PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف درایور و آثار alcohol از control panel

K1lou
19-11-2011, 10:09
با سلام خدمت دوستان
من مدتها قبل یکبار نرم افزار alcohol رو روی سیستم نصب کردم و دوباره اونو پاک کردم حالا توی control panel رو که می بینم هنوز درایور و آثارش هست چطور باید اونو پاک کنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر

u-cant30me
19-11-2011, 11:02
برنامه Revo Uninstaller دانلود کن و نصب کن و با این برنامه Uninstall کن...
فکر میکنم الان الکل رو نصب نداریش پس نصب کن و با این برنامه حذفش کن...
برنامه خوبیه اگه برنامهات رو اینجوری پاک کنی انگار که اصلآ هیچ برنامه ای رو تو سیستمت نصب نکردیش...
نکته:همون الکلی رو نصب کن که الان درایورش رو سیستمت باقی مونده...

jafarian
19-11-2011, 14:06
درستور regedit داخل منوی run تایپ کنید بعدش وقتی که وارد رجیستری شدین به مسیری که گذاشتم برین طبق شکل 1 روی فایلهای ستون سمت چپ به ترتیب کلیک کنید تو طبق شکل 2 هم تو صفحه سمت راستم هروقت که اسم برنامه خودتون مشاهده کردین تو همون ستون سمت چپ روی همون قسمت کلیک کنید بعدشم گزینه delete بزنید سیستم ریست کنید بالا اومد بعدش اثری ازاون برنامه درکنترل پنل نیست:20:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\ControlPanel\NameSpace

K1lou
20-11-2011, 13:40
با سلام و تشکر
من مسیری رو که گفته بودین رفتم اما اثری از برنامه ALCOHOLE ندیدم البته به جز جایی که شما روی عکس نشون دادین همه قسمتهای پایینتر رو هم چک کردم

اما توی یه قسمت دیگه اسم برنامه هست حالا چطور باید پاکش کنم ؟ اصلا از اینجا میشه پاک کرد و یا سایر برنامه هایی که از سیستم پاک می کنیم ولی الان اسمشون توی ریجستری هست

با تشکر

jafarian
20-11-2011, 14:07
چون آیکن شما تو کنترل پنل قرار داره تنها مسیرم همینه فروم پایینم به همین مورد اشاره کرده روی همون پوشه های سمت چپ کلیک کنید تو پنجره سمت راست اسم برنامه ها نمایش داده میشه بعدشم که پیداش کردین روی همون پوشه مورد نظر کلیک راست ازآخرم خذفش میکنید پست 2 فروم پایین ببینید.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\ControlPanel\NameSpace

K1lou
20-11-2011, 14:15
چون آیکن شما تو کنترل پنل قرار داره تنها مسیرم همینه فروم پایینم به همین مورد اشاره کرده روی همون پوشه های سمت چپ کلیک کنید تو پنجره سمت راست اسم برنامه ها نمایش داده میشه بعدشم که پیداش کردین روی همون پوشه مورد نظر کلیک راست ازآخرم خذفش میکنید پست 2 فروم پایین ببینید.

با سلام و تشکر
خوب همونطور که دیدید در اون مسیر نبود
حالا اگه اون قسمتهایی که در عکس دومی مشخص کردم رو پاک کنم مشکلی پیش میاد جدا از اینکه اصلا چیزی از کنترل پنل رو حذف میکنه یا نه ؟
با تشکر

jafarian
20-11-2011, 14:20
با سلام و تشکر
خوب همونطور که دیدید در اون مسیر نبود
حالا اگه اون قسمتهایی که در عکس دومی مشخص کردم رو پاک کنم مشکلی پیش میاد جدا از اینکه اصلا چیزی از کنترل پنل رو حذف میکنه یا نه ؟
با تشکر

منظورمن اون پوشه ای که تو عکس مشخص کردم نیست شما رو تک تک پوشه ها کلیک کنید تو پنجره سمت راست بعدش اسم برنامه خودتون 100 درصد میبینید نه اینکه فقط روی پوشه ای که من مشخص کردم کلیک کنید ازهمون اول که نوشته NameSpace بترتیب بیاین پایین .

K1lou
20-11-2011, 14:27
منظورمن اون پوشه ای که تو عکس مشخص کردم نیست شما رو تک تک پوشه ها کلیک کنید تو پنجره سمت راست بعدش اسم برنامه خودتون 100 درصد میبینید نه اینکه فقط روی پوشه ای که من مشخص کردم کلیک کنید ازهمون اول که نوشته NameSpace بترتیب بیاین پایین .

با سلام
ممنون از شما
ولی در همون پست های قبلی هم عرض کردم به همین ترتیبی که شما فرمودین همه رو دونه به دونه دیدم ولی از الکل خبری نبود
مثلا سرویس icloud اپل برای پی سی که روی سیستم هست و توی کنترل پنل . در اون قسمتها بود و خیلی چیزهای دیگه مثل کیبرد و موس و ...
در مورد حذف الکل از همون قسمتی که نشون دادم با پاک کردنش مشکلی ایجاد نمیشه ؟
با تشکر

jafarian
20-11-2011, 14:32
اول برنامه alcohl ازنوع نصب کنید بعدشم برای پاک کردنش از perfect uninstaller استفاده کنید ببینید اون قسمت تو کنترل پنل پاک میشه اگر اون کی که مشخص کردین بخواین پاک کنید ابتدا یک بک آپ ازرجیستری ازاون کلید بگیرین بعدش پاک کنید ببینید عمل میکنه اون روشی هم که من گفتم به غیر از شما برای چند نفر دیگه هم تست کردم تعجبه که از شما اون قسمت قرار نداره چون تمامی آیکونهای کنترل پنل اون قسمت قرار داره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jafarian
20-11-2011, 23:38
یک روش دیگه هم هست به اینصورت که به پوشه system 32 خودتون درشاخه windows برین بعدش تو قسمت سرچ دستور CPL.* تایپ کنید ازاین طریقم آیکونهای کنترل پنل میشه پاک کرد .