PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 80 تا 130 تومن چي بگيرم

nimapaulo
16-11-2011, 23:49
آخيش
بعد از يه چند سالي دوباره اومديم يه p30world ي بزنيم به بدن
سلام به دوستاي گلم
يه سوال فوق عجله اي دارم
يه پرينتر 3 كاره ميخام .البته بايد بگم 4كاره نياز دارم ولي تحقيقات نشون داده 4كاره ها از بابت استهلاك رتبه 1 رو داره پس 3 كاره ميگيريم.
1-قيمت حدود 80 تا 120 130
چند نفري كنون رو از تو خرابي و قاط نزدن بهتر از اچ پي گفتن بعضي هم گفتن فقط اپسون بگير ولا غير.
2-از بين يكدوم از اين 3 برند بالا باشه ترجيحاً
3-جوهر افشان
4-خيلي كم خرج باشه يعني اگه مثلاً استفاده از تانك صلاح و به صرفه باشه ميخام تانك(مخزن) هم نصب كنم.
5-كار سياه و سفيد خيلي باهاش دارم شايد در حدود ماهي 500برگه
6-كار رنگي هم در حدود ماهي 20 30 برگه با كيفيت عكسي يه مقدار بيشتر از عكسايي كه تو روزنامه ها چاپ ميشه
7-يه مورد مهم هم در صورت امكان نيازي به خريد و تعويض كارتريج و... نداشته باشه و اگر هم خواستم يه روزي كارتريج براش عوض كنم كارتريجش هم ارزون باشه هم اينكه پيدا بشه
چند وقت پيش رفتيم براي يكي از بچه ها يه كارتريج بگيريم هيچ كجا پيدا نميشد.چند تا مغازه تو ايرانشهر داشتن كه جفتش رو(سياه و رنگي) 40 تومن ميفروختن.خود پرينترش رو خريده بود 60 تومن.بنده خدا قيد پرينتر رو زد و يه پرينتر ديگه خريد.
به هر حال اميدوارم پارامترهاي بالا كامل و دقيق باشن.

mohammad.t
17-11-2011, 00:53
آخيش
بعد از يه چند سالي دوباره اومديم يه p30world ي بزنيم به بدن
سلام به دوستاي گلم
يه سوال فوق عجله اي دارم
يه پرينتر 3 كاره ميخام .البته بايد بگم 4كاره نياز دارم ولي تحقيقات نشون داده 4كاره ها از بابت استهلاك رتبه 1 رو داره پس 3 كاره ميگيريم.
1-قيمت حدود 80 تا 120 130
چند نفري كنون رو از تو خرابي و قاط نزدن بهتر از اچ پي گفتن بعضي هم گفتن فقط اپسون بگير ولا غير.
2-از بين يكدوم از اين 3 برند بالا باشه ترجيحاً
3-جوهر افشان
4-خيلي كم خرج باشه يعني اگه مثلاً استفاده از تانك صلاح و به صرفه باشه ميخام تانك(مخزن) هم نصب كنم.
5-كار سياه و سفيد خيلي باهاش دارم شايد در حدود ماهي 500برگه
6-كار رنگي هم در حدود ماهي 20 30 برگه با كيفيت عكسي يه مقدار بيشتر از عكسايي كه تو روزنامه ها چاپ ميشه
7-يه مورد مهم هم در صورت امكان نيازي به خريد و تعويض كارتريج و... نداشته باشه و اگر هم خواستم يه روزي كارتريج براش عوض كنم كارتريجش هم ارزون باشه هم اينكه پيدا بشه
چند وقت پيش رفتيم براي يكي از بچه ها يه كارتريج بگيريم هيچ كجا پيدا نميشد.چند تا مغازه تو ايرانشهر داشتن كه جفتش رو(سياه و رنگي) 40 تومن ميفروختن.خود پرينترش رو خريده بود 60 تومن.بنده خدا قيد پرينتر رو زد و يه پرينتر ديگه خريد.
به هر حال اميدوارم پارامترهاي بالا كامل و دقيق باشن.

خوش اومدي!
1-حالا تا ببينيم!
2-تا ببينيم! بسته به استفاده داره سه كاره hp و تك كاره كار زياد اپسون و ... من شخصا به كانن علاقه ندارم.
3-باشه!
4-دستگاه سه كاره رو تانك نصب نكني بهتره اغلب بايد درب اسكنرش باز بمونه براي عبور شيلنگ ها و كلا وصله ناجوري هست. hp رو كه روش تانك نصب نميكنه كسي مگه مدلهاي خاصي ازش! ميمونه كانن و اپسون. كه باز بگم سه كاره و تانك خيلي خوب نميشه!
5-ماهي 500 برگ بهتره بديد به يه ليزري! براي جوهر افشان زياده مگه يه دستگاه سرحال با تانك باشه مثل يه اپسون p50 با تانك با قيمت 300 هزار.
6-همشون كيفيت عالي دارند حتي اون 60 تومني. عكس روزنامه مگه كيفيت هم داره!!!
7-همشون همينطور هستند تا زماني كه شارژ ميكني مشكلي نيست ولي وقتي ميخواي بخري حداقل 50 تومن بايد هزينه كني!

در مجموع نظرات من!:
روي دستگاه سه كاره تانك نزني بهتره. تانك رو روي اپسون و كانن ميزنن.هيچ جوهر افشان كم هزينه اي نيست يا اول هزينه اش رو ميدي يا بعدا! مثلا خريد يه تانك گاهي تا 70 تومن هزينه داره.كلا يه جوهر افشان سه كاره براي كار كم و خونگي هست مثلا يه اچ پي كه شارژش كني با دست(نه اينكه تانك بزني)
و كلام آخر اينكه نمي دونم چرا سطح توقعات توي اين انجمن رفته بالا، چه وضعشه!!!:31:

nimapaulo
17-11-2011, 03:26
خوش اومدي!
1-حالا تا ببينيم!
2-تا ببينيم! بسته به استفاده داره سه كاره hp و تك كاره كار زياد اپسون و ... من شخصا به كانن علاقه ندارم.
3-باشه!
4-دستگاه سه كاره رو تانك نصب نكني بهتره اغلب بايد درب اسكنرش باز بمونه براي عبور شيلنگ ها و كلا وصله ناجوري هست. hp رو كه روش تانك نصب نميكنه كسي مگه مدلهاي خاصي ازش! ميمونه كانن و اپسون. كه باز بگم سه كاره و تانك خيلي خوب نميشه!
5-ماهي 500 برگ بهتره بديد به يه ليزري! براي جوهر افشان زياده مگه يه دستگاه سرحال با تانك باشه مثل يه اپسون p50 با تانك با قيمت 300 هزار.
6-همشون كيفيت عالي دارند حتي اون 60 تومني. عكس روزنامه مگه كيفيت هم داره!!!
7-همشون همينطور هستند تا زماني كه شارژ ميكني مشكلي نيست ولي وقتي ميخواي بخري حداقل 50 تومن بايد هزينه كني!

در مجموع نظرات من!:
روي دستگاه سه كاره تانك نزني بهتره. تانك رو روي اپسون و كانن ميزنن.هيچ جوهر افشان كم هزينه اي نيست يا اول هزينه اش رو ميدي يا بعدا! مثلا خريد يه تانك گاهي تا 70 تومن هزينه داره.كلا يه جوهر افشان سه كاره براي كار كم و خونگي هست مثلا يه اچ پي كه شارژش كني با دست(نه اينكه تانك بزني)
و كلام آخر اينكه نمي دونم چرا سطح توقعات توي اين انجمن رفته بالا، چه وضعشه!!!:31:
ازت ممنونم محمد جان
نه مهندس توقعات بالا نيس
يارانه دريافتي جواب يه وعده ناهار نيمرو با دو تا نون لواش رو هم نميده
از بابت ظاهر اصلاً مهم نيس
براي دفتر كار ميخام كه اونقدر شلوغه تانك و نفر بر و موشك ... به هيج عنوان به چشم نمياد
فقط كاركرد زياد و اذيت نكردن پرينتر و قيمتش مورد نظرمه
شكل ظاهري يا سر و صداي دستكاه و سرعت كم اهميتش كمتر
500 برگ هم ماكزيمم كاركرده
بين اپسون و كنون كدومشون با چه مدلي بهتر جواب ميده

mohammad.t
17-11-2011, 13:11
ازت ممنونم محمد جان
نه مهندس توقعات بالا نيس
يارانه دريافتي جواب يه وعده ناهار نيمرو با دو تا نون لواش رو هم نميده
از بابت ظاهر اصلاً مهم نيس
براي دفتر كار ميخام كه اونقدر شلوغه تانك و نفر بر و موشك ... به هيج عنوان به چشم نمياد
فقط كاركرد زياد و اذيت نكردن پرينتر و قيمتش مورد نظرمه
شكل ظاهري يا سر و صداي دستكاه و سرعت كم اهميتش كمتر
500 برگ هم ماكزيمم كاركرده
بين اپسون و كنون كدومشون با چه مدلي بهتر جواب ميده

به هر حال ما آنچه شرط بلاغ بود گفتيم! خواه پند گير خواه ملال!
خود جوهر افشان يعني مشكل تانك هم بزني ميشه 2 مشكل سه كاره هم كه باشه ميشه 5 تا:31:
ولي اپسون سه كاره بگير براي نصب تانك مثل sx125 كه حدود 100 تومنه.

nimapaulo
17-11-2011, 13:31
چقدر جالب
اتفاقاً منم sx125 به همين قيمت 100 تومن گرفتم البته از 110 تا 100 تومن قيمت دادن
جالبش اينجاست صبح رفتم و خريدم و وقتي كه خواستم ازتون تشكر كنم و بگم كه چي گرفتم ديدم شما هم همين sx125 رو پيشنهاد داديد
البته خيلي زود كارتريجش تموم ميشه و بايد يه 32 تومن ديگه بدم و 4تا كاتريج قابل شار‍ژ بگيرم
يا 50تومن بدم و تانك بگيرم
شما كدومش رو پيشنهاد ميدي؟تانك يا كاتريج شارژ شو؟
اگه برند خاصي هم هست كه تانك يا كاتريج و جوهرش به بقيه برندها ارجحيت داره لطف كنيد راهنمايي بنماييدم
تنكس

mohammad.t
17-11-2011, 14:34
چقدر جالب
اتفاقاً منم sx125 به همين قيمت 100 تومن گرفتم البته از 110 تا 100 تومن قيمت دادن
جالبش اينجاست صبح رفتم و خريدم و وقتي كه خواستم ازتون تشكر كنم و بگم كه چي گرفتم ديدم شما هم همين sx125 رو پيشنهاد داديد
البته خيلي زود كارتريجش تموم ميشه و بايد يه 32 تومن ديگه بدم و 4تا كاتريج قابل شار‍ژ بگيرم
يا 50تومن بدم و تانك بگيرم
شما كدومش رو پيشنهاد ميدي؟تانك يا كاتريج شارژ شو؟
اگه برند خاصي هم هست كه تانك يا كاتريج و جوهرش به بقيه برندها ارجحيت داره لطف كنيد راهنمايي بنماييدم
تنكس

من كه كارتريج قابل شارژ ميگم به دليل همون مورد قبل!
البته تانك = مخزن + يك سري كارتريج قابل شارژ كه روي هم ميشه 50 تومن اغلب رنگ ها باهاشون هست!
جوهر هم wox يا wwm بگير.

alenush
17-09-2012, 20:23
زنگ بزن 88490667 خوب راهنمایی می کنند قیمت هاشون هم نسبت به هر جای ذیگه ای خیلی منصفانه است تو ایرانشهر شمالیه