PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك مشورت حياتي در مورد شاتل و آسياتك

moammer
13-11-2011, 22:27
دوستان من دو سالي هست كه مشترك شركت شاتل ( سرعت 512 و ترافيك 3 گيگ هستم ) . اما مشكل من اينه كه با همين پولي كه بابت همين سرويس ميدم (20000تومان ) ميتونم سرعت 1 مگابايت ( ترافيك 3 گيگ ) از شركت آسيا تك بگيرم .
ميخواستم بدونم آيا تغيير سرويس از شاتل به آسيا تك كار درستي هست يا نه؟ آيا آسيا تك شركت خوبي براي اينترنت پر سرعت هست كه بخوام برم سمتش ؟ در كل جواب شما چيه؟

mhv_kntu
13-11-2011, 23:39
دوستان من دو سالي هست كه مشترك شركت شاتل ( سرعت 512 و ترافيك 3 گيگ هستم ) . اما مشكل من اينه كه با همين پولي كه بابت همين سرويس ميدم (20000تومان ) ميتونم سرعت 1 مگابايت ( ترافيك 3 گيگ ) از شركت آسيا تك بگيرم .
ميخواستم بدونم آيا تغيير سرويس از شاتل به آسيا تك كار درستي هست يا نه؟ آيا آسيا تك شركت خوبي براي اينترنت پر سرعت هست كه بخوام برم سمتش ؟ در كل جواب شما چيه؟
آسیاتک بستگی زیادی به منطقتون داره.
اگه اهل دانلود هستی و نیاز به دانلود رایگان شبانه داری خوب شاتل اصلا خوب نیست چون شب ها سرعت رو محدود می کنن هر شرکتی برای دانلود از شاتل بهتر هست.

mea2002
13-11-2011, 23:55

شاتل بیش از یک ماه است که سیاست محدود سازی در ساعات شبانه رایگان را به اجرا گذاشته است وجالب این است که هیچ معیار مشخصی ندارد که شما چطور محدود می شوید،برخی با دانلود 200 مگابایت محدود می شوند وبرخی با دانلود بالای 20 گیگا بایت و...،اما شرکتهای دیگر حداقل این حسن را دارند حداقل سرعت شما به محدوده 20 تا 30 کیلوبایت در ثانیه می رسد و دیگر به سرعت مفتضحانه 900 بایت در ثانیه شاتل نمی رسید،اگر هم برسید حداقل یک شب است نه 10 شب،شما اگر دقت کنید روزها یک سرویس اکو512 شاتل روی 2 مگابیت بسته شده است وشب هم همان است اما درشب سرعت 800 بایت در ثانیه است واگر درست حساب کنید می بینید که این یعنی اشتراک 1 به 100 وحتی بیشتر از آن،اما شاتل ادعا می کند 1 به 10 است،
شاتل در سراشیبی سقوط است وبا این روند کسی سرویس از این طایفه دزدان نخواهد گرفت!:31:

urcu
14-11-2011, 00:07
شاتل وقعا افتضاح شده خودم تا قبل از امسال مشترک4 ساله اش بودم دیدم داره افتضاح تر میشه زدم بیرون اومدم اسیاتک و راضی هستم!

soroosh_cz
14-11-2011, 01:30
بدون شرح:
اینترنت مرحوم 2مگابیت شاتل در دانلود شبانه: اونوقتها که داشتم اینجوری شد، حالا تصمیم با خودت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
شما ویدیوی 10مگی بالا رو دانلود کن به عمق فاجعه پی میبری.

حالا نمیشد بری پارس آنلاین؟ :31:

nimakh
14-11-2011, 09:43
شاتل با کاراش کلاً به شعور مشتری توهین میکنه اگه دوست داری برو اونجا من اوایل ( 3 سال پیش ) ازشون راضی بودم کارشون رو خراب کردن اومدم بیرون

بامزی
21-11-2011, 12:25
شاتل به تمام معنا داره کلاهبرداری می کنه چون به طور سر خود سرعت دانلود شبانه رو محدود کرده به 5 کیلو بایت

وای به این کلاهبردار ها !!!

Nimono
24-11-2011, 23:16
دوستان کسی میدونه که آسیاتک در شهر ساری نمایندگی داره یا خیر؟!
مخابرات سایتی داره برای مشاهده سرعت و قیمت و ...؟!
ممنون میشم راهنمایی کنید!