PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : One S | گوشي اندرويدي HTC با پردازشگر 2 هسته اي و صفحه نمايش سوپرامولد 4.3 اينچي

PersiAndroid
14-02-2012, 17:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

General 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
3G Network HSDPA 850 / 900 / 2100
Announced 2012, February
Status Coming soon. Exp. release 2012, Q2
Body Dimensions 130.9 x 65 x 7.8 mm
Weight 119.5 g
- Touch-sensitive controls
Display Type Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
Size 540 x 960 pixels, 4.3 inches (~256 ppi pixel density)
Multitouch Yes
- HTC Sense UI
Sound Alert types Vibration, MP3, WAV ringtones
Loudspeaker Yes
3.5mm jack Yes
Memory Card slot No
Internal 16 GB, 1 GB RAM
Data GPRS Yes
EDGE Yes
Speed HSDPA, HSUPA
WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n, DLNA, Wi-Fi hotspot
Bluetooth Yes, v4.0 with A2DP
USB Yes, microUSB (MHL) v2.0
Camera Primary 8 MP, 3264x2448 pixels, autofocus, LED flash
Features Simultaneous HD video and image recording, geo-tagging, face and smile detection
Video Yes, 1080p@30fps, stereo sound rec., video stabilization
Secondary Yes, 1.3 MP, 720p
Features OS Android OS, v4.0 (Ice Cream Sandwich)
Chipset Qualcomm MSM8260A Snapdragon
CPU Dual-core 1.5 GHz Krait
GPU Adreno 225
Sensors Accelerometer, gyro, proximity, compass
Messaging SMS (threaded view), MMS, Email, Push Email
Browser HTML, Adobe Flash
Radio No
GPS Yes, with A-GPS support
Java Yes, via Java MIDP emulator
Colors Black
- MicroSIM card support only
- Beats Audio
- Active noise cancellation with dedicated mic
- TV-out (via MHL A/V link)
- SNS integration
- MP4/H.263/H.264/WMV player
- MP3/eAAC+/WMA/WAV player
- Google Search, Maps, Gmail,
YouTube, Calendar, Google Talk
- Document viewer
- Voice memo/dial
- Predictive text input
Battery Standard battery, Li-Po 1650 mAh

sAeEd_kHaAn
15-02-2012, 19:49
احتمالا گوشی خفنی خواهد بود با super amoled

vahidhgh
16-02-2012, 02:46
امیدوارم مثل سری سنسیشن نباشه که دستت رو بذاری پشتش آنتنش بپره یا مشکل صفجه و قفل داشته باشه

sAeEd_kHaAn
20-02-2012, 19:26
امیدوارم مثل سری سنسیشن نباشه که دستت رو بذاری پشتش آنتنش بپره یا مشکل صفجه و قفل داشته باشه

این مشکلات ماله سری اول بود عزیز سنسیشن هیچ مشکلی نداره این 1000 بار

PersiAndroid
24-02-2012, 16:20
HTC One S packing Snapdragon S4 processor gets benchmarked ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fnews%2FHTC-One-S-packing-Snapdragon-S4-processor-gets-benchmarked_id27186)

Only a few days ago, we came across a bunch of benchmarks testing the performance of Qualcomm Snapdragon S4 chips ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fnews%2FQualcomm-Snapdragon-S4-blows-competition-out-of-the-water-and-has-the-benchmarks-to-prove-it_id27081). And the results were pretty impressive as the silicon simply dominated the competition, at least in theory.

Today, another piece of benchmark results has emerged – that of the yet-to-be-announced HTC One S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fphones%2FHTC-One-S_id6579), which is said to be powered by a dual-core Snapdragon S4 processor ticking at 1.5 GHz. The smartphone managed to achieve the impressive 60.60 frames per second on NenaMark2 and currently holds the second spot among all devices that have been benchmarked.

So, there you go, folks! We have one more reason to believe that the HTC One S will be a pretty cool smartphone, other than that it is expected to have a waistline of 8 millimeters or under. Rumor has it, that the One S will be released on T-Mobile ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fnews%2FHTC-Ville-coming-to-T-Mobile-according-to-rumors-HTC-Family-service-in-the-works_id25901), so the carrier's subscribers now have yet another exciting device to look forward to. The HTC One S is expected to be announced officially at MWC 2012, so stay tuned for more!

source: NenaMark2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fview%3Fversion%3D2)via Android Community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fhtc-one-s-nenamark2-benchmark-displays-superb-results-20120223%2F)

PersiAndroid
25-02-2012, 10:00
HTC One S gets manhandled once more before its announcement ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fhtc_one_s_gets_manhandled_before_its_announcement-news-3884.php)

HTC will hold its MWC press conference in less than 48 hours, so there is still time for some leaked product images, right? The company's upcoming One S mid-range device has just emerged fresh from yet another photo shoot, where it happily posed alongside an HTC Sensation.

Previously, known as HTC Ville ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fnew_htv_ville_photos_leak_slim_waistline_and_spec s_reconfirmed-news-3785.php), the One S is going to be positioned under the quad-core One X ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Ffirst_press_shot_of_the_htc_one_x_appears-news-3874.php), and bound to pack a serious punch for a mid-range device. The smartphone is expected to feature a dual-core CPU, 4.3" AMOLED display, 8MP camera, Beats Audio, and Android 4.0 ICS with Sense 4.0.
As you can also see from the photos above, the HTC One S is seriously slimmer than the Sensation - a welcome change from the current HTC offerings.
We will be covering the HTC press conference on Sunday live, so expect the full scoop on the One S, together with the rest of the company's lineup ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fhtc_mwc_lineup_detailed__meet_the_one_e_s_and_x-news-3871.php).
Source ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2F2012%2F02%2F24%2Fexclusive-htc-one-s-hands-pictures%2F)

MOHAMMAD2010
25-02-2012, 12:58
این اسپیکر مکالمش کجاس !؟

PersiAndroid
27-02-2012, 12:13
HTC One S Hands-on Review ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ha789di
27-02-2012, 14:29
گوشی خوبیه مخصوصا با سوپرآمولد

feryshad
27-02-2012, 15:05
و البته همونجوری که تو پست ها هم هست چهار هسته ای تگرا 3 نیست

کوالکوم S4 روشه ...

behnam129
06-03-2012, 13:52
دوستان شما هم توجه می نمویید!

Samsung Galaxy W I8150

htc One S

به نظر شما کدوم اصله ، کدوم کپی!؟

خداییش اگه اپل جای سامسونگ بود چکار میکرد؟ من که میگم به خاطر این طرح مشابه چشمای اچ تی سی رو در میاورد!
همونطور که سامسونگ رو به خاطر شباهت ناچیز Galaxy S با iphone 4 به دادگاه کشید.

MOHAMMAD2010
06-03-2012, 14:06
اولا زیاد شبیه نیست ! دوما شما نمیخواد از سامسونگ طرفداری کنید خود سامسونگی ها هم دیگه قبول کردن سامسونگ خدای کپی هست تو همه چی !!!

PersiAndroid
06-03-2012, 14:15
شما هم نميخواد از htc طرفداري كنيد.... :|
واقعا كه... اين ديگه خيلي ضايس.....................................

behnam129
06-03-2012, 15:03
اولا زیاد شبیه نیست ! دوما شما نمیخواد از سامسونگ طرفداری کنید خود سامسونگی ها هم دیگه قبول کردن سامسونگ خدای کپی هست تو همه چی !!!

دوست عزیز نکنه میخواید قابشون هم به هم دیگه چفت بشه که قبول کنید شبیه هم هستند:27:
خب دیگه از این شبیه تر که باید اسمش رو هم بذاره One W :31:
بعدش هم ، هیچ کدوم این برند ها مال بابای من نیستند که (اندازه شما) تعصب به خرج بدم.
فقط محض اطلاع عوام بود . همین!!!

biostar
06-03-2012, 15:29
شباهتش خیلی مسخرس ! اما چیز خاصی نیست !

یه طراحی معمولی از پشت گوشی هست که اصلا ارزش نداره بخواد کسی از کسی شکایت کنه

biostar
06-03-2012, 15:39
سخت افزار خوبی داره و میتونه جایگزین خوبی برای نسل قدیم باشه
اما خیلی راحت میشه گفت که همین الان چیپ سامسونگ Exynos از این قوی تر هست.

45877

45878

noisymind
06-03-2012, 21:50
صرفا شباهتش به این دلیل هست که اون قسمت دوربین قابش یک حالت آرک مانند داره و همین.

mohammadv2
07-03-2012, 00:33
من کلاً ازنوع طراحی یکنواخت گوشیهای htc خوشم نمی یاد ولی اون گوشی سامسونگه رو اگر لیبل سامسونگشو ورداری از 100 نفر حداقل 90 نفر می گن این گوشی htc هست نه سامسونگ
ادامه این جور بحثها هم کلاً جالب نیست.

sAeEd_kHaAn
07-03-2012, 09:42
اگه ارم 2تا گوشی رو برداری از روی جنس بدنه هم سامسونگ داره داد میزنه کدومه :دی از روی عکس هم میشه کیفیت 2تا رو تشخیص داد

MOHAMMAD2010
07-03-2012, 10:11
شما هم نميخواد از htc طرفداري كنيد.... :|

بعدش هم ، هیچ کدوم این برند ها مال بابای من نیستند که (اندازه شما) تعصب به خرج بدم.
طرفداری !؟ تعصب !؟ روی کدوم برند اونوقت !؟ :31:
یه خورده دقت میکردین میفهمدین داشتم همه برند ها رو میکوبوندم نه اینکه طرفداری کنم !
متاسفم ...

behnam129
07-03-2012, 14:34
اگه ارم 2تا گوشی رو برداری از روی جنس بدنه هم سامسونگ داره داد میزنه کدومه :دی از روی عکس هم میشه کیفیت 2تا رو تشخیص داد
کیفیت!:23:
آخه عزیزمن، اینجا که کسی بحث کیفیت نکرد :happy:(البته کیفیت ساخت)
منظور من شباهت غیر قابل انکار این دو مدل گوشی با یکدیگر بود . که با توجه به تاریخ معرفی گوشی ها ، میشه نتیجه گرفت که htc شبیه Samsung زده (البته فقط تو این مورد)
شما هم اگه یه کم تعصب رو کنار بذاری و با دقت به تصاویر نگاه کنی ، متوجه میشی:5:

طرفداری !؟ تعصب !؟ روی کدوم برند اونوقت !؟ :31:
یه خورده دقت میکردین میفهمدین داشتم همه برند ها رو میکوبوندم نه اینکه طرفداری کنم !
متاسفم ...
واسه این قضیه زیاد خودتون رو ناراحت نکنید ، آخه اتفاقی نیفتاده که!!! (منظورم اینه که تاسف نخورید)
خب وقتی شما با اون لحن پاسخ پست رو میدید ، آدم فکر میکنه دارید طرفداری میکنید دیگه:20:

من از این تعجب میکنم که کاربرانی مثل شماها که ناسلامتی کاربرات فعال و با تجربه ای هستید ، چرا با هیجان و بدون آرامش کامل، پست میزنید؟:31:

noisymind
08-03-2012, 19:43
منظور ایشون این بود که اگه به گذشته گوشیهای HTC رجوع کنید میبینید که اغلب پشت گوشی هاش اینجوری هست ولی سامسونگ .... . حالا این one s از این مدل سامسونگ دیرتر اومده ولی در کل این طرح بیشتر گوشیهای HTC هست.

MOHAMMAD2010
08-03-2012, 20:48
واسه این قضیه زیاد خودتون رو ناراحت نکنید ، آخه اتفاقی نیفتاده که!!! (منظورم اینه که تاسف نخورید)
واسه این گفتم متاسفم چون شما کلا منظور منو برعکس فهمیدین !
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من از این تعجب میکنم که کاربرانی مثل شماها که ناسلامتی کاربرات فعال و با تجربه ای هستید ، چرا با هیجان و بدون آرامش کامل، پست میزنید؟
فشار زندگی . روزگار ... :41:

sAeEd_kHaAn
11-03-2012, 09:39
یفیت![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه عزیزمن، اینجا که کسی بحث کیفیت نکرد :happy:(البته کیفیت ساخت)
منظور من شباهت غیر قابل انکار این دو مدل گوشی با یکدیگر بود . که با توجه به تاریخ معرفی گوشی ها ، میشه نتیجه گرفت که htc شبیه Samsung زده (البته فقط تو این مورد)
شما هم اگه یه کم تعصب رو کنار بذاری و با دقت به تصاویر نگاه کنی ، متوجه میشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو این مورد کپی برداری که سامی ید طولایی داره در حد NBA :31:
ضمنا شما هم اگه گوشی های htc رو چک کنی پشتشتون همین طراحی رو داره اکثرا که دوستمونم بالا اشاره کرد پس بحث جانبداری نیست عزیز شما ، شما بهتره با هیجان کمتری کامنت بدی :31:

shahabprince
30-03-2012, 23:48
خرید این گوشی به نظر من خیلی با صرفه تر از خرید One X هست
چون هم صفحه نمایش Super AMOLED داره هم اینکه از هسته های Krait استفاده میکنه که خیلی قدرتمند هستن
One x تو ایران فکر کنم تا 1700 بشه
ولی One s فکر کنم در حدود 1200 بشه
آدم باید پول اضافی داشته باشه که بره سراغ One X

.:PAR3A:.
31-03-2012, 10:57
اتفاقا قبلا هم من گفته بودم که اگر چیپست این گوشی روی One X بود من 100% میخریدم...
اما مشکلی که هست رزولوشن این گوشیه :( اصلا نمیشه بیخیال این شد که الان همه گوشی های جدید 720 ــن این رزولوشن قدیمی :(
ضمنا صفحه نمایش SIPS+ هم مثل اینکه فوق العاده عمل کرده ، نباید دست کمش گرفت...

Lamanta
04-04-2012, 11:42
این گوشی توی دنیا عرضه شده ؟ توی ایران کسی نیاورده ؟

mostafa_360
04-04-2012, 23:12
اتفاقا قبلا هم من گفته بودم که اگر چیپست این گوشی روی One X بود من 100% میخریدم...
اما مشکلی که هست رزولوشن این گوشیه :( اصلا نمیشه بیخیال این شد که الان همه گوشی های جدید 720 ــن این رزولوشن قدیمی :(
ضمنا صفحه نمایش SIPS+ هم مثل اینکه فوق العاده عمل کرده ، نباید دست کمش گرفت...
اتفاقآ من فکر می کنم شرکت اچ تی سی از قصد رزولیشن صفحه ی این گوشی را اچ دی در نظر نگرفته که رقیبی برای One x نشه.
ولی در کل اگر صفحه ی این گوشی اچ دی بود قطعآ انتخاب اول و اخر من بود و احتمالآ خیلی از شما.

Lamanta
05-04-2012, 01:03
مگه این رزولیشن مشکل ساز میشه ؟

05-04-2012, 10:40
مسلما مشکل ساز نمیشه ، اما دلت میاد گوشی رز پایین بگیری وقتی همه 720pــن؟! :دی hTC داره میزنه تو خط Samsung :دی

L.A.M.P.A.R.D
22-04-2012, 19:01
نظرتون چیه ؟ بخرم واسه داداشم ؟

M@hdi-B
22-04-2012, 19:56
نظرتون چیه ؟ بخرم واسه داداشم ؟

فعلا نه چون اختلاف قیمتش با وان ایکس خیلی کمه

L.A.M.P.A.R.D
22-04-2012, 20:31
چرا بنچمارک های one s بهتر از one x در اومده ؟ :دی

PersiAndroid
22-04-2012, 20:39
رزلشن كمتر... و خب معماري قوي پردازنده ONE S

L.A.M.P.A.R.D
22-04-2012, 20:48
این رزولیشن پایین ، قابل حل نیست ؟

22-04-2012, 20:49
چه طوری حل شه مثلا؟! رام بیاد رزولوشن بالا بره؟! : ))

L.A.M.P.A.R.D
22-04-2012, 20:51
نه عزیزم !
برای رزولیشن 2 قضیه هست ! یکی ساپورت سخت افزاریه و یکی نرم افزاری ! اکی ؟

shahabprince
23-04-2012, 21:28
نه عزیزم !
برای رزولیشن 2 قضیه هست ! یکی ساپورت سخت افزاریه و یکی نرم افزاری ! اکی ؟

خوب که چی؟
با اینا که شما گفتین مگه میشه رزولیشن رو تغییر داد؟

23-04-2012, 21:41
ندیده بودم این پستو.
ساپورت سخت افزاری دقیقا یعنی چی؟! یعنی مثلا صفحه 720پی باشه رز رو آورده باشن پایین؟! :دی

sAeEd_kHaAn
24-04-2012, 09:06
این بابا منظورش اینه که رزولوشن پایین مشکلی از نظر ساپرت نرم افزارا برای این رزولوشن نداره که مثلا بعضی نرم افزارا رو رزولوشن پایین جواب ندن ، چرا همتون گیچ میزنین

saver
24-04-2012, 09:09
one s صفحه اش super amoled هست حواستون باشه
one x صفحش ips به صورت rgb هست که خیلی بهتر از samoled هست
البته اندازه one s خیلی مناسب تره

fabio montari
25-04-2012, 12:39
این گوشی دو مدل داره ؟ یه مدل سرامیکی به مدل فلزی ؟؟؟؟؟!!!!!!!!

Lamanta
15-07-2012, 21:16
من این گوشی رو سفارش دادم هنوز نیومده ، از بچه هایی که One x دارن خواهش می کنم به بالا بودن این تاپیک کمک کنن و جواب ما رو هم اگه وقت کردن بدن.....ممنون

h!tman
17-07-2012, 23:08
من این گوشی رو سفارش دادم هنوز نیومده ، از بچه هایی که One x دارن خواهش می کنم به بالا بودن این تاپیک کمک کنن و جواب ما رو هم اگه وقت کردن بدن.....ممنون
نرسید؟!
منتظر ریویوی شما هستیم

Lamanta
26-07-2012, 17:46
نرسید؟!
منتظر ریویوی شما هستیم

هر سوالی دارید پاسخگو هستم....

h!tman
26-07-2012, 19:23
نه دیگه :دی اینجا روال اینه هر کی میخره یک ریویو از خودش میزاره ببینیم گوشی در عمل چطوره

sh.k_5800
18-08-2012, 12:19
احساس میکنم شایسته ی این تاپیک نباشه که تو صفحه ی سوم انجمنش قرار بگیره !!!!!

از دوستانی که این گوشی رو خریدن درخواست میکنم!که نظر خودشون رو بنویسن.

یه دوتا سوال هم من دارم. رنگ مشکی با خاکستریش ! جنسشون فرق میکنه یا نه ؟ ( از یکی شنیدم ! )

سیمکارت رو بدم خود فروشنده پانچ کنه یا برم یدونه micro بگیرم (irancell !!!!!!)

کلا خوبه یا نه ؟؟ قیمت دقیق این چند روزه رو کسی داره ؟(تهران) - گارانتی ارزش داره یا بدونه گارانتی بگیرم ؟

مرسی. :40:

Punisher_2008
18-08-2012, 13:34
احساس میکنم شایسته ی این تاپیک نباشه که تو صفحه ی سوم انجمنش قرار بگیره !!!!!

از دوستانی که این گوشی رو خریدن درخواست میکنم!که نظر خودشون رو بنویسن.

یه دوتا سوال هم من دارم. رنگ مشکی با خاکستریش ! جنسشون فرق میکنه یا نه ؟ ( از یکی شنیدم ! )

سیمکارت رو بدم خود فروشنده پانچ کنه یا برم یدونه micro بگیرم (irancell !!!!!!)

کلا خوبه یا نه ؟؟ قیمت دقیق این چند روزه رو کسی داره ؟(تهران) - گارانتی ارزش داره یا بدونه گارانتی بگیرم ؟

مرسی. :40:
سلام..
گوشی عالی هست.. هیچی کمتر تاز 4 هسته ها نداره برعکس در بنچمارکها بهتر هم بوده..
که این مورد رو مدیون پردازنده با معاری جدید هست..

رنگ خاکستریشو بگیرید بهتره..
بهتره بدید میکرو بگیرید تا مشکل پرش انتن رو نداشته باشید.

گوشی عالی هست. قیمتش حدود 930 تا 950

گارانتی در ایران = کشک..

دقت کن این گوشی در دو مدل ساخته شده..
یک مدل با چیپست Snapdragon S3 با کلاک 1.7GHZ که مشابه چیپست Xperia S هست.با هسته های Scorpion
مدل اصلی این گوشی Snapdragon S4 هست که با کلاک 1.5ghz و با هسته های Karit

مدل s4 رو باید بخرید... هم پردازنده قویتر و هم چیپ گرافیکی قویتر!!!
پس در خریدش دقت کنید با خریدار این مورد رو طی کنید و فاکتور بگیرید و در فاکتور ذکر بشه اگه s4 نبود پس بگیره!

sh.k_5800
18-08-2012, 16:16
مرسی.

دلیل اینکه میگید خاکستری چیه ؟ من راستش شنیدم که میگفتن خاکستریش آلومینیم ساده است ولی رنگ مشکیش همون لایه سرامیکی رو داره ؟!!

الان برم خدمات irancell سیمکارت رو سریع بهم میدن یا طول داره؟ بعدش چجوری بفهمم که s4 هست و هسته ی krait رو داره ؟

tnx:40:

soranstar
18-08-2012, 20:28
سلام..
گوشی عالی هست.. هیچی کمتر تاز 4 هسته ها نداره برعکس در بنچمارکها بهتر هم بوده..
که این مورد رو مدیون پردازنده با معاری جدید هست..

رنگ خاکستریشو بگیرید بهتره..
بهتره بدید میکرو بگیرید تا مشکل پرش انتن رو نداشته باشید.

گوشی عالی هست. قیمتش حدود 930 تا 950

گارانتی در ایران = کشک..

دقت کن این گوشی در دو مدل ساخته شده..
یک مدل با چیپست Snapdragon S3 با کلاک 1.7GHZ که مشابه چیپست Xperia S هست.با هسته های Scorpion
مدل اصلی این گوشی Snapdragon S4 هست که با کلاک 1.5ghz و با هسته های Karit

مدل s4 رو باید بخرید... هم پردازنده قویتر و هم چیپ گرافیکی قویتر!!!
پس در خریدش دقت کنید با خریدار این مورد رو طی کنید و فاکتور بگیرید و در فاکتور ذکر بشه اگه s4 نبود پس بگیره!

دوست عزیز از کجا بفهمم که چیپستش S4 هستش؟

Punisher_2008
18-08-2012, 20:50
دوست عزیز از کجا بفهمم که چیپستش S4 هستش؟
سلام..
اگه پشت گوشی نوشته شده باشه 520E یعنی چیپست Snapdragon S3 هست با 1.7GHZ Scorpion و چیپ گرافیکی Adreno 220
اگه نوشته شده باشه 560E یعنی چیپش Snapdragon S4 هست با 1.5GHZ Karit و چیپ گرافیکی Adreno 225

حتما در خریدش دقت کنید!

ehsan_
18-08-2012, 22:34
سلام
دوستان کدوم رنگ گوشی رو دارن مشکی سرامیکی یا خاکستری المینیومی ؟
کدوم بعد یه مدت رنگش میره؟

Punisher_2008
18-08-2012, 23:04
سلام
دوستان کدوم رنگ گوشی رو دارن مشکی سرامیکی یا خاکستری المینیومی ؟
کدوم بعد یه مدت رنگش میره؟
سلام..
داداش بهتره خاکستری بگیرید..
مشکیها سری اولش مشکل رنگ رفتگی داشتند.
سری جدیدش ندارن..
کلا خاکستری مشکل نداشته تا حالا..
ولی مشکی یکم مورد داشته..

علاوه بر این در خریدشم به اون مود پست 51 که گفتم دقت کنید.

sarzaeim
19-08-2012, 08:56
دوستان one s بهتره یا one X??

Punisher_2008
19-08-2012, 11:09
سلام...
این بستگی به انتظار شما داره.
فرقی چندانی ندارند....

درسته وان اس دو هسته ای هست اما از پردازنده با معماری جدید استفاده میکنه.
برای همین به هیچوجه جلو 4 هسته ای های Cortex A9 کم نه اورده...

اما به نظر من وان ایکس بگیری..همین نمایشگر HD ارزش داره.. همینطور چیپست گرافیکی تگرا در بازی عالی..

saeedsh7j
19-08-2012, 11:18
یه فیلم از این گوشی دیدم گفت 25 گیگ حافظه مجازی DROPBOX داره منظورش فضا رو اینترنته؟

h!tman
19-08-2012, 13:34
یه فیلم از این گوشی دیدم گفت 25 گیگ حافظه مجازی DROPBOX داره منظورش فضا رو اینترنته؟

فضای ابری مجازی،بله فضا در اینترنته

19-08-2012, 14:03
وان اس از One X و اکثر 4 هسته ای های بازار از نظر سخت افزاری مقداری قوی تره حتی ، ولی خیلی امکانات فراتر از سخت افزار مثل صفحه نمایش و دوربین و ساپورت و... رو نداره. :) One X در حال حاضر فلگشیپ hTC ــه ، نه وان اس.

Punisher_2008
19-08-2012, 14:22
وان اس از One X و اکثر 4 هسته ای های بازار از نظر سخت افزاری مقداری قوی تره حتی ، ولی خیلی امکانات فراتر از سخت افزار مثل صفحه نمایش و دوربین و ساپورت و... رو نداره. :) One X در حال حاضر فلگشیپ hTC ــه ، نه وان اس.

سلام..
به نظر من این گوشی از نظر نمایشگر هم چیزی کم نداره..
نمایشگر SUPER AMOLED با رزولیشن qHD
ساپورت کوکرها از این گوشی هم عالیه.. یک سری به بخشش در XDA بزنید..

اما مطمئن ONE X بیشتر مورد توجه خود HTC و کوکرها هست..

sh.k_5800
19-08-2012, 14:40
مرسی از همگی. راستی نگفتید irancell سریع micro sim میده یا طول میکشه ؟ کسی گرفته ؟

h!tman
19-08-2012, 14:43
سیم کارد خودتون رو توی مغازه بدین میکرو سیم میکنن
ایرانسل هم 1-2هفته کاری سیم رو به دستتون میرسونه

Punisher_2008
20-08-2012, 23:06
سلام..
اگه پشت گوشی نوشته شده باشه 520E یعنی چیپست Snapdragon S3 هست با 1.7GHZ Scorpion و چیپ گرافیکی Adreno 220
اگه نوشته شده باشه 560E یعنی چیپش Snapdragon S4 هست با 1.5GHZ Karit و چیپ گرافیکی Adreno 225

حتما در خریدش دقت کنید!

خیلی خیلی ببخشید.
از دوستان عذر خواهی میکنم..
ظاهرا جا به جا گفتم..

z520e میشه s4
z560e میشه s3

shahab_f
14-10-2012, 00:06
مشکیها سری اولش مشکل رنگ رفتگی داشتند.
سری جدیدش ندارن..

لینکی چیزی دارید که این مطلب رو تایید کنه؟ چون من میخوام فردا بگیرم، از رنگ مشکیش بیشتر خوشم اومده، اما فقط در صورتی که خراب نشه
مرسی

Punisher_2008
14-10-2012, 10:15
لینکی چیزی دارید که این مطلب رو تایید کنه؟ چون من میخوام فردا بگیرم، از رنگ مشکیش بیشتر خوشم اومده، اما فقط در صورتی که خراب نشه
مرسی

سلام...
دوست عزیز بنده خودم در موبایلستان بخش ONE S.ONE V رو اداره میکنم .
خیلی از کاربران این مشکل رو داشتن.. ولی الان سری جدید دیگه برطرف شده.
سری جدید الان همه Snapdragon S3 هستند.. s4 ظاهرا دیگه گیر نمیاد.

mnik7
14-10-2012, 19:26
سلام...
دوست عزیز بنده خودم در موبایلستان بخش ONE S.ONE V رو اداره میکنم .
خیلی از کاربران این مشکل رو داشتن.. ولی الان سری جدید دیگه برطرف شده.
سری جدید الان همه Snapdragon S3 هستند.. s4 ظاهرا دیگه گیر نمیاد.

دیجیکالا وان اس S4 داره که، چرا گیر نمیاد

shahab_f
17-10-2012, 00:19
من هم به جمع دارندگان این گوشی پیوستم. تاحالا که بسیار راضی بودم.
مدل 1.7 گیگاهرتزی، بدنه سرامیک (مشکی)

z522msn
29-10-2012, 20:48
سلام دوستان
من یه ماه میشه این گوشیو خریدم
به نظرتون اپدیت کنم؟
ااگه اپدیت کنم امکان برگشتن به حالت قبلیش وجود داره یا نه؟

Mohammad King
30-10-2012, 16:38
سلام دوستان
من یه ماه میشه این گوشیو خریدم
به نظرتون اپدیت کنم؟

اگر میخوای OTA آپدیت کنید حتما ن آپدیت کنید چون سیستم عامل ارتقاع پیدا کنه باگهاش بیشتر برطرف میشن و با سخت افزار مچ تر میشه...

امکان دان گرید هم هست اما توصیه نمیشه احتمال هاردبریک هست...

shahab_f
30-10-2012, 20:36
من مدل مشکی اش رو دارم. و جلوش، قسمت بالا (جایی که اسپیکر و دوربین دوم هست) بعضی وقت ها یه خطهای قهوه ای میافته، بعد از چند روز پاک میشه دوباره. نمیدونم از کجا میاد. اما با دستمال و اینا پاک نمیشه، خود به خود میره!
فکر کنم وقت هایی که تو جیب کاپشنم میذارم اینجوری میشه.
راستی، یه بازی که توانایی های گوشی رو به چالش بکشه (:sq_22:) میشه معرفی کنید.

ehsan_
30-10-2012, 23:47
من هم به جمع دارندگان این گوشی پیوستم. تاحالا که بسیار راضی بودم.
مدل 1.7 گیگاهرتزی، بدنه سرامیک (مشکی)

بهتر بود 1.5 گیگاهرتزی رو می گرفتی
گرافیک نسخه 1.5 گیگاهرتزی بالا تر هست 225 هست ولی اینی که گرفتی 205 هست که قدیمی تره

31-10-2012, 00:11
گرافیک نسخه 1.5 گیگاهرتزی بالا تر هست 225 هست ولی اینی که گرفتی 205 هست که قدیمی تره
نسخه ۱.۵ گیگاهرتزی هسته کریت داره که میشه گفت ۲ برابر قوی تر از مدل ۱.۷ گیگاهرتزیه. ولی مشکل اینه که تو بازار گیر نمیاد!

h!tman
31-10-2012, 13:05
205 که نه! 220
اینقدرام بد نیست. مبارک دوستمون باشه

shahab_f
31-10-2012, 18:49
.................................................. ...........

z522msn
01-11-2012, 00:12
اگر میخوای OTA آپدیت کنید حتما ن آپدیت کنید چون سیستم عامل ارتقاع پیدا کنه باگهاش بیشتر برطرف میشن و با سخت افزار مچ تر میشه...

مرسی دوست عزیز
فقط
وضعیت شارژدهیش چطور میشه؟

Mohammad King
01-11-2012, 00:40
مرسی دوست عزیز
فقط
وضعیت شارژدهیش چطور میشه؟

بهتون گفتم که میشه برگشت:

مسلمن باید بهتر بشه...

shahab_f
04-11-2012, 01:48
این گوشی موقع فیلمبرداری pause نداره؟ فقط stop داره؟:sq_14:

z522msn
04-11-2012, 21:15
الان امتحان کردم نداشت
اینکه خیلی بده :sq_3:

shahab_f
15-11-2012, 00:32
خبر: سر انجام HTC سکوتش را شکست و اولویت ارائه اندروید 4.1 برای تلفن‌های هوشمند خود را اعلام کرد. تا قبل از این تنها می‌دانستیم که One X و One S واجد شرایط دریافت جیلی بیلی هستند. حالا HTC می‌گوید که سایر تلفن ها را هم برای به روز رسانی مورد بررسی قرار داده ولی اولویت با مدل های سال 2012 است و سپس به سراغ مدل‌های 2011 می‌رود.

خبر خوب این است که تنها 2 مدل به کلی از جیلی بیلی محروم خواهند بود. HTC دستگاه های دارای 512 مگابایت رم یا کمتر را از جرگه بیرون نهاده، یعنی مشخصاً One V و Desire C اندروید 4.1 را دریافت نمی‌کنند، البته همچنان آپدیت های مربوط به نسخه فعلی سیستم عامل خود را دریافت خواهند کرد.

همچنین همراه با جیلی بیلی، رابط کاربری +HTC Sense 4 نیز ارائه خواهد شد ولی هنوز مشخص نیست که برای همه تلفن ها، یا فقط برای آنها که اندروید 4.1 را دریافت می‌کنند.

متأسفانه هنوز زمان بندی مشخصی برای ارائه جیلی بیلی، به خصوص برای دو مدل پر طرفدار One X و One S ارائه نشده و کمپانی می‌گوید «جنبه های مختلف فرآیند توسعه نرم افزار، ارائه جزئیات زمان بندی را برای ما سخت می‌کند.» ولی به نظر می‌رسد که زیاد از این اتفاق خوب برای مشتریان HTC دور نیستیم.
Narenji.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7918+khoram
16-11-2012, 18:38
سلام
خواهشمندیم دوستانی که تجربه کار کردن با این گوشی رو دارن نقاط ضعف و قوت این گوشی رو مطرح کنن. همچنین نظرشون راجع به رابط کاربری این گوشی و صفحه نمایش آن بگن
در ضمن کجای گوشی مشخصات چیپست آن رو نوشته؟(اگه امکانش هست عکس بگذارید)

shahab_f
17-11-2012, 13:30
سلام
خواهشمندیم دوستانی که تجربه کار کردن با این گوشی رو دارن نقاط ضعف و قوت این گوشی رو مطرح کنن. همچنین نظرشون راجع به رابط کاربری این گوشی و صفحه نمایش آن بگن
در ضمن کجای گوشی مشخصات چیپست آن رو نوشته؟(اگه امکانش هست عکس بگذارید)
من ورژن 1.7 گیگاهرتزی اش رو دارم.
+ طراحی خیلی زیبای بدنه. سبکی. سایز مناسب صفحه (به نظر من 4.3" بهترین سایزه) روان بودن دستگاه
_ باطری نسبتا ضعیف (1 روز شارژ نگه میداره). همین که دو مدل با سی پی یو ی مختلف داره که باعث سردرگمی میشه و ظاهرا این ورژنی که من دارم دیرتر براش آپدیت میاد. هنگام ضبط ویدئو، دکمه ی pause نداره. هدفون فابریکش in-ear نیست.

مشخصات رو روی گوشی ننوشته. باید برید به
settings > about > Hardware information
یا روی جعبه نوشته model :
اونی که z560 هست 1.7 گیگاهرتزی و z530 مدل 1.5 گیگاهرتزی هست که با اختلاف نسبت به 1.7 قویتره!

7918+khoram
25-11-2012, 10:34
سلام یه سوال داشتم درباره این گوشی
این قابلیت خروجی تلویزیون ((TV-Out (via MHL A/V link) چیست؟
آیا این قابلیت کلیه ویژگی های خروجی HDMI رو داره؟

h!tman
27-11-2012, 14:24
بله
یک رابط هست که بهش HDMI میخوره.

7918+khoram
29-11-2012, 19:26
سلام
بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که خریدن این گوشی اشتباه محض است چرا؟
چون قیمت این گوشی الان در بازار یک میلیون و دویست پنجاه هزار تومان هست که اگه شما بخوایید اینقدر هزینه کنید می تونید تنها با صدو پنجاه هزار تومان دیگه صاحب گوشی one x شید !!
در ضمن این خروجی تلویزیون ((TV-Out (via MHL A/V link) ، آن قطعه ای که به تلوزیون وصل میشه به این راحتیا تو ایران گیر نمیاد .

h!tman
29-11-2012, 22:12
اول این که خرید این همیشه زیاد منطقی نبوده:دی
و این که MHL گیر نمیاد اشتباهه،فکر نکنم MHL مدل خاصی داشته باشه!

7918+khoram
29-11-2012, 23:02
اول این که خرید این همیشه زیاد منطقی نبوده:دی
و این که MHL گیر نمیاد اشتباهه،فکر نکنم MHL مدل خاصی داشته باشه!
شرکت یاس نمنایندگی htc تو پاساژ بازار موبایل می گفت که mhl گوشی های قدیمی htc رو داره فقط ، اونم خیلی کمه برای اندروید 4 جایی پیدا نمی کنی

h!tman
29-11-2012, 23:36
چرت و پرت گفته فکر کنم! Cable MHl با برند متفرقه تو بازار فوق فوقش 15تومنه!
بازم میگم فکر نکنم برا گوشی خاصی فرق کنه!

Pedram_mrn
30-11-2012, 19:37
چرت و پرت گفته فکر کنم! Cable MHl با برند متفرقه تو بازار فوق فوقش 15تومنه!
بازم میگم فکر نکنم برا گوشی خاصی فرق کنه!

دقیقا چرت گفته...اینا اصلا چجوری روشون میشه حرف بزنن تو مغازه هاشون.
کابل MHL قیمتش همون 15 ایناس البته فوقش نه کمترین قیمتی که من دیدم...
فوقش 35 هزار تومن میگیرین ازت...
رضا انقد جو ارزونی نده :sq_11:

h!tman
09-12-2012, 22:53
تو از گرونی میخری به من چه :دی
تازه موقع اون پست دلار 2700بود

shahab_f
28-02-2013, 17:44
اندروید 4.1 بالاخره اومد برای این گوشی (سری c2) ؟

z522msn
23-04-2013, 23:01
سلام دوستان
من دیروز برای اندروید 4.1 چک کردم که دیدم اپدیتش اومده . (نسخه 1.7 گیگاهرتزی) یه فایل حدودا 600 مگابایتی که اپدیت کردم الانم اندروید 4.1 شده. فقط بدترین عیبی که داره که تنظیماته usb نداره و راحت به کامپیوتر وصل نمیشه.(قبلا مثلا به تلوزیون وصل میشد و عین فلش یو اس بی اطلاعاتش بالا میاومد ولی الان دیگه اینطوری نیستش).ولی در کل بهتر شده

peymankameli
06-12-2013, 11:24
سلام خبری از آبدیت جدید نیست