریخیم بعد این تیتل آپدیت مال SAints Row 3 رو گرفتم ، میزنم اجرا میشه بازی اما تا یکم بازی میکنم فوری میگه که Failed to Authorize Disk بعدش کنسول کلاً ریستارت میشه !!!

؟!؟!؟

HESAM_5700
10-12-2011, 16:14
دوستان یه هــمتی به خرج بدین جــواب بدین :|| : دی

s.j-rez
10-12-2011, 16:18
آقا ما داشبورد جدید ریخیم بعد این تیتل آپدیت مال SAints Row 3 رو گرفتم ، میزنم اجرا میشه بازی اما تا یکم بازی میکنم فوری میگه که Failed to Authorize Disk بعدش کنسول کلاً ریستارت میشه !!!

؟!؟!؟
شرمنده آقا دیر جواب دادم.
ببین اینجور مشکلات زیاد پیش میاد و عموما با پاک کردن کچ دستگاه حل میشه.اگه هم نشد که باید تاlT+3صبر کنی.
خوب برای پاک کردن کچ برو بهSYSTEM SETTINGبعد هم فکر کنمSTORAGEهمون قسمت مربوط به هاردت.بعد روی هاردYرو بزن بعد هم گزینهINSTALL CACHرو انتخاب کن اونطوری کچ ات پاک میشه و احتمالا بازیهاتم اجرا میشن
----------------------------------------------------------

کسی ابدیت rayman orgino پیدا کرد بزاره
دستون درد نکنه
نه کلا فعلا نیست ولی با پاک کردن کچ میشه این بازی رو اجرا کرد

خواهشا به pal و ntsc در ریختن اپدیت توجه نکنید اونچیزی که مهم هست id media که شما نمیتونین در بیارین چیه
پس باید چنتا ابدیتو دانلود کنی بلاخره یکی جواب بده
نه خیر ریجن خیلی خیلی مهم هست در اصل مهم همونه

سلام.
روشی برای فهمیدن xgd3 یا ap2.5 هست ؟
خوب ما 6تا بازیAP2.5بیشتر نداریم:
COD:MW2
COD:BLACK OPS
HALO:REACH
NFS:HOT PURSUIT
AC:BROOTHEHOOD
FABLE3
بازی هایXGD3هم همه بازی های بعد ازDRIVER:SAN FRANSISCOجزو بازی هایXGD3هستند

---------------------------------------------------------

ben_2000
10-12-2011, 21:02
شاید ریجن تایتل آپدیتی که واسه اسکایریم گرفتین با بازیتون فرق داره...

مرسی ولی همرو امتحان کردم ده بار. هیچ کدوم جواب نداد اگه راهی هست خواهش میکنم بگین خیلی رفته بودم جلو :41:

s.j-rez
10-12-2011, 21:10
مرسی ولی همرو امتحان کردم ده بار. هیچ کدوم جواب نداد اگه راهی هست خواهش میکنم بگین خیلی رفته بودم جلو :41:
این مشکلات خیلی زیاده.خواهشا همه این پستمو بخوونن.
بعد از آبدیت مخفی مایکروسافت و تغییرdea.binکنسول و نیز آبدیت داشبرد موسوم به 14699مشکلات زیادی برای همه کپی باز ها به خصوص از طرف بازی هایxgd3به وجود اومده.
حالا ما دو تا راه حل در کل داریم.
1-روش تایتل آبدیت که تو پست اول همین تاپیک در موردش بحث شده.
2-پاک کردن کچ که به صورت زیر انجام میشه.
میرید به بخشsystem settingوبعدstorageوبعد هاردتونو انتخاب میکنید و بعد هم گزینه install cachرو میزنید و کچ کنسول پاک میشه(توصیه میشه بازی رو هم از هارد پاک کنید)
باز هم به احتمال زیاد بعدت از این کارا با مشکلاتی روبرو خواهید شد مثل اجرا نشدن بازی و یا گیر کردن بازی و یا پریدن از بازی که همه و همه با اومدنlt+3به طور کل درست میشن و اگه این روش ها جواب نداد تقریبا هیچ کاری نمیشه کرد

JOJOCHAGH
11-12-2011, 19:00
رفیق s.j-rej سلام پاک کردن کچ خطری برا xbox و کپی خور بودن دستگاه ایجاد نمی کنه؟

JOJOCHAGH
11-12-2011, 19:02
ایا بعد این کار میشه دوباره از تایتل اپدیت استفاده کرد

HESAM_5700
12-12-2011, 21:33
سلام ، آقا ما Cache هم پاک کردیم هنوز همون مشکل با saints Row هست !

اگه کسی تونسته اجراش کنه تیتل آپدیتشو برا ما هم بزاره تو کفشیم نا جور : دی

s.j-rez
12-12-2011, 23:42
رفیق s.j-rej سلام پاک کردن کچ خطری برا xbox و کپی خور بودن دستگاه ایجاد نمی کنه؟
نه مشکلی نداره یه کار درسته یه امکان که خود کنسول در اختیار میزاره
-------------------------------------------------

ایا بعد این کار میشه دوباره از تایتل اپدیت استفاده کرد
بله
------------------------------------------------

خوب اینجا که برای ریجن های مختلف هست:

اگه نشد قبل هر بازی کپ رو پاک کن و تایتل رو هم پاک کن و قبل اجرا بازی کپ رو شاید اجرا بشه.
کلا اوضاعی شده ها تو یکی اجرا میشه تو یکی نه

HESAM_5700
13-12-2011, 15:57
ساجد جان با اسکایریم هم همینجوری شد :||

با NFS مشکلی ندارم !

از ریجن نیست ؟

ریجن اسکایریم : America Austerali , rest of Europe . یه همچین چیزی

بعد من PaL زدم براش ! درسته ؟ : دی

اعصاب نزاشته برا ما این آپدیت :||

بعد از وقتی هم که بازیو اجرا میکنم یه صدایی میاد از درایو که یه خر خر ــه با فاصله چند ثانیه !

A.N.A.P
16-12-2011, 14:51

حسام من همین مشکلو داشتم وقتی بازی از رو هارد اجرا میشد . باید از هارد پاک کنی و از دیسک اجرا کنی !

mshadows
17-12-2011, 03:23
آقا من دو تا فایل واسه Forza 4 تست کردم نشد . کسی هست که فایلو داشته باشه ؟

LiverBarca
21-12-2011, 19:59
دوستان فایل tu (اساسین کرید برادر هود) رو میخوام دانلود کنم ولی زیر گزینه Download دو تا گزینه هست!
اینم لینکش:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیکی CDN و یکی Direct...
الان باید کدوم یکیشون رو دانلود کنم؟

21-12-2011, 22:15
فرقی نداره ، این دو تا واسه سرور دانلود هستن...

Alex Fera
22-12-2011, 20:39
آقا من دو تا فایل واسه Forza 4 تست کردم نشد . کسی هست که فایلو داشته باشه ؟

شما اول با برنامه Horizon ببین ID بازیتون چی هست،بعد از آپدیت سنتر فایلی که به بازیتون بخوره رو دانلود کنید..............

LiverBarca
23-12-2011, 00:08
فرقی نداره ، این دو تا واسه سرور دانلود هستن...
هر دو تا رو دانلود کردم ولی هیچ کدوم کار نکردن و بازم پیام not support رو میده...
ورژن داشبردم 13604 هست...
چطوری assassins creed bh رو بازی کنم؟

s.j-rez
23-12-2011, 09:22
هر دو تا رو دانلود کردم ولی هیچ کدوم کار نکردن و بازم پیام not support رو میده...
ورژن داشبردم 13604 هست...
چطوری assassins creed bh رو بازی کنم؟
ببینید من فکر نمیکنم بازی هایAP2.5رو بشه با این روش اجرا کرد.ولی خوب اگه بشه و باTUنشده باید دو تا کار دیگه بکنی.
1-کچ کنسول رو پاک کنی.(یکی دو صفحه قبل رو بخونی نوشتند که چجور پاک کنی)
2-بازی رو از هارد پاک کنی

haa
23-12-2011, 12:35
من تا حالا به لایو وصل نشدم(دسترسی ندارم) و الان تمام بازی ها رو می تونم بدون این کار، اجرا کنم . ولی می خوام بازی اسکایرم رو آپدیت کنم چون مشکل لود تکسچرش رو هارد با ورژن جدید بر طرف می شه.
حالا می خوام بدونم این آپدیت تایتل همون آپدیتی هست که برای رفع مشکلات عرضه میشه؟
با این روش میشه بازی های xdg 2 مثل Fifa 2012 رو هم آپدیت کرد؟

A.N.A.P
23-12-2011, 12:50
من تا حالا به لایو وصل نشدم(دسترسی ندارم) و الان تمام بازی ها رو می تونم بدون این کار، اجرا کنم . ولی می خوام بازی اسکایرم رو آپدیت کنم چون مشکل لود تکسچرش رو هارد با ورژن جدید بر طرف می شه.
حالا می خوام بدونم این آپدیت تایتل همون آپدیتی هست که برای رفع مشکلات عرضه میشه؟
با این روش میشه بازی های xdg 2 مثل Fifa 2012 رو هم آپدیت کرد؟
TU واسه کسانی هست که با لایو وصل میشن و اگه شما به لایو دسترسی نداری و آخرین دشبرد رو نریختی TU هیچ ربطی به کار شما نداره !

haa
23-12-2011, 20:02
TU واسه کسانی هست که با لایو وصل میشن و اگه شما به لایو دسترسی نداری و آخرین دشبرد رو نریختی TU هیچ ربطی به کار شما نداره !

الان توی فروم بازیسنتر تو page اسکایرم خیلی ها برای رفع باگ ها از این آپدیت ها استفاده می کنند.

کسی برای بازی های xdg 2 که ap2.5 ندارند تست کرده ؟ مثلا بازی برای fifa 2012

24-12-2011, 00:06
ببینید من فکر نمیکنم بازی هایAP2.5رو بشه با این روش اجرا کرد.ولی خوب اگه بشه و باTUنشده باید دو تا کار دیگه بکنی.
1-کچ کنسول رو پاک کنی.(یکی دو صفحه قبل رو بخونی نوشتند که چجور پاک کنی)
2-بازی رو از هارد پاک کنی

چرا واسه AP2.5 هم جواب میده... همون روزی که داشبورد جدید اومد پست دادم گفتم اینو...

pooya2089
24-12-2011, 06:53
من برای forza Motorsport از Forza Motorsport 4 Disc Xbox 360 TU 1 استفاده کردم و کاملا هم جواب داد،فقط دستگاه سر و صداش زیاد شده انگار،،یا شاید من دارم زیادی دقت میکنم .

s.j-rez
24-12-2011, 14:02
من برای forza Motorsport از Forza Motorsport 4 Disc Xbox 360 TU 1 استفاده کردم و کاملا هم جواب داد،فقط دستگاه سر و صداش زیاد شده انگار،،یا شاید من دارم زیادی دقت میکنم .
خوب بله طبیعتا باید اجرا بشه.
اون سر و صداش بیچاره زیاد نشده فقط اگه بازی رو هارد نصبه اون زمان چک کردن امنیت بازی هنگامی که دیسک رو میزاری بیشتر میشه(به خاطرxgd3بودن)

pooya2089
25-12-2011, 00:54
بازی اجرا میشه ولی بعد از چند دقیقه هر بار یه چیزی میگه و میاد بیرون،،،،بیشتر میگه دی وی دی کثیفه....طبیعیه؟

s.j-rez
25-12-2011, 09:22
بازی اجرا میشه ولی بعد از چند دقیقه هر بار یه چیزی میگه و میاد بیرون،،،،بیشتر میگه دی وی دی کثیفه....طبیعیه؟
آره پیش میاد برای اینکه درستش کنی بازی رو از هارد پاک کن وcachکنسول رو هم پاکش بکن

pooya2089
25-12-2011, 17:15
ممنون این کارم چند بار انجام دادم،،،ولی جواب نمیده ..مثل اینکه آخرین راه همون lt3 است.

pooya2089
25-12-2011, 17:25
lt3 اومده! اما میگن ماله اسلیم نیست!

s.j-rez
25-12-2011, 17:32
lt3 اومده! اما میگن ماله اسلیم نیست!
خوب بله چند وقتی اومده.ولی خوب برای اسلیم فعلا نیومده

magix
04-01-2012, 10:32
آقا کسی You shape fitness evolved 2012 v رو بازی مکنه.؟ برای من یه تایتل آپدیت از بازیش بزاره ! رو هیچ سایتی نتونستم پیدا کنم. ممنون میشم

ghaemi2911
05-01-2012, 12:07
سلام.
اسليم دارم كه به بلاي لايو دچار شده!
مراجعه كردم براي ريختن مجدد lt2 كه ميگن نميشه و بايد تا ريليز lt3 صبر كنم.
راستش ميخوام بدونم درست ميگن؟ يعني نميشه دوباره lt2 روش ريخت؟
ممنون

mamad007
05-01-2012, 20:56
آقا دو تا سوال
1.چجوری میشه فهمید Media-ID ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] searchString%3Dblack%2520ops%26asc%3D1%26sort%3Dme diaid) بازی ما چیه؟
2. کَش دستگاه رو چجوری پاک کنیم در صورت لزوم؟
3.راسنه که میگن مدرن رو با این روش اجرا نکنیم؟

Mr Unknown
05-01-2012, 22:11
دوستان داشتم Saints Row3 بازی میکردم که وسطش کنسول خاموش شد و سه چراغ شد ولی بعد روشن کردن مشکلی نداشت
دوبار اینجوری شد ولی تو بقیه بازیها مشکلی نیست و حتی بعد چندین ساعت بازی هم اینجوری نمیشه
آیا این مربوط به نداشتن LT3 هست یا کلا کنسول مشکل داره؟

amirbak
06-01-2012, 09:58
من تایتل این بازی رو میخام. با تشکر

Your Shape fitness evolved 2012

mamad007
06-01-2012, 20:15
آقا دو تا سوال
1.چجوری میشه فهمید Media-ID ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] searchString%3Dblack%2520ops%26asc%3D1%26sort%3Dme diaid) بازی ما چیه؟
2. کَش دستگاه رو چجوری پاک کنیم در صورت لزوم؟
3.راسنه که میگن مدرن رو با این روش اجرا نکنیم؟
همیشه واسه همین تاخیرا از فروم ها اجتناب می کنم....
یعنی کسی نیست جواب سوالای من رو بده؟

s.j-rez
06-01-2012, 20:50
همیشه واسه همین تاخیرا از فروم ها اجتناب می کنم....
یعنی کسی نیست جواب سوالای من رو بده؟
خوب این سوالیه که بار ها جواب داده شده برای همین از جواب دادن اجتناب میشه
1-مهم نیست مهم ریجن هست.
2-
1-بدین منظور مسیر زیر را از چپ به راست دنبال کنید:

SETTING-SYSTEM-STORAGE-Y

سپس با زدن کلیدYگزینهCLEAN CACHرا انتخاب کنید

3-بله میشه

mamad007
07-01-2012, 00:25
خوب این سوالیه که بار ها جواب داده شده برای همین از جواب دادن اجتناب میشه
1-مهم نیست مهم ریجن هست.
2-
3-بله میشه
ممنون داداش
اما در مورد ریجن خوب من چند مدل میبینم free , pal , ntsc که از هرکدوم هم چندتا هست از کجا بفهمم کدوم رو باید دانلود کرد
در ضمن در مورد سوال 3 یعنی می گید MW3 رو هم اجرا کنیم دستگاه ایراد پیدا نمی کنه؟!

JOJOCHAGH
07-01-2012, 10:50
با تشکر از دوستان
2 نکته که متاسفانه در ورژن LT3 بوجود اومده و اونو از یک UPDATE به یه بچه گولزنی تبدیل کرده اینه که دیگه خبری از بازی های جدید به همین راحتی نیست
اگه به شیوهی رایت بازی های مخصوص LT 3 توجه کنین میبینین که فقط و فقط تکنیکی برای داخل کردن پچهای
بکار گرفته شده ی دستی در رایت CD هاست ولا غیر

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

و با اطمینان بالا باید حالا حالا ها فکر MAX PAYN 3 و GTA V رو با این کار ابلهانه ی C4e که به اخر راه -- کنسول نزدیک میشن به خواب سپرد

s.j-rez
07-01-2012, 11:13
با تشکر از دوستان
2 نکته که متاسفانه در ورژن LT3 بوجود اومده و اونو از یک UPDATE به یه بچه گولزنی تبدیل کرده اینه که دیگه خبری از بازی های جدید به همین راحتی نیست
اگه به شیوهی رایت بازی های مخصوص LT 3 توجه کنین میبینین که فقط و فقط تکنیکی برای داخل کردن پچهای
بکار گرفته شده ی دستی در رایت CD هاست ولا غیر

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

و با اطمینان بالا باید حالا حالا ها فکر MAX PAYN 3 و GTA V رو با این کار ابلهانه ی C4e که به اخر راه -- کنسول نزدیک میشن به خواب سپرد
چرا اینو میگید؟
همه بازی ها با راحتی اجرا میشه و هیچ مشکلی نداره!!!!
چه جور به آپدیت میگید بچه قول زنی؟
خوب پچ کردن همینه دیگه!!!هم باید با بورنر مکس رایت بشه هم پچ بشه در ضمن الانABGX360 1.06هم اومده که دیگه لازم نیست دستی پچ کنید!!

ghaemi2911
07-01-2012, 23:49
سلام.
اسليم دارم كه به بلاي لايو دچار شده!
مراجعه كردم براي ريختن مجدد lt2 كه ميگن نميشه و بايد تا ريليز lt3 صبر كنم.
راستش ميخوام بدونم درست ميگن؟ يعني نميشه دوباره lt2 روش ريخت؟
ممنون

دوستان نظري ندارن؟

s.j-rez
08-01-2012, 10:01
ممنون داداش
اما در مورد ریجن خوب من چند مدل میبینم free , pal , ntsc که از هرکدوم هم چندتا هست از کجا بفهمم کدوم رو باید دانلود کرد
در ضمن در مورد سوال 3 یعنی می گید MW3 رو هم اجرا کنیم دستگاه ایراد پیدا نمی کنه؟!
خوب ببین دیسک رو توی کامپیوتر بزارید.بعد با استفاده از برنامهxbox bcتوی قسمتget regionمیتونید بفهمید بازیتون ریجن اش چیه و باید متناسب با اون تایتل آبدیت هارو دانلود کنید.
نه چه مشکلی مثلا؟خیلی راحت اجرا میشه.
----------------------------------------------

دوستان نظري ندارن؟
آخه چه جور به بلای لایو دجار شدید؟
منظورم اینه که داشبرد رو آبدیت کردید یا آبدیت مخفی؟lt+2هم میشه ریخت ولی اون دو سوال که پرسیدم جواب بده بهتر راهنمایی میکننم

mamad007
08-01-2012, 11:48
خوب ببین دیسک رو توی کامپیوتر بزارید.بعد با استفاده از برنامهxbox bcتوی قسمتget regionمیتونید بفهمید بازیتون ریجن اش چیه و باید متناسب با اون تایتل آبدیت هارو دانلود کنید.

دیگه داری شرمنده می کنی اما بازم مجبورم بپرسم
این xbox bc رو پیدا نکردم :( میشه لینک بدی!

s.j-rez
08-01-2012, 12:03
دیگه داری شرمنده می کنی اما بازم مجبورم بپرسم
این xbox bc رو پیدا نکردم :( میشه لینک بدی!
{ون اون برنامه دقیقا ریجن رو ذکر نمیکنه و شاید به مشکل بخوریabgx360رو توصیه میکنم.
لینک:
اینجا هم آموزش هست که چی کار کنی:
فقط شما مشخصات رو از روی دیسک ببین و ریجن رو با بقیه آموزش کاری نداشته باش

ghaemi2911
09-01-2012, 14:22
----------------------------------------------

آخه چه جور به بلای لایو دجار شدید؟
منظورم اینه که داشبرد رو آبدیت کردید یا آبدیت مخفی؟lt+2هم میشه ریخت ولی اون دو سوال که پرسیدم جواب بده بهتر راهنمایی میکننم

آپديت مخفي
ممنون

s.j-rez
09-01-2012, 14:30
آپديت مخفي
ممنون
خوب شما میتونی با استفاده از آموزش صفحه اول بازی های دارای قفل رو اجرا بکنی یاlt+3بریزی و بازی ههایxgd3و برخی بازی هایxgd2رو پچ کنییی

ghaemi2911
12-01-2012, 13:05
خوب شما میتونی با استفاده از آموزش صفحه اول بازی های دارای قفل رو اجرا بکنی یاlt+3بریزی و بازی ههایxgd3و برخی بازی هایxgd2رو پچ کنییی

ممنون از پاسخ شما
پس يعني نميشه دوباره lt+2 ريخت. درسته؟

azimrezaei
17-01-2012, 13:02
سلام.
اقا این برنامه هاریزون اجرا نمیشه چی کنم

s.j-rez
21-01-2012, 19:27
ممنون از پاسخ شما
پس يعني نميشه دوباره lt+2 ريخت. درسته؟
دیگه توضیح دادم !!!
------------------------------------

سلام.
اقا این برنامه هاریزون اجرا نمیشه چی کنم
چه اروری میده؟
ویندوزت چیه؟
چند بیت؟

Roy@l
22-01-2012, 02:39
دوستانی عزیزی که برای اجرای بازی زیبای MW3 مشکل TU دارند
من امشب حدود 10 عدد رو امتحان کردم و اخرش با این به جواب رسیدم

امیدوارم بقیه دوستان هم با این مشکلشون حل بشه

MW3-TU ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HAMID9800
04-02-2012, 00:56
بابا اول عاشقتیم...:10::10:

JOJOCHAGH
04-02-2012, 10:16
سلام دیگه همه در مورد tu همه چیزو میدونن یه سوال مهم
ایا این بازی های جدید که به صورت lt3 وارد بازار شده میشه با tu که در xbuc قرار گرفته بازی کرد
مثل final fantazy

goolooamin
21-02-2012, 06:52
برای این آموزش کنسول باید حتما هارد داشته باشه یا نه؟

CRIS Joon CR7
06-04-2012, 20:46
پاک شود......

cr40
29-07-2012, 05:20
من batman:arkham city رو با همین روش اجرا کردم ولی وقتی از رو هارد اجرا میکنم یه صداهایی میده که رو بقیه بازی ها نمیده بعدشم میاد بیرون مشکل از کجاست و چجوری میشه حلش کرد؟
بعد من MW3 v رو شاید 15 تا update رو تست کردم نشد میشه بگید چجوری باید update دقیق رو پیدا کنم؟

Satan1992
10-09-2012, 12:28
سلام دوستان.من دو سوال ازتون دارم تو رو خدا هرچه سریعتر جوابشونو بدین:
1.ویندوز من سرویس پک 3 و هرچی تلاش میکنم نمیتونم برنامه هوریزانو اجرا کنم.خطای send و dont send میده.الان باید چیکار کنم؟برنامه جایگزینی هست؟یه برنامه تو سایت گفته شده ولی فایل دانلودش خرابه.
2.من تایتل آپدیت اسکایرمو میخوام،میرم تو سایت xbuc فایلهای زیادی هست نمیدونید باید کدومو بگیرم؟

Satan1992
10-09-2012, 15:44
سلام دوستان.من دو سوال ازتون دارم تو رو خدا هرچه سریعتر جوابشونو بدین:
1.ویندوز من سرویس پک 3 و هرچی تلاش میکنم نمیتونم برنامه هوریزانو اجرا کنم.خطای send و dont send میده.الان باید چیکار کنم؟برنامه جایگزینی هست؟یه برنامه تو سایت گفته شده ولی فایل دانلودش خرابه.
2.من تایتل آپدیت اسکایرمو میخوام،میرم تو سایت xbuc فایلهای زیادی هست نمیدونید باید کدومو بگیرم؟

کسی جواب نمیده؟

AmiR2C
17-02-2013, 13:19
کسی جواب نمیده؟

1. ممکنه برنامه مشکل داشته باشه ! از سایت اصلی دانلودش کن
2.باید ریجن دستگاهت رو بگیری

zn4
05-06-2013, 11:32
مشکل من اینه که یه سری از بازی هام 97 درصد هست و شناختنش برنامه نمیتونه تشخیص بده layer break رو واسه همین بازی رو به عنوان بازی ایکس باکس تخیص نمیده الان چی کار کنم؟

mohammadmanabi
08-06-2013, 06:03
یعنی با همون نرم افزار Horizon میتونم اپدیت بازی اساسینس پیدا کنم

masiih
08-11-2013, 22:38
سلام من بازی Call Of Duty Ghosts و Pes 2014 رو گرفتم و با این مشکل مواجه شدم! توی سایت هم رفتم و نمیدونستم کدوم ورژن رو دانلود کنم ( هرکدوم 110 مگ هست ) از کجا بفهمم بازی من کدومه؟ :n02:

shayaniiiii
13-04-2014, 15:58
چه جوری از این سایته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنم هرچی میزنم اتفاقی نمیوفته:n27:!!!