PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش ساخت اپل آیدی بدون نیاز به کارت اعتباری

emadpumad
16-11-2011, 22:06
درود بر دوستان
احساس کردم جای این آموزش در این فروم خالیه
برای ساخت اپل آیدی مراحل زیر را انجام بدید
1- آیتیونز را نصب کنید و اون رو اجرا کنید.
2- در قسمت سرچ آیتیوونز کلمه free رو تایپ و جستجو کنید .
3- در لیستی که برای شما ظاهر میشود یک برنامه free رو انتخاب کنید و بر روی گذینه free کلیک کنید .
4- بر روی گذینه sign in کلیک کنید
5- از صفحه روبرو که جلوتون ظاهر میشه که 3 تا گذینه داره ( create new apple id , use exist , cancel ) گذینه create new apple id رو بزنید
6- فیلد های مورد نظ رو پر کنید
* منظور از ایمیل آدرسی که از شما درخواست میشه یک ایمیل معتبر هست که صاحبش شما هستید و قبلا ساخته شده مثلا ema...@yahoo.com و در ادامه از شما پسورد میخواد
* منظور از پسورد پسورد اپل آیدی شما هست و باید پسوردی رو انتخاب کنید که در اون حد اقل یک حرف بزرگ و یک عدد باشد و پسورد شما نباید کمتر از 6 حرف باشد.
7- بر روی next کلیک کنید.
8- در صفحه روبرو در جایی که از شما در مورد cradit card سوال میشه شما گذینه none رو انتخاب کنید.
9-در قسمت gift card اگر گیفت کارت ندارید لازم نیست چیزی بنویسید .
10 - در قسمت آدرس آدرس زیر را بنویسید.
* به این آدرس مالیات تعلق نمی گیرد.
در قسمت شهر بنویسید kodiak و در قسمت آدرس بنویسید kodiak rezanof dr w st 711 در قسمت شماره تلفن پیش کد 907 رو بدون صفر ماقبل وارد کنید و در قسمت شماره تلفن یک شماره 7 رقمی دلخواه وارد کنید.
در قسمت کشور یونایتد استیت رو انتخاب کنید.
در قسمت زیپ کد رقم 99619 رو وارد کنید
در قسمت stats آلاسکا یا Ak رو انتخاب کنید
و در قسمت نام و فامیل هم اطلاعات شخصی خودتون رو وارد کنید.
در اسرع وقت عکس اضافه خواهد شد.( ولی کی ؟ معلوم نیست !)

fmpr
23-11-2011, 18:00
سلام ايتونز من none نداره
چ بايد كرد؟

emadpumad
23-11-2011, 23:21
سلام ايتونز من none نداره
چ بايد كرد؟
درست مسیر رو انتخاب نکردید
در حالت عادی none وجود نداره !
همونجور که در بالا توضیح داده شده باید یک اپپلیکیشن فری انتخاب کنید و از اونجا اقدام به ساخت اپل آیدی کنید .
پس یک بار دیگه با دقت مسیر بالا رو برید.

Dj_aghamajid
05-12-2011, 15:55
آقا دست شما درد نکنه. توضیحاتتون کامل و عالی بود.
فقط موقع دانلود کردن یک ارور 1009 میده که فکر کنم مشکل از اینترنت و فیلتر و... هست. درسته؟

emadpumad
05-12-2011, 17:27
آقا دست شما درد نکنه. توضیحاتتون کامل و عالی بود.
فقط موقع دانلود کردن یک ارور 1009 میده که فکر کنم مشکل از اینترنت و فیلتر و... هست. درسته؟
درود بر شما
مجید جان این ارور به خاطر تحریم ایران توسط کمپانی اپل هست که برای مرتفع شدن این موضوع احتیاج به استفاده از v p.n دارید

alireza_
14-12-2011, 13:28
سلام

آقا من از اپلیکیشن داخل میشم یه برنامه مجانی رو انتخاب میکنم ولی وقتی میرسم به ساخت آی دی و روش کلیک میکنم یه صفحه باز میشه ویه مدتی لود میکنه و بعدش تمام . هیچی نمیاره
ویپی ان رو ام وصل کردم

emadpumad
14-12-2011, 18:06
سلام

آقا من از اپلیکیشن داخل میشم یه برنامه مجانی رو انتخاب میکنم ولی وقتی میرسم به ساخت آی دی و روش کلیک میکنم یه صفحه باز میشه ویه مدتی لود میکنه و بعدش تمام . هیچی نمیاره
ویپی ان رو ام وصل کردم
درود بر شما
من حدث میزنم سرعت اینتر نت شما پایینه
یا اینکه مشکل از وی پی ان هست چند بار دیگه تلاش کنید اگه به نتیجه نرسیدید باز مشکل رو مطرح کنید
با تشکر

alireza_
15-12-2011, 08:41
متشکرم

درست شد

You & I
22-01-2012, 11:00
سلام دوستان خسته نباشید !
میشه بگید باید چه کشوری رو بزنم که قیمت دلار در اووون به ایران نزدیک باشه ؟؟

emadpumad
22-01-2012, 12:43
سلام دوستان خسته نباشید !
میشه بگید باید چه کشوری رو بزنم که قیمت دلار در اووون به ایران نزدیک باشه ؟؟
میشه بگید برای چی می خوای همچه کاری کنا؟

vezovius
13-03-2012, 16:29
درود بر دوستان
احساس کردم جای این آموزش در این فروم خالیه
برای ساخت اپل آیدی مراحل زیر را انجام بدید
1- آیتیونز را نصب کنید و اون رو اجرا کنید.
2- در قسمت سرچ آیتیوونز کلمه free رو تایپ و جستجو کنید .
3- در لیستی که برای شما ظاهر میشود یک برنامه free رو انتخاب کنید و بر روی گذینه free کلیک کنید .
4- بر روی گذینه sign in کلیک کنید
5- از صفحه روبرو که جلوتون ظاهر میشه که 3 تا گذینه داره ( create new apple id , use exist , cancel ) گذینه create new apple id رو بزنید
6- فیلد های مورد نظ رو پر کنید
* منظور از ایمیل آدرسی که از شما درخواست میشه یک ایمیل معتبر هست که صاحبش شما هستید و قبلا ساخته شده مثلا ema...@yahoo.com و در ادامه از شما پسورد میخواد
* منظور از پسورد پسورد اپل آیدی شما هست و باید پسوردی رو انتخاب کنید که در اون حد اقل یک حرف بزرگ و یک عدد باشد و پسورد شما نباید کمتر از 6 حرف باشد.
7- بر روی next کلیک کنید.
8- در صفحه روبرو در جایی که از شما در مورد cradit card سوال میشه شما گذینه none رو انتخاب کنید.
9-در قسمت gift card اگر گیفت کارت ندارید لازم نیست چیزی بنویسید .
10 - در قسمت آدرس آدرس زیر را بنویسید.
* به این آدرس مالیات تعلق نمی گیرد.
در قسمت شهر بنویسید kodiak و در قسمت آدرس بنویسید kodiak rezanof dr w st 711 در قسمت شماره تلفن پیش کد 907 رو بدون صفر ماقبل وارد کنید و در قسمت شماره تلفن یک شماره 7 رقمی دلخواه وارد کنید.
در قسمت کشور یونایتد استیت رو انتخاب کنید.
در قسمت زیپ کد رقم 99619 رو وارد کنید
در قسمت stats آلاسکا یا Ak رو انتخاب کنید
و در قسمت نام و فامیل هم اطلاعات شخصی خودتون رو وارد کنید.
در اسرع وقت عکس اضافه خواهد شد.( ولی کی ؟ معلوم نیست !)

سلام و تشکر
من چند باری ادرس رو اشتباه زده بودم
الان هم با این ادرس هرچی میزنم این ارور رو میده
please contact itunes support to compete this transacthin
ممنون میشم راهنمایی کنید
آیا باید با یک ایمیل دیگه ثبت نام کنم؟

emadpumad
14-03-2012, 17:11
سلام و تشکر
من چند باری ادرس رو اشتباه زده بودم
الان هم با این ادرس هرچی میزنم این ارور رو میده
please contact itunes support to compete this transacthin
ممنون میشم راهنمایی کنید
آیا باید با یک ایمیل دیگه ثبت نام کنم؟

مشکل از اینتر نت هست اگر براتون مقدور هست از وی پی N استفاده کنید

vezovius
14-03-2012, 22:58
مشکل از اینتر نت هست اگر براتون مقدور هست از وی پی N استفاده کنید

با v-p-n هم همین ارور رو میده متاسفانه

Farshid72
15-03-2012, 23:28
دوسته عزیز شما وارد سایت myappleir.ir شو و بدون درد یه اکانت بساز دیگه...نمیخوائ این همه لقمه رو دور سر خودت بپیجونی
هر دوتا کشور us , uk رو هم داره

vezovius
16-03-2012, 01:00
دوسته عزیز شما وارد سایت myappleir.ir شو و بدون درد یه اکانت بساز دیگه...نمیخوائ این همه لقمه رو دور سر خودت بپیجونی
هر دوتا کشور us , uk رو هم داره

آقا دمت گرم
عجب چیز باحالی بود
امیدوارم بسازه
هنوز که خبری نشده

Farshid72
16-03-2012, 01:52
من اینو قبلا ت انجمن وشی برای آیفون گذاشته بودم همینجام چند باری گفتمش ولی مث اینکه دوستان به زور بازوی خودشون بیشتر واقف هستن

Farshid72
16-03-2012, 01:53
من اینو قبلا ت انجمن وشی برای آیفون گذاشته بودم همینجام چند باری گفتمش ولی مث اینکه دوستان به زور بازوی خودشون بیشتر واقف هستن

power of DEM!
05-04-2012, 14:54
منم همین ارور دوستمون رو داشتم:please contact itunes support to compete this transacthin
توی سایت myappleir.ir هم رفتم اما هیچ حایی برای ساخت ندیدم
اگه میشه و زخمتی نیست لینک صفحه ی ساخت آی دی رو بدید

amirpcp30
08-04-2012, 09:41
سلام
ممنون واسه ی آموزش
اما من وقتی می رم آیتونز و سرچ می کنم free همش نوشته accessing و همیش در حال لوده
یعنی چیز پی انی چیزی لازم داره؟
ممنون
:40:

emadpumad
08-04-2012, 14:06
سلام
ممنون واسه ی آموزش
اما من وقتی می رم آیتونز و سرچ می کنم free همش نوشته accessing و همیش در حال لوده
یعنی چیز پی انی چیزی لازم داره؟
ممنون
:40:

خیر به وی پی ان احتیج نداره تنها باید زمان بیشتری منتظر بمونید
شما ابتدا به قسمت app store برید و از اونجا گذینه فری رو سرچ کنید که برنامه های مجانی رو براتون بیاره

amirpcp30
08-04-2012, 15:23
سلام
خیلی ممنون از توجهتون
app store نداره itunes store هست که وقتی میزنم بالا نوشته accessing itunes store و در حال لود شدنه اما سند وریسیو از اینترنت نداره هرچقد هم صبر می کنم کاری نمیشه
ممنون میشم راهنماییم کنید
با سپاس

emadpumad
08-04-2012, 15:45
سلام
خیلی ممنون از توجهتون
app store نداره itunes store هست که وقتی میزنم بالا نوشته accessing itunes store و در حال لود شدنه اما سند وریسیو از اینترنت نداره هرچقد هم صبر می کنم کاری نمیشه
ممنون میشم راهنماییم کنید
با سپاس

اگر به وسیله خود آیپد میسخواید اقدام کنید ترجیحا از برنامه app store اقدام کنید من همین الان تست کردم و مشکلی نداره
در کادر بالا عبارت فری رو سرچ کنید و دقیقا طبق دستور العمل گفته شده اقدام کنید
توجه کنید که دوستان زیادی از این روش اقدام به ساخت اپل آیدی کردند و این روش درسته و شما باید دقت بیتری بکنید

amirpcp30
08-04-2012, 16:47
ببخشید من با کامپیوتر با برنامه ی آیتونز دارم اینکار رو می کنم
راستی چطوری باید سیم کارت رو داخل آیپد بزارم؟ ببخشید ربطی به این تاپیک نداره ولی به همین دلیل هست که من با ایپد نمی تونم کاری بکنم
خیلی ممنون از راهنمایی هاتون

emadpumad
08-04-2012, 17:45
ببخشید من با کامپیوتر با برنامه ی آیتونز دارم اینکار رو می کنم
راستی چطوری باید سیم کارت رو داخل آیپد بزارم؟ ببخشید ربطی به این تاپیک نداره ولی به همین دلیل هست که من با ایپد نمی تونم کاری بکنم
خیلی ممنون از راهنمایی هاتون

شما برای استفاده از سیمکارت در آیپد احتیاج به یک میکرو سیم دارید
که هم میتونید یک میکرو سیم آماده ایرانسل بخرید و یا اینکه با کمی دقت و وقت میتونید یکی رو برش بزنید
اگر منظورتون اینه که از کجا باید سیمکارت و وارد کنم خدمت شما عارضم که در آیپد ۲ در همون سمت که اسمارت کاور هست یک دریچه داره که برای باز کردن اون دریچه باید از پینی که درون جعبه هست ( به پاکت دفتر چه ها ضمیمه شده ) استفاده کنید

amirpcp30
08-04-2012, 21:25
اوکی ممنون
پین داخل جعبه نبود منم مشکلم باز کردم جایی هست که سیم می خوره

emadpumad
08-04-2012, 22:57
اوکی ممنون
پین داخل جعبه نبود منم مشکلم باز کردم جایی هست که سیم می خوره
خوب با سوزن بازش کن

amirpcp30
14-04-2012, 18:44
بازم سلام
با سوزن هر کار کردم نشد
خب با وایرلس وصل شدم به گوشی و از اینترنتش شیر کردم
خب حالا در app stor رفتم برای ساخت اکانت همه رو همین طور که گفته شده رفتم ولی قسمت credit card گزینه ی none نداره فقط visa -mastercard - amex- discover هست
چیکار کنم؟
ممنون

amirpcp30
15-04-2012, 09:00
بارم سلام
من دوباره همه ی مراحل رو رفتم اینبار none هم اومد ولی در همون مرحله وقتی تمام قسمت ها رو پر می کنم وقتی میزنم next اینو میگه:
please contact itunes support to complete this transaction
باید چیکارش کنم؟
ممنون

amirpcp30
15-04-2012, 15:44
سلام
راه دیگه ای برای ساخت آیدی نیست؟ کسی راهی برای حل کردن اروری که بالا گفتم نداره؟
ممنون

emadpumad
20-04-2012, 18:05
سلام
راه دیگه ای برای ساخت آیدی نیست؟ کسی راهی برای حل کردن اروری که بالا گفتم نداره؟
ممنون

با عرض پوزش اگر راه دیگری ام باشه من همین راه رو بلدم فقط

alijasbi
30-04-2012, 17:36
من همه کارهای بالارا انجام دادم ولی وقتی next را می زنم این را میگوید: please contact itunes support to complete this transaction

emadpumad
30-04-2012, 21:22
من همه کارهای بالارا انجام دادم ولی وقتی next را می زنم این را میگوید: please contact itunes support to complete this transaction

دوست گرامی
با توجه به مشکلاتی که سایر دوستان اعلام کردن داخل این تاپیک ظاهرا مدتی هست که ساخت اپل آیدی با این مشکل رو برو هست در اولین فرصت پاسخ شما رو میدم
با تشکر

Mr.Pooya
01-05-2012, 10:35
حذف شود ........

emadpumad
03-05-2012, 16:21
امروز 14 اردیبهشت 2 اپل آیدی با روش گفته شده بدون هیچ مشکلی ساختم
دوستانی که مشکل دارند داخل ساخت اپل آیدی نکات گفته شده رو درست انجام نمیدن
اگر باز انجام دادید و نشد مشخصات فردیتون به همراه ایمیل آدرس معتبرتون + پسوردش رو برام تو پیغام خصوصی بفرستید تا در اسرع وقت یکی براتون بسازم
موفق باشید

57975
06-05-2012, 17:16
سلام

من با این پیغام مواجه شدم

پیغام خصوصی هم تا 10 تا ارسال نداشته باشم نمیتونم واستون بفرستم
اگه واستون مقدوره با این ایمیل یه ایدی واسه من بسازین

فعالسازی رو بلد هستم

اینم ایمیلم
msn_mahmoodi@yahoo.com

پیشاپیش ممنون

emadpumad
07-05-2012, 15:42
سلام

پیغام خصوصی هم تا 10 تا ارسال نداشته باشم نمیتونم واستون بفرستم
اگه واستون مقدوره با این ایمیل یه ایدی واسه من بسازین

فعالسازی رو بلد هستم

اینم ایمیلم
msn_mahmoodi@yahoo.com

پیشاپیش ممنون
اپل آیدی ساخته شد پسورد
Mahmoodi1
در اسرع وقت پسورد رو عوض کنید
ایمیل خودتون رو چک کنید

---------- Post added at 04:42 PM ---------- Previous post was at 04:39 PM ----------

برای عبور از این مشکل در قسمت شماره تلفن شماره 1234567
رو وارد کنید

57975
09-05-2012, 00:33
خيلي ممنون
لطف كردين
ولي من وقتي ميخوام بازم ايدي بسازم بازم با همون پيغام contact itunes support مواجه ميشم

emadpumad
09-05-2012, 01:55
خيلي ممنون
لطف كردين
ولي من وقتي ميخوام بازم ايدي بسازم بازم با همون پيغام contact itunes support مواجه ميشم
خوب من که یکی ساختم براتون

sepehr manam
17-05-2012, 03:55
سلام بچه های عزیز وگوگولی.عزیزان کسی در این جمع گرم شما هست که به من یک لطف کنه واسم یک اپل ایدی بسازه؟
باتشکر از جواب سریع شما.

sepehr manam
17-05-2012, 12:02
برادر emad واسه من یک اپل ایدی می سازی امیلم هست sepehr.kazemi@ymail.com
اگه بسازی ممنونت میشم.

emadpumad
17-05-2012, 12:12
برادر emad واسه من یک اپل ایدی می سازی امیلم هست sepehr.kazemi@ymail.com
اگه بسازی ممنونت میشم.

مشخصات کامل به همراه پسورد ایمیل رو تو پیغام بگذار

sepehr manam
17-05-2012, 12:19
نام:سپهر
نام خانوادگی:کاظمی
امیلم:sepehr.kazemi@ymail.com
تاریخ تولد هم از خودت بزن
(ilove you emad)

emadpumad
21-05-2012, 23:33
درود بر سپهر گرامی
سپهر جان این ایمیلی که شما دادی بایک اپل آیدی مرتبط هست
احتمالا شما همه کار رو انجام دادی الا اکتیویشن آخری رو

anlmm
22-05-2012, 07:40
سلام ممکن هست برای من یک آی دی apple بسازین
user name : arm_teh_28@yahoo.com
مابقی اطلاعات رو هر چی خواستین ثبت کنین با تشکر

Stream
22-05-2012, 07:49
دوستان درست کردن Apple ID برای همدیگه مشکلی نداره ولی لطفا پسورد ها رو بطور عمومی اینجا نگید. دوستانی که درست می کنن لطفا یه پسورد موقت انتخاب کنند و بعدا همگی پسورد هاتون رو عوض کنید. پسورد ها اینجا بطور عمومی اعلام بشن اصلا ایمن نیست و اطلاعاتتون در iCloud و iTunes ممکنه توسط بقیه دسترسی بشه.

من پست هایی که پسورد در پست گذاشتن رو ویرایش کردم.

anlmm
22-05-2012, 08:02
آخه ما که نمی تونیم پسغام خصوصی بزنیم چه کار کنیم؟
1 ماهه نتونستیم آی دی بسازیم ، خداییش نامردیه که apple دستگاه رو میفروشه بعدش برای آی دی ساختن اینقدر اذیت میکنه من مشکلم اینه که none میاد ولی وقتی ok میکنه میگه باید با بخش ساپورت صحبت کنی.

emadpumad
22-05-2012, 09:53
درود
مشخصات خودتون رو به emadpumad@yahoo.com بفرستید

sepehr manam
24-05-2012, 21:17
سلام بر همه ی دوستان از جمله آقا عماد گل گلاب.
آقا عماد من مشخصات رو به email شما فرستادم .
email:sepehr.kazemi@me.com

با تشکر از شما دوستان

emadpumad
25-05-2012, 03:06
جناب پولادی اپل آیدی شما ساخته شد و به ایمیل شما ارسال شد
موفق باشید

emadpumad
25-05-2012, 10:28
با عرض پوزش از دوستان گرامی
برای ساخت آیدی جدید به مشکل بر خورد کردم که به محض بر طرف شدن اعلام میکنم

sepehr manam
27-05-2012, 02:02
سلام بر دوستان محترم عزيزان مشكل حل شده؟

sepehr manam
29-05-2012, 11:54
سلام بر دوستان من از مشكل عبور كردم براي عبور از مشكل نياز به vpn امريكا داريد واگر با vpn مشكل حل نشد بايد به دنبال ادرس جديدي باشيد . من با vpn زدم و جواب نداد ولي يكي از دوستان با استفاده از vpn از مشكل عبور كرد.ومن هم با ادرس جديد و vpn توانستم از مشكل عبور كنم.
شما عزيزان هم امتحان كنيد شايد بتوانيد اپل ايدي بسازيد.

JoWkErsSs
29-05-2012, 15:40
سلام بر دوستان من از مشكل عبور كردم براي عبور از مشكل نياز به vpn امريكا داريد واگر با vpn مشكل حل نشد بايد به دنبال ادرس جديدي باشيد . من با vpn زدم و جواب نداد ولي يكي از دوستان با استفاده از vpn از مشكل عبور كرد.ومن هم با ادرس جديد و vpn توانستم از مشكل عبور كنم.

دوست عزیز سعی کنید کلماتی مثل V*P*n رو سان*سور کنید . همونطور که میدونید چندی پیش انجمن از فیل*تر خارج شد.

emadpumad
29-05-2012, 16:35

درود
دوست عزیز مشکل از v p * n نیست همه این ترفندها در فرومها تست شده ولی به صورت قطع هیچ کدومشون جواب نداده.
در هر حال تشکر

icar
08-06-2012, 11:30
سلام بعد این که این کارارو میکنم میگه برو تو ایتونز ساپورت . اونجا باید چیکار کتم ؟ البته من با مک بوک و بدون وی . پی . ان میرم. باید کار خاصی بکنم ؟

emadpumad
08-06-2012, 14:05
سلام بعد این که این کارارو میکنم میگه برو تو ایتونز ساپورت . اونجا باید چیکار کتم ؟ البته من با مک بوک و بدون وی . پی . ان میرم. باید کار خاصی بکنم ؟

فعلا این مشکل وجود داره و هنوز رهی پیدا نشده براش

pouran.kazemi
15-06-2012, 23:50
سلام.دست شما درد نکنه.
مشکله من اینه که وقتی create apple id رو میزنم این ارور رو میده.
باید چی کار کنم؟!؟

mohsenviolon
20-06-2012, 09:35
لعنت بر پدر و مادرت اپل! این مسخره بازیا یعنی چی؟! خب مثل یاهو و گوگل و... بزار ملت راحت آیدی بسازن دیگه!!
همه چی اپل دردسره، اینقدر محدودیت داره که والا دست خودشونم بسته!
امیدوارم به وصیت استیو گوش بدن و یه ذره شل کنن!!!
کلا اپل با شرکتهای دیگه، مصرف کننده ها، با همه دعوا داره!
زنگ موبایل که از خودت نمیتونی بزاری. برای اپ استور باید عضو باشی که اون حقم نداری؛ بلوتوث داری ولی فقط با اپل؟!؟!؟!؟!؟! خدایی مسخره است. اون بلوتوث واسه جابجایی فایل با بقیه است. همه اپل دارن؟! بازم اینجا دسته ملتو بستن!!! خیلی کله شقن

sepehr manam
22-06-2012, 00:28
سلام بر عزیزان کسانی که نمیتوانند اپل ایدی خود را بسازند تاریخ تولد و اسم و نام خانوادگی و شماره ی همراه خود را به آدرس زیر ایمیل کنن
appleid73@ymail.com

sepehr manam
22-06-2012, 00:55
دوست عزیز اپل سخت نمیگیره شما میتوانید به راحتی آب خوردن اپل ایدی بسازید.وکی گفته که نمیتوانی زنگ موبایل از خودت بزاری شما می توانید از طریق itunes و برنامه ی rengentons اهنگ مورد نظر را بر روی گوشی خود بگذارید.وبحث بلوتوث هم که شما میتوانید با برنامه های خواص عکس و فیلم جابه جا کنید و در سایت اپل نوشته شده است بلوتوث فقط برای ارتباط با کیبورد و موس و هدفون و مثل اینها طراحی شده است.

idinwar
09-07-2012, 23:57
فعلا این مشکل وجود داره و هنوز رهی پیدا نشده براش

salam doste aziz mishe vase manam 1done besazi

haminoooo@yahoo.com

hami raad

active kardanesho khodam baladam faghat vase manam error baghiaro mide ke onam be khatere nabode vpn usa faghat kasani ke az vpn usa estefade mikonan in moshkelo nadaran

JoWkErsSs
10-07-2012, 19:58
salam doste aziz mishe vase manam 1done besazi haminoooo@yahoo.comhami raadactive kardanesho khodam baladam faghat vase manam error baghiaro mide ke onam be khatere nabode vpn usa faghat kasani ke az vpn usa estefade mikonan in moshkelo nadaranلطفا به قوانین انجمن احترام بگذارید و فارسی تایپ کنید.

aghvami
18-07-2012, 19:02
salam
age zahmati nist ye apple id vase man misazin kheili karam gire
tashakor

mohammadali.aghvami@gmail.com

aghvami
18-07-2012, 19:04
salam
age zahmati nist ye apple id vase man misazin kheili karam gire
tashakor

mohammadali.aghvami@gmail.com (mohammadali.aghvami@gmail.com)

emadpumad
28-07-2012, 01:13
درود
دوستانی که در ساختن اپل آیدی به مشکل ذکر شده در این تاپیک برخورد کردندبرای رفع مشکلشون با بخش پشتیبانی کمپانی اپل تماس بگیرن و براشون یک ایمیل بفرستند که داخل متن ایمیل مشکل گفته شده باشه.
مشکلشون رفع میشه در کتر از ۲۴ ساعت
لطفا برای ساخت اپل آیدی دیگه ایمیل ندید
به علت کمبود وقت رسیدگی نمیشه
موفق باشید

nushin1
06-09-2012, 15:37
سلام من وقتى مىخوام aaple id بسازم اين error رو ميده please contact itunes support to complete this transaction !!! همه ى كاراهم درست انجام دادم ميشه راهنمايى كنيد?????:37:

nushin1
06-09-2012, 15:54
سلام من وقتى مىخوام aaple id بسازم اين error رو ميده please contact itunes support to complete this transaction !!! همه ى كاراهم درست انجام دادم ميشه راهنمايى كنيد?????:37:
khodam movafagh shodaaam:D

peyman12248
13-09-2012, 20:40
برای دوستانی که مشکلی مشابه من داشتن.....یعنی وقتی میخواستن اپل ای دی بسازن در برنامه ایتیونز به این قضیه برخورد میکردند که وقتی میخواستن وارد app store بشن همش لود میکرده و این مینوشته که accessing itunes store بالاخره تونستم یه راه حل پیدا کنم امیدوارم برای دوستان هم مفید واقع بشه به ترتیب زیر عمل کنید:
وارد منوی start بشید بعد programs و همینطور مثل پایین که گفتم ادامه میدید و Netsh winsock reset رو در run as administration تایپ کنید و enter رو بزنید
Start --> Programs --> Accessories (Right Click on Command Prompt) --> Run as Administrator then type in: Netsh winsock reset
حالا بعد این کار یه بار ری استارت کنید و داخل برنامه ایتیونز بشید و وارد app store
دوستان من زیاد کامپیوتر بلد نیستم در حد نیاز روزانم بلدم.....اگر اینکارو کردید و نتیجه نگرفتید نمیدونم چی کار باید بکنید .....برا من که نتیجه داد....ادرس سایتی هم که توش این راه حل و داده بود اینه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir hoshmand
29-09-2012, 15:43
Beman neveshte pleas contact itunnes support to complete this transaction yani chi?

nesvapc
20-10-2012, 00:13
سلام دوستان
اگر ممکن است راهنمایی کنید
داده ام ازامریکابرایم یک اپل ای دی درست کرده اند ولی وقتی که انرا درلب تابم ودرصفحه ایتیونز وارد میکنم ومیخواهم ازاایتیونز استور دانلو مجانی کنم پیغام میدهد که
this apple id has not yet been used with this itunes store
لطفا راهنمایی کنیدکه چه بایدبکنم؟
خیلی ممنون ازقتی که میگذارید

emadpumad
12-11-2012, 17:12
سلام دوستان
اگر ممکن است راهنمایی کنید
داده ام ازامریکابرایم یک اپل ای دی درست کرده اند ولی وقتی که انرا درلب تابم ودرصفحه ایتیونز وارد میکنم ومیخواهم ازاایتیونز استور دانلو مجانی کنم پیغام میدهد که
this apple id has not yet been used with this itunes store
لطفا راهنمایی کنیدکه چه بایدبکنم؟
خیلی ممنون ازقتی که میگذارید
دروود
اپل آیدیتونو آوتو رایز کنید در این کامپیوترتون

zahra1996
16-11-2012, 00:51
سلام مرسی از توضیحاتتون من ساختم ولی ایفونم none نداره برنامه free انتخاب کردم ولی بازم نشد :(

emadpumad
20-11-2012, 14:55
سلام مرسی از توضیحاتتون من ساختم ولی ایفونم none نداره برنامه free انتخاب کردم ولی بازم نشد :(
مجددا و با دقت بیشتر امتحان کنید

khoshgelafi
26-11-2012, 22:52

واسه منم همين ارور رو ميده :sq_3::sq_3::sq_3::sq_3:

افروخته
23-12-2012, 17:27
myappleir.ir
در کمتر از 7 دقیقه
اين آدرس كه براى من باز نميشه

افروخته
23-12-2012, 17:28
ميگم اين تاپيك ديگه فعال نيست؟:(
كسي نيست واسه من اپل آيدي بسازه؟:(

Ostad sepehr
27-12-2012, 17:05
اگر خواستيد اپل ايدي براتون بسازم به من ايميل بزنيد.خوشحال ميشم بتونم كمكتون كنم يا براتون اپل ايدي بسازم.
Email:ostad.sepehr@gmail.com

سینا92
02-03-2013, 20:59
خیلی ممنون لطف کردین...نجات دادین این ایفون منو...بالاخره این اچل ایدی رو درست کردم

avator20002000
02-03-2013, 22:38
از این لینک استفاده کنید راحت می تونید بسازید یا براتون بسازن .
من همین الان با این لینک ساختم

Mr neo
04-03-2013, 13:17
من مشکل ساخت apple id دارم .می تونین کمکم کنین؟

ba_safa
25-03-2013, 18:44
با سلام
با بسته شدن وی پی ان چطوری میشود اکانت ساخت؟

shahrumgh
25-03-2013, 23:43
سلام . همه کارا انجام شد گزینه none نیومد . ممنون

hamidrezavictor
03-04-2013, 20:02
سلام دوستان من همین الان یکی ساختم برای ای پی امریکا هم از برنامه h.o.t.s.p.o.t.s.h.i.e.l.d. استفاده کنید

meysambs
12-04-2013, 11:43
بعضی وی پی ان ها وصل میش

بهترین و سریعترین برنامه برای گرفتن گیفت کارت رایگان ایتونز
FreeMyApps - Discover Great Apps and Games, get Rewarded. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک بالا را با سافاری گوشی باز میکنی و برنامه را نصب میکنی

Enadi
12-04-2013, 21:06
سلام itunes gift codeرا چگونه بدست مياوريم؟

emadpumad
14-04-2013, 16:25
سلام یه دونه گیفت کارت میخری که یه کد داره که همونه که شما میخوای بدسات بیاری

rezatanha82
15-04-2013, 13:40
از راهنمایی شما بسیار متشکرم.

Ali/sh
15-04-2013, 19:59
سلام اکانت اپل ساختم ولی موقعی که یه برنامه رو باز میکنم که اولش باید اکانت اپل رو بزنیم ارور میده که این اکانت فقط مال آمریکاست و اینجا کار نمیکنه و از برنامه خارج میشه حالا من باید چیکار کنم؟

hamidrezavictor
16-04-2013, 11:04
سلام اکانت اپل ساختم ولی موقعی که یه برنامه رو باز میکنم که اولش باید اکانت اپل رو بزنیم ارور میده که این اکانت فقط مال آمریکاست و اینجا کار نمیکنه و از برنامه خارج میشه حالا من باید چیکار کنم؟

باید چیز پی ان یا پ.ر.وکسی وصل باشه...

zizi_0o0o0
06-05-2013, 04:52
Salam vaghti hame etelato varied mikonam dar morede payment method error mide , dige nemitinam badesh edame bedam

drmohamad
17-05-2013, 15:58
salam man vaghti b akharesh mirese ye eror midi mige k bayad mosaedat she az tarafe saite apple

emadpumad
24-05-2013, 18:16
salam man vaghti b akharesh mirese ye eror midi mige k bayad mosaedat she az tarafe saite apple
سلام برای رفع مشکلتتون با بخش پشتیبانیه سایت اپل از طریق ایمیل تماس برقرار کنید و
مشکلتون رو مطرح کنید
کمتر از ۱ روز مشکل حل میشه

َآزاده
24-05-2013, 23:25
salam
man kheili sari niaz be ye apple ID daram , vpn nadaram , fek konam bekhatere haminam hast ke ba rahi ke goftin , nemitonam besazid.
in email e man hast :
engineer_azi@yahoo.com
mishe baram yeki besazid va baram email konid?

َآزاده
24-05-2013, 23:28
man chon dar jostoje rahi baraye sakhtane apple ID boodam, ba in site ashna shodam, age in moshkele man hal beshe , ghatan yeki az karbarane active khaham shod , va kheili chiza ro mitonam dar ekhtiare baghie bezaram .albate dar zamineye mohandesi.
MONTAZERE APPLE ID HASTAM .
Thanks for your kindness.

َآزاده
25-05-2013, 08:16
با سلام
از مدیریت محترم سایت خواهش می کنم که در این مورد به من کمک کند.

ففرزانه
30-06-2013, 14:21
سلام من همه اين كارارو كردم ولي اخرش كه next ميزنم بالاي صفحه با قرمز مينويسه:
for assistance,contact iTunes support at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hormozan m
30-06-2013, 18:39
سلام من همه اين كارارو كردم ولي اخرش كه next ميزنم بالاي صفحه با قرمز مينويسه:
for assistance,contact iTunes support at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام . به خاطر سخت گیری های اخیر اپل شما باید از پرا ک سی استفاده کنید که لکیشن شما رو آمریکا ( آیپی ) نشون بده ( در صورتی که کشور رو آمریکا انتخاب کنید ) .

و آدرس هم از این سایت ( با توجه به آی پی ) بگیرید ! :n09:

zohihp
05-07-2013, 11:43
salam man sakhtam ama hala eroor mide va none az sistemam hazf shode...
chikar konam?:n30:

zohihp
05-07-2013, 11:45
سلام . همه کارا انجام شد گزینه none نیومد . ممنون

vase manam hazf shod alan mige bekharid kart

hormozan m
05-07-2013, 13:17
salam man sakhtam ama hala eroor mide va none az sistemam hazf shode...
chikar konam?:n30:

vase manam hazf shod alan mige bekharid kart

سلام . دوست عزیز لطفا به قوانین احترام بذارید و فارسی تایپ کنید !

در مورد مشکل شما اول باید یک برنامه free انتخاب کنید و بعد برای دانلود از شما میپرسه که اکانت دارید یا نه . شما روی create کلیک میکنی و بعد گزینه none میاد !

در تمامی مراحل ساخت v p n روشن باشه ! ترجیحا v p n امریکا !

mohammad_87
10-07-2013, 23:38
سلام
من برای ipad mini از طریق سایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
آیدی خودم رو با آدرس آمریکا ساختم.حالا چه از کامپیوتر با itunes و چه از داخل خود آیپد وقتی میخوام sign in کنم میگه که باید review کنید و فقط مشکل اینجاست که میگه حتما باید مشخصات کارت اعتباری رو وارد کنید.من حتی گزینه none رو هم میزنم پیغام میده که اگر در آمریکا نیستید کشور رو عوض کنید ولی ایران نداره که حداقل مشخصات داخلی بدم.درخواست هیچ برنامه پولی هم نداده ام و حتی با یک برنامه رایگان تست کردم.با وی پی ان و بدون وی پی ان هم تست کردم.این قسمت رو چجوری ردش کنم؟

hormozan m
11-07-2013, 00:32
سلام
من برای ipad mini از طریق سایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
آیدی خودم رو با آدرس آمریکا ساختم.حالا چه از کامپیوتر با itunes و چه از داخل خود آیپد وقتی میخوام sign in کنم میگه که باید review کنید و فقط مشکل اینجاست که میگه حتما باید مشخصات کارت اعتباری رو وارد کنید.من حتی گزینه none رو هم میزنم پیغام میده که اگر در آمریکا نیستید کشور رو عوض کنید ولی ایران نداره که حداقل مشخصات داخلی بدم.درخواست هیچ برنامه پولی هم نداده ام و حتی با یک برنامه رایگان تست کردم.با وی پی ان و بدون وی پی ان هم تست کردم.این قسمت رو چجوری ردش کنم؟

سلام . شما آدرس رو از کجا زدید ؟ باید از یلو پیج بگیری !

mohammad_87
11-07-2013, 01:03
ویرایش:
ممنونم.مشکل حل شد.

martin1350
03-08-2013, 21:08
سلام لطفا برای من نیز ایدی بسازید ar_lamartin@yahoo.com tanks

estefan
22-08-2013, 13:48
سلام منم همین مشکل رو دارم اما گذینه none رو ندارم چجوری باید رد کنم اینو ! منظورتون از یلو پیج چی هست؟

lofboys
30-11-2013, 20:42
در قسمت payment type گزینه ی none برای من نیست با اینکه از قبل روی برنامه ای free کلیک کرده بودم

hormozan m
30-11-2013, 23:53
در قسمت payment type گزینه ی none برای من نیست با اینکه از قبل روی برنامه ای free کلیک کرده بودم

سلام . باید باشه ! شما در تمام مدت ساخت آیدی از پر ا کسی و آدرس متناسب با لکیشن ای پی استفاده کنید ...

Hamid4777
05-12-2013, 23:29
سلام
گفته شد که شرکت apple تحریم کاربران ایرانی رو لغو کرده. با این حساب برای ساخت apple id باز هم نیاز به v p n هست؟

hormozan m
06-12-2013, 00:09
سلام
گفته شد که شرکت apple تحریم کاربران ایرانی رو لغو کرده. با این حساب برای ساخت apple id باز هم نیاز به v p n هست؟

سلام . بله حالا ما اونا رو تحریم کردیم :n02: ایران جدیدا پورت ssl رو بسته پس شما برای ساخت اپل آیدی نیاز به چیزشکن دارید !:n15:

mahsa.artmis
04-01-2014, 20:20
سلام.من پنج روزه آیپد ایر خریدم ولی واقعا افسرده شدم چون نمیتونم اپل ایدی بسازم و فیلم و اهنگ توش بریزم. برنامه آیتیونز باز میکنم پیغام زیر میده. بخدا چندباربرنامه رو دانلود کردم دوباره نصب کردم ولی بازم همینه.

I Tunes could not connect to i Tunes Store. An unknown error occurred(0x80090318).
Make sure your network connection is active and try again.

کمکم کنید باید چیکارکنم؟

hormozan m
04-01-2014, 22:22
سلام.من پنج روزه آیپد ایر خریدم ولی واقعا افسرده شدم چون نمیتونم اپل ایدی بسازم و فیلم و اهنگ توش بریزم. برنامه آیتیونز باز میکنم پیغام زیر میده. بخدا چندباربرنامه رو دانلود کردم دوباره نصب کردم ولی بازم همینه.

I Tunes could not connect to i Tunes Store. An unknown error occurred(0x80090318).
Make sure your network connection is active and try again.

کمکم کنید باید چیکارکنم؟

سلام از چیز شکن استفاده کنید ....

nesvapc
05-01-2014, 22:31
دوستان از وی پی ان های free که از app store میتوان گرفت درموردکدامیک تجربه مثبتی دارید که بخواهم انرابگیرم البته open door راگرفته ام وراضی هستم ولی میخواهم یکی هم برای رزرو داشته باشم

nesvapc
05-01-2014, 22:33
من البته روشهایی راکه دراین تاپیک برای درست کردن apple id نوشته اند نخوانده ام ولی ایا شمار وشهای انهار ا چک کرده اید ؟ اگر بله یک ادرس ایمیل بنویس من نوشته ای رابرای شمابفرستم شاید موفق شدی با ان اپل ای دی برای خودت درست کنی

hormozan m
06-01-2014, 00:43
دوستان از وی پی ان های free که از app store میتوان گرفت درموردکدامیک تجربه مثبتی دارید که بخواهم انرابگیرم البته open door راگرفته ام وراضی هستم ولی میخواهم یکی هم برای رزرو داشته باشم

لطفا در مورد چیز پی ان انقدر علنی صحبت نکنید ... برای فروم مسئله پیش میاد ....

میتونید از onavo protect یا dash v p n استفاده کنید ...
برای ساخت اپل ایدی حتما به چیز پی ان و آدرس معتبر نیاز دارید ...
آدرس و کد پستی هم میتونید از us yellow page بگیرید .

Sent from my iPhone 5

nesvapc
06-01-2014, 05:22
لطفا در مورد چیز پی ان انقدر علنی صحبت نکنید ... برای فروم مسئله پیش میاد ....

میتونید از onavo protect یا dash v p n استفاده کنید ...
برای ساخت اپل ایدی حتما به چیز پی ان و آدرس معتبر نیاز دارید ...
آدرس و کد پستی هم میتونید از us yellow page بگیرید .

Sent from my iPhone 5

متشکرم
حالا میفهمم که منظور ازچیزشکن چیه اولش فکر کردم اشتباه میبینم یا شمااشتباه کرده اید
نصب این چیز پی ان ها روی ایپاد مشکلی ایچاد نمیکنه

hormozan m
06-01-2014, 08:37
متشکرم
حالا میفهمم که منظور ازچیزشکن چیه اولش فکر کردم اشتباه میبینم یا شمااشتباه کرده اید
راستش اولش یاد موسوی ومصاحبه های زیاست جمهوری افتادم
نصب این چیز پی ان ها روی ایپاد مشکلی ایچاد نمیکنه

خیر ...

Sent from my iPhone 5

sadegh_195
08-01-2014, 08:32
سلام دوستان. من چند روز پیش یه اپل آیدی ساختم و یکی دو تا برنامه هم دانلود کردم. ولی الان برای برای دانلود کردن همش به خطای 1009 بر میخورم. چی کار باید کرد؟دوستانی که میگن از چیز پی ان استفاده کنیم منظورشون اینه که با کامپیوتر دانلود کنیم و بعد انتقال بدیم به آیپد؟
اگر ممکنه راهنمایی کنید.

hormozan m
08-01-2014, 08:59
سلام دوستان. من چند روز پیش یه اپل آیدی ساختم و یکی دو تا برنامه هم دانلود کردم. ولی الان برای برای دانلود کردن همش به خطای 1009 بر میخورم. چی کار باید کرد؟دوستانی که میگن از چیز پی ان استفاده کنیم منظورشون اینه که با کامپیوتر دانلود کنیم و بعد انتقال بدیم به آیپد؟
اگر ممکنه راهنمایی کنید.

سلام ... میتونید اون کار رو انجام بدید و هم میتونید از روی آیپد با چیز پی ان دانلود کنید ...
برای چیز پی ان از : onavo protect و dash v. P. N. استفاده کنید ( اپ استور )

Sent from my iPhone 5

sadegh_195
08-01-2014, 09:13
سلام ... میتونید اون کار رو انجام بدید و هم میتونید از روی آیپد با چیز پی ان دانلود کنید ...
برای چیز پی ان از : onavo protect و dash v. P. N. استفاده کنید ( اپ استور )

Sent from my iPhone 5
سلام دوست عزیز.مرسی از راهنماییت. فقط یه سئوال. اگه بخوام اون دوتایی رو که گفتی دانلود کنم باز هم به خطای 1009 میخورم؟یعنی دوباره بر میگردم سر خونه اول؟!!

hormozan m
08-01-2014, 10:15
سلام دوست عزیز.مرسی از راهنماییت. فقط یه سئوال. اگه بخوام اون دوتایی رو که گفتی دانلود کنم باز هم به خطای 1009 میخورم؟یعنی دوباره بر میگردم سر خونه اول؟!!

خواهش بله باید با آیتونز از روی ویندوز دانلود کنید ...

Sent from my iPhone 5

nesvapc
08-01-2014, 20:47
یه مشکل :
وقتی به اپ استور میرم و مثلا درمستطیل بالا مینویسم video مثل حالت نرمال نام یک سری برنامه را که با video شروع میشه نمیاره وهی روی حالت loading(دایره چرخان ) میمونه . این موضوع بدلیل isp نیمتونه باشه چون غیر ازاین ایپاد 2 که دارم دخترم یک ایپد 3 دارد با ان که امتحان میکنم هیچ مشکلی ندارد وهمه را میاورد ودانلود هم میکند.
نمیدانم باید چه کنم ایا به تنظیمات ایپاد ربط دارد ؟ البته دیشب اپ ها را میاورد ولی امشب نمیاورد

hormozan m
08-01-2014, 21:25
یه مشکل :
وقتی به اپ استور میرم و مثلا درمستطیل بالا مینویسم video مثل حالت نرمال نام یک سری برنامه را که با video شروع میشه نمیاره وهی روی حالت loading(دایره چرخان ) میمونه . این موضوع بدلیل isp نیمتونه باشه چون غیر ازاین ایپاد 2 که دارم دخترم یک ایپد 3 دارد با ان که امتحان میکنم هیچ مشکلی ندارد وهمه را میاورد ودانلود هم میکند.
نمیدانم باید چه کنم ایا به تنظیمات ایپاد ربط دارد ؟ البته دیشب اپ ها را میاورد ولی امشب نمیاورد

لطفا چند جا پست نزنید ! جوابتون داده شد ...

Sent from my iPhone 5

cgm57
16-02-2014, 08:46
دوستان با گیفت کارت میشه اپل آیدی درست کرد؟
اگه میشه گیفت کارت چند دلاری می خواد؟

hormozan m
16-02-2014, 14:00
دوستان با گیفت کارت میشه اپل آیدی درست کرد؟
اگه میشه گیفت کارت چند دلاری می خواد؟

سلام ... خیر نیازی نیست ... گیفت کارت برای خرید اپلیکیشن هست ...

ساخت اپل ایدی رایگانه...

cgm57
16-02-2014, 17:04
سلام ... خیر نیازی نیست ... گیفت کارت برای خرید اپلیکیشن هست ...

ساخت اپل ایدی رایگانه...
اونوقت این اپل آیدی هایی که پولی هست و با حساب های خارجی پول میریزیم برای ساختش چه فرقی با اپل ایدی های رایگان داره؟

masuod2000
16-02-2014, 18:28
اونوقت این اپل آیدی هایی که پولی هست و با حساب های خارجی پول میریزیم برای ساختش چه فرقی با اپل ایدی های رایگان داره؟
اپل ایدی رایگانه و اون مقدار پولی که ریخته میشه پولی هست که برای خرید بازی،فیلم و... در حسابتن شارژ میشه. با گیفت کارت هم این شارژ صورت میگیره.

hormozan m
16-02-2014, 21:16

اگر منظور شما وب سایت های ایرانی هست که برای ساخت اپل آیدی پول میگیرن , بله اونها برای ساخت اپل آیدی از شما هزینه میگیرن . شما میتونی خودت بسازی ( بسیار راحته )

و بعدا در صورتی که تمایل داشتید میتونید با گیفت کارت شارژش کنید ...

cgm57
25-02-2014, 22:01
دوستان کسی می دونه چگونه میشه ارورر 1009 رو در آیپد رفع کرد؟

hormozan m
26-02-2014, 20:59
دوستان کسی می دونه چگونه میشه ارورر 1009 رو در آیپد رفع کرد؟

استفاده از ف ی ل ت ر ش ک ن ...

mehdi.t.f
18-03-2014, 15:54
سلام. مگه اپل چند وقت پیش نگفت تمام محدودیت اپل از ایرانی ها برداشته شده؟
نکنه منت گذاشته که فقط بدون قندشکن بتونن آیتیونز رو ببیند! نه اینکه دانلود کنند!!!!!؟
ببین خودشون میخوان ما جیلبریک کنیمااااا!!!:n02:

mmnejad
28-04-2014, 00:13
سلام دوستان. اقا این مشکل نداشتن گزینه none چه جوری حل میشه؟؟؟ من هنوز id نتونستم بسازم.:n27:

mohammadnejad2
28-04-2014, 14:28
اقا مشكلم حل شد. بايد با يك ايميل جديد كه هنوز باهاش هيچ اپل ايدي نساختين و از طريق ايتونز كه رو سيستم كامپيوترتون نصب كردين و به كمك شيلترشكن بسازين....

Hamid..God
17-05-2014, 14:44
سلام دوستان امروز میخاستم برا یکی از دوستان یه اپل ایدی بسازم ولی دیدم که گزینه ی None از پیمنت ها برداشته شده و تو این مرحله گیر میکنم و هیچ جوره نمیتونم ردش کنم ، برا حل این مشکل چی کار باید بکنم؟

hadixxx0
30-06-2014, 13:37
اقا من مصبم درومد همه راهش حفظم فقط گزینه none نمیاد میدونم اونم واسه ip نمیدونم از چه فی لتر شکنی استفاده کنم از سایفون استفاده کردم نشد هات اسپوت نشد ,.. نشد یه ف ی لتر شکن معرفی کنید که بشه من که خریدم واسه بیچاره ای که بعد من میخونه مرسی بعد اگه رمز خواستین بدین یادتون باشه اولیش حرف بزرگ بعد اعدد بعد حرف کوچیک

zaza2z
29-08-2014, 03:30
من از و ی پ ی ا ن امریکا استفاده کردم و آدرس هم از تو نت یک آدرس مک دونالد با زیپ کدش پیدا کردم. اما گزینه ی none اصلا نداره. میشه بگید چی کار باید کرد که مشکل حل شه ؟؟

hormozan m
29-08-2014, 11:25
من از و ی پ ی ا ن امریکا استفاده کردم و آدرس هم از تو نت یک آدرس مک دونالد با زیپ کدش پیدا کردم. اما گزینه ی none اصلا نداره. میشه بگید چی کار باید کرد که مشکل حل شه ؟؟

سلام ... اول یک اپ فیری انتخاب کنید ( از آیتونز ) بعد مراحل رو طی کنید .

Sent from my iPhone using Tapatalk

sasan.69
29-08-2014, 12:45
رفقا کدوم ایالت مالیات کمتری کسر میکنه؟ من سن خوزه دارم و احساس میکنم بیشتر کم میشه از اعتبارم

hormozan m
29-08-2014, 13:11
رفقا کدوم ایالت مالیات کمتری کسر میکنه؟ من سن خوزه دارم و احساس میکنم بیشتر کم میشه از اعتبارم

فلوريدا اصلا ماليات نداره ....

Sent from my iPad using Tapatalk

sasan.69
29-08-2014, 13:20
فلوريدا اصلا ماليات نداره ....

Sent from my iPad using Tapatalk

میشه محبت کنی و یه ادرس بهم بدی که ادیت کنم؟

hormozan m
29-08-2014, 13:33
میشه محبت کنی و یه ادرس بهم بدی که ادیت کنم؟

North Primrose Drive 657
Orlando, FL 32803

228-0043 (407)

خط اول آدرس هست .

خط دوم orlando یکی از شهر های ایالت ( Florida ( FL هست ... کد 5 رقمی هم POSTAL CODE هست .

خط سوم هم شماره تلفن هست .

sasan.69
29-08-2014, 13:40
ممنونم دوست عزیز....من چیزشکن امریکا ندارم(شانس ماست!)....الان اپل ای دی بدون شیلتر باز میشه میتونم تغییر بدم؟

hormozan m
29-08-2014, 13:43
ممنونم دوست عزیز....من چیزشکن امریکا ندارم(شانس ماست!)....الان اپل ای دی بدون شیلتر باز میشه میتونم تغییر بدم؟

بله نیازی به ف ی ل ت ر شکن نیست . ولی سوال های امنیتی رو حتما بدونید ( ممکنه گیر بده )

ErfanShamsi90
07-01-2015, 11:09
سلام به همه من تازه عضو این سایت شدم میشه یکی تو خصوصی برام اپل ای دی درست کنه ممنون میشم
اینم ایمیلم : ShamsiErfan90@gmail.com

M A M M U T
04-03-2015, 01:18
سلام میگم این آدرس زیپ کدی هایی ک برای ساخت اپل آی دی میدیم ک اهمیتی نداره درسته؟

ahad3200
28-06-2015, 12:37
سلام
من تو قسمت مشخص کردن کارت گیر میکنم یعنی اینکه اصلا گزینه ای به اسم none وجود نداره
میشه یه نفر به من کمک کنه
:n03:
کسی میتونه واسه من اپل ایدی درس کنه ؟؟

Gita
24-07-2015, 09:37
شما برای اینکه گزینه none رو داشته باشی. باید با آیتونز وارد App store بشی و روی دانلود یک برنامه مجانی کلیک کنی
مثلا برنامه fast dic رو سرچ کنید و بعد Get رو انتخاب کنید. حالا در مراحل ساخت اپل ایدی برای گرفتن این برنامه گزینه none ظاهر می شود

mrs.mitra
04-08-2015, 12:04
سلام
من با راه حل شما اپل ایدی رو ساختم البته در سایت ولی حالا که میخام تو گوشی ازش استفاده کنم دوباره مراحل میاد و مشخصات گرین کارت و یا... میخاد
لطفا راهنمایی بفرمایید:n13:

Erfan yosefy
18-09-2015, 13:54
سلام مال من يه كد مياره موقع زدن اين چيزايي كه ميگين
For assistance, contact iTunes Support at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- - - Updated - - -

سلام مال من يه كد مياره موقع زدن اين چيزايي كه ميگين
For assistance, contact iTunes Support at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arash-Farvardin
07-11-2018, 22:31
سلام
دوست عزیز من قبلا از همین روش یه آیپد مینی 3 رو رجیستر کردم و مشکلیم نداره اما الآن برام یه آیپد ایر 2 آوردن و در قسمت sign in فقط دو گزینه دارم :"use exist , cancel" حالا چه باید بکنم؟آیا اصلا رجیستر میشه با این روش؟ممنون میشم راهنمایی کنین

M@htab
17-10-2023, 19:21
سلام
موقع ساخت اپل آیدی با این Error مواجه میشم: For assistance, contact iTunes Support
کسی می تونه راهنمایی کنه؟

amir2873
29-10-2023, 20:34
سلام
یاد اون روزایی ک به همین راحتی میشد اپل ایدی ساحت بخیر

amir2873
29-10-2023, 20:36
یاد اون روزایی ک تحریم نبودیم بخیر