PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غیر فعال شدن برخی تنظیمات

alone_boy
15-11-2011, 23:22
سلام دوستان
امروز نرم افزار Uniblue PowerSuite رو نصب کردم و برای افزایش سرعت سیستم بعضی تنظیمات/افکتهای ویندوز رو غیرفعال کرد.مثلا قبلا وقتی یه پنجره رو جابجا میکردم کامل پنجره رو نشون میداد ولی الان فقط خطوط اطراف پنجره رو نشون میده(موقع جابجا کردن)
چطوری باید فعالشون کنم؟

jafarian
16-11-2011, 00:35
ابتدا روی my computer کلیک راست بعدشم گزینه properties انتخاب کنید بعدم طبق شکل یک با دو که گذاشتم عمل کنید تو شکل 2 اون گزینه ای که مخص کردم انتخاب کنید بعدشم تایید و اوکی کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alone_boy
16-11-2011, 11:10
ممنون
یه مورد دیگه:وقتی راست کلیک میکنم اون منویی که ظاهر میشه احساس میکنم عوض شده.پس زمینه منو باید سایه داشته باشه یا نه؟

jafarian
16-11-2011, 14:31
یکم سایه داره وقتی کلیک راست کنید پس زمینه منو ظاهر بشه اون طبیعی هستش .

alone_boy
16-11-2011, 15:00
یکم سایه داره وقتی کلیک راست کنید پس زمینه منو ظاهر بشه اون طبیعی هستش .
بعد از اینکه اون نرم افزار ویندوز رو دستکاری کرد اون سایه غیب شده و نوع ظاهر شدن منوها هم عوض شده

jafarian
16-11-2011, 15:09
الان افکتهای ویندوز شما مگه فعال نیست طبق همون روشی که گفتم عمل کنید که سایت پایینم همونو نوشته اگر فونت ویندوزم درست نیست که باید روی دسکتاپ کلیک راست بعدشم گزینه personalized انتخاب کنید تو صفحه بعد گزینه windows color انتخاب کنید بعدشم تو صفحه آخرم advanced appearance settings انتخاب کنید بعدشم فونت یا آیتمهای ویندوز درست کنید مثل محیط xp آخرسرم ازگزینه restore میتونید استفاده کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید