PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DotA 2

V i r u s e r
15-11-2011, 10:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب سرچ زدم دیدم تاپیکش نیست گفتم تاپیکشو بزنم:31:

الان کمتر کسی هست که بازی DotA رو دیده باشه ولی از DotA 2 خبر نداشته باشه

DotA در ابتدا یک مپ ساخته شده برای بازی Warcraft III بود. کم کم تعداد بازیکن های بیشتری به خودش جذب که الان جزو مشهور ترین بازی هاست
توی این بازی شما کارتون رو به عنوان یک قهرمان (Hero) شروع می کنید و هدفتون نابودی Base دشمن هست
هر 30 ثانیه از 3 راهی که برای رسیدن به Base دشمن وجود داره اتوماتیک Unit هایی بوجود میان که به طرف Base دشمن حمله می کنن و برای دشمن هم همینطوره. اینجاست که هیرو ها وارد میشن و باید با کشتن هیرو ها و Unit های طرف مقابل راه رو برای unit های خودشون باز کنن. هیرو ها با کشتن همدیگه Level و پول میگیرن.
هر هیرو 4 تا جادوی منحصر به فرد داره. با هر Level می تونید یکی از از جادوهاتون رو تقویت کنید. و هیروتون رو تا Level 25 که حداکثر هست برسونید
یکی از جادو های هیرو که Ultimate نیز نامیده می شود از 3 جادوی دیگه (یه جورایی) بهتره و فقط وقتی هیروتون به Level 6 میرسه می تونید اونو ازاد کنید (و برای ارتقا جادو باید به Level 11 و 16 برسید) بخاطر همین بهش "6" هم میگن
با پول هم میتونید سلاح و زره یا هرچیزی که برای هیروتون مناسب باشه بخرید ولی هیرو کلا 6 تا Item بیشتر نمیتونه داشته باشه

این بازی که تعریف کردم (اینم تاپیکش:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ) نسخه ی اولیه DotA بود
ولی در حال حاضر سازنده ی DotA (که هیچ کس نمیدونه کیه و IceFrog نامیده میشه) با کمپانی VALVe (سازنده کانتر و Portal و ...) در حال ساخت بازی DotA به صورت گرافیکی تر و بهینه شده هستند. که فعلا تو نسخه ی بتا هست و فقط عده ی محدودی می تونن بازی کنن ( البته اگه خوش شانس باشید می تونید این بازی رو بدست بیارید. مثل من :31::31:)

لینک تریلر:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نسخه ی 1080p:

برای بازی کردن این بازی چند تا راه هست:
1. صبر کنید تا نسخه ی بتا این بازی برای عموم ازاد بشه!
2. اگر قبلا تو سایت رسمی DotA یعنی Playdota.com ثبت نام کرده بودید میتونید برید به تاپیک زیر:

اینحا یک پست بزنید تا اتوماتیک توی قرعه کشی شرکت داده بشید
البته زیاد امیدوار نباشید چون حدودا از 20.000 نفری که ثبت نام می کنن روزانه فقط 20 نفر برنده میشن

3. از طریق Steam اقدام کنید (من اینجوری موفق شدم بازی کنم!!) ویرایش شد!!

Steam: این برنامه که مال همون شرکت VALVe هست یه جورایی Game Manager هست که بازی های اوریجینال ی که خریدید رو (از طریق Steam) میتونید ازش دانلود کنید و بازی هایی که برای Multiplayer از Steam استفاده می کنن رو از طریق استیم انلاین بازی کنید (مثل CoD. Counter. DotA 2). استیم امکانات خیلی باحالی داره مثل In-game browser , In-game Chat and Voice chat و اپدیت بازی ها به صورت اتوماتیک و تخفیف های ویژه روی بازی های اورجینال (که به درد ایرانیا نمیخوره)

بعد از مسابقه ی بزرگ DotA 2 که به تیم اول 1000000$ جایزه دادن. استیم اعلام کرد که کسایی که می خوان شانسشونو امتحان کنن تو Hardware Survey شرکت کنن تا DotA 2 رو بازی کنن

برای دانلود استیم اول V*N خودتون رو روشن کنید. سپس به لینک زیر برید:

بعد از دانلود و نصب یه اکانت میسازید و میرید داخل :31:
حالا وارد لینک زیر بشید:

وسط صفحه یه همیچین چیزی هست:
باید رو دکمه ی Sign in through STEAM کلیک کنید و User/Pass استمی رو که ثبت نام کردید وارد کنید
بعد از یه مدتی (برای من 3 هفته طول کشید) (ولی چون ارسال کلید ها شروع شده ممکنه بلافاصله بیاد) یه ایمیل از طرف استیم میاد که ازتون می خواد تو یه Hardware Survey شرکت کنید
با این کار اطلاعات سخت افزاری سیستمتون به VALVe ارسال میشه. بعد یه صفحه باز میشه که ازتون می خواد سابقه بازی تو DotA که قبلا بازی کردید توش شرح بدید
بعد از اینکار باید منتظر یه ایمیل (که کاملا شانسی انتخاب میشه) از طرف استیم باشید که به شما بگه که برای بازی DotA 2 دعوت شدید. وقتی این ایمیل اومد یه بازی تحت عنوان "DotA 2" به لیست بازی هاتون اضافه میشه مثل این عکس:

از اینجا میتونید بازیو دانلود و نصب کنید.
4. از یکی از دوستاتون که DotA 2 رو گرفته بخواید تا شمارو دعوت کنه

هرکی که کلید دوتا 2 رو می گیره میتونه به 2 نفر از دوستاش هم کلید بده :8: البته اون 2 تا دوستاش دیگه نمیتونن کسیو دعوت کنن
اگه شما هم کسیو میشناسید که کلید داره ازش خواهش کنید که بهتون بده :31:

حجم دانلود بازی حدودا 1.5 گیگ هست و حجم نصبش هم 2770 مگابایته
با AI هم میشه بازی کرد ولی هنوز کامل نیست
به زودی عکس محیط بازی رو هم میزارم :8:

لینک وبسایت رسمی:

ویرایش: حداقل سیستم مورد نیاز بازی هنوز رسما اعلام نشده ولی با توجه به این که در ساخت این بازی از موتور Source استفاده کردن، حدس زده میشه برای اجرای بازی به این سیستم احتیاج خواهیم داشت:

Minimum System Requirements:

Operating System: Windows XP, Vista or Windows 7
Processor: Intel Pentium 4 @ 3.0 GHz or AMD Athlon equivalent
RAM: 1 GB
Hard Disk: 4 GB of free space
Video Card: nVidia GeForce 7600 GS or ATI Radeon X1600 series
Sound Card: DirectX 9 Compatible
DirectX: Version 9.0c
Broadband Internet Connection

Recommended System Requirements:

Opearting System: Windows 7
Processor: Intel Core2Duo @ 3.0 GHz or AMD Athlon 64 X2 4800+
RAM: 2 GB
Video Card: 512MB, nVidia GeForce GT 240 or ATI Radeon 5670
Sound Card: DirectX 9 Compatible
DirectX 11

در مورد قیمت شرکت VALVe اعلام کرده که هنوز هیچ تصمیمی نگرفته ولی حدس زده میشه که بازی به صورت رایگان باشه.
در مورد نحوه ی بازی هم، در حال حاضر تو نسخه ی بتا فقط امکان بازی انلاین هست و هنوز چیزی درباره ی بازی افلاین و تحت شبکه اعلام نشده

V i r u s e r
15-11-2011, 11:17
اینم یه سری عکس که خودم گرفتم
ببخشید دیگه حرفه ای نیست :دی

چون عکسا بزرگن همرو Thumbnail کردم

sabagarb-iri
15-11-2011, 13:56
دوست عزیز این بازی به صورت یه بازی انلاین میخواد عرضه بشه؟ یا قابلیت بازی گروهی افلاین (گیم نت) و یا تک نفره با هوش مصنوعی رو هم داره؟ (راستی کی میخواد عرضه بشه؟)

V i r u s e r
15-11-2011, 16:01
دوست عزیز این بازی به صورت یه بازی انلاین میخواد عرضه بشه؟ یا قابلیت بازی گروهی افلاین (گیم نت) و یا تک نفره با هوش مصنوعی رو هم داره؟ (راستی کی میخواد عرضه بشه؟)

سلام
در حال حاضر که بازی فقط به صورت انلاینه ولی احتمالا برای گیم نت ها هم شرایطی در نظر می گیرن (حدسیات خودمه)
قرار بود بازی نوامبر امسال عرضه بشه ولی VALVe گفت که احتمالا اوایل یا اواسط 2012 عضه بشه

همچنین پولی بودن یا مجانی بودن بازی هنوز مشخص نیست ولی حدس زده میشه که مجانی باشه

hajoo
15-11-2011, 21:39
نسخه اصلی بازی کی release میشه؟

Witcher6610
16-11-2011, 00:41
سلام
در حال حاضر که بازی فقط به صورت انلاینه ولی احتمالا برای گیم نت ها هم شرایطی در نظر می گیرن (حدسیات خودمه)
قرار بود بازی نوامبر امسال عرضه بشه ولی VALVe گفت که احتمالا اوایل یا اواسط 2012 عضه بشه

همچنین پولی بودن یا مجانی بودن بازی هنوز مشخص نیست ولی حدس زده میشه که مجانی باشه
فکر می کنید این همه بازی می سازن که مجانی بدن بیرون؟!
حرفی میزنی ها یه نگاه به Hon بنداز واسه ساخت اکانت باید پول بدی...!
یا مثلا League of legends که مجانی است ولی واسه Skin و یک سری چیز های دیگه باید پول داد!
هر کدومشون یک سری از گروه اصلی Dota بودن و همشون ادعا دارن که ما Dota ساز هستیم و خوب همه راست هم می گن!
این بازی آفلاین نخواهد شد! و مثل همه ی بازی های هم سبک آنلاین میمونه که بشه همیشه کنترل بشه!
حالا ببینید کی گفتم :46:

V i r u s e r
16-11-2011, 13:47
فکر می کنید این همه بازی می سازن که مجانی بدن بیرون؟!
حرفی میزنی ها یه نگاه به Hon بنداز واسه ساخت اکانت باید پول بدی...!
یا مثلا League of legends که مجانی است ولی واسه Skin و یک سری چیز های دیگه باید پول داد!
هر کدومشون یک سری از گروه اصلی Dota بودن و همشون ادعا دارن که ما Dota ساز هستیم و خوب همه راست هم می گن!
این بازی آفلاین نخواهد شد! و مثل همه ی بازی های هم سبک آنلاین میمونه که بشه همیشه کنترل بشه!
حالا ببینید کی گفتم :46:

سلام
بله مثلا Team fortess 2
اگه دقت کنید استیم یه ژانر داره FREE TO PLAY
بله حق با شماست، مطمئنا 100% مجانی نیستش. حالا شما از چی میسوزی؟:31: پولی باشه مطمئنا خیلی ها میخرنش و خیلی ها هم مثل ایرانیا نمی خرنش

HoN نسخه ی افلاین داره و خیلی از گیم نت های درست حسابی هم دارنش (کرک شده)
دوتا 2 هم به احتمال زیاد کرک میشه و میشه افلاین بازی کرد

Release هم گفتم معلوم نیست

avator20002000
16-11-2011, 14:13
گرافیکش خوب به نظر میاد.شما اگه از ایران بازی می کنی پینگت توش چنده؟
به نظر من hon خیلی بیخوده بازیش مخصوصا گرافیکه داغونش(من تو ویدیوها دیدم .بازی نکردم)

V i r u s e r
16-11-2011, 14:47
سلام
والا نمیدونم از کجا میشه پینگو دید!! اصلا نمیدونم نشون میده یا نه
ولی لگ و اینها نداره تو سرور اروپا
نهایتش یه Delay خیلی کم تو سرور های چین و خاور میانه (!) داره که باید بهتر از اروپا باشه ولی نیست!!!
نحوه ی پیدا کردن بازیکن هم مثل همه ی بازیا از پینگ پایین شروع می کنه و بهترین پینگارو با همدیگه مچ میکنه اخرشم یه سرور متناسب با محل بازیکن ها انتخاب می کنه

البته میشه انتخاب کرد که تو کدوم سرورا بازی نکنید

Rohniin
19-11-2011, 02:38
wow این که به کلی تغییر کرده که...بهتر بود اسمش رو یه چیز دیگه میزاشتن آخه خیلی از چیزی که ما میشناسیم دوره...
من شنیدم 2تا از بهترین تیم های دنیا با هم سره 1milion dollar بازی کردن اما خبرش پخش نشد که کدوم تیم برد...نمیدونم شایدم شایعه باشه

Arrowtic
23-11-2011, 19:28
دوست عزیز شما که زدی چندتا هیرو داره Dota2؟همه هیروهای نسخه سابقو داره؟

Pure Energy
12-12-2011, 16:35
برو تو سايتش هر روز آپديتشو مي نويسه ميگه كدوم هيرو اضافه شد تازه با داستان توضيح داده چجوري هيرو ها اومدن :11:

V i r u s e r
01-01-2012, 16:54
wow این که به کلی تغییر کرده که...بهتر بود اسمش رو یه چیز دیگه میزاشتن آخه خیلی از چیزی که ما میشناسیم دوره...
من شنیدم 2تا از بهترین تیم های دنیا با هم سره 1milion dollar بازی کردن اما خبرش پخش نشد که کدوم تیم برد...نمیدونم شایدم شایعه باشه

سلام
بله تیم NA'VI برنده شد از اکراین که عکس هاش هم هست

منبع:

64 تا
البته هر چند هفته هیرو جدید میاد

اینم بگم که اکثر تاکتیک ها و شرایط دوتا (مثل fog و ...) تا حدود زیادی تقلید شدن و سعی شده که تتو گیم پلی بازی خیلی تغییر ایجاد نشه

ho0rezam
22-01-2012, 16:52
سلام....آقا کسی بتا کی نداره به ما بده؟؟؟؟ حتی حاضرم پول بدم پاش (معقول البته)

Witcher6610
27-01-2012, 11:55
الو!
Dota 2 آزاد شده ! شما کجایید!
Beta key رو نمی گما....
دیروز دیدم یکی از دوستهام داره تو xfire بازی می کنی...رفتم مدرسه دیدم یکی از بچه ها داره دانلود می کنه!
الان میرم لینکشو می گیرم تست کنید حدود 1.5 گیگ هست...
حال ندارم دانلود کنم شما بگیرید واسه منم تعریف کنید! (البته می دونم که به League of legends نمی رسه:27:)
شاید هنوز بتا است...ولی کی نمی خواد من که فقط همین رو پیدا کردم...

ABTS
30-01-2012, 14:31
این همش حرفه ! چون اصلا فعلا تا Open beta
5 ماه دیگه مونده فکذ کنم

Witcher6610
30-01-2012, 15:55
این همش حرفه ! چون اصلا فعلا تا Open beta
5 ماه دیگه مونده فکذ کنم
جالبه که میشه چیزی اضافه کرد!
:31:
حال میده می خندیم!
ببخشید که نبودم احمد جان!
ولی مهم اینه که همیشه به یادت بودم:27:
برادر!
دوستم داره بازی می کنه!:31:
حرفه دیگه :31:
راستی چه خبرا؟! شما کجا اینجا کجا؟!
نبودی یه مدت زیااااااااااااااااااااد!

ABTS
30-01-2012, 19:40
خود بازی الان 3 گیگه ! بعد حجم اون 1.5 گیگه اون همون ورژن یه که میشه رفت توی بازی هیرو هارو دید آنم نمیشه بازی کرد

Arrowtic
26-04-2012, 13:20
به صورت رمسی اعلام شد که بازی Free 2 Play هستش و هیچ هزینه ای برای هیرو یا قابلیت نیازی نیست پرداخت بشه.
اطلاعات بیشتر درباره بازی در تاپیک زیر:

Amir 3d
03-05-2012, 21:43
سلام دوستان
من Dota II رو دانلود کردم نمیدونم فول ورژنه یا نه اما هیچ گزینه ای رو نمیتونم تغییر بدم مثلا user نام که لول تا 22 زده
لازم به ذکره که بازی رو اکسترکت کردم بدون نصب اجرا شد :| (بعد اکسترکت شد 2.7 گیگ از میهن دانلود گرفتم)
1.این بازی آفلاین نمیشه بازی کرد تا دستم گرم بشه :D (همه چی توش غیر فعاله یعنی منظورم فعاله اما کار نمیکنه فقط اپشن میاد دکمه ها عمل نمیکنه؟)
2.آنلاین چه جوریه بتــــــــــا کــــی میخواد حتما ؟
3.اگه استم حتما باید برای آنلاین ثبت نام کنم نمیشه :| اصلا نمیتونم یوزر بسازم همش پیغام میده با چیز میز شکنم رفتم نشد:(
خواهشا بگید چجوری آنلاینو فعال کنم

Arrowtic
03-05-2012, 22:00
شما مگه Key داری برای بازی کردنش؟
هنوز Beta هست و کامل نیومده.
پست اول برا استیم یه آموزش نوشته بدون Key تست نکردم شما تست کنید.(کار کرد به ما هم بگید)