PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوري ميتونم اطلاعات مربوط به اشتراك اي دي اس الم رو از آنلاين چك كنم؟

JOSTOJUGAR
13-11-2011, 11:54
سلام
دوستان من ميخوام اطلاعات مربوط تعرفه اي رو كه با شركت پشتيبان اي دي اس ال دارم چك كنم طبق گفته ي خودشون ميگن با توجه به سرعت سند و رسيو كه داري ميتوني اينو چك كني اما من ميخوام بدونم آيا راهي هست كه من IP خودموچك كنم و مشخصات بيشتري از اشتراك ADSL داشته باشم يا نه؟

joe_satriani
13-11-2011, 22:41
با سلام
بله معمولا باید همچین اختیاراتی رو داشته باشید حتما.
به سایت شرکتی که ازش اینترنت گرفتید برید. سپس به قسمت لاگ کاربران یا ورود کاربران و یا مثه اینا برید و بعد از اینکه یوزر و پسورد رو وارد کردید میتونید اطلاعاتی در مورد سرویس که اونجا ثبت هست رو داشته باشید.

موفق باشید.

JOSTOJUGAR
14-11-2011, 11:22
با سلام
بله معمولا باید همچین اختیاراتی رو داشته باشید حتما.
به سایت شرکتی که ازش اینترنت گرفتید برید. سپس به قسمت لاگ کاربران یا ورود کاربران و یا مثه اینا برید و بعد از اینکه یوزر و پسورد رو وارد کردید میتونید اطلاعاتی در مورد سرویس که اونجا ثبت هست رو داشته باشید.

موفق باشید.

سلام
ممنون ، از اين روش من ميتونم فقط به اطلاعات گزارش كاركرد دسترسي داشه باشم. مثل ميزان ترافيك استفاده شده طي چند دوره يا ميزان ترافيك باقيمانده يا مدت اعتبار اشتراكم اما من ميخوام بدونم الان كه از اينترنت ADSL استفاده مي كنم سرعت اينترنتم چقدره؟
سرعت رسيو و دريافتش چقره؟؟

Saeed System
14-11-2011, 11:43
سرعت دانلودتون رو میتونید تو دانلود منیجر ببینید...

اینترنت دانلود منیجر رو نصب کنید یه فایلی دانلود کنید بعد میزنه transfer rate چند کیلوبایت در ثانیه.

ولی اگ رمی خوای بببینی downstream رو چند بسته شده ...باید بری تو کنترل پنل ادمین مودم..

اونجا زده روی چند بسته شده..

تو مرورگرت بزن 192.168.1.1
بعد کلمه عبور admin
اگر وقتی آدرس رو زدی نرفت باید برای مودمت یه آی پی تعریف کنی مثلا 192.168.1.1

الی 10 ..بعد برو همون آدرس 192.168.1.1 رو بزن با ادمین برو تو بعد ببین چند زده downeto

joe_satriani
14-11-2011, 18:16
با سلام
با نرم افزار هایی مثه du meter یا net limiter سرعت همون لحظه ی اینترنتتون رو ببینید.

موفق باشید.

JOSTOJUGAR
15-11-2011, 12:20
سرعت دانلودتون رو میتونید تو دانلود منیجر ببینید...

اینترنت دانلود منیجر رو نصب کنید یه فایلی دانلود کنید بعد میزنه transfer rate چند کیلوبایت در ثانیه.

ولی اگ رمی خوای بببینی downstream رو چند بسته شده ...باید بری تو کنترل پنل ادمین مودم..

اونجا زده روی چند بسته شده..

تو مرورگرت بزن 192.168.1.1
بعد کلمه عبور admin
اگر وقتی آدرس رو زدی نرفت باید برای مودمت یه آی پی تعریف کنی مثلا 192.168.1.1

الی 10 ..بعد برو همون آدرس 192.168.1.1 رو بزن با ادمین برو تو بعد ببین چند زده downeto

سلام
ممنون ٰعالی بود