PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب در نصب ویندور 7

madadnoki
15-11-2011, 09:12
من ویندور ultimate 7 که نصب میکنم.........همه جاشو خوب میره :11::11:فقط اونجا که مییخواد نطیمات firewall و updatesystem و این جور حرف ها اصلا نمیاد.....................اصلا هارد کار نمبکنه
clear cmos هم کردم ، تعصیری نداشت..................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟:41::41::41::41:
لطقا راهنمایی کنید...............

asstubirs
15-11-2011, 09:50
با یه دی وی دی دیگه امتحان کن اگر میتونی یه عکس هم بگیر بزار برامون. بعد رو پیسی یا لپتاپ میخوای نصب کنی
فکر نکنم مشکل از هارد باشه

sabtgharb2
15-11-2011, 11:30
با اين برنامه فرمت کن . اگر نشد سوخته. HPUSBFormatter.exe

masoud71
15-11-2011, 11:36
سلام
یعنی درایور ها رو نمیشناسه؟
با دی وی دی دیگه تست کن

madadnoki
15-11-2011, 12:17
با یه دی وی دی دیگه امتحان کن اگر میتونی یه عکس هم بگیر بزار برامون. بعد رو پیسی یا لپتاپ میخوای نصب کنی

تمام بایه ها چک شده.....از چیه یابه dvd عکس بگیرم.............در ضمن sata هست..............رو pc میخوام نصی کنم

فکر نکنم مشکل از هارد باشه

آخه هارد صدای معمول رو میده.....چیز عجیبی مشاهده نمیشه

با اين برنامه فرمت کن . اگر نشد سوخته. HPUSBFormatter.exe

چیرو فرمت کنم؟؟؟؟؟ویندوز اصلا نصب نمیشه

یعنی درایور ها رو نمیشناسه؟
نه...ویندوز نصب نمیشه

با دی وی دی دیگه تست کن

با 3 تا dvd امتحان کردم.....یه dvd که همیشه چواب میداد ؛ الان نصب نمیکنه

joe_satriani
15-11-2011, 14:43
با سلام
منظورتون از اینکه هارد کار نمیکنه یعنی چی؟؟؟
یعنی حین نصب ویندوز چه اتفاقی میفته؟!
سی دی یا دی وی دی ای که ازش دارید استفاده میکنید احتمالا بد رایت شده و نمیتونه فایلها رو بخونه و نصب کنه.

موفق باشید.

jafarian
15-11-2011, 16:33
1: کابلهای هارد عوض کنید

2: بایوس مین آپدیت کنید

2: کابل دستگاه dvd خودتون کلا جدا کنید بعدش از طریق فلش وبندوز 7 نصب کنید از برنامه پست پایین برای اینکار میتونید استفاده کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Erfan.B
15-11-2011, 17:07
من ویندور ultimate 7 که نصب میکنم.........همه جاشو خوب میره :11::11:فقط اونجا که مییخواد نطیمات firewall و updatesystem و این جور حرف ها اصلا نمیاد.....................اصلا هارد کار نمبکنه
clear cmos هم کردم ، تعصیری نداشت..................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟:41::41::41::41:
لطقا راهنمایی کنید...............
دوست من هیچ اروری نمایش داده نمی شه؟
چراغ دی وی دی رام چشمک نمی زنه؟
کلیدهای NUM LOCK و یا CAPS LOCK رو بزن ببین خاموش و روشن می شه یا نه.
هاردت رو هم با برنامه ی HDD REGENERATOR چک کن ببین بد سکتر و ویک سکتر نداشته باشه.

خدمت شما :

HDD REGENERATOR 2011

موفق باشي:11:

madadnoki
15-11-2011, 17:44
2: کابل دستگاه dvd .....................................

میشه بیشتر توضیح یدی؟

منظورتون از اینکه هارد کار نمیکنه یعنی چی؟؟؟
یعنی حین نصب ویندوز چه اتفاقی میفته؟!
سی دی یا دی وی دی ای که ازش دارید استفاده میکنید احتمالا بد رایت شده و نمیتونه فایلها رو بخونه و نصب کنه.

یعنی تا یه مرحله نصب میره بعد متوقف میشه........و در واقع الان من ویندوز ندارم و پشت یه سیستم دیگه نشستم
dvd ها هم 100% درست رایت شدن......چند بار ازش استفاده شده

jafarian
16-11-2011, 00:54
واسه مورد اول منظورم اینه که کابل هارد که به مین خورده رو عوض کنید برای مورد دوم هم بایوس مین خودتون آخرین ورژن ازتو سایت سازنده مین بگیرین آپدیت کنید اگر نتونستین خودتون بگیرین مدل مین بزارین تا براتون قرار بدم آخرسرم که گفتم یک فلش بوت ازویندوز خودتون درست کنید به وسیله فلش ویندوز چمج کنید چون سرعت فلش بیشتر درصد خطاشم کمتر طبق همون پستم که گذاشتم میتونید فلش بوت از 7 درست کنید درضمن اگر به تعداد دو تا رم روی سیستم دارین یکی بردارین بصورت تک تست بزنید جاشم روی اسلات مین حتما عوض کنید.

madadnoki
17-11-2011, 18:10
درست شد...............:8::8::8:ولی نمیدونم چرا موقع نصب درایور restart که شد دیگه هارد نخوند؟؟؟؟؟؟؟؟:41::41::41::41:

madadnoki
21-11-2011, 13:16
*)سلام! در اون رابطه که هارد نمیخوند............من بالاخره ویندوز 7 نصب کردم ولی باز اون مشکل هست......یعنی اینکه سیستم تا اون جا که مینویسه starting windowds میره ،دیگه بالا نمیاد....چراغ هارد خاموش میشه(بعضی وقت ها)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
*)بایوس هم آپدیت کردم(F8)
*)ولی وقت نکردم کابل جدید بخرم جا به جا کنم...........امروز فردا میرم میخرم خبرشو بهت میدم............ببخشید مزاحم میشم
دیگه به فلش لازم نیست که؟؟؟؟؟؟؟؟

Erfan.B
21-11-2011, 20:34
درست شد...............:8::8::8:ولی نمیدونم چرا موقع نصب درایور restart که شد دیگه هارد نخوند؟؟؟؟؟؟؟؟:41::41::41::41:
دوست من بعد از نصب چه درایوری این اتفاق میفته؟
شما روش هایی رو که تو این پست گفتم رو انجام دادی؟ خیلی مهمه :

نتیجه رو حتماً اعلام کن.
موفق باشي :40:

mafaman2003
21-11-2011, 23:22
توی بایوس چک کنید که تنظیمات هاردتون روی IDE باشه چون تو نصبه ویندوز روی مد sata نصب صورت نمیگیره و درایور ساتا میخواد .

اگر روی حالت ساتا باشه در لود ویندوز هم به علت نداشتن درایور ویندوز بالا نمیاد

jafarian
21-11-2011, 23:37
کابل هارد چنج کنید بطور موقت هارد خودتون روی یک سیستم دیگه هم بتونید تست کنید بهتر میشه اشکال سیستم متوجه شد بایوس مین هم حتما آپدیت بشه .

madadnoki
22-11-2011, 18:46
هم کابل data رو(SATA) عوض کردم هم کابل برق.....هیچ تغییری رخ نداد
بایوس هم که یه دفعه ویندوز اومده بود بالا update کردم
چی کار کنم؟؟؟؟؟؟

A M ! N
23-11-2011, 00:29
چی کار کنم؟؟؟؟؟؟
شما اول تست کنین ببینین که مربوط به بدسکتور هارد میشه یا نه
هارد رو کلا عوض کرده و هارد جدید نصب کنین ( قرضی ) و اینرو انجام بدین

یادتون نره که از safe mode هم تست کنین

Take Care:40:

jafarian
23-11-2011, 00:45
چی کار کنم؟؟؟؟؟؟

منظورتون بایوس ازتو سیستم آپدیت کردین یا ازطریق ستاپ مین ؟ یک فلش بوتم درست کنید به وسیله اون ویندوز نصب کنید فقط کابل دستگاه dvd خودتون حین نصب ویندوز ازطریق فلش کلا جدا کنید کابل برقشم همینطور اگربازم نشد تنها راه اینه که هارد خودتون روی یک سیستم دیگه تست بزنید اینکار باید حتما انجام بدین تا متوجه بشین مشکل ازسیستم یا که هارد شما.

mnh40
30-11-2011, 13:17
باسلام به جمیع دوستان

مشکل از هارد نیست خودش داره میگه چراغ هاردم روشن خاموش میشه پس این نشون میده که از هارد نیست یا اینکه درایوی روبخواد آبدیت کنه یا اینکه سیم کابل یا هر چیز دیگه ای رو عوض کنه
به نظر من دوست عزیز اونجوری که شما گفتید که به مرحله نصب که میرسه متوقف میشه و صفحه مونیتورت سیاه میشه انگار که خاموش باشه مشکل از کارت گرافیکت هست شک نکن برو یه نگاهی بهش بنداز شاید فنش خراب شده باشه یا ضعیف عمل کنه
حتما چک کن ببین بعد اگه مشکل از کارت گرافیکت نباشه حتما از مونیتورت هست اگه مونیتورت قدیمی باشه ویندوز 7 توش جواب نمیده چون ویندوز 7 گرافیک بالایی داره
خلاصه ما منتظریم ببینیم چی میشه

A M ! N
30-11-2011, 15:02
باسلام به جمیع دوستان

مشکل از هارد نیست خودش داره میگه چراغ هاردم روشن خاموش میشه پس این نشون میده که از هارد نیست یا اینکه درایوی روبخواد آبدیت کنه یا اینکه سیم کابل یا هر چیز دیگه ای رو عوض کنه
به نظر من دوست عزیز اونجوری که شما گفتید که به مرحله نصب که میرسه متوقف میشه و صفحه مونیتورت سیاه میشه انگار که خاموش باشه مشکل از کارت گرافیکت هست شک نکن برو یه نگاهی بهش بنداز شاید فنش خراب شده باشه یا ضعیف عمل کنه
حتما چک کن ببین بعد اگه مشکل از کارت گرافیکت نباشه حتما از مونیتورت هست اگه مونیتورت قدیمی باشه ویندوز 7 توش جواب نمیده چون ویندوز 7 گرافیک بالایی داره
خلاصه ما منتظریم ببینیم چی میشه
سلام
ببین دوست عزیز
1)) اینکه پست قدیمی رو بالا نکشین بی دلیل!
2)) یعنی وقتی چراغ هارد خاموش روشن بشه دیگه هارد سالمه؟! وقتی هارد بد سکتور پیدا کرده باشه یا روی Channel مناسبی نصب نشده باشه همین ایراد پیش میاد، ضمنا ایشون نگفتن که روشن خاموش میشه گفتن گاهی کلا خاموش میشه!
3)) کارت گرافیک تنها چیزی هست که ربطی به بالا نیومدن ویندوز نداره ، برای اینکه بدون گرافیک درایورش هم از طریق آنبورد بالا میاد

mnh40
30-11-2011, 16:02
سلام
ببین دوست عزیز
1)) اینکه پست قدیمی رو بالا نکشین بی دلیل!
2)) یعنی وقتی چراغ هارد خاموش روشن بشه دیگه هارد سالمه؟! وقتی هارد بد سکتور پیدا کرده باشه یا روی Channel مناسبی نصب نشده باشه همین ایراد پیش میاد، ضمنا ایشون نگفتن که روشن خاموش میشه گفتن گاهی کلا خاموش میشه!
3)) کارت گرافیک تنها چیزی هست که ربطی به بالا نیومدن ویندوز نداره ، برای اینکه بدون گرافیک درایورش هم از طریق آنبورد بالا میاد

دوست عزیز شما یه بار بدون گرافیک ویندوزت رو نصب کن:8: ببینم بالا میاد:19:
من خودم یه بار مشکل همین آقا رو داشتم همه اینکارا رو کردم تنها جایی رو که به فکرم نمیرسید گرافیک بود که مثل شما فکر میکردم آقایی که خیلی میدونی :5:(
3)) کارت گرافیک تنها چیزی هست که ربطی به بالا نیومدن ویندوز نداره ، برای اینکه بدون گرافیک درایورش هم از طریق آنبورد بالا میاد)

وقتی کارت گرافیکم رو تست کردم دیدم فنش سوخته و کار نمیکنه وقتی که یه فن دیگه روش بستم ویندوزم نصب شد و مشکلم حل شد :5:از هرکی هم سوال میکردم میگفت ربطی به گرافیک نداره ولی خودم دیدم که ربط داشت :21:

A M ! N
30-11-2011, 22:58
دوست عزیز شما یه بار بدون گرافیک ویندوزت رو نصب کن:8: ببینم بالا میاد:19:
من خودم یه بار مشکل همین آقا رو داشتم همه اینکارا رو کردم تنها جایی رو که به فکرم نمیرسید گرافیک بود که مثل شما فکر میکردم آقایی که خیلی میدونی :5:(
3)) کارت گرافیک تنها چیزی هست که ربطی به بالا نیومدن ویندوز نداره ، برای اینکه بدون گرافیک درایورش هم از طریق آنبورد بالا میاد)

وقتی کارت گرافیکم رو تست کردم دیدم فنش سوخته و کار نمیکنه وقتی که یه فن دیگه روش بستم ویندوزم نصب شد و مشکلم حل شد :5:از هرکی هم سوال میکردم میگفت ربطی به گرافیک نداره ولی خودم دیدم که ربط داشت :21:
با اجازتون من امتحان کردم دوست خوبم از روی هوا هم حرفی رو نمیزنم
سیستم خودم اول نداشت حالا هم که نصب کردم مشکلی باهاش پیش نیومده
ضمنا خیلی از گرافیکها اصلا فن ندارن که برای من همینطوره!

ضمنا حواستون باشه اینجا با کسی که نظم تاپیک رو بخواد بهم بزنه برخورد میشه دوست من مراقب طرز صحبتتون باشید