PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ تا 1 میلیون و 300 !!

shifter
15-11-2011, 11:53
سلام دوستان...من باید تو همین چند روز لپ تاپم رو انتخاب کنم واسه خریدن...وقت زیادی هم ندارم و فقط هم اینجا رو دارم واسه مشاوره:20:
من لپ تاپ رو واسه کارای معمولی (اینترنت و دیدن فیلم و همچنین در اینده برنامه نویسی چون کامپیوتر میخونم ) میخوام...از نظر گیم هم میخوام در حد خیلی خوب باشه !
و چون در زمینه لپ تاپ فقط به سونی اعتقاد دارم:31: میخوام اول مدل های سونی رو معرفی کنین...بعد از سونی هم ایسوس و اچ پی رو در نظر دارم...
سی پی یو i5 به بالا....صفحه نمایش هم 14 اینچ به بالا...رم و گرافیک هم در حد عالی !
قیمت هم در حد 1300 تومن...حالا یه کم بالا پایین شد زیاد مهم نیست !

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون:20::46:

Mr.Mazmamfi
15-11-2011, 13:11
سلام

فقط هم اینجا رو دارم واسه مشاوره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]جای خوبی اومدی . :46:

چون در زمینه لپ تاپ فقط به سونی اعتقاد دارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میخوام اول مدل های سونی رو معرفی کنین..با این بودجه نمیتونی لپ تاپی از سونی بخری که برای بازی مناسب باشه ، پس بیخیال

بعد از سونی هم ایسوس و اچ پی رو در نظر دارم...از برند ایسوس مدل N53 SV و K53 SV

از برند HP مدل 6070 و 6080 (این دو مدل کم پیدا میشه ) ، اگر بتونی بودجه رو به 6177 افزایش بدی ، این مدل راحت تر پیدا میشه .
قیمتش بدون گارانتی حدود 1370 هست .

تو این رنج قیمتی ، قوی ترین گرافیک رو HP داره .

shifter
15-11-2011, 19:28
سلام

جای خوبی اومدی . :46:

با این بودجه نمیتونی لپ تاپی از سونی بخری که برای بازی مناسب باشه ، پس بیخیال

.
یعنی واقعا سونی مدل خوبی نداره تو این قیمت؟ تا 1400 چطور؟
سری ca , cw اینا چطور؟
من سونی میخوام:41:

از برند ایسوس مدل N53 SV و K53 SV

از برند HP مدل 6070 و 6080 (این دو مدل کم پیدا میشه ) ، اگر بتونی بودجه رو به 6177 افزایش بدی ، این مدل راحت تر پیدا میشه .
قیمتش بدون گارانتی حدود 1370 هست .

تو این رنج قیمتی ، قوی ترین گرافیک رو HP داره .
این مدل های hp الان دیگه قدیمی محسوب نمیشن؟6070 و 6080 ؟
مدل 6177 کانفیگش چیه؟؟
من از نظر گیم میخوام که بازیهای روز رو در حد خیلی خوب و روون و با کیفیت اجرا کنه و واسه بازیهای 2 تا 3 سال اینده هم کم نیاره !

Mr.Mazmamfi
15-11-2011, 20:53
یعنی واقعا سونی مدل خوبی نداره تو این قیمت؟ تا 1400 چطور؟
نه، کلا سونی برای بازی مناسب نیست مخصوصا :

من از نظر گیم میخوام که بازیهای روز رو در حد خیلی خوب و روون و با کیفیت اجرا کنه و واسه بازیهای 2 تا 3 سال اینده هم کم نیاره !

این مدل های hp الان دیگه قدیمی محسوب نمیشن؟6070 و 6080 ؟
درسته خیلی وقته این مدل ها معرفی شدن و HP هم دیگه تولیدشون نمیکنه ، ولی فعلا بازار ما (ایران ) قوی تر از این مدل ها نداره .

مدل 6177 کانفیگش اینه :
core i7 / 4 gig ram / hard 750 G / Ati 6770 2G

پس همون HP رو بردار .

shifter
15-11-2011, 22:22
نه، کلا سونی برای بازی مناسب نیست

.
خب ببین بعد از یکسری مباحثات و مذاکرات بودجه تا 1500 ,1600 افزایش پیدا کرد !:31:
اینجا هم نمایشگاه کامپیوتر بود امروز رفتم هرچند زیاد لپتاپ نداشت متاسفانه اما مدل ها رو دیدم...
از سونی سری F چی پیشنهاد میدی؟
f22 رو دیدم اما اصلا از قیافش خوشم نیومد...وقتی بسته میشد دو برابر لپتاپ های دیگه جا میگرفت:13:
f16 رو هم همخونه ام داره ....سری f مدلی نداره که قیافش مثل f16 باشه اما کانفیگش فرق کنه؟

پس همون HP رو بردار .
مدل 6180 رو دیدم تو نمایشگاه و بدم نیومد...امکاناتش عالی بود به نسبت قیمتش...1480 تومن قیمتش بود !
البته یه جا با گرافیک 1 گیگ میداد یه جا هم با گرافیک 2 گیگ:18: در حالیکه بقیه مشخصاتشون یکی بود...این چجوریاس؟؟ من گیج شدم.
ایسوس K53 با i5 رو هم دیدم..جالبه که os اورجینال داشت...دوستم چند روز پیش k53 خریده با i7 اونوقت os اش dos بود !!:18: چرا اینجوریه اخه؟؟
در پایان:31: باید بگم که واسه من کلاس لپتاپ مهمه...hp کلاسش در حد سونی هس؟؟

---------- Post added at 10:22 PM ---------- Previous post was at 10:17 PM ----------

راستی اچ پی انگار اکثرا مودم ندارن !! سونی و ایسوس چطور ؟ اونا مودم دارن؟
کلا نداشتن مودم خیلی مهمه ؟؟

gggmail
15-11-2011, 23:04
دوست عزیز از بابت hp خیالت راحت راحت باشه
من خودم 6080 دارم خیلی راضیم
الان MODERN WARFARE 3 رو بدون هیج مشکلی دارم بازی میکنم

atromusic
16-11-2011, 00:02
ظاهرا شما لپ تاپ رو فقط برای کلاس گذاشتن می خوای!!!
اگه اینطوره بهتره یه دونه اپل بگیری تا جلوی همه پزش رو بدی... :8:

shifter
16-11-2011, 07:44
دوست عزیز از بابت hp خیالت راحت راحت باشه
مطمِئن باشم؟
من اچ پی جزو اخرین انتخابام بود الان شده اولین انتخابم..
یه چیزی صدا کارکردنش که زیاد نیست؟؟ داغ کردنش چطور؟؟
چون مدل های قبلی اچ پی دیدم اینجور مشکلاتی داشتن...
کی پدش که عربیه چجوریه؟؟کار باهاش راحته؟

ظاهرا شما لپ تاپ رو فقط برای کلاس گذاشتن می خوای!!!
اگه اینطوره بهتره یه دونه اپل بگیری تا جلوی همه پزش رو بدی... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ديروز 11:04
ااا من که این همه دارم سر امکانات لپتاپ های دیگه بحث میکنم:31:فقط گفتم کلاسش هم واسم مهمه...
از اپل هم خوشم نمیاد:31:

Ravaru
17-11-2011, 16:22
فکر کنم همشهری خودم باشی! جالتر اینکه بودجه و سلیقه ات هم مثل خودمه!
منم یک ماهه دنبال لپ تاپم.:10:
انتخاب اولم ASUS N55SF بود که کرمان گیر نمیاد!قیمتشم هر روز داره میره بالاتر,کانفیگ عالی داره اما ظاهرش به زیبایی ASUS K53sv نیست,البته Corei7 این مدل هم فعلا گیر نمیاد!
میمونه مدلهای XPS از برند DELL و همچنین HP DV6-6180 که کانفیگ خوبی داره,ظاهرش به نسبت زیباست گرچه عالی نیست,با وجود اینکه از ایسوز پایین تره ولی اینجا کلاسش بیشتر از ایسوزه!!البه اهمیتی نداره!
تنها نگرانی من از کیفیت 6180 هست که نمیتونم ازش مطمئن بشم و هر کس حرف خودشو میزنه و منو گیج تر میکنه!!
در نهایت اگر اهل خرید از شهرهای دیگه و یا صبر کردن هستی میتونی برای K53 Corei7 8GB 750 با گرافیک 2 صبر کنی که البته ممکنه گیر نیاد و یا قیمتشم از اینی که هست خیلی بیشتر بشه!! اگر هم از کیفیت HP مطمئن شدی همون 6180 رو بردار,گرافیک خوبی هم داره!:27:
حسرت سونی رو هم اصلا نخور...:46:

gggmail
17-11-2011, 21:52
مطمِئن باشم؟
من اچ پی جزو اخرین انتخابام بود الان شده اولین انتخابم..
یه چیزی صدا کارکردنش که زیاد نیست؟؟ داغ کردنش چطور؟؟
چون مدل های قبلی اچ پی دیدم اینجور مشکلاتی داشتن...
کی پدش که عربیه چجوریه؟؟کار باهاش راحته؟
بله عزیزم مطمئن باش
اصلا صداش به گوشم نمیرسه و زیاد هم داغ نمیکنه و معمولیه
کیبوردش عربیه ولی خیلی شیک و زیباست و کار کردن با کیبورد خیلی راحته

hidden-knight
17-11-2011, 22:08
میخوای هم کارایی داشته باشه هم با کلاس باشه؟
لنوو بگیر حالشو ببر :40:
پولتم که ماشاالله خوبه و میتونی لنوو بخری
یک و 500 بده یه لپ تاپ corei7 با 6 مگ کش و 8 گیگ رم و 2 گیگ گرافیک با کلیه امکانات ببر :21:

ارسال لینک فروشنده ممنوع
Pami

shifter
18-11-2011, 12:38
واقعا از همه دوستانی که پست دادن و راهنماییم کردن ممنونم:20::11:
دیشب بالاخره رفتم و HP 6180 se رو گرفتم ! تا چند روز دیگه هم تاپیکشو میزنم تا پاسخگوی سوالات باشم !:31:

فکر کنم همشهری خودم باشی! جالتر اینکه بودجه و سلیقه ات هم مثل خودمه!
منم یک ماهه دنبال لپ تاپم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قربانت...همشهری که نیستم اما دانشگاه شهرتون درس میخونم !:31::46:

انتخاب اولم ASUS N55SF بود که کرمان گیر نمیاد!قیمتشم هر روز داره میره بالاتر,کانفیگ عالی داره اما ظاهرش به زیبایی ASUS K53sv نیست,البته Corei7 این مدل هم فعلا گیر نمیاد!
میمونه مدلهای XPS از برند DELL و همچنین HP DV6-6180 که کانفیگ خوبی داره,ظاهرش به نسبت زیباست گرچه عالی نیست,با وجود اینکه از ایسوز پایین تره ولی اینجا کلاسش بیشتر از ایسوزه!!البه اهمیتی نداره!
تنها نگرانی من از کیفیت 6180 هست که نمیتونم ازش مطمئن بشم و هر کس حرف خودشو میزنه و منو گیج تر میکنه!!
در نهایت اگر اهل خرید از شهرهای دیگه و یا صبر کردن هستی میتونی برای K53 Corei7 8GB 750 با گرافیک 2 صبر کنی که البته ممکنه گیر نیاد و یا قیمتشم از اینی که هست خیلی بیشتر بشه!! اگر هم از کیفیت HP مطمئن شدی همون 6180 رو بردار,گرافیک خوبی هم داره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حسرت سونی رو هم اصلا نخور...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسی از راهنماییت...N55 رو دیدم و خوشم نیومد از قیافش...زیادی گنده بود ! از سونی F22 هم به همین خاطر ظاهرش خوشم نیومد...
K53 رو به جد دنبالش بودم اما تو یزد فقط با کانفیگ پایینترش پیدا میشد و خودمم زیاد دنبالش نرفتم که با کانفیگ بالا پیداش کنم !
دیگه دلو زدم به دریا و رفتم 6180 رو ورداشتم...:46:

کیبوردش عربیه ولی خیلی شیک و زیباست و کار کردن با کیبورد خیلی راحته
دقیقا...واقعا لپتاپ شیک و با کلاسیه !:20:

میخوای هم کارایی داشته باشه هم با کلاس باشه؟
لنوو بگیر حالشو ببر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پولتم که ماشاالله خوبه و میتونی لنوو بخری
یک و 500 بده یه لپ تاپ corei7 با 6 مگ کش و 8 گیگ رم و 2 گیگ گرافیک با کلیه امکانات ببر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون از راهنمایی دیر هنگامت :31: والا از برند لنوو زیاد اطلاعی نداشتم و اصلا هم از اول قصدم خرید یکی از 3 برند سونی و اچ پی و ایسوس بود !

---------- Post added at 12:38 PM ---------- Previous post was at 12:35 PM ----------

دوستان فقط یه مشکلی واسم پیش اومده:41:
وقتی لپتاپ رو میزنم به شارژ تو بدنه اش جریان برق رو به وضوح حس میکنم ...حتی گوشم رو هم که نزدیکش میبرم صدای جریان برق رو میشنوم:31::18:
مشکلش از چیه؟؟
متاسفانه دیشب هم خریدمش امروز هم که جمعه اس و فروشگاهی که ازش خریدم تعطیله !:41:
تا 2 ساعت هم دیگه هم بلیط دارم که برگردم کرمان واسه دانشگام (چه اوضاعی شد !!)
به نظرتون باید لپتاپ رو بدم عوض کنن؟

moeinset
18-11-2011, 22:10
دوستان فقط یه مشکلی واسم پیش اومده:41:
وقتی لپتاپ رو میزنم به شارژ تو بدنه اش جریان برق رو به وضوح حس میکنم ...حتی گوشم رو هم که نزدیکش میبرم صدای جریان برق رو میشنوم:31::18:
مشکلش از چیه؟؟
متاسفانه دیشب هم خریدمش امروز هم که جمعه اس و فروشگاهی که ازش خریدم تعطیله !:41:
تا 2 ساعت هم دیگه هم بلیط دارم که برگردم کرمان واسه دانشگام (چه اوضاعی شد !!)
به نظرتون باید لپتاپ رو بدم عوض کنن؟

این مشکل توی لپ تاپ هایی که بدنه فلزی دارن تقریبن عادیه

و در آخر
خیلی ببخشید
تویی که از اپل خوشت نمیاد لیاقتت واقعا همین اچ پی هست!:41:

shifter
22-11-2011, 10:56
این مشکل توی لپ تاپ هایی که بدنه فلزی دارن تقریبن عادیه

و در آخر
خیلی ببخشید
تویی که از اپل خوشت نمیاد لیاقتت واقعا همین اچ پی هست!:41:
واقعا متاسفم برای شما:13:
این یه چیز سلیقه ایه...میشه بگی چرا همه باید مثل شما عاشق و شیفته اپل باشن؟؟:13:

negary
22-11-2011, 16:28
سلام دوستان...من باید تو همین چند روز لپ تاپم رو انتخاب کنم واسه خریدن...وقت زیادی هم ندارم و فقط هم اینجا رو دارم واسه مشاوره:20:
من لپ تاپ رو واسه کارای معمولی (اینترنت و دیدن فیلم و همچنین در اینده برنامه نویسی چون کامپیوتر میخونم ) میخوام...از نظر گیم هم میخوام در حد خیلی خوب باشه !
و چون در زمینه لپ تاپ فقط به سونی اعتقاد دارم:31: میخوام اول مدل های سونی رو معرفی کنین...بعد از سونی هم ایسوس و اچ پی رو در نظر دارم...
سی پی یو i5 به بالا....صفحه نمایش هم 14 اینچ به بالا...رم و گرافیک هم در حد عالی !
قیمت هم در حد 1300 تومن...حالا یه کم بالا پایین شد زیاد مهم نیست !

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون:20::46:

سلام , من بهت این 3 تا لپ تاپ رو معرفی میکنم که فکر میکنم به کارت خواهد اومد :

Dell Inspiron 5110 Core i7 Ram6
Acer AS 4830TG 2434G50
HP DV6 6120se البته Lenovo ThinkPad Edge E220s 2KG هم هست که قیمتش حدودا 1480000 است , اگه بودجشو داشتی اونم میتونی بگیری .

larantas
22-11-2011, 19:05
سلام , من بهت این 3 تا لپ تاپ رو معرفی میکنم که فکر میکنم به کارت خواهد اومد :

Dell Inspiron 5110 Core i7 Ram6
Acer AS 4830TG 2434G50
HP DV6 6120se البته Lenovo ThinkPad Edge E220s 2KG هم هست که قیمتش حدودا 1480000 است , اگه بودجشو داشتی اونم میتونی بگیری .

دوست عزیز خرید رفت پی کارش:5: