PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت 1طرفه

A/|\IR
12-11-2011, 00:20
سلام دوستان من به دلایلی به فکر اینترنت یکطرفه افتادم که چند تا سوال داشتم!
1-این نوع اینترنت جرمش مثل ایترنت 2طرفس؟
2-ایا ممنوعه؟ ممنوع بودنش رو میدونم منظورم اینه که ردیابی میکنن یا مثل ماهواره تقریبا بی تفاوتن؟

کلا من فقط لنگ قانونشم که اگه توضیح بدین و روش بحث بشه یه دنیا ممنون میشم!:11:

mali.sh
12-11-2011, 14:12
سلام دوستان من به دلایلی به فکر اینترنت یکطرفه افتادم که چند تا سوال داشتم!
1-این نوع اینترنت جرمش مثل ایترنت 2طرفس؟
2-ایا ممنوعه؟ ممنوع بودنش رو میدونم منظورم اینه که ردیابی میکنن یا مثل ماهواره تقریبا بی تفاوتن؟

کلا من فقط لنگ قانونشم که اگه توضیح بدین و روش بحث بشه یه دنیا ممنون میشم!:11:

جواب ها به ترتیب

1- بله

2- تو مایه های همین ماهواره میشه ولی یه موضوع دیگه هم داره بستگی به قانونگذار داره و قاضی و مجری قانون
از اخطار هست تا اقدام علیه امنیت ملی و جاسوسی البته به استفاده شما هم ربط داره
من به دلایلی به فکر اینترنت یکطرفه افتادم

3- هم که دیگه نپرسیدی

mali.sh
16-11-2011, 21:37
[QUOTE=AMIR BEKAM;6623060]سلام دوست عزیز ممنون از این که راهنمایی کردین (در مورد اینترنت یک طرفه)
میخواسم بپرسم الان شما این نوع اینترنت رو پیشنهاد میدین یا نه؟
اگه من بگیرم نمیان در خونه بعد ببرنم؟
در کل نظرتون در باره یاین نوع اینترنت چیه؟
ممنون از راهنماییتون[QUOTE]

علیکم سلام
جواب سوالات به ترتیب((((((( نظمم خودمو کشته:31::31:))))
1-در مورد پیشنهاد دان من ونظرم اول باید بگم من تا حالا ازاین نوع سرویس استفاده نکردم
مشتاقان خاص خودش روداره........ یکی از دوستام چند سال پیش داشت اون موقع ها قیمت نسبتا بالای داشت و صرفه اقتصادی نداشت الان رو نمیدونم
ولی اگه صرفه داشته باشه و شما هم قضیه روتابلو نکنی که ماهواره ای اینترنت داری خیالی نیست
اخه دیش و lnb معمولی میخواد که مثل اینه که برا tv استفاده میکنی
ولی اگه فک میکنی حوصله آفلاین روداری راه اندازیش بد نیست همین فروم p30world هم تو گروهاش دانلود افلاین داره که دوستان فعالی داره.
2- ترس برادر مرگ ه و بی تدبیری نتیجش پشیمونی
3-ولی به هر حال اگه adsl داری فک نکنم ارزش راه اندازی داشته باشه.

nits
16-11-2011, 21:45
منظورتون اینترنت ماهواره ای آنلاین یطرفه هست دیگه ؟ میخواهید از شرکتهای بزرگ ماهواره ای که اکانت میدن ، اکانت خریداری کنید یا از این بچه های ایرانی خودمون که مک هــــــ ک میکنن ( در واقع اکانت افراد دیگه رو میزنن و یک جور دزدی به حساب میشه ) با میکروتیک و ... بخرید ؟ الان خیلی آموزش تو نت هست در این رابطه
یا اینکه دانلود آفلاین میخواهید بکنید ؟ این دو حالت رو نمیتونن پیگیری بکنن . آنلاین 2 طرفه که عمرا بتونی . امکانات مخصوصش رو مثل ال ان بی مخصوص رو هم بخری که گرون هست درجا مانیتورینگ مخابرات فهمیده و میگیرنت

A/|\IR
16-11-2011, 23:49
دوست عزیز نه من اینترنت ماهواره ای یک طرفه منظورمه! و افلاینش رو هم دارم!
شما این نوع اینترنت رو تجربه کردین؟
اگه از سایتای خارجی بخوام بگیم مشکلی نداره که؟
مطمئنید که پیگیری نمیکنن؟ اخه بعضی ها میگن زود پیدا میکنن از روی خط سنت!!
در ضمن من الان هیچ مشکلی ندارم قرار هم نیست به کسی بگم! فقط مشکلن همون ترسه! که نیان بگیرنم چون جوونک و ارزو دارم:31: و زیاد دنبال دردسر نیستم!
ممنون از دوستانی که راهنمایی کردن لطفا مارو از لطف خودتون بی نصیب نذارید:11:

nits
17-11-2011, 00:10
نه والا ...... من تجربه استفاده نداشتم . البته 6 ماه پیش که اینترنتم حجمی شد به سرم زدم برم بخرم ولی اون اکانتها یه جور دزدی به حساب میاد که میفروشن تو سایتهای ماهواره ای خودمون .........
با LNB ی Send اگر شما اینترنت یک طرفه استفاده کنید قابل رد یابی نیست چون فرکانسی که استفاده میکنه دقیقا با دریافت صوت و تصویر یکیست
ولی LNB ی های Send ( همون ال ان بی های مخصوص دو طرفه ) ارسال Data رو با یک فرکانس خاص انجام میدن رو همین حساب قایل ردیابی هستن

از این بایت نگران نباشید و قابل پیگیری نیست .( منظورم همون یکطرفه هست )
به نظرم زیاد دنگ و فنگی داره . حالا اگه امکانات و هزینه اش رو داری چرا که نه .........

A/|\IR
17-11-2011, 16:38
ممنون از راهنماییتون:11:
دوستان دیگه نظری نداشتن؟
من اقدام کنم؟

behrooz.shie
17-11-2011, 18:11
اقدام کنین :46:
خیال تون راحت اینجا ایرانه