PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سیم کارت روی یک سیم کارت ( سیم کارت چند ظرفیتی ) هست یا نـه ؟

aria_electric_fars
16-11-2011, 21:33
سلام دوستان

من حقیق نزدیک 6 سیم کارت دارم که هر کدوم برای کار خاصی هست و واقعا خسته شدم از چند گوشی دست گرفتن و یه سرچی کردم که به این برخوردم

سيم كارت‌‏هاي چند ظرفيتي

می خواستم بدونم همچین چیزی برای همراه اول هست یا نه؟؟؟
اگر نیست من چه کار می تونم بکنم که از شر این چند گوشی راحت بشم غیر از دایورت کردن؟؟!!!

با تشکر

Hadi King
16-11-2011, 21:52
سلام , اینجـا رو بخونیـــد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@=39531

مي‌بايست تا ارديبهشت 86 سيم‌ كارت‌هاي چند ظرفيتي وارد بازار شوند.
موفق باشید!:40:

aria_electric_fars
16-11-2011, 21:57
سلام

فعلا که نیومده

اینو پیدا کردم به اسم super sim

کپی سیم کارت 16 به 1

دستگاه کپی سیم کارت بدون نیاز به تخصص فنی و با روش ساده سیم کارت های شما را تبدیل به یک سیم کارت نو کرده و می توانید چندین سیم کارت را به یک سیم کارت تبدیل کنید.
یعنی بجای اینکه چندین گوشی را با خود حمل کنید یک گوشی داشته باشید، با حداکثر 16 خط موبایل!
شما با استفاده از این دستگاه سیم كارت خود یک یا چندین سیم کارت را بر روی سیم کارت خامی که از طرف ما در اختیار شما گذاشته می شود كپی کرده و براحتی سیم کارت خودتان را تعویض کنید همچنین می توانید از خدمات 16 سیم کارت بر روی یک سیم کارت استفاده نموده بطوریکه از همه خدمات سیم کارتها بر روی یک سیم کارت استفاده نمایید. شما می توانید از سیم كارت كپی همانند سیم كارت اصل استفاده كنید. هر دو دارای آنتن هستند و شما میتوانید با هر دو تماس بگیرید. امكانات این دستگاه ....!
1- شما با استفاده از سیم كارت خامی كه روی دستگاه هست میتوانید بر روی آن اطلاعات کامل 16خط موبایل را وارد کنید.
2- این سیم كارت خام یك منو به گوشی شما اضافه میكند كه شما بتوانید ازخط هایی كه برروی سیم كارت خام وارد کردید استفاده كنید.
3- با این سیم كارت خام شما میتوانید 200 تا 300 تا شماره ذخیره كنید.
4- این دستگاه برنامه ی دیگری دارد كه میتوانید اس ام اس و شماره های خود را در هر سیم كارتی كه باشد به وسیله این برنامه بر روی كامپیوتر خود ذخیره كنید.
5- كار با این دستگاه بسیار آسان می باشد و شما میتوانید هر نوع سیم كارتی را كپی كنید. کاربرد اصلي اين دستگاه ها، نه براي کپی کردن يک سيم کارت بر روی 2 يا چند سيم کارت ديگر، بلکه برعکس برای کپی کردن چند سيم کارت بر روی يک سيم کارت به نام سوپر سيم کارت مي باشد. از آن جا که قيمت سيم کارت در برخي کشورهای آسيای جنوب شرقی، به اندازه قيمت يک ساندويچ می باشد، بسياری از مردم ترجيح مي دهند به جای خريد يک سيم کارت، چند سيم کارت داشته باشند و از آن جا که خريد و حمل و نقل چند گوشی تلفن همراه، مقرون به صرفه نيست، اين تکنولوژی ابداع شده تا چندين خط تلفن همراه (تا 16 خط) بر روی يک سيم کارت کپی شوند، قيمت اين سوپر سيم ها بين 90 تا 175 دلار آمريکا اعلام شده و به همراه آن يک عدد کارت خوان Card Reader و يک عدد CD نرم افزار مربوطه ارائه می شود.
قیمت : 115300 تومان

نمی دونم این راسته یا نه و واقعا جواب می ده یا نه؟؟؟

دستگاههای کپی سیم کارت این کار رو می تونن انجام بدن یا نه؟؟؟

با تشکر

aria_electric_fars
16-11-2011, 22:11
خب این کپی سیم کارت هم فایده نداره

زنگ زدم می گن که می شه ولی اگر یکی در حال مکالمه باشه بقیه ش از سرویس خارج می شن
اگر می شد که حالت انتظار داشت خیلی خوب می شد

ali703
03-12-2011, 20:06
همون معمولیش برا آدم کافیه، آخه هر کسی یه سیم کارت بیشتر میخواد چکار کنه؟؟؟؟