PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با disk management ویندوز.

aminel_messi
13-11-2011, 23:22
سلام دوستان.
قصد دارم مقداری از فضای یکی از پارتیشن هام رو به درایوی که ویندوز توش نصبه اضافه کنم.و البته می خوام از طریق نرم افزار disk management خود ویندوز 7 انجام بدم. اما نمیدونم چه جوری باید این کار رو انجام بدم.خواهشآ کمک کنید

jafarian
13-11-2011, 23:58
بایدروی اون پارتیشنی که میخواین ازش فضا برای درایو دیگه بردارین کلیک راست بعدشم گزینه shrink volume انتخاب کنید بعدم حجمی که میخواین کسیر کنید برای اینکار انتخاب کنید درضمن اینم بگم مثلا شما بخواین به درایو c فضا اضاف کنید باید برای اینکار از پارتیشن درایو d بگیرین به c اضاف کنید یعنی از e نمیتونید فضا بگیرین به c اضاف کنید درضمن من برنامه MiniTool Partition Wizard برای اینکار توصیه میکنم درکنار سادگی که داره سرعت عملشم بالا هست بعد از پارتیشن بندی نیاز به ریست نداره مشکلی داشتین بگین :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aminel_messi
14-11-2011, 00:12
دقیقآ مشکل من از اینجا شروع میشه.این فضا بعد از پارتیشن d قرار میگیره و من میخوام بدونم چه جوری باید اون رو به درایو c اضافه کنم.

jafarian
14-11-2011, 00:17
باید اینکارکنید شما که ابتدا به وسیله همون برنامه که گذاشتم دانلودش کنید بعدشم که اجراش کردین باید درایو d شما برای اینکار تخلیه باشه بعدش گزینه Merge ازمنوی اصلی برنامه انتخاب کنید به درایو c اتصال بدین بعدش اون مقدار حجمی که میخواین برای c نگه دارین مابقی رو برای ساخت d استفاده کنید تنها هم باید با همون برنامه که گفتم استفاده کنید بازم مشکلی بود بگین راهنمایی کنم فقط درایو d برای اینکار باید خالی باشه .