PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید چاپگر لیزری

lovea
16-11-2011, 16:10
با عرض سلام
دوستان لطف میکنید یک چاپگر تک رنگ لیزری سیاه و سفید برای کاربر خانگی و دانشجویی معرفی کنین که هم جمع و جور باشه و هم کیفیتش خوب باشه وهم هزینه و دردسر شارژ کمی داشته باشه (سامسونگ بهتره یا hp ?)
یه توضیحی هم برای هزینه و شارژ (نمیدونم چیپ و ریست و اینا دیگه چیه؟) بدین ممنون میشم :11:

mohammad.t
16-11-2011, 17:19
با عرض سلام
دوستان لطف میکنید یک چاپگر تک رنگ لیزری سیاه و سفید برای کاربر خانگی و دانشجویی معرفی کنین که هم جمع و جور باشه و هم کیفیتش خوب باشه وهم هزینه و دردسر شارژ کمی داشته باشه (سامسونگ بهتره یا hp ?)
یه توضیحی هم برای هزینه و شارژ (نمیدونم چیپ و ریست و اینا دیگه چیه؟) بدین ممنون میشم :11:

صد در صد hp بهتره. اصلا طرف سامسونگ نرو.
1102 اچ پي مثلا خوبه!
شارژ كه كه هر 1000 برگ حدودا نياز به شارژ داره و شارژش هم حداكثر 10 هزارتومن ميشه.
ديگه خيلي هزينه و دردسر خاصي نداره!

lovea
16-11-2011, 17:39
صد در صد hp بهتره. اصلا طرف سامسونگ نرو.
1102 اچ پي مثلا خوبه!
شارژ كه كه هر 1000 برگ حدودا نياز به شارژ داره و شارژش هم حداكثر 10 هزارتومن ميشه.
ديگه خيلي هزينه و دردسر خاصي نداره!

تشکر دوست عزیز
بعد این مدل به راحتی شارژ میشه ؟(یعنی بحث ریست و تعویض چیپست یا کارتریج که نداره؟)
اگه بخام پرینتر سه کاره لیزری سیاه و سفید بگیرم چی پیشنهاد میکنید ؟ (قیمتش پایین باشه نسبت به کیفیت)

mohammad.t
16-11-2011, 20:06
تشکر دوست عزیز
بعد این مدل به راحتی شارژ میشه ؟(یعنی بحث ریست و تعویض چیپست یا کارتریج که نداره؟)
اگه بخام پرینتر سه کاره لیزری سیاه و سفید بگیرم چی پیشنهاد میکنید ؟ (قیمتش پایین باشه نسبت به کیفیت)
بله براحتي خودتون هم ميتونيد. نه چيپست و ... نداره.
سه كاره هم از همين hp مدل 1132 هست كه حدود 200 تومن هست.

mehrdad8086
16-11-2011, 20:20
دوست من...

پرینترهای HP دستگاههای خوبی هستند و اما نمیشه گفت که سامسونگ(البته با گارانتی اصلی)هم بد هست.

درسته کیفیت کار HP شاید بهتر از سامسونگ باشه ولی نداشتن خدمات ممکنه برای شما مشکل درستکنه.

کما اینکه برای مشتریای خودم چندین بار پیش اومده.ببین من تو دفتر کارم هم HP دارم هم samsung و هر دو رو راضیم.

بحث ریست چیپ تو کارتریج سامسونگ هست که پس از تعداد خاصی نیاز به تعویض و ریست چیپ و یا کلا حذف اون هست:18: و تو HP چنین موردی رو نداریم.

شارژ هردوشون تقریبا یه قیمته.

سه کاره هم 1132رو نه البته با 200 نمیشه الان دیگه خرید رو میشه مثال زد دستگاه خوبیه و چندتائی که من فروختم جز یکیش که خراب از آب در اومد بقیش خوب بود:20:

lovea
16-11-2011, 21:32
دوست من...

پرینترهای HP دستگاههای خوبی هستند و اما نمیشه گفت که سامسونگ(البته با گارانتی اصلی)هم بد هست.

درسته کیفیت کار HP شاید بهتر از سامسونگ باشه ولی نداشتن خدمات ممکنه برای شما مشکل درستکنه.

کما اینکه برای مشتریای خودم چندین بار پیش اومده.ببین من تو دفتر کارم هم HP دارم هم samsung و هر دو رو راضیم.

بحث ریست چیپ تو کارتریج سامسونگ هست که پس از تعداد خاصی نیاز به تعویض و ریست چیپ و یا کلا حذف اون هست:18: و تو HP چنین موردی رو نداریم.

شارژ هردوشون تقریبا یه قیمته.

