PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرینت اسکرین و سیف مود

firooze87
16-11-2011, 17:45
سلام من 2 تامشکل با ویندوز سون 64 بیتی دارم رو لپتاپ ایسوس n53sv آلتیمیت قلابی برام نصب کردند
بعضی نرم افزارهارو میگن تو حالت سیف-مود نصب کنید خوب من وقتی ریستارت میکنم و در حال سیاه بودن صفحه F2 یا F8 رو میزنم به اون صفحه انتخاب وارد نمیشه !!!! کلا چطور باید این کارو بکنم ؟؟ مگه مثل ایکس-پی نیستش؟؟ در همه وضعیتها چک کردم !F رو خاموش روشنم کردم نشد

مشکل دوم دکمه پرینت اسکرین در هر حالت از صفحه باید عکس تهیه کنه (طبق ایکس-پی ) ولی چه با دکمه F چه بدون اون برام از صفحه عکس نمیگیره!! چه راه حلی داره؟؟؟
ببخشید اگه مشکلاتم پیش پا افتادست راهنمایی کنید ممنون میشم

joe_satriani
16-11-2011, 18:34
با سلام
دوست عزیزم شما در انجمن لپ تاپ مطرح کنید

مشکلات نرم افزاری / درایورها

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید.

firooze87
21-11-2011, 18:25
سلام ممنون ولی به نظرم این مسائل در ویندوز 7 ایجاد شده!! خوب حالا روی لپتاپ نصبه...!!

joe_satriani
21-11-2011, 21:16
سلام ممنون ولی به نظرم این مسائل در ویندوز 7 ایجاد شده!! خوب حالا روی لپتاپ نصبه...!!

با سلام
بله درسته حرفتون.
اما چون کلیدهای تابعی روی کیبرد لپ تاپتون مختل شده من شما رو به انجمن لپ تاپ پیشنهاد کردم برید . شاید دوستانی مشابه لپ تاپ شما باشه که بتونن کمکتون کنن.

موفق باشید.

jafarian
21-11-2011, 23:12
برای مورد اول دستور msconfig داخل منوی run بعد تو صفحه ای که باز میشه به سربرگ boot برین گزینه safe boot تیکش بزنید بعدش سیستم که ریست کنید باید وارد safe mode بشین برای مورد دوم هم بطور موقت از برنامه WisdomSoft ScreenHunter استفاده کنید که نسبت به دکمه پرینت اسکرین خیلی کاراییش بیشتره :20:

firooze87
22-11-2011, 18:29
برای مورد اول دستور msconfig داخل منوی run بعد تو صفحه ای که باز میشه به سربرگ boot برین گزینه safe boot تیکش بزنید بعدش سیستم که ریست کنید باید وارد safe mode بشین برای مورد دوم هم بطور موقت از برنامه WisdomSoft ScreenHunter استفاده کنید که نسبت به دکمه پرینت اسکرین خیلی کاراییش بیشتره :20:

ممنون و لی چند تا از این لینکها رو امتحان کردم نشد!! لینک مستقیم نداره؟؟؟ چرا موقت؟؟

jafarian
23-11-2011, 00:40
لینک دانلود مستقیمش پایین گذاشتم سریالشم بصورت جدا درضمن روعکسی که میگیرین به وسیله این برنامه میتونید کارکنید روش.

سریال برنامه

1

SHPA-S67J-HGML-145X-97MO