PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل ورود به فروم

jvdabz
18-11-2011, 18:39
سلام من به يك مشكل برخوردم:
فرومم بالا نمياد،وقتي روي لينكش كليك ميكنم،بعد از يكم لود كردن مينويسه:
Internet Explorer cannot display the webpage
آدرس فرومم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست.
از چند تا از دوستانم پرسيدم كه آيا براي اونها فرومم باز ميشه يا نه و اونها در جواب گفتند كه فروم بدون هيچ مشكلي براشون باز ميشه.

به نظر شما من چيكار كنم؟چطوري ميتونم مشكلم رو حل كنم،آخه همه ي سايت ها رو ميتونم باز كنم و ببينم ولي وقتي به فروم خودم ميرم؛نميتونم بازش كنم؛هم با فايرفاكس و هم با اينترنت اكسپلوره اين مشكل رو دارم.
مرورگرهام رو حذف و دوباره نصب كردم ولي مشكلم حل نشد.
لطفا كمكم كنيد،با تشكر

Dolphin 7
19-11-2011, 00:21
سلام من به يك مشكل برخوردم:
فرومم بالا نمياد،وقتي روي لينكش كليك ميكنم،بعد از يكم لود كردن مينويسه:
Internet Explorer cannot display the webpage
آدرس فرومم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست.
از چند تا از دوستانم پرسيدم كه آيا براي اونها فرومم باز ميشه يا نه و اونها در جواب گفتند كه فروم بدون هيچ مشكلي براشون باز ميشه.

به نظر شما من چيكار كنم؟چطوري ميتونم مشكلم رو حل كنم،آخه همه ي سايت ها رو ميتونم باز كنم و ببينم ولي وقتي به فروم خودم ميرم؛نميتونم بازش كنم؛هم با فايرفاكس و هم با اينترنت اكسپلوره اين مشكل رو دارم.
مرورگرهام رو حذف و دوباره نصب كردم ولي مشكلم حل نشد.
لطفا كمكم كنيد،با تشكر

فورومت واسه منم بدون مشکل باز مي شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/img] "]
--- gigile --- سلام --- معرفي --- سلام --

ممکنه آدرس فورومت تو فايلي که الان اسمش يادم نيس باشه که اون باعث شده سايتت تو سيستمت بالا نياد و هيتلر بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
متاسفانه الان نه اسمش يادمه نه مسيرش :41:
اگه اسم و مسيرشو پيدا کردم خبرت مي کنم شايدم زودتر بچه ها اومدن راهنماييت کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jvdabz
19-11-2011, 14:35
خيلي ممنون،منتظرم

Dolphin 7
19-11-2011, 20:53
خيلي ممنون،منتظرم

پيداش کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فايل
hosts
تو مسير ( اگه مثلا ويندوزت تو درايو سي باشه )
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc

مسيرش تو اکس پي همينه تو ويندوزاي ديگه رو نمي دونم شايد اونام همين باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينو پيداش کن بعد کاتش کن يه جاي مطمئن پيستش کن ( چون الان نبايد تو اون مسير باشه ولي بعدا بايد برش گردوني سر جاش ) حالا تو اون مسير نبايد فايل
hosts
باشه ، حالا برو فورومتو باز کن ببين باز مي شه يا نه اگه باز شد مشکل از همون فايل
hosts
بوده در اين صورت بيا که بت بگم چيکار کن ولي اگه بازم باز نشد و تو اون مسيري که گفتم فايل
hosts
دوباره توليد نشده بود ( چون اگه نرم افزار خاصي تو مايه هاي فايروال و اين چيزا نصب کرده باشي ممکنه اين فايلو خودش بسازه دوباره پس بايد مطمئن شي که اين فايل دوباره تو اون مسير ساخته نشده باشه ) اونوخ فايل
hosts
رو دوباره برش گردون سر جاي اولش تو همون مسيري که بود ، چون معلومه که مشکل از اين فايله نبوده و مشکل يه چيز ديگه اس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]