PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف نشدن کامل ESET NOD32

SA.JJ.AD
12-11-2011, 19:16
سلام دوستان !! بنده امروز طبق روال هر ماه !! کله نرم افزار ها و درایور های ویندوز و و و ... :31:رو بروز رسانی کردم !! و همچنین میخواستم انتی ویروسم که NOD32 ورژن 4 بود رو حذف کنم و به جاش ... ورژن 5 رو بنصبم :20:
.
.
که به مشکل خوردم !! ورژن 4 رو پاک داشت میشد که یهو اروری داد !! و عملیات unistall برگشت به عقب !! :13:
+
بعد از ری استارت هم دیگه nod 32 اجرا نشد !! اما حالا که میخوام نسخه ی 5 رو نصب کنم !! مثه اینکه یه اثراتی از نسخه ی 4 مونده و نمیزاره نصب شه ... این یه عکس از ارور مربوطه :2:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم اگه اطلاعی برای رفع این مشکل دارید راهنمایی کنید :11:

omid-p30
12-11-2011, 19:36
سلام دوستان !! بنده امروز طبق روال هر ماه !! کله نرم افزار ها و درایور های ویندوز و و و ... :31:رو بروز رسانی کردم !! و همچنین میخواستم انتی ویروسم که NOD32 ورژن 4 بود رو حذف کنم و به جاش ... ورژن 5 رو بنصبم :20:
.
.
که به مشکل خوردم !! ورژن 4 رو پاک داشت میشد که یهو اروری داد !! و عملیات unistall برگشت به عقب !! :13:
+
بعد از ری استارت هم دیگه nod 32 اجرا نشد !! اما حالا که میخوام نسخه ی 5 رو نصب کنم !! مثه اینکه یه اثراتی از نسخه ی 4 مونده و نمیزاره نصب شه ... این یه عکس از ارور مربوطه :2:

ممنون میشم اگه اطلاعی برای رفع این مشکل دارید راهنمایی کنید :11:
اولا پیشنهاد میکنم همون ورژن 4 رو دوباره نصب کنید، چون ورژن 5 فعلا دارای اشکالاتی هست.

اما اگر نخواستید، برنامه زیر رو دانلود کنید و در Safe Mode اجراش کنید. تا ناد رو کاملا پاک کنه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدروش کار با برنامه هم طبق تصاویر موجود در لینک زیر این هست که اول y میزنید، در مرحله بعد 1 و در آخر کلیدی برای خروج از برنامه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

joe_satriani
12-11-2011, 21:19
با سلام
اول اینکه اگه به اینترنت یا شبکه ای چیزی وصل هستید قطعش کنید و بعد امتحان کنید به پاک کردنش.
و در آخر اگه همچنان مشکل بود با نرم افزار your uninstaller نرم افراز رو پاک کنید از روی سیستم

موفق باشید.

SA.JJ.AD
13-11-2011, 05:09
اون نرم افزاری که دوستمون امید تو پست 2 معرفی کرده بودن ! رو یه بار تو حالت safe mode اجرا و دستورات لازم رو انجام دادم اما جواب نداد و بازم بد از بالا اومدن ویندوز باقی مونده ی انتی ویروس باقی مونده بود اما مثه اینکه یه کارایی کرده بود و یه ارور دیگه اومد بعدش که تست مجدد کردم !! :13:
همونطور که گفته بودم نصفه و نیمه پاک شده بود !! اما تو تسک منیجر پروسه ی ekrn که مربوط به این نرم افزار هستش رو یهو دیدم :2:!! و بعدش رفتم به محل نصب !! دیدم بعله ...:21: ایشون و چند تا رفیقاشون باقی موندن و در حال فعالیت مفید هستن :27::31:
.
با نرم افزار انلاکر فولدرشو تغییر نام دادم ! بعد گفت باید ری استارت شه سیستم تا بتونه حذفش کنه و ... بعد از بالا اومدن ویندوز هم دوباره نصبش کردم ورژن 4 رو و این دفعه با همین نرم افزار your unistaller حذفش کردم !:27:بلکه درست حسابی و کامل حذف بشه همه ی اثراتش !! و بعد ریست مجدد سیستم بدون مشکل نسخه ی 5 نصب و اجرا شد :20:
+
+
خلاصه مشکل حل شد !! اینارو هم برا کسایی گفتم که اگه مشکل مشابه داشتن و با جستجو و این حرفا رسیدن اینجا کارشون راه بیفته :31::11:

saeed774
13-11-2011, 16:30
اولا پیشنهاد میکنم همون ورژن 4 رو دوباره نصب کنید، چون ورژن 5 فعلا دارای اشکالاتی هست.

امید جان اولا عضویتت رو تبریک میگم . در ثانی میشه بگی ورژن 5 چه ایرادی جز در قسمت Gamer Mode داره ؟ البته جسارت نباشه .
خود سایت نود هم به مشکل نوتیفیکیشن گیرمود در ویندوز 7 نسخه 64 بیتی فقط اشاره کرده که اونم گفته بزودی رفع میشه .

omid-p30
13-11-2011, 16:51
امید جان اولا عضویتت رو تبریک میگم . در ثانی میشه بگی ورژن 5 چه ایرادی جز در قسمت Gamer Mode داره ؟ البته جسارت نباشه .
خود سایت نود هم به مشکل نوتیفیکیشن گیرمود در ویندوز 7 نسخه 64 بیتی فقط اشاره کرده که اونم گفته بزودی رفع میشه .
مرسی.

والا من با یه پیش زمینه از سافت گذر که گفته بود اشکالات داره نصبش کردم برای تست، و به عنوان نمونه همون دقایق اول، دیدم که اسکن رو بعد از اجرا نمیتونه stop کنه و هنگ میکنه. این شد که حرف سافت گذر رو کلا تایید کردم. فکر کنم تو تاپیک خود ناد هم کاربرا یه چیزایی در مورد مشکلاتش میگفتند. حالا باز حسب نظر شما دیگه نظر کلی در این باره نمیدم. مشکلاتی که هستند ممکنه بسته به سیستم های مختلف رخ بدند یا ندند.