PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل عجیب در نصب همزمان 3 هارد اینترنال

farhoudr
19-11-2011, 23:28
من 3 عدد هارد اینترنال دارم .یکی 300 گیگ .دومی 1 ترا و سومی 2 ترا.این 2 ترا را هفته پیش خریدم.
ولی مشکل من این است که وقتی هارد دو ترا را وصل میکنم هارد 300 گیگ اصلا توسط بایاس شناسایی نمیشود.یعنی کلا ویندوز نمیشناسد.وقتی هارد دو ترا را درمیارم هارد 300 گیگ شناسایی میشه.این در حالی است که هارد سیصد گیگ با هارد 1 ترا کاملا شناسایی میشه.در ضمن هراد دو ترا و یک ترا هم با هم شناسایی میشند.مشکل وقتی است که هارد دو ترا و هارد 300 گیگ با هم نصب میشند.در این حالت انگار نه انگار که هارد 300 گیگ نصب است و کلا شناسایی نمیشه.

به نظر شما مشکل از کجاست؟در ضمن همه پرتهای ساتا رو امتحان کردم.

EXTREME
19-11-2011, 23:36
شمما باید اول از همه بایوس رو آپدیت کنید ممکنه بایوس این حجم هارد رو ساپورت نکنه
نکته بعدی پاور هم باید بررسی بشه و ولتاژ کافی به هارد ها برسونه

farhoudr
23-11-2011, 18:14
باياس را هم آپديت كردم .پاور هم مشكل نداره.فقط وقتي هارد 300 گيگ را ميزنم با هارد 2 ترا شناخته نميشه در حالي كه با هارد يك ترا شناخته ميشه.هارد 2ترا با هارد 1 ترا هم شناخته ميشه.
خودم موندم مشكل از كجاست؟هارد 300 گيگ را هم وقتي به تنهايي يا با هارد 1 ترا ميزنم شناخته ميشه.يعني هارد مشكل نداره.

Hamed DC
28-11-2011, 00:59
من 3 عدد هارد اینترنال دارم .یکی 300 گیگ .دومی 1 ترا و سومی 2 ترا.این 2 ترا را هفته پیش خریدم.
ولی مشکل من این است که وقتی هارد دو ترا را وصل میکنم هارد 300 گیگ اصلا توسط بایاس شناسایی نمیشود.یعنی کلا ویندوز نمیشناسد.وقتی هارد دو ترا را درمیارم هارد 300 گیگ شناسایی میشه.این در حالی است که هارد سیصد گیگ با هارد 1 ترا کاملا شناسایی میشه.در ضمن هراد دو ترا و یک ترا هم با هم شناسایی میشند.مشکل وقتی است که هارد دو ترا و هارد 300 گیگ با هم نصب میشند.در این حالت انگار نه انگار که هارد 300 گیگ نصب است و کلا شناسایی نمیشه.

به نظر شما مشکل از کجاست؟در ضمن همه پرتهای ساتا رو امتحان کردم.
مدل مادربرد؟؟؟
مدل هاردها؟؟؟