PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◙◙◙ SYSKEY ◙◙◙

Erfan.B
14-11-2011, 23:45
سلام دوستان.
من می خوام SYSKEY ویندوز 7 رو حذف کنم. با روش هایی که تو این پست برای XP گفته شده واسه 7 جواب نمی ده :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
همون طور که خود برنامه هم گفته برای ویستا (یا 7) SYSKEY حذف بشه سیستم ریست می شه ،
از فایل های SAM و SECURITY و SYSTEM بکاپ گرفتم و امتحان کردم ، ویندوز ری استارت می شه.

طبق صحبت های آخر این پست هم کلمه ی "شاید" به کار برده شده ، یعنی ممکنه نرم افزاری برای این کار وجود
داشته باشه! :

کسی از دوستان می دونه SYSKEY رو چه طور می شه تو 7 حذف کرد؟

پیشاپیش تشکر:11:

sedr
14-11-2011, 23:54
تو Run سیس کی رو بنویسید. یه پنجره باز میشه که Update رو می زنید! تو پنجره بعدی گزینه system... رو بزنید! و بعد ok

من که این کار رو می کنم! فکر کنم درست باشه!

jafarian
15-11-2011, 00:27
سایت پایینم یک روش گذاشته تست کنید شاید جواب بده:20:

Erfan.B
15-11-2011, 03:49
سایت پایینم یک روش گذاشته تست کنید شاید جواب بده:20:

تو Run سیس کی رو بنویسید. یه پنجره باز میشه که Update رو می زنید! تو پنجره بعدی گزینه system... رو بزنید! و بعد ok

من که این کار رو می کنم! فکر کنم درست باشه!

دوستان خوب این که واضح و مشخصه!!!
من یه روشی مثل اکس پی می خوام که تو بوت باشه.
ببینید فرض کنید من برای سیستم یه SYSKEY گذاشتم. و به هیچ وجه پسورد رو یادم نیست. و باز هم به هیچ وجهی در حالت عادی بدون زدن SYSKEY نمی تونم تو ویندوز وارد بشم. پس در نتیجه به فایل SYSKEY دسترسی ندارم.
اگه دوستان راهی به ذهنشون می رسه دریغ نکنن.

پیشاپیش تشکر:11:

Erfan.B
15-11-2011, 17:33
از دوستان کسی راهی پیشنهاد نمی ده؟

saeed774
15-11-2011, 17:59
عرفان جان تا جایی که من اطلاع دارم نمیشه syskey رو تو ویندوز 7 حذف کرد . فقط میشه غیرفعالش کرد .
این روش رو انجام بده .
تو قسمت سرچ syskey بنویس و روی مورد پیدا شده کلیک کن . بعد روی Update کلیک کن و گزینه اول رو یعنی Password Startup انتخاب کن . حالا تو کادرای خالی چیزی ننویس و خالی بذار و ok کن . بعد سیستم رو ریست کن و با این شرایط غیرفعال خواهد شد .

A M ! N
15-11-2011, 18:25
عرفان من دنبال راهی هستم که از طریق داس بتونیم فایل syskey رو Modify کنیم
یعنی یک راهی که قبل از بوت ویندوز پسورد رو کرک کنی
یا اینکه ببینم کجا ذخیره میشه این پسورد
یک dll با همین نام هستش
مشکل دیگه این هست که این پسورد به همون شکل که شما میدی ذخیره نمیشه و به محض پسورد دادن ویندوز اون رو Encrypt میکنه، دیگه بد از بدتر هست
به این سایت برو ببین این برنامه چیکار میکنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMay you do well:40:

Erfan.B
21-11-2011, 20:07
عرفان جان تا جایی که من اطلاع دارم نمیشه syskey رو تو ویندوز 7 حذف کرد . فقط میشه غیرفعالش کرد .
این روش رو انجام بده .
تو قسمت سرچ syskey بنویس و روی مورد پیدا شده کلیک کن . بعد روی Update کلیک کن و گزینه اول رو یعنی Password Startup انتخاب کن . حالا تو کادرای خالی چیزی ننویس و خالی بذار و ok کن . بعد سیستم رو ریست کن و با این شرایط غیرفعال خواهد شد .

عرفان من دنبال راهی هستم که از طریق داس بتونیم فایل syskey رو Modify کنیم
یعنی یک راهی که قبل از بوت ویندوز پسورد رو کرک کنی
یا اینکه ببینم کجا ذخیره میشه این پسورد
یک dll با همین نام هستش
مشکل دیگه این هست که این پسورد به همون شکل که شما میدی ذخیره نمیشه و به محض پسورد دادن ویندوز اون رو Encrypt میکنه، دیگه بد از بدتر هست
به این سایت برو ببین این برنامه چیکار میکنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMay you do well:40:

اول مرسی از سعید و امین عزیز که تاپیکم رو بی جواب نذاشتین تو این یه هفته ای که نبودم ، مرسی:11:

دوم این که سعید جان منم دقیقاً می خوام ببینم می شه رو امنیت syskey 7 اعتماد کرد یا نه ، کنجکاو شدم نافرم:31: .
سوم : امین برنامه رو دانلود کردم (برنامه ی خوبی به نظر میاد) البته فولش رو:31: اگه تستم باهاش پس شد حتماً اطلاع می دم که بقیه ی دوستان هم ازش استفاده کنن.
باز هم مرسی :11: