PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شناسایی نشـدن سیم کـارت

kapakadia
14-11-2011, 23:25
:41:سلام دوستان خواهش میکنم به سوالم سریع پاسخ بدین موبایل من سونی اریکسونw580iهست که سیم کارت دایمی همراه اول روش بود الان یه ایرانسل روش گذاشتم اصلا شناساییش نکرد میگه سیم کارت رو قرار بدین با یه سیم کارت دیگه همراه اول امتحان کردم اونم شناسایی نکرد!!!!!!!!!!!!
یعنی فقط سیم کارت خودمو میشناسه
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کمکم کنید لطفا:41:

sedr
14-11-2011, 23:44
:41:سلام دوستان خواهش میکنم به سوالم سریع پاسخ بدین موبایل من سونی اریکسونw580iهست که سیم کارت دایمی همراه اول روش بود الان یه ایرانسل روش گذاشتم اصلا شناساییش نکرد میگه سیم کارت رو قرار بدین با یه سیم کارت دیگه همراه اول امتحان کردم اونم شناسایی نکرد!!!!!!!!!!!!
یعنی فقط سیم کارت خودمو میشناسه
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کمکم کنید لطفا:41:

سیمکارت اولی رو بزارید تو گوشی و روشنش کنین! برین کدی رو که گذاشتین بردارین و اجازه بدین به هر سیمکارتی !

kapakadia
15-11-2011, 01:55
سیمکارت اولی رو بزارید تو گوشی و روشنش کنین! برین کدی رو که گذاشتین بردارین و اجازه بدین به هر سیمکارتی !
mamnoon az rahnamayitun vali ino khodam emtehan kardam javab nadad alan ru gushim hich codi nist offesh konam har kasi mitune onesh kone!!!!!!!!!!!!
moshkelam hal nashod

asstubirs
15-11-2011, 10:24
فایل هایی رو که داری یه کپی ازش تهیه کن ونگه دار بعد گوشی رو ریستارت کامل کن تا برگرده به تنظیمات کارخانه مشکلت حل میشه.

kapakadia
15-11-2011, 15:43
فایل هایی رو که داری یه کپی ازش تهیه کن ونگه دار بعد گوشی رو ریستارت کامل کن تا برگرده به تنظیمات کارخانه مشکلت حل میشه.
ممنون از راهنماییتون
البته من ریستش کردم که تنظیماتش به حالت اول برگشت منتها مشکلم حل نشد(اس ام اس-عکس . فیلم-آهنگها پاک نشدند فقط تنظیماتش)
چون برای ریستارت اس و عکس و... هم پاک میشه(یعنی تاثیری داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)باید یه برنامه واسه بک آپش پیدا کنم
pcsuitخوبه؟

Hadi King
16-11-2011, 02:38
سلام , با برنـامه PC Suite بکـاپ بگیریـــد , و مستر ریســت کنیــد ..
ریســت تنظیمات نکنیـــد . !
موفق باشید!:40:

V A L L I O
16-11-2011, 08:59
اصلاً این بحث ربطی به ریست کردن گوشی نداره ، نمیدونم چرا هر کسی میخاد یه سوالی یا مشکلی رو بر طرف کنه به جای اینکه اساسی برطرفش کنه رو میاره به آخرین و آسونترین روش یعنی ریست ، تا یه چیز میشه میگه ریست کنید ...

شما تیک قفل سیمکارت رو توی تنظیمات امنیتی تنظیمات گوشی تون بر دارید یا اونو غیر فعال کنید ، ممکنه که ازتون پین کد و یا پوک کد بخاد ...
اگه اینطور جواب نگرفتید حتماً بگید اینجا ...

Hadi King
16-11-2011, 10:00
اصلاً این بحث ربطی به ریست کردن گوشی نداره ، نمیدونم چرا هر کسی میخاد یه سوالی یا مشکلی رو بر طرف کنه به جای اینکه اساسی برطرفش کنه رو میاره به آخرین و آسونترین روش یعنی ریست ، تا یه چیز میشه میگه ریست کنید ...

شما تیک قفل سیمکارت رو توی تنظیمات امنیتی تنظیمات گوشی تون بر دارید یا اونو غیر فعال کنید ، ممکنه که ازتون پین کد و یا پوک کد بخاد ...
اگه اینطور جواب نگرفتید حتماً بگید اینجا ...
:46:
سلام , این راهنمایی شما رو دوست خوبمون پست باید بیان کردنـــ ..
جواب کاربر مورد نظـر :

mamnoon az rahnamayitun vali ino khodam emtehan kardam javab nadad alan ru gushim hich codi nist offesh konam har kasi mitune onesh kone!!!!!!!!!!!!
moshkelam hal nashod
- - -
تو هیـچ گوشـی تیک قفل سیم کارت فعال نیسـت اگه این دوستمون هم فعال کرده باشــه برا خودشـــ با ریست تنظیماتی که انجـام داده تیک قفل برداشته شده و نباید مشکلی داشته باشه ولی هنوز مشکل داره با سیم کارت . . این موقـع بهترین روش برا تسـت مستر ریسـت هستشـــ تو دیگه چـرا این حرفـو زدی . :20:

V A L L I O
16-11-2011, 10:14
:46:
سلام , این راهنمایی شما رو دوست خوبمون پست باید بیان کردنـــ ..
جواب کاربر مورد نظـر :

- - -
تو هیـچ گوشـی تیک قفل سیم کارت فعال نیسـت اگه این دوستمون هم فعال کرده باشــه برا خودشـــ با ریست تنظیماتی که انجـام داده تیک قفل برداشته شده و نباید مشکلی داشته باشه ولی هنوز مشکل داره با سیم کارت . . این موقـع بهترین روش برا تسـت مستر ریسـت هستشـــ تو دیگه چـرا این حرفـو زدی . :20:

روی بعضی از گوشیهای وارده از کشور های دیگه که تحت اپراتور هستند این قفل به صورت اتوماتیک هست ، یا به صورت دستی پاک میشه یا اصلاً نمیشه ! مثل اون گوشی میپل ام .

اکثر این قفل ها هم با ریست کلی هم پاک نمیشه ، چون اگه اینطوری بود دیگه خدا دلار هزینه برای شکستن قفل سیمکارت و خود قفل لازم نبود .

روش های دیگه ای هم هست برای اینکه سیمکارت جواب نده ، اگه این روش جواب نداد روش های دیگه رو بهتون میدم ...

با تشکر از شما :jealous: .

Hadi King
16-11-2011, 11:27
روی بعضی از گوشیهای وارده از کشور های دیگه که تحت اپراتور هستند این قفل به صورت اتوماتیک هست ، یا به صورت دستی پاک میشه یا اصلاً نمیشه ! مثل اون گوشی میپل ام .

اکثر این قفل ها هم با ریست کلی هم پاک نمیشه ، چون اگه اینطوری بود دیگه خدا دلار هزینه برای شکستن قفل سیمکارت و خود قفل لازم نبود .

روش های دیگه ای هم هست برای اینکه سیمکارت جواب نده ، اگه این روش جواب نداد روش های دیگه رو بهتون میدم ...

با تشکر از شما :jealous: .
گوشی هـای سونی اریکسـون این مدلی هـا w , k با مستـر ریست یا ریست تنظیمات گزینه قفل سیم کارت غیر فعال میشـه .
روی یکی از این مدل گوشی ها تست کـن میفهمـی .. ! :46:
یـک عمـر با این دو نوع گوشی ( w & k ) زندگی کردم .;)

kapakadia
16-11-2011, 15:20
ممنون از راهنمایی دوستان
مستر ریست خودش 2 قسمت دارهreset setting-reset all
اینو گفتم چون گفته بودین مستر ریست کنم نه ریست تنظیمات!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در واقع ریست تنظیمات جزئی از مستر ریست هست

kapakadia
27-11-2011, 18:43
سلام دوستان
بازم مشکلم با ریست کامل حذف نشد:41:

ali703
03-12-2011, 19:55
سلام دوستان
بازم مشکلم با ریست کامل حذف نشد:41:
یه فلش بزنی کارت راه میفته