PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Windows xp mode

omid-p30
14-11-2011, 13:39
سلام.

من هفته پیش Windows xp mode و windows virtual machine رو از سایت مایکروسافت گرفتم و بدون مشکل نصب کردم.

ولی بنا بر دلیلی پاکش کردم و حالا که میخوام دوباره نصب کنم Windows xp mode نصب میشه اما windows virtual machine نصب نمیشه و ارور میده :
The update is not applicable to your computer

جالبه که Windows xp mode بعد از نصب خودش اجرا میشه و بالا میاد، اما مشکل اینجاست که بعد از بستنش دیگه در منوی استارت اثری ازش نیست تا اجراش کنم.

یه windows virtual machine دیگه هم از سافت گذر گرفتم که این یکی رو اندفعه میگه :

he update is already installed on your copmputer.

چکار باید کنم ؟

A M ! N
14-11-2011, 14:03
سلام.

من هفته پیش Windows xp mode و windows virtual machine رو از سایت مایکروسافت گرفتم و بدون مشکل نصب کردم.

ولی بنا بر دلیلی پاکش کردم و حالا که میخوام دوباره نصب کنم Windows xp mode نصب میشه اما windows virtual machine نصب نمیشه و ارور میده :
The update is not applicable to your computer

جالبه که Windows xp mode بعد از نصب خودش اجرا میشه و بالا میاد، اما مشکل اینجاست که بعد از بستنش دیگه در منوی استارت اثری ازش نیست تا اجراش کنم.

یه windows virtual machine دیگه هم از سافت گذر گرفتم که این یکی رو اندفعه میگه :

he update is already installed on your copmputer.

چکار باید کنم ؟
این کلید رو در رجیستری تغییر بدین:
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Contro l
سمت راست این کلید رو بساز:
RegistrySizeLimit
از نوع :
REG_DWORD
ارزش:
0xffffff

بعد هم ریستارت،
حالا یکبار SFC /SCANNOW رو در داس اجرا کنین( داس رو از طریق run as administrator ) باز کنین.

ببینین مشکل حل میشه یا نه.

منبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

May you do well:40:

omid-p30
14-11-2011, 16:16
اون کلیدی که گفتید بسازم بلافاصله بعد از اوکی کردن ارزشش به 41ffffff تغییر میکنه.

اون داس هم که گفتید کجاست، منظورتون اینه در دستور Run تایپ کنم ؟

jafarian
14-11-2011, 16:19
اون کلیدی که گفتید بسازم بلافاصله بعد از اوکی کردن ارزشش به 41ffffff تغییر میکنه.

اون داس هم که گفتید کجاست، منظورتون اینه در دستور Run تایپ کنم ؟

تو منوی سرچ استارت تایپ کنید cmd بعدم روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator اجرا کنید بعدم همون دستور SFC /SCANNOW داخلش تایپ کنید بعدم که اینتر بزنید بزارین تا آخر کارش بکنه :20: