PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روش های داشتن گیم نت موفق

P2X
14-11-2011, 13:20
سلام.
من یه گیمنت دارم.2سالی میشه که سر پاست.تو محلی هم گیم نت زدم که همه حداقل یه سیستم(خیلی هاشونم لپ تاپ و XBOX و...)دارن ولی بازم تو این 2 سال خوب جواب داده.هر بار که گیم نت از رونق می افتاد دنبال یه راهکار خوب می گشتم واسه رونق دوبارش.خیلی تو اینترنت سرچ کردم که چه جور میشه یه گیم نت خوب داشت ولی جز اونایی که خودم می دونستم چیز دیگه ای دستمو نگرفت.هدفم از این پست اینه که بتونیم دور هم روشایی که میشه یه گیم نت موفق داشتو پیدا کنیم و هم برای خودمون و هم برای دیگر دوستان که به نوعی با این معضل روبه رو هستن به اشتراک بزاریم.

چند تاشو خودم میزارم دوستانم اگه تونستن با ما هم فکری کنن .خواهشا هر چیزی یا هر کاری که فکر می کنین بگین تا ایده ی اولیه ی شما به یه راهکار موفق تبدیل بشه. :10:

1.برگزاری مسابقات داخلی(از تمام بازیهایی که تو هر گیمنتی متناسب با همون گیم نت رونق داره مثلا واسه من: PES ، COD ، COUNTER ، WOW ، NFSMW ، قلعه خیلی رونق داره.قوانینشم خودم مناسب با شرایط بچه ها میزارم که راحت باشن کاری ندارم قانون رسمیش چیه)
2.برگزاری مسابقات بین گیم نتها(از بین نفرات برتر گیم نتم چند نفری را انتخاب میکنم و با هزینه خودم واسه مسابقه با بقیه گیم نتها که هماهنگیشم با خودم بوده میفرستم)
3.دادن شارژ رایگان به تمامی بچه ها متناسب با میزان شارژ(1.شارژ ماهانه:پایان هر ماه به هر کس متناسب با کل شارژی که تو اون ماه انجام داده شارژ رایگان میدم2.شارژ روزانه:برای هر بار شارژ در هر روز متناسب با مقداری که شارژ می کنه درصدی هم شارژ رایگان تعلق میگیره)
4.دادن شارژ پلکانی:هر ماه به سه نفر اولی که بیشترین شارژ رو کرده باشن به صورت پلکانی شارژ تعلق میگیره.
5.نصب پوستر و بنر های بازی های معروف و جذاب: GOD of WAR ، PES ، Counter و ...
6....

P2X
16-11-2011, 15:31
خیلی استفاده بردم از ایده هاتون.مرسی

p3rsi4n
16-11-2011, 16:01
من دو سال گیم نت داشتم همیشه تو گیمنتت به چند نفر از بچه های که خوره بازی هستن اهل کل کل با دیگران :26: اکانت رایگان بده مطمئن باش چند برابر پول خودشون رو در میارن
یک توصیه هم دارم خودت به عنوان صاحب گیم نت هیچ وقت تو بازی ها سمت گروه خاصی رو نگیر در کل صاحب گیم نت باید بی طرف باشه

P2X
19-11-2011, 15:35
6.من دو سال گیم نت داشتم همیشه تو گیمنتت به چند نفر از بچه های که خوره بازی هستن اهل کل کل با دیگران :26: اکانت رایگان بده مطمئن باش چند برابر پول خودشون رو در میارن
یک توصیه هم دارم خودت به عنوان صاحب گیم نت هیچ وقت تو بازی ها سمت گروه خاصی رو نگیر در کل صاحب گیم نت باید بی طرف باشه
خیلی ایده جالبیه خود منم تا چند وقت پیش نسبت به این موضوع بی اهمیت بودم ولی یه گیم نت دیدم همین کارو میکنه تاثیرش خیلی جالب بود واسم.پس اینم میشه به عنوان مورد ششم انتخاب کرد.
7.به روز بودن بازیها(علاوه بر بازی های قدیمی بازیهای جدیدم باید رو سیستم نصب باشه مخصوصا بازیهایی که دارای مرحله های مختلفند و یه داستانی را دنبال میکنن.)
8.سالم بودن هدفون ها(خیلی از گیم نت ها را دیدم که نسبت به این موضوع بی توجه اند ولی خیلی از جذابیت بازی علاوه بر دیدن از طریق صدا منتقل میشه که این باعث میشه بچه ها با اون بازی انس بگیرن و تمومش کنن تازه خیلی ها هم پیدا می شن که چند بار تمومش می کنن به خاطر همین تاثیری که صدای بازی روشون گذاشته.)
9.مجهز بودن گیم نت علاوه بر PC به XBOX و میز بیلیارد و فوتبال دستی و ...
10...