سه کاره هم 1132رو نه البته با 200 نمیشه الان دیگه خرید رو میشه مثال زد دستگاه خوبیه و چندتائی که من فروختم جز یکیش که خراب از آب در اومد بقیش خوب بود:20:
تشکر از mohammad.t و شما که وقت میزارین جواب میدین :11:
با توجه به مواردی که فرمودین و اینکه شهرمون نمایندگی وخدمات hp رو داره بنظرم همون hp خوبه ! گرچند که سامسونگ قیمت اولیه پایین(حداقل 30 درصد مثل ml-1660) رو داره نسبت به hp 1102 .

mohammad.t
16-11-2011, 23:53
تشکر از mohammad.t و شما که وقت میزارین جواب میدین :11:
با توجه به مواردی که فرمودین و اینکه شهرمون نمایندگی وخدمات hp رو داره بنظرم همون hp خوبه ! گرچند که سامسونگ قیمت اولیه پایین(حداقل 30 درصد مثل ml-1660) رو داره نسبت به hp 1102 .

خواهش ميكنم.
ضمن تشكر از آقا مهرداد منم يه نكته بگم اونچه كه از خدمات و گارانتي انتظار داريم بيشتر بحث خدمات و تامين قطعات هست تا گارانتي واقعي.
وقتي كارتريج شما مشكل پيدا كنه در اثر شارژ و بريد نمايندگي اولين چيزي كه به شما ميگه اينه كه نبايد شارژ مي كرديد چون توي گارانتي توي تمام دنيا رسم نيست كسي شارژ كنه! ميمونه خود دستگاه هم كه توي يكسال معمولا چيزيش نميشه!
اون اختلاف قيمت هم كه فرموديد بعدا موقع چيپ و ريست و ... اغلب تلافيش در مياد + چند روز معطل مي شيد!
موفق باشيد

ali007_a
17-11-2011, 01:06
میشه نظرتون در مورد پرینترهای لیزری برادر هم بفرمایید؟
مثلا مدل اچ ال 2140 یا 2130؟
ظاهرن مدل های خوبی هستند.
با تشکر.

mohammad.t
17-11-2011, 01:22
میشه نظرتون در مورد پرینترهای لیزری برادر هم بفرمایید؟
مثلا مدل اچ ال 2140 یا 2130؟
ظاهرن مدل های خوبی هستند.
با تشکر.

دستگاه هاي برادر عالي هستند و نمايندگي رسمي هم دارند در ايران(نيكاسا)
كيفيت ساخت فوق العاده اي دارند كافيه يكي ازشون رو باز كنيد تا از جنس قطعات به كار رفته داخلشون و طراحيش لذت ببريد. به جرات ميگم از hp هم كه يه برند عاليه بهتره. بيشتر مراكز ادراري ازش استفاده ميكنن.
شارژش راحته و هيچ هزينه اي جز شارژ نداره.
فروشنده ها و تعميركار ها اغلب باهاش ميونه خوبي ندارند چون سود فروش زيادي نداره و به جز نمايندگي ها اغلب از سرويس اون آگاهي كافي ندارند.
سرعت بالا و قابليت هاي خوبي داره.
فقط تنها موردشون اينه كسي عمدا بهشون يه آسيب بزنه! هزينه زياد تري دارند. مثلا درام اونها خراب نميشه ولي در اثر يه اتفاق خراب بشه چند ده هزار تومن هزينه داره.
ميتوني اين 15 صفخه رو هم ببيني:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

plusprinter
04-07-2012, 17:50
بنده کارشناس و متخصص پرینترهای پرقدرت و سنگین HP هستم.خودم5 تا 9050 و 30 تا HP 4350 و 5 تا HP 4345 xl دارم(بالای 3 میایون قیمت دارن) .ولی از لحاظ فنی و از لحاظ مکانیزم چاپ و از لحاظ ساختار و قدرت و واقعا عالی برای دستگاههای زیر یک میلیون تومان فقط برادر BROTHER رو معرفی میکنم.نظیر 2140 2130 2240 5340.فوق العاده پرقدرت پر سرعت .واقعا مثل یک برادر بهتون کمک میکنه و قابل اطمینانه.به هیچ عنوان محصولات سامسونگ رو توصیه نمیکنم.چون مزخرفترین دستگاه بعد از لکسمارکه.ما تو اداره 50 عدد داشتیم همشو ریخیتیم انبار.محصولات سامسونگ خیلی به دردنخوره.فقط اسم داره.مثل پفکه.بزرگ پوچ. بی ارزش.حتی نمایندش اومد گفن تعمیر میکنم 10 تا تعمیر کرد و تحویل داد.تو 5 روز انداختیم اشغال.عزیزان فقط از تعمیرکاران مجرب و کارکشته اطلاع فنی بپرسید نه افراد حریص که به خاطره پول وجدان کاریشونو میفروشون.اگه کسی اطلاع فنی خواست از خودم بپرسه.Plusprinter_azar@yahoo.com

plusprinter
04-07-2012, 18:03
چند دلیل برای نخریدن سایر برندها:از همکاران و دوستان خواهشمندم پس از بررسی و تحقیقات لازم جواب دهند.
اچ پی:مشکل formatter . dc control . کمرنگ شدن چاپ پس از شارژ .نداشتن گارانتی خوب
کانن:فرمتر.نبودن قطعات . نماینده های اغده ای . کمرنگ شدن چاپ پس از شارژ.
سامسونگ:حالم به هم میخوره.خودبخود فیوزینگش میسوزه.گارانتی پس از شارژ نداره.فرمترش خراب شده. اسکنرش و کابلش پس از 2هزار کپی میسوزه.کمرنگ زدن.ومشکل ریست. کاغذ کشی.(اخیرا از اچ پی کپی کرد باز)
دوستان هدفم دستگاه مناسب خریدن.اگه شما دستگاه ارزون بخرید مطمئا باشین حداقل 50 هزارتومان باید هزینه کنید تا دستگاتون درست شه. مطمئن باشین افرادی که دارن سامسونگ معرفی میکنن یا پورسانت میگیرن یا از هیچی اطلاع ندارن و حرف مفت میزنن.هیچ تعمیرکار و مشاور با وجدانی دستگاه مزخرفی مثل سامسونگ رو معرفی نمیکنه.یادتون باشه من کی چی گفتم.فرردا میرین سامسونگ میخرین پشیمون میشین.

plusprinter
07-07-2012, 18:02
چند دلیل برای نخریدن سایر برندها:از همکاران و دوستان خواهشمندم پس از بررسی و تحقیقات لازم جواب دهند.
اچ پی:مشکل formatter . dc control . کمرنگ شدن چاپ پس از شارژ .نداشتن گارانتی خوب
کانن:فرمتر.نبودن قطعات . نماینده های اغده ای . کمرنگ شدن چاپ پس از شارژ.
سامسونگ:حالم به هم میخوره.خودبخود فیوزینگش میسوزه.گارانتی پس از شارژ نداره.فرمترش خراب شده. اسکنرش و کابلش پس از 2هزار کپی میسوزه.کمرنگ زدن.ومشکل ریست. کاغذ کشی.(اخیرا از اچ پی کپی کرد باز)
دوستان هدفم دستگاه مناسب خریدن.اگه شما دستگاه ارزون بخرید مطمئا باشین حداقل 50 هزارتومان باید هزینه کنید تا دستگاتون درست شه. مطمئن باشین افرادی که دارن سامسونگ معرفی میکنن یا پورسانت میگیرن یا از هیچی اطلاع ندارن و حرف مفت میزنن.هیچ تعمیرکار و مشاور با وجدانی دستگاه مزخرفی مثل سامسونگ رو معرفی نمیکنه.یادتون باشه من کی چی گفتم.فرردا میرین سامسونگ میخرین پشیمون میشین.
پرینترچاپگر سه کاره چندکاره(فکس مستقیم به کامپیوترم داره) فکس لیزری فقط BROTHER.,واقعا مثل یک برادر و در حد نامش پرقدرت . مثل یک تراکتور پرسرعت واسطون خدمت میکنه.امروزه اچ پی کانن سامسونگ فقط پفکی بیش نیستند در قبال برادر.

plusprinter
07-07-2012, 18:30
با عرض سلام

عزیزم خیلی ها مخصوصا افراد کانن و سامسونگ و لکسمارک تبلیغ خیلی زیادی جهت بی اعتبار نمودن اچ پی کردند. که اچ پی از اونا کپی برداری نموده و تولید میکند.ولی یه سوال دارم.15 سال پیش 20 سال پیش اصلا چاپگری به اسم کانن و سامسونگ در ایران وجود خارجی نداشت.ولی اچ پی و برادر در آموزش و پروش در استانداری ها استفاده میشدند مثل اچ پی III , II , IID . و برادر مثل 1050 و ... .اچ پی و برادر مخترع و تولیدکننده هستند.فراموش نکنیم کانن سامسونگ و لکسمارک کپی بردار و دزد محض و 100% هستند.اپه کانن تو بازار کم نمیاره به خاطره قطعات اچ پی هستش که توبازار پره.چون قطعات کانن و مکانیزمش از اچ پی کپی کرده و تو بازار فراوونه. حالا کی داره میگه که کانن و سامسونگ پیشرفته تره.باور کنید اکثرا افراد بی تجربه و سودجو باعث میشن برندی مثل سامسونگ تو پرینتر جاباز کنه.من مخالف سرسخت سامسونگ و کانم.(البته تو پرینتر)

plusprinter_azar
08-07-2012, 11:08
با عرض سلام

فقط برادر برادر برادر برادر برادر برادر برادر بادر برادر برادر برادر برادر برادر
بهترین پرینتر فقط برادر