PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سویس Windows Firewall ویندوز 7 من Start نمیشه

Pejvak61
18-11-2011, 22:10
یه مشکلی برای فایروال ویدوز 7 من ایجاد شده.
سرویس windows firewall من start نمیشه و Error 1068 : The dependency service or group fauiled to start ظاهر میشه

بررسی کردم و دیدم سرویس Windows Firewall Authorization Driver یکی از سرویس های وابسته ی این سرویس در لیست سرویس ها موجود نیست و رفتم تو device manager و دیدم درایورش در بخش non plug and play drivers با علامت تعجب مشخص شده و من هم با راست کلیک گزینه uninstall رو اشتباهاً انتخاب کردم (چون فکر کردم نوشته reinstall ) و با این کار درایورش پاک شد.

حالا من نمیتونم دیگه Windows Firewall رو فعال کنم و سیستمم از استحکام کافی برخوردار نیست آیا کسی راهی سراغ داره این مشکل رو برطرف کنیم؟

در ضمن از microsoft security essential استفاده میکنم و همیشه هم آپدیته و تا حالا هم مشکل ویروسی نداشتم ولی دیروز به علت پاره ای مشکلات موقع بالا آمدن سیستم به نزدیک ترین checkpoint سیستم رو restore کردم. همین.

masoud71
18-11-2011, 22:36
میشه دوستان کمک کنید؟

A M ! N
18-11-2011, 22:39
یه مشکلی برای فایروال ویدوز 7 من ایجاد شده.
سرویس windows firewall من start نمیشه و Error 1068 : The dependency service or group fauiled to start ظاهر میشه

بررسی کردم و دیدم سرویس Windows Firewall Authorization Driver یکی از سرویس های وابسته ی این سرویس در لیست سرویس ها موجود نیست و رفتم تو device manager و دیدم درایورش در بخش non plug and play drivers با علامت تعجب مشخص شده و من هم با راست کلیک گزینه uninstall رو اشتباهاً انتخاب کردم (چون فکر کردم نوشته reinstall ) و با این کار درایورش پاک شد.

حالا من نمیتونم دیگه Windows Firewall رو فعال کنم و سیستمم از استحکام کافی برخوردار نیست آیا کسی راهی سراغ داره این مشکل رو برطرف کنیم؟

در ضمن از microsoft security essential استفاده میکنم و همیشه هم آپدیته و تا حالا هم مشکل ویروسی نداشتم ولی دیروز به علت پاره ای مشکلات موقع بالا آمدن سیستم به نزدیک ترین checkpoint سیستم رو restore کردم. همین.
سلام
اول اینکه چک کنین که برنامه فایروال قلابی نباشه fake
بعد این لینک رو نیگاه کنین که از مایکروسافت هست و مربوط به ارور که دریافت میکنین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پیشنهاد میکنم که یکبار system restore استفاده کنین
یا اگه تا اون زمان system restore ندارین یکبار repair کنین ویندوز رو

برنامه ی Microsoft security Essential هم سکوریتی قوی هست

Take Care:40:

Pejvak61
18-11-2011, 23:24
پیشنهاد میکنم که یکبار system restore استفاده کنین
یا اگه تا اون زمان system restore ندارین یکبار repair کنین ویندوز رو

همین الآن که این مطلب رو مینویسم این کارو کردم گویا مشکلش حل شده

ممنونم.

مشکلات دیگه ای هم داشت که برطرف شد :
1- ping.exe و wscntfy.exe به تناوب کل CPU رو گرفته بودند.
2- اینترنت اکسپلورر 9 هم اصلاً هیچ صفحه ای باز نمیکرد و بعد از مدتی close میشد